18351
ATbanner.jpg
  • I.C.ram
    #6038
    Tesóm 3 napja megkapta az új 4-es ájfont, 32-es, és most mutatja nekem kamerában, hogy neki is lemegy a térerő nullára, ha úgy fogja meg. Szóval tuti nem gizmodós rosszindulat a dolog. Sőt, rárakott gumitokot, amivel állítólag nincs ilyen gond, de azzal is lemegy legalább 2-3 pálcikát a térerő, ha a szélét fogod meg. Kb az üvegnél kell fogni, és akkor jó.... na de ki fogja az üvegénél fogni?
  • I.C.ram
    #6037
    Zsír játék! Meg is vettem "dobozos" kiadásban. Most jött ki a kiegészítője is, a Semper Fi.
  • Pio
    #6036
    A Hearts of Iron 3-on van még 3 órán át 66% kedvezmény a steamen, ha valaki szereti a műfajt csapjon le rá mindenképp.
  • G_ArchAngel #6035
    A Film
  • Pio
    #6034
    Egyértelműen a kettes. Tisztára olyan, mint a mostani Steve és Mr. Proper szerelemgyereke. :)
  • Ability
    #6033
  • joebacsi
    #6032
    A silány ájfón4 eredménye:
    Utódjelöltek :)
  • Pio
    #6031
    Ennyi pénzért szerintem kábé kötelező, ez a játék egy legenda. :)
  • Verseghy
    #6030
    Én azért megvettem a CS:Source-t és örülök is neki..:D Ritkán fogok játszani, de legalább a gyerekkoromra emlékeztet.:) Talán még klánt is szerzek magamnak..:D:D
  • G_ArchAngel #6029
    Tok jo, hogy 5-6 eves jatekokat portolnak OSX-re, biztos nem erdekel egyik sem...
    (HL2 mas, az single player klasszikus, de multizni nem fogom az amugysem sok idomet elpazarolni)
  • Pio
    #6028
    Rutintalan steameseknek: elindult a nagy nyári kiárusítás a steamen. Ilyenkor egy csomó játékuk 10-50%os kedvezménnyel kapható 1-2 hétig, továbbá minden nap este 24 órás különleges akciók indulnak, melyek vagy nagy, friss címeket lehet kedvezménnyel megvenni, vagy régi, jó játékokat filléres összegért.

    Az első napi akcióból maceseket az 5,1€-s CS Source és a 3,75€-s Killing Floor érinti, de érdemes egyszer átnyálazni a hosszú akció termékeit is.
  • Pio
    #6027
    Ezek a képek tényleg pöpecek, főleg az éjszakaiak meglepően jók az átlaghoz képest.
  • Dzsini
    #6026
    persze, ha jön az N8, akkor meglátjuk - jelenleg ez az egyetlen masina, ami a közelében van a kiskompaktoknak, jó másfél évesen (azért eresztették az egyik tesztben össze a Satioval, ami az újak között nagyon jónak számít)
    anno az innov8 kapott egy számmal nagyobb szenzort (meg előtte talán a Samsung G800, amiben optikai zoom is volt), és ez azért sokat számít ilyen kis méretben - az N8 ahogy írták még nagyobbat kap.
  • 5c0rp330n
    #6025
    a maga koraban tenyleg a legjobb volt, de (tovabbra is feltetelezve h a tesztfotok valosak), ez sehol nincs az n8-hoz kepest, az az elso olyan mobil lesz, ami a kepek alapjan 100%-osan kivalthat egy kompakt fenykepezot. persze tudtommal meg nem jelent meg, szoval lehet h jelenleg az innov8 a legjobb meg.
    nehany link: link1 link2 link3 link4.
    kepet most nem szurok be, mivel 12 megapixelesek, a 3. linken talalsz parat :)
  • Dzsini
    #6024
    Samsung Innov8 - bár ez inkább egy kompakt fényképezőgép, mobilképességekkel, de ezt tartják a mobilvilág jelenleg legjobb fényképezőgépének.
    (egyik további teszt, másik további teszt)
  • 5c0rp330n
    #6023
    aki tenyleg digifenykepezo-helyettesito kameras mobilt szeretne, sztem nokia n8 fele kacsintgasson, ha nem kamuk az eddigi elvileg altala keszitett kepek, akkor egyertelmuen, toronymagasan a legjobb mobilkamera van benne.
  • Dzsini
    #6022
    átlagos telefonkamera - a kiskompaktok odaverik, átlag felhasználónak pont jó.
  • G_ArchAngel #6021
    Mondjuk az Apple-nek most szerencseje van, az olaszok kiesese miatt nem lesznek holnap cimlapon:)
  • Pio
    #6020
    A tesóm vőlegénye nemrég vett 30k-ért egy digitális fényképezőt, az mindegyik eddig látott iphone képnél jobbakat csinál szerintem és pöttyet funkciógazdagabb. Persze egy iphone nem fényképezésre való, hanem telefonálásra, netezésre (ja hogy az nem megy vele, ha kézbe veszed? Részletkérdés :) ).
  • G_ArchAngel #6019
    A felso az semmire nem jo, de kb. megkozleiti a 15e FT-os kinai kompkatok minoseget...
  • Pio
    #6018
    Itt van kép sötétben a szifon.com-ról:



    Itt pedig ugyan ez vakuval:

  • Dzsini
    #6017
    így eredetiben már korrekt mobil-fénykép :) (megfelelően zajos a sötét helyeken, szép éles a világosban)
  • passatgt
    #6016
    flickr méretezi át, az exif is ott található

  • Dzsini
    #6015
    tehát 765x1024-es fotót csinál, és nem ír semmit EXIF-be?
  • passatgt
    #6014
    nincs rajta semmi ps, egyből ment fel flickr-re:)
  • G_ArchAngel #6013
    tenyleg zsenialis lemeretezve, PS utan elesitve...
  • Pio
    #6012
    De lehet, hogy erre is lesz majd valami előírás, hogy csak legalább 45 mm-es sárga foltoknál cserélnek... ;-)
  • Pio
    #6011
    Ha kicsit vissza akarsz nyerni a lelkesedésedből nézz fel a szifonra vagy handras blogjára, ott tuti agyondicsérik a cuccot. :)
  • passatgt
    #6010
    amúgy én nem értek hozzá, de nem lehet hogy ugyan a telón nem jelzi ki, de maga az emberi test így antennaként funkcionál, ergó a térerő megmarad?

    a karcolódó hátlap meg vicces, mert az üveg elég kemény, tehát csak a gyémánt tudja megkarcolni(elvileg)

    a kijelző meg azért törik be, mert az üveget kiengedték a széléig, szélén pedig akármit csinálnak vele, elpattant, nem véletlen adnak hozzá ilyen keretet

    sárgás foltot meg úgyis cserélik, ahogy az imac esetében:)

    kamera meg eddig se érdekelt senkit, ettől függetlenül meg teljesen korrekt szerintem:
  • pyrohun #6009
    Akkor összegezzük:

    - nem olyan jó a kamerája, mint amilyennek beállították
    - dobja a térerőt és olykor a hívást is (+ speedtestben az adatátvitel is romlik), ha a bal oldali és az alsó fémkeret-részt rövidre zárjuk
    - sárgás foltok a kijelzőn
    - a karcolhatatlan és törhetetlen üveg karcolódik és törik, sokkal kisebb külső behatásra, mint a 3G / 3GS nem annyira törhetetlen üvegfelülete

    barvó Apple! azt hittem nem lehet jobban elbaszni valamit, mint a 27-es iMac-et - nektek sikerült.
    És mellesleg qrva ideges vagyok emiatt, mert tényleg egyre gyatrább a minőség.
  • G_ArchAngel #6008
    Kaptam iPhone 4 fotokat, melle ugyanarrol N900-zal keszulteket...
    Nagyon letolta Steve Jobs a torkunkon ezt a twice as amazing kamerat, ami valojaban szar, de nagyon:(((
  • Pio
    #6007
    Mindnél így van, rossz nyelvek azt mondják, hogy az Apple ezzel 100%ig tisztában volt előre.
    Ezt szinte egyértelműen alátámasztja az, hogy eddig sose adtak ki tokot a gépükhöz, de most előre bejelentettek egy Bumper nevűt, ami toknak nem nevezhető, ránézésre pontosan arra lett kitalálva, hogy védje a fémfelületet az érintéstől. "Csupán" 30 dolcsiba kerül.
    Ez a Bumper amúgy valamennyire védi a gépet más igen súlyos hibájától is, miszerint pillanatok alatt megkarcolódik az új 30szor törhetetlenebb üveg és egy szimpla 1 méteres eséstől is könnyen berepedezik. Itt van egy teszt erről, második ejtésre tönkremegy, negyedikre berepedezik. Személy szerint ezt mondjuk hülyeségnek tartom, ne dobálja már senki a földre a telefonját. Nekem még soha életemben nem esett le, pedig fos 2ezres készülékről van szó.



    Viszont van még egy súlyos hiba, sárga foltok/csíkok a képernyőkön. Állítólag igen nagy arányban jelentkezik a probléma és ez ellen nem véd a Bumper. Itt van egy montázs pár hibás képernyőről, sajnos képen nem annyira jön át:


    A helyzet sajnos még rosszabb, mint amilyennek eredetileg tűnt. Ugyanis azt hitték, hogy "csak" egy 80-90%os wifi lassulással jár az, ha kézbe veszed a készüléket, de jelenleg úgy néz ki, hogy ha a bal és az alsó fémlapot zárod a kezeddel (ami minden balkezesnél fixen megtörténik), akkor pár másodperc után szakad a vonal. Itt egy teszt:
  • Dzsini
    #6006
    gyenge vételből hallgathatót csinál, viszont jó vételt (minőségi antennát pl.) leront.
  • Dzsini
    #6005
    van, ahol elég közel vagy a bázisállomáshoz, és a teljesítményesés nem tűnik fel - és van, ahol igen.

    De ez már régóta ismert dolog - az emberi test egy bizonyos szint felett már csak ront, ha "besegít" a vételbe (már az FM rádióknál is hallható, ha hozzányúlsz az antennához, és itt pár nagyságrenddel nagyobb az adatforgalom)
  • Tikal #6004
    azert ez még nem biztos hogy hiba...

    pl ha megfogod a rádio antennáját akkor inkább csak jobb a vétel... pár nap múlva többet tudunk majd
  • grizzly21
    #6003
    ugy ertem hogy minden iphone4g eseten megvan a hiba? Bar gondolom igen, mert ez nem gyartasi hiba hanem igy akartak..
  • Dzsini
    #6002
    más telefonoknál nem érsz hozzá közvetlenül az antenna fémfelületéhez
  • grizzly21
    #6001
    ez minden telonal igy van amugy? Azt nem ertem miert nem jottek ra erre elobb?
  • Pio
    #6000
    Már be is indult a poéngyártás:



    És az új Apple termék:

  • grizzly21
    #5999
    Nekem Linksys router van, kb 2-3 honapja fut folyamatosan leallas nelkul (akkor is manualis reset volt), nem sok gondom van vele. az azelotti d-linkkel mar annal tobb volt