18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #6078
    Csak hogy ne csak negatív video legyen az iPhone 4-ről, nézzétek meg ezt a videót.

    3:15-től kb 6 percig végig a bal kezében van. Netezik vele, fogdossa, egyszer nem dob el semmit. Pedig ATT-n van vele...
  • G_ArchAngel #6077
    A Crumpler egesz oldala es marketingje polgarpukkaszto, en pl. imadom a termekeiket, szinte minden volt toluk: fotos taska, notebook taska, notebook sleeve, iPhone tok, penztarca...
  • G_ArchAngel #6076
    amugy a prof nem irt hulyeseget, fel lehetne osztani a keretet 4 reszre, igy mindket oldalon lenne a GSM es WiFi-nek is antenna, nagyobb esellyel kerulnenk el a teljes letakarast - akinek meg akkora keze van, mint Shreknek, vegyen masik telefont...
  • Pio
    #6075
    Ja boccs, ez nem is az, legalábbis gondolom, mert az 22k ez meg csak 6k... :)
  • Pio
    #6074
    Persze, hogy nem muszáj, ott van a cucc a StarKing honlapján is és semmiféle büdös-jobbágy-parasztozás nincs mellette.
  • grizzly21
    #6073
    azert azt nem hiszem hogy muszaj volt kitenni, de teny hogy a gyarto szovege volt.
  • Lacee
    #6072
    marhára off, de a subba még a bloggá válás előtt volt marha jó, a heti subbacultcha hírlevél műfajt teremtett itthon :D
  • grizzly21
    #6071
    lehet hasznalni ez teny. Hogy mekkora hibanak szamit az meg persze relativ: szerintem egy 6-700 euros telefonnal nagy hibanak szamit, raadasul amator, elorelathato hibanak (lasd a cikk). Es mielott megint atcsapunk a szokasos vitaba: nekem ezt leszamitva szimpatikus a 4G, kinezet es minden mas szempontbol.
  • Pio
    #6070
    A ceostevejobs-ot én is instant postoltam, mert hiteles oldalak hozták le hírként, az tényleg gáz volt.
    De a twitter reg infójában jobb felül egyből ottvolt, hogy paródia az egész, nem értem hogyan szívhatták be komoly oldalak is.
    Csávó meg szerintem pislogott, hogy a hülye kamutwitterét addig nézte hetente 2 ember, ma meg egyszerre 100ezer... :D
  • Pio
    #6069
    Subbát amúgy sajnálom, egy ideig szerintem teljesen jó volt, polgárpukkasztó, odafricskázott mindennek és mindenkinek, aztán pont ugyan olyan lett, mint az összes többi ilyen jellegű oldal, ahogy Te hívod "net-szemét".
    Nem mentegetőzésképp, de a handrasos sztorijukat is csak azért tudom, mert pont akkor kezdett biztossá válni a macbook pro vásárlás és egy haverom linkelte, hogy nézzem meg milyen nagyképű bunkók az apple boltosok. :)
    A tegnapi subbás balhéra pedig ha jól emlékszem az appleblog kommentjei közt találtam rá.
  • GregSB
    #6068
    Csinálok majd egy új bannert. Mi legyen rajta? :D
  • G_ArchAngel #6067
    Nezd, en a subba es tarsaira akkor megyek, ha nem latom hova visz a link - magamtol a budos eletben nem irnam a cimmezobe az URL-jet azzak a net-szemetnek, de a hozza hasonlo oldalaket sem...
  • GregSB
    #6066
    Ez a laptoptáska szöveg a gyártótól származik, nem handras találta ki. Szóval ez egyedül a táskagyártóra nézve ciki. Nekik muszáj volt kitenni, mert ez a hivatalos promó szöveg, amit a táskát forgalmazó cég idióta marletingesei megfogalmaztak.

    A subba csak egy példa volt arra hogy a népszerű blogok is beálltak a sorba. De ha a sajtóra akarsz példát akkor ott az index.hu gusztustalan híre, vagy a daily mail, aki "vélezlenül" komolyan vette a fake ceostevejobs azon tweetjét, hogy visszahívják a telót, és kirakták hírként. Lehetne még sorolni de nincs kedvem. A lényeg hogy az Apple hibázott, remélhetőleg minél gyorsabban javítják ezt, de amit a sajtóűvel az hányingerkeltő és félrevezető.
  • Pio
    #6065
  • Pio
    #6064
    Én csupán leírtam a subba kontra handras történet hátterét, sajnos a részleteket nem ismerem.

    Személyes véleményem, hogy ilyet akkor se írok ki a honlapomra, ha maga az Atyaúristen írta eredetileg, ha pedig a forgalmazó elvárja (amit kötve hiszek), akkor inkább nem forgalmazom a termékét, minthogy büdös-jobbágy-parasztozzak a webshopomban. Van úgyis ezer másik laptoptáskájuk. De persze azt, hogy ez miért verte ki ennyire subbánál a biztosítékot én se értem, szimplán primitív reklám, millió ilyet látni nap, mint nap. :)
  • G_ArchAngel #6063
    Oke, innentol torlok minden szemelyeskedo megnyilvanulast, azert van Handras es az iPhone 4, hogy azt fikazzuk, ne egymast...

    Capishe?
  • Pio
    #6062
    Csupán annyit írtam, hogy ide jött folytatni azt, amit ott nem tudott, nem azt írtam, hogy miattam jött ide, azt pedig pláne nem, hogy korábban nem volt itt. Igazából a többes szám nem volt szerencsés, mert Magadra vetted, pedig pyrohunnak ment a postom, a többesszám azért van, mert ott ketten sértegettek, Te se ott, se itt nem tetted ezt, szimplán részrehajló voltál, kettős mércét alkalmaztál az egészen más.
    Fátter-ezésnek pedig nem tudom, hogy mi a funkciója, de váljék egészségedre. :)
  • G_ArchAngel #6061
    sorry, de ez FAIL:

    "Essenek csak térdre a büdös-jobbágy-parasztjai, amikor ezt a tekintélyt parancsoló tokot a hónod alá csapva jársz-kelsz."

    A hivatalos Crumpler oldalon levo szoveg lett magyarositva, nem Handras fejebol pattant ki...
  • Pio
    #6060
    A Subba Handras francia kalandjáról írt, abba tett egy mondatnyi célzást az iphone hibájára, nem nevezném az iphone 4 elleni lejáratókampány éllovasának.

    Amúgy sem szoktak apple-ről cikkezni, csak Handrasról, aki azóta van a bögyükben, amióta az xms honlapján az egyik laptoptáska ismertetője így kezdődik:
    "Essenek csak térdre a büdös-jobbágy-parasztjai, amikor ezt a tekintélyt parancsoló tokot a hónod alá csapva jársz-kelsz."

    Illetve amióta látták a videót, amin handras egy 500ezres monitort bokszol ököllel, mert valami nem jelenít meg neki egy gifet.

    Szerintem amúgy - vagy legalábbis szeretném ezt hinni - nincs az az ember, aki a subbát hiteles hírforrásként kezeli, nem is célja ez az oldalnak, inkább célja a polgárpukkasztás, ezt pedig el is érték az apple-sök körében azzal a cikkükkel. :)
  • G_ArchAngel #6059
    inkabb csinaljatok vmi applesabb bannert, mondjuk hoparducok szeretkeznek a nyitott ablak elott, ahol egy pingvin les ki...
  • GregSB
    #6058
    Fátter, vegyél vissza egy kicsit. Ezt a topicot már ezer éve látogatjuk pyroval. Nem miattad jöttünk ide, ne félj.
  • Proview
    #6057
    Will it blend? Iphone4g
  • GregSB
    #6056
    Nem arról szól hogy most létezik ez a jelenség vagy sem, hanem hogy mennyire használhatatlan miatta a telefon.

    A (bulvár) sajtó (élen pl a subbával) próbálja felfújni ezt az egészet, minél nagyobb szenzációt csinálni az egészből és úgy beállítani mint egy fatális szériahibát, holott rohadtul nem az, simán használható a telefon telefonálásra és netezésre. Ha nem lenne az vagy csak akkor ha egy bizonyos módon fogja az ember akkor tömegesen vinnék vissza őket, erről pedig eddig szó sincs.

    A hiba valós és jelen van, de közel sem akkora mint amekkorára a szenny média felfújja. Ez a baj és ezért van vita mindenhol.
  • pyrohun #6055
    Igen, MIATTAD jövök ide át.. atyaég :) Ne zavarjon, hogy 10 éve járok az SG-re, ebbe a topicba is a nyitása óta írok. :) De tényleg annyira fontos nekem, hogy téged baszogassalak, hogy még ide is utánad jövök... te jó ég...
  • Pio
    #6054
    Nekem is van egy franciaországi ismerősöm, aki vett iphone-t, neki elmegy a jel, ha megfogja a csíkot a vonal is fixen szakad.
    Azt nem tudja, hol van a hozzájuk legközelebbi torony, de azt mondta, ha látni fog egyet, akkor annak a közeléből is leteszteli. Bár most arra hajlik, hogy elebay-ezi a cuccot, ha a 4.01 nem oldja meg a gondot.
  • Pio
    #6053
    OFF
    Most komolyan elhajtottatok onnan és átjöttök ide köpködni? Ezt nem hiszem el...
    Ha elmegyek innen is kinyomozzátok a lakcímemet vagy mi lesz a következő? Aki egyszer kritizálja Handrast azt a fanok nem hagyják többé élni?
    Olvasd már el az utolsó oldalon a hozzászólásaimat az iphone topikban, egyedül a te következetlen, millió sebből vérző handras-levédésedbe kötöttem bele, amire érdemben nem tudtál reagálni, hát jött a személyeskedés, amire egyből ugrott más is, lehet egy kicsit sértegetni a szkeptikus hülyegyereket alapon. Emellett több embernek is segítettem, hasznos infókat vittem a topikba, de ami a lényeg: a házigazda elküldött, elköszöntem, ennyi, le lehetne zárni.
    De minek is erőlködök... inkább csak remélem, hogy ArchAngel következetesebb lesz és nem fogja levédeni a személyeskedő sértegetéseiteket, ha megint odáig fajul, csak azért, mert... inkább le se írom, hogy szerintem miért lettek ott levédve azok az emberek, akik engem kezelésre küldtek volna meg f*szoztak balra-jobbra (a házigazda szerint persze idézem "kultúrált a vita"), a lényeg, hogy remélem, hogy itt ez nem lesz megengedve...

    De persze ahogy írtam ott is, bírom a gyűrődést, lehet savazni, meg néhány fórumpost alapján komplett jellemrajzokat készíteni rólam akár egész nap, ha Neked ez okoz örömet.
  • grizzly21
    #6052
    szerintem is van, de egyaltalan mirol szol a vita? Maga Jobs is elismerte a hibat.
    ez is erdekes cikk
  • G_ArchAngel #6051
    Az en ismeroseimnek rossz a teloja, mindketten az O2 halozataban vannak.
    Lehet van koze az adotornyok kozelsegenek is a jelenseghez.
  • G_ArchAngel #6050
    Nekem eddig ket MBP (17 es 13), iPhone, iPod Touch es iMac utan, a szopas ellenere is egyedul az iMac-nel van meg az az erzes, hogy jol tettem, hogy megvettem.
  • pyrohun #6049
    Soha nem azzal van a baj, akinek valamiről negatív véleménye van.

    Nekem is negatív véleményem van az iMac-emről (az árához képest), mert bőven nem hozza azt a minőséget, amit ennyi pénzért az ember elvárna tőle.

    Mindig a spamelés és a kötekedés a probléma. Ezt te magad is elismerted, hogy ilyen vagy, innentől kezdve hagyjuk már, hogy kik honnan utáltak téged ki. Majd ha nem abból áll minden hozzászólásod, hogy te vagy az okos, objektíven szemlélő kívülálló, mindenki más a meg az ostoba fanboy, akkor lehet, hogy értelmesen is el lehet veled beszélgetni.


    Egyébként visszatérve a térerő problémára az egyesek szerint (khmm) hazug és szavahihetetlen handrason kívül érdekes módon a szifon.com-os iphone4-ek SEM szenvednek ettől a betegségtől, sőt most még egy ember, egy zenész ismerősöm is megerősítette, hogy ugyan néha 1-2 vonallal leesik a térerő, ha tenyérbe fogja, de szó nincs olyan drasztikus dologról, mint a videókon. És soha nem dobja a hívást.
  • Pio
    #6048
    Hát igen, a Civilization veszélyes üzem... :D

  • Pio
    #6047
    A lefedettség erejétől függhet szerintem. Pesten, pláne a Deákon, ahol a metró miatt tuti van valami jelszóró szerintem, ott ha 20 centi vastag ólomdobozba tennéd is lenne jele. :)
    De ha kijönnél hozzánk falura a hegyek közé már más lenne a helyzet, nálunk például vodának akkor sincs maxos térereje, ha nem nyúlsz hozzá.

    Nem azt írtam, hogy ezért lettem elhajtva, hanem azt, hogy ilyesmikért. Megkérdőjeleztem handras szavahihetőségét, meg egyéb olyan dolgokat csináltam, amiket apple fanboyok közelében nem illik, ez van, így jártam. De szerintem ne folytassuk itt... :D
  • G_ArchAngel #6046
    Tenyleg joak, de nem fogok ujra beleesni a jatekok csapdajaba:)
  • GregSB
    #6045
    Ez mind azért érdekes, mert én meg most tapiztam le haverom telefonját a Deak Téren, ő a franciáktól hozta. Bárhogy fogdostuk, _nem ment el rajta_ sem a térerő, sem a mobilnet. Még akkor sem ha a bal alsó vonalat fogtuk le.

    Akkor ez most hogy van? Csak bizonyos készülékeket érint ez a jelenség? Softwares hiba? Vagy itthon ennyivel jobb a térerő-lefedettség?

    Ha minden igaz holnap kikerül egy SW update és az javítani fog a dolgokon.

    Pio téged meg egyáltalán nem emiatt "útáltak ki" az iPhone topicból, mindenki elismeri hogy létezik ez az antenna-hiba jelenség, senki nem tagadja.
  • Pio
    #6044
    Újabb jóságok:
    EVE Online KETTŐ euró.
    Civilization 4 össze kieggel 10 euró. Külön az alapjáték 5 euró.

    Utóbbit nagyon bátran ajánlom, hónapokra le tudja magát kötni vele az ember. És hamarosan itt az új rész. Az mondjuk nem jön macre. :(
  • Pio
    #6043
    Persze.

    Angol (O2):


    Német (t-online apukája :) ):


    Webböngésző (szintén angol, O2):
  • Gabor1990
    #6042
    Van olyan videó amin nem AT&T-s Iphone 4-nél is elmegy a térerő, mert amiket eddig láttam az mind AT&T-s volt?
  • I.C.ram
    #6041
    Áááá az internet hamarabb elszáll, mint ahogy a pálcikák lemennének nullára. A telefonálást nem tudja, mert egyelőre nem az ájfont használja telefonra, hanem van egy régi Motorolája, de majd le akarja azt az előfizut mondani, és akkor marad az ájfon, majd akkor meglátja.

    Hát nem tudja, hogy visszaviszi-e, mert egyelőre úgysincs jóbb iphone 4-es. Majd talán, a 2. gyártási szériánál kijavítják.
  • Pio
    #6040
    iPhone topikba be ne írd, most utáltak ki onnan, mert ilyesmiket írtam... :)

    Azt meg tudja nézni, hogy weblapokat be tud-e tölteni úgy, hogy leviszi a térerő, esetleg hogy a hívás megszakad-e?
    Vissza fogja vinni?
  • G_ArchAngel #6039
    nekem ugyis a feher kell, arra meg varni kell, igy van idejuk megoldani:)