18351
ATbanner.jpg
  • Xing
    #17179
    Párszáz forint eBayen és tökéletesen működik.
  • Jim Morrison
    #17178
    Az normális, hogy ipad mini (retina) töltés közben kicsit ráz?

    Más:
    Szörnyű, hogy a világosning kábelek ilyen drágák
  • Tikal #17177
    már alig vártad, hogy berakhasd ezt a gif-et, mi? :)
  • Tikal #17176
    sok, de közel sem annyi mint lengyel.... meg mint ázsiai kislány :)
  • Jim Morrison
    #17175
    természetesen nem is szó szerint vett, szigorúan a város felére értettem, csak sok magyar van ott, erre akartam célozni. (ha már Tikal szóba hozta a pakikat és lengyeleket)
  • Dzsini
    #17174
    Attól hogy a második vagy a harmadik legnagyobb magyar város, attól még nem 4-7,5 millióan laknak ott (city - teljes terület) :)
  • Jim Morrison
    #17173
    London fele eleve magyar :v
  • G_ArchAngel #17172
  • Tikal #17171
    so? én azt hittem Londonban csak pakik és lengyelek élnek :)
  • Dzsini
    #17170
    Szerintem ő Londonban lát ilyeneket - az pedig ez a világ :)
  • Tikal #17169
    én elhiszem, hogy kiskezűek is szeretik az óriástelefont, de minek jössz ázsiával? :) Az egy más világ...
  • G_ArchAngel #17168
    Örülök neki, hogy átment a mondanivalóm lényege a telefon és a kézméret közötti összefüggést illetően.
  • Tikal #17167
    fogalmazási zavar :D mindegy értitek...
  • Tikal #17166
    Ezért mondtam, hogy én nem bánom, ha csinál normális telefont, de akkor legyen kétféle méret, én azért nem akarok óriás telefonnal járni mert az ázsiai lányoknak mindenből méret hiányuk van és most épp a telefonnal kompenzálnak :)
  • Tikal #17165
    óó az ázsia lányok, máris akarok egy 5" telefont... most ez érv volt vagy csak mondtál valamit?
  • Dzsini
    #17164
    Azért az jól látszik, hogy az óriási, jelenleg kiaknázatlan (és fizetőképes) piac az Kína lesz drágább okostelefon téren, az Egyesült Államok és Nyugat-Európa lassacskán telítődik, szépen lassul az eladott új készülékek számának növekedése, tehát egyre nagyobb a részaránya azoknak, akik cserélnek, egyre kisebb arányban vannak az új, először ilyen készüléket vásárlók.

    A feature phone piacot pedig nem olyan egyszerű androidra/iOS-re szoktatni, már csak anyagi okokból sem :)
  • GregSB
    #17163
    *nem ázsiai országokban viszik mint a cukrot.

    Pl a mi térségünkben (közép es kelet Európa) 115%-al nőttek az iPhone eladások tavalyhoz képest.
  • GregSB
    #17162
    Szerintem sem.

    Attól nég rohadtul röhelyes látvány, a note3 van akkora mint egy kis ázsiai csaj feje. Kb mintha pajzsot emelnének a fejük mellé :D

    Ázsiában egyébként tényleg nagyon elterjedtek a phabletek (voltam ott, láttam saját szememmel), leginkabb azért mert ezeken egyszerűbb beírni az írásjelek ujjal. Ezért veszik a kis kezű emberek is.

    Ha az Apple csinál nagyobb telefont, az szerintem csak azért lesz hogy agresszívebben tudjon terjeszkedni Ázsiában is, mert jelenleg a 4" telefonjukat is viszik mint a cukrot.
  • Dzsini
    #17161
    Szerintem a Samsungot nem zavarja, hogy röhejes, ha ez az ő telefonjukkal történik.
  • GregSB
    #17160
    Ázsiai csajok note3-al a legrohejebb látvány amit valaha lattam. Pláne amikor telefonálnak vele, a fülükhöz emelik és az kittakarja a fejüket :D kb olyan szint mint 10" tabletek fotózni.
  • G_ArchAngel #17159
    igen es kis azsiai csajok, akik Note3-mal Galaxy4-gyel futkosnak, ok is mind oriaskezuek...
  • Tikal #17158
    hm, most meg olyan pletykák vannak hogy esetleg az apple tv-be kerül egy wifi router is?! lehet várok még a vásárlással :)
  • Tikal #17157
    tudom te óriás kezű vagy, de az emberek többsége nem az. nekem az a normális méret amit nem két kézzel kell nyomogatni. haverok mikor előkapják ezeket a tepsiket mind két kézzel matat rajtuk mert máshogy nem lehet, és tulajdonképpen ugyanazokat csinálják rajtuk amiket eddig is a kisebbeken, csak most már nagyobban tudják mutogatni a fotóikat meg a vicces videokat a haveroknak.. táblázatot továbbra sem telefonon akarok szerkeszteni, sem blogot írni. Mondjuk szerintem az iphone-nak a képernyőaránya is elbaszott ezzel a 16:9-cel, a 4-es méretét kellett volna növelni, aztán csókolom :)

    6" Oh my god :)
  • G_ArchAngel #17156
    define 'normalis' plz
  • Tikal #17155
    Ez egy rétegnek probléma, nekem nem. Nem zavarna ha lenne nagyobb iPhone, ha megmaradna a jelenlegi, normális méret is.
  • Jim Morrison
    #17154
    Garageband meg amplitube ipad2-n akadás nélkül megy, valószínűleg tartom hogy a frissebb ipadeken is jól futnak.
  • franc0
    #17153
    Lumia 1520.
  • franc0
    #17152
    Már rég nem menő az sem.
    Igazából most nincs a piacon ultimate menő telefon, amin a szubkultúrákon átívelően menő lenne.
    Ha valamelyik cég most dobna valami nagyon nagyon, letarolná az egész piacot.
  • G_ArchAngel #17151
    Pratikusabb, mert mindenki a képeivel/portfoliójával szeret imponálni vagy képeket használ inspirációnak későbbi munkákhoz. A tábla nincs mindig nálad, míg a telefon igen és akkor már legyen minél nagyobb a kijelző, hogy jobban látszódjon a tartalom.
    Én ezért is nézem nyálcsorgatva minden héten a Note 3-at és epekedek egy 5.5-6"-os iPhone után.
  • Succor
    #17150
    Sziaszok egy kérdésem lenne.
    Stúdió programokra(Garage band,Amplitube,Cubasis...) mindegy, hogy Ipad mini(nem retinás) vagy Ipad Air?
    Úgy értem mind a kettő elviszi akadás nélkül(hang késés nélkül)?
    Ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, segítsen.
    Köszönöm szépen :)
  • Tikal #17149
    omg... akkor már tényleg mélyen vagyunk, ha valahol menő samsung telefonnal megjelenni :D
  • passatgt
    #17148
    az airplay kompatibilis? nekem csak az lenne a fontos igazából
  • joebacsi
    #17147
    vettem ma én is egy apple tv-t húszezeré' ... netgear ptv-nek hívják :)
  • passatgt
    #17146
    Apple TV külön kategóriát kapott a store-ban, szóval valszeg lesz egy nagyobb frissítés amitől sokat várnak:)
  • Dzsega #17145
    Ezzel nincs is baj de a Porsche nem csak 911-est gyárt! Míg az apple csak az iPhonet gyártja (oké most van egy 5C de az nem nagy változás)
  • GregSB
    #17144
    [Troll mode on]

    Ha egyre több embertől hallod a környezetedben, akkor az egész biztosan világtrend.

    [Off)

    A Porsche 911-re is sokan azt mondják hogy unalmas, sokak szerint meg a tökéletes sportautó.
  • Dzsini
    #17143
    De te nem is veszed meg az aktuálisan legújabb modellt még iPhone-ból se gondolom. Az eladásokat nem a hozzád hasonlóak generálják, nekik az nem jelenik meg a piaci eredményben, hogy te tizenöt éve boldogan használod a VW bogarad :)
    ha csak úgy nem, hogy még mindig nem vettél belőle újabbat - és innen el lehet kezdeni gondolkodni a tervezett elavulás körüli gondolatokon
  • LoDMaSt
    #17142
    Most kicsit elkezdtem aggódni, mert mind az iPhone-al, mind a VW Bogárral elégedett vagyok, és nem tervezek váltani. :D

    Működik, teszi a dolgát, ha izgalmat keresek, akkor azt teszem máshol nem telefon fronton. (csak hogy más vélemény is legyen)
  • G_ArchAngel #17141
    Nagyjabol 50-50% es most pont a creative scene-rol beszelunk. Tegnap egy reklamfotos sraccal beszelgettem, mondta, hogy neki is kell uj telefon, de nem akar tobbet iPhone-t, mert kicsi es nehezkes a task-ok kozott valtogatni. (tenyleg bosszanto a home gomb nyomkodasa, nem hiaba cserelik gyakran akcioban). Es o olyan srac, aki imadja az Apple termekeket, csak a telefon nem tetszik neki.
    Valahol engem is csak a kenyelem es talan az ujdonsagtol valo felelem tart az Apple iPhone mellett.
  • Dzsini
    #17140
    Te írtad talán ebben a topicban már egy éve is, hogy a környezetedben divatosabb lett Samsung telefonnal megjelenni, mint iPhone-al.

    És egy divatcikk-módra prezentált terméknél ez tényleg bajok forrása lehet.