18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #6719
    na mert aztán ezeket az adatokat senki nem tudhatja meg simán a google segítségével:)
  • pyrohun #6718
    nekem chrome-ból semmit nem nyert ki, safariból meg összevissza, mivel ugye ha kamu nevet adtam meg és az a betű előrébb van, akkor azt nyeri ki, szóval enyhén szólva fel van fújva ez az egész.
  • Zsoltika 007
    #6717
    Haha nekem chrome-ból is simán kinyert mindent :)
  • Pio
    #6716
    Jobban teszitek, ha tiltjátok szafariban a névjegykártyából való űrlapkiegészítést, ugyanis mint kiderült boldog boldogtalan lekérdezheti a segítségével az ott szereplő adatainkat.
    Aki kíváncsi ITT tesztelheti.
  • GregSB
    #6715
    Arkangyalnak rossz hír:

    "Apple delays white iPhone 4 again, won't arrive until later this year"
  • LoDMaSt
    #6714
    Ejj-ha, de figyelmetlen voltam finoman szólva. Ma vettem észre véletlenül a problémám megoldását, leírom, hátha mánsnak is fog kelleni. Miután az Aperture-ből töröltem egy képet, beletette az Aperture trash mappájába, és onnan is törölni kellett, hogy a winyóról is törölje, sőt a preview-jét is törölte. :)
  • Tikal #6713
    Ahogy nézem, minden cég így müködik, de legalábbis próbál
  • Pio
    #6712
    A profitjuk pedig 1,5 milliárddal nőtt, ami 50%os növekedés, minden nekik se jöhet össze. :)
  • GregSB
    #6711
    Legalább $240 millát buktak a Kin-en.
  • Pio
    #6710
    Kint van a M$ jelentés is, ERRE TESSÉK, lehet hasonlítgatni.
  • GregSB
    #6709
  • Pio
    #6708
    Nem ismered még az Apple-t. Most elhitetik veled, hogy ez a legjobb és KELL, aztán jövőre kiadják azt, amelyiken ülve alma illatú lesz a feneked és elhitetik, hogy már az KELL, az előző gagyi.
  • G_ArchAngel #6707
    KELL!
    Ilyet hol lehet venni?
  • Pio
    #6706
    Aki azt mondta, az hülye volt, tipikus "egységsugarú júzer" termék, olyanból pedig van pár milliárd.
    Talán csak azt furcsállom, hogy már előtte is voltak bőven tabletek, mégse volt akkora sikerük. Mondjuk azokon nem volt külön tapizásra optimalizált oprendszer és mindent tudtak, amit egy asztali gép, szóval az egységsugarú júzer simán összezavarodott a használatuk közben.
  • Dzsini
    #6705
    azok már mélyen kussolnak / "a sok hülye fanboy ezt is bevette, a vécéülőkét is megvennék, ha alma lenne rajta"
  • GregSB
    #6704
    "LG Display's CEO said Thursday that the company had been unable to fulfill orders for displays used in Apple's iPad, but promised "without fail" to catch up with demand by Q2 2011."

    Azért ez durva. És ezt az Lg Ceoja nyilatkozta, nem Mr. "szeretek túlozni", Jobs. :)

    Mennyire szívesen megnézném most a sok hápogó ember fejét, aki szerint bukásra volt ítélve már a megjelenésénél az iPad.
  • Pio
    #6703
    Azzal a programmal próbáltam, amit linkeltél és pontosan ugyan azokkal a beállításokkal mindkettőben, tehát a program is ugyan az és a paraméterek is ugyan azok.
  • G_ArchAngel #6702
    a leragott csont ertekes regeszeti lelet ehhez a temahoz viszonyitva...
  • grizzly21
    #6701
    lehet:) amugy van ilyen is:

    http://index.hu/tech/cellanaplo/2010/07/22/sikeres_az_antennajavito_iphone_4-tapasz/
  • passatgt
    #6700
    ha ez egy sima matrica, akkor így pont nem fog megszakadni ha hozzáérsz:)
  • grizzly21
    #6699
    akkor igy

  • grizzly21
    #6698
    bocs

  • Zsoltika 007
    #6697
    Esetleg van hardveres gyorsítás a vga pl segít. Ami mac os-en lehet nincs.
  • pyrohun #6696
    kérdés hogy winen milyen minőségbe nyomja minyen bitrate, stb
    mivel nem ugyanaz a progrm ezért nehéz összehasonlítani
  • Pio
    #6695
    És valóban, kipróbáltam ugyan azzal az mkv forrással, nálam is sokkal gyorsabb winen, mint osxen.
    OSXen 15 FPS körül megy - 2,4ghz c2d, 4gram ddr3-as 1066mhz-es
    Winen 60 - 3ghz c2d, 4gram ddr2-es 800mhz-es
  • passatgt
    #6694
    semmit nem állítottam, elindítottam handbraket, megnyitottam az mkv-t és oldalt kiválasztottam, hogy High Profile, majd start

    ez volt kb 2 órája, most vagyok kemény 44%-nál, pedig csak 40 perces a videó...
  • Zsoltika 007
    #6693
    Akkor már 8 magos mac pro-t. :)
  • Dzsini
    #6692
    ott valamit elállítottál, nálam win alatt a 1,5 GHz-es Pentium M (5 éves lesz) kódol ilyesmi sebességgel 720-as videót...
  • Pio
    #6691
    Szerintem vegyél emiatt egy i7-es imacet, potom 608ezer és máris gyors lesz a konvertálás. :)
  • passatgt
    #6690
    macbook pro, 2,26ghz, 4gb ram

    kb 4 fps-el megy, és 720p-s videó
  • pyrohun #6689
    attól függ, hogy milyen gépen?

    i7-es imac-en pl. 1080p-s elég nagy bitrate-tel rendelkező mkv-t 1080p mp4-be 55-60fps gyorsasággal konvertál, ami több, mint 2x olyan gyors, mint ahogy lejátszaná :) lassabb procival nyilván lassabban teszi ugyanezt.
  • Tikal #6688
    szerintem igen :)
  • passatgt
    #6687
    és az normális hogy évszázadokba tellik átkonvertálni?
  • pyrohun #6686
    HandBrake, ingyenes és a legjobb.
  • I.C.ram
    #6685
    Próbálta valaki szifonon az új Skypeot? Háttérben futva mennyi adatot forgalmaz, meg mennyit darál az akksiból?
  • I.C.ram
    #6684
    Szerintem az árfolyam a dinamikus árra vonatkozik mindig. A kibocsátási ár az simán ár vagy nominális ár. Meg eleve csak annyiért adhat ki részvényeket az rt, amennyivel a tőkét emelni akarják.
  • passatgt
    #6683
    van egy hd mkv fájlom, ebből kéne egy ugyanilyen minőségű hd mp4

    hogyan, mivel, mikor?
  • Dzsini
    #6682
    az egységárfolyam kifejezés (szerintem) a kibocsájtási árfolyamra vonatkozik - 1984-ben 25 dolláron indult a tőzsdén, azóta volt néhány részvényosztás (minden részvényes minden részvényéért adtak még egyet - effektíve elfelezik a részvények árát és megduplázzák a piacon levő számot), és most 265 körül játszik.

  • G_ArchAngel #6681
    akkor kicsit ON topic:

    szetbasz az ideg - ezt tudnotok kellett:)

    spellingnel be van allitva az English, de minden angol szoveget alahuz, a szavak helyett meg olyan nyelveken ajanl javitasokat, hogy beszaras (talan torok, arab vagy hindi...)

    mar mindet atallitottam, kikapcsoltam, bekapcsoltam - semmi...

    a magyarnal nem csinalja ezt, csak az angolnal, de azota, miota a Open Office magyar adatbazist feltettem...
  • I.C.ram
    #6680
    Hát Yahoo szerint ennyi most az árfolyam.