18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #6759
    ja és van új safari is, alapból van bővítmények, van hozzá weblap ahonnan lehet tölteni:
    extensions.apple.com

    meg egy csomó fix, valami flash-es fix is van, szóval jóság
  • G_ArchAngel #6758
    Safari 5.0.1 is van:)
  • passatgt
    #6757
    na lol, csak mondani kellett, nyomj egy update-et:)

    This update adds support to Mac OS X for the Magic Trackpad and is required for its use. It also enables inertial scrolling and the three-finger drag gesture in recent MacBook and MacBook Pro notebooks.
  • G_ArchAngel #6756
    Amit csak azert nem is ertek, mert van SC2 OSX-re is...

    Amazonon mar le is esett 45-rol 35 GBP-re:)
  • Tikal #6755
    Egy játék miatt biztosan nem váltanék, semmit nem nyom a latba...kicsit komolytalannak hangzik ez így...
  • G_ArchAngel #6754
    "de korlatozottnak erzem mostmar"

    Ezt szerintem nem ertem? Gyenge a MBP-d valamihez, vagy az OSX tul jo es nem birod a tempot? Kell ujra a szenvedes, szopas, lassulas, hogy ujra tudd ertekelni, ami klasszisokkal jobb?
    Ez egyfajta idoutazas Nalad a multba, amolyan veteranozzunk IT-s modra?:)
  • grizzly21
    #6753
    En pedig most pont hogy visszaallok windowsra, reszben az SC2 miatt is.

    A 7-esrol jokat mondanak es eddig teljesen meg is vagyok elegedve. Jo volt ez a mac-es moka 2 evig, van amiben jobban tetszik es meg is hagyom 2.lagos particionak de korlatozottnak erzem mostmar, egy kis szabadsag jol esik..persze majd jonnek a hatulutok, virusok, fagyasok (vagy nem) es akkor lehet visszaallok.

    Nem hiszem, SC2 a Bnet-en keresztul megy.

    Az arban ne legyel annyira biztos hogy lemegy, a nagyobb jatekok ertekalloak 1-2 evig sztem kozel ennyi marad.
  • passatgt
    #6752
    azóta már én is letöröltem, csak a weboldal ie csekkolásához kellett, de ezt megoldom az adobe browserlabbal
  • G_ArchAngel #6751
    Nekem az utolso 3 honapos, de fegyverrel se tudnanak ravenni, hogy Windowst tegyek ra:)

    Amugy SC2-re izgul itt valaki?
    Blizzard gondolom nincs Steam-en...
    Mindegy, egyelore 40 GBP, majd jaracsony utan talan megveszem, addigra 10 korul lesz majd:)
  • grizzly21
    #6750
    az mar valoszinu jo, nekem 2 eves es a linkelt postban is azokkal volt gond (santa rosa 2.4 mbp)
  • passatgt
    #6749
    szeptemberben lesz 1 éves, macbook pro 13-as, 2,26ghz, 4gb ram
  • grizzly21
    #6748
    MBP? mikor vetted?
  • passatgt
    #6747
    hát nekem semmi gondom nem volt vele, bootcamp elindít, partíció beállít, wincd berak, 20 perc és ment a win7, a 64bites
  • grizzly21
    #6746
    Kotelezo olvasmany annak aki Win7et akar feltenni MBPra:

    http://blog.andersonshatch.com/2009/01/11/windows-7-x64-on-a-macbook-pro-guide/

    sokat szoptam emiatt
  • pyrohun #6745
    Nekem a 27-es imac helyett kisebb felbontású 24-es, de 16:9-es imac kellene :D
  • G_ArchAngel #6744
    27"-es Cinema szerintem nekem kell a 27"-es iMac melle, azert csak mert:)
  • G_ArchAngel #6743
    Ertetlenul allok akarmilyen eger-fetisizmus mellett a Wacom-ommal
  • Pio
    #6742
    Én pedig továbbra is értetlenül állok a trackpad-fetisizmusotok mellett a Logitech M555b-mmel. :)
  • GregSB
    #6741
    Hehe, és tényleg jött, pedig csak poénból írtam be :D
  • Tikal #6740
    Jaja, itt a magic mouse, mégis a trackpadet használom, egyet hiányolok róla, az pedig az a fasza görgetés, ami van MM-en :)
  • passatgt
    #6739
    magic trackpad meg ha veszek imacet instant get lesz, mert elszoktam az egerektől:D
  • passatgt
    #6738
    meg van apple elemtöltő apple elemekkel:D
  • passatgt
    #6737
    ja és új cinema display is, 27-es, és ez is coming soon, de a weboldala már ennek is más
  • passatgt
    #6736
    macpro is van új, augusztusban jön, de a weblap már módosítva van
  • pyrohun #6735
    Magic Trackpad

    új iMac-ek

  • pyrohun #6734
    Na van új iMAc (i3-as procival is, jobb GPU-val, stb.), van Magic Trackpad (komolyan!!!) :))
  • Zsoltika 007
    #6733
    Twájsz esz feszt half dö prájsz!
  • GregSB
    #6732
    MEDZSIK TREKPEDD!!4

    (not)
  • Zsoltika 007
    #6731
    Tippem: Új iMac, Mac Pro, esetleg MB Air.
  • pyrohun #6730
    ...és elég hosszú ideje már :D csak nem tényleg sok minden új cucc jön? :D
  • GregSB
    #6729
  • Zsoltika 007
    #6728
    Pontosan!
  • Dzsini
    #6727
    na most változott meg az, amit lejjebb írtam a nemlétező oprendszerről
  • grizzly21
    #6726
    Vettem uj vinyot ujrahuzom az egeszet snow leo + win7re, csak siman feltelepitem a snow leot es ott boot camp assistantel megcsinalom a win7es reszt is mint eddig sima leo + xp- nel ugye?
  • G_ArchAngel #6725
  • joebacsi
    #6724
    Ez is csak azt bizonyítja, hogy a használhatóság és a biztonság sok esetben ellentétes fogalom.
  • Pio
    #6723
    Az mondjuk valóban fontosabb hír, hogy a Secunia évközi jelentésében az "a 10 legsebezhetőbb programokat gyártó cég" listáján első helyre tette az Apple-t. Mondjuk évek óta második volt, minden rosszban van valami jó, így legalább nem jelent nagy romlást a dolog. :)
  • Pio
    #6722
    Nekem nem szedi ki chrome-ból az adataimat.

    pyrohun
    Az, hogy Téged nem zavar, mert kamu adatokat adtál meg nem egyenlő azzal, hogy senkit nem zavar, csupán objektíven kell végiggondolni a dolgot, engem például zavart, hogy egy script simán kivágta az összes adatomat, persze nem állítom, hogy életem legrosszabb élménye volt, de azért kikapcsoltam az autofillt.

    passatgt
    Nem állítom, hogy nem tudná bárki megtalálni az adataimat a listáról némi nyomozással, sőt, szinte biztos, hogy menne, de azért szerintem ez nem valami 100%os, szükségszerű dolog, a gáz viszont szerintem nem ez, hanem főleg az, hogy az emailedet bármilyen adathalász oldal összekukázza és küldi a spamet. Természetesen ezt se nevezném a világ legrosszabb dolgának, szerencsére a gmail jól szűri őket, de azért gáz. :)
  • ballor
    #6721
    Valami miért nem frissített a hatosra. Az új megoldotta. Most elvileg okés.
  • ballor
    #6720
    Chrome alatt miért húzza alá a textareában a szavakat?
    Be tudom állítani a Szerkesztés/Helyesírás és nyelvhelyességben a magyar nyelvet, utána okés. De miért nem jegyzi ezt meg? Az OSX alatt van helyesírás-ellenőrző.