18351
ATbanner.jpg
  • I.C.ram
    #7320
    De en nagyobb ipodra gondoltam, amit maceras allandoan kiszedi a zsebedbol, viszont egy ilyen picike, akkora mint egy taviranyito, es siman tudok csiptetni telen a kabatod zsebebe stb, nyaron meg pikk pakk elorantod a zsebedbol.
  • Dzsini
    #7319
    tényleg: ha a Facetime telefonszám alapján azonosítja a másikat - akkor egy Touch-ot hogy lehet felhívni?
  • Dzsini
    #7318
    tegnapelőtt:
    (én): kényelmes lesz zsebbe nyúlva vakon irányítani... azért vannak olyan eszközök, ahol nem árt a fizikai gombok jelenléte szerintem.
    (I.C.ram): taviranyitos headsettel mi a francnak vakon iranyitani?

    ma:
    (appleblog): Jópofa a kijelző mögé épített lejátszó ötlete, bár azért ne számítsunk retina display-i magasságokra, és persze az is igaz, hogy a többség valószínűleg a fülhallgatóba épített távirányítóval fogja irányítani a kütyüt.
    (I.C.ram): Haveromnak van hasonlo meretu Sansa Clipje es sose iranyitja a taviranyitorol. Szerintem ekkora meretnel mar folosleges a taviranyito.
  • Dzsini
    #7317
    azon van gomb... a nano-n nincs, így zsebben nehézkes számokat léptetni rajta (persze nem lehetetlen) - és ha jár hozzá a shuffle-féle távirányítós füles, akkor az jobban kézre esik (van benne dumagép is, úgyhogy még kevésbé kell a képernyő).
  • Lacee
    #7316
    igen ez jogos, de akkor is faramucinak érzem, hogy "the HD revolution has happened" kijelentés után még picikéznek a felbontással... így marad a macbook + átalakító, ha fullHD filmnézés kell :)
  • I.C.ram
    #7315
    Haveromnak van hasonlo meretu Sansa Clipje es sose iranyitja a taviranyitorol. Szerintem ekkora meretnel mar folosleges a taviranyito.
  • passatgt
    #7314
    hát azért 180p-t streamelni elég szar lehet:)
  • Dzsini
    #7313
    appleblogról: "Jópofa a kijelző mögé épített lejátszó ötlete, bár azért ne számítsunk retina display-i magasságokra, és persze az is igaz, hogy a többség valószínűleg a fülhallgatóba épített távirányítóval fogja irányítani a kütyüt."
  • passatgt
    #7312
    windowson egy 400 megás txt-től lefagy a jegyzettömb?
    csak mert itt nem:D
  • Lacee
    #7311
    na persze, az apple tv csak ITS-es cuccokat szeret... videoból m4v, mp4, mov és avi, 720p méretig, ilyenformán a fullHD filmek és az mkv formátum kilőve :(
    de audioból is ugyanez a ehlyzet, flacot ne akarjunk lejátszani és kész.

    forrás
  • I.C.ram
    #7310
    ja nem, mert latom emeltek a touchok arat.
  • I.C.ram
    #7309
    Az uj nano szerintem eleg fasza lett, csak baromi draga. 179 dollarert mar ipod touchot kapok.
  • I.C.ram
    #7308
    Akkor nem is lesz uj ipad mini meg ipad arcsokkentes?
  • Dzsini
    #7307
    előző generációnál leszedték a gombokat a Shuffle-ról, merthogy az milyen jó már - most visszarakták, cserébe leszedték a Nano-ról... (abból nekem a fekvő képernyős tetszett a legjobban)

    bolondok ezek a rómaiak :)
  • Aquir
    #7306
    áh, nekem csak iphone 4 kéne meg egy macbook:) occsóé
  • Dzsini
    #7305
    ...a Nano-nál ott van a voiceover hangoknál a magyar, a Shuffle-nál nincs :) nem fért el a 2 gigába? :D
  • passatgt
    #7304
    itouch faszán néz ki, remélem nyerek egyet xms-es játékon:D
  • franc0
    #7303
    Nem bírtam az izgalmakat, inkább hamburgert sütöttem az event helyett :)
    Az új shuffle-ből biztosan vásárolok. Nemrég ment tönkre a 2nd gen, az előző generáció pedig fos volt, ezért nem vettem újat.
    Ja és nem lesz ez 25k, 16-17 lesz szerintem.
  • Pio
    #7302
    Ugyan, ez művészet, nem értheted! Mester Tomi tuti továbbjuttatta volna!
  • Aquir
    #7301
    hagyjátok, biztos izgul az Apple nagyszínpadán ^__^
  • Dzsini
    #7300
    fent vannak közben az új oldalak, látszik a Touch hátulja: http://www.apple.com/ipodtouch/design/

    a Classic meg marad a szokásos ahogy nézem, de legalább nem tűnik el.

    A nano-n 240x240es képernyő van
  • passatgt
    #7299
    hát ez egy rakat fos már bocs, még megasztárba nem jutottt volna tovább:D
  • Tikal #7298
    huu, mi van ezzel a csávóval?
  • passatgt
    #7297
    hát nekem nagyon nem jön be, semmi extra és tök hamisan hümmög csak kb
  • Pio
    #7296
    Arról bezzeg nem beszélt, hogy az új itunes is automatikusan indul-e majd, ha megnyomom a play médiabillentyűt... :)
  • Dzsini
    #7295
    jó zenész ez a hapi... így egymagában egy zongorával főleg.
  • Pio
    #7294
    Én az előzmények után már annak is örülök, hogy a végére nem Lady Gaga-t hívták be zenélni... :)
  • Aquir
    #7293
    enjoy.. xD
  • Lacee
    #7292
    Chris MArtin, a Coldplay zenekar forntembere... Nem komálom a bandát, de ezt a Yellow-t szeretem :)
  • passatgt
    #7291
    ki ez a majom?:)
  • Pio
    #7290
    Ezek szerint itt csak én olvasok hírportálokat... :)
  • passatgt
    #7289
    na faintos, ezt lehet ebayről is rendelni:D
  • Tikal #7287


    és igen
  • Dzsini
    #7286
    tessék, miért nem 50 pénzt mondtál? :D
  • Pio
    #7285
    Ezt most úgy adod elő mintha nem lehetne tudni hetek óta, hogy mit fog tudni és mennyibe fog kerülni... :P
  • Dzsini
    #7284
    ha használatra, akkor macbookot kérnék :)
  • passatgt
    #7283
    de miért fekete?
  • Lacee
    #7282
    bizony, át kéne nevezni a topicot apple thinktankre - a Munkás Pista bá' meg támogathatna minket fejenként egy-egy darabbal a teljes termékpalettáról :)
  • Dzsini
    #7281
    erről is beszéltünk néhány hónapja - hogy nem érdekel a tárhelyesdi meg semmi, bármit bármikor streamen el akar érni és kész.

    (bizzzztos innen lopja az ötleteket a pista)
  • passatgt
    #7280
    remélem 100$ alatt lesz