18351
ATbanner.jpg
  • Dzsini
    #7279
    kis tévékocka azért perverz - ekkora méretben tápegység, wifi, és valami, ami a HD képet elő tudja állítani normális tempóban...
  • Lacee
    #7278
    iTV - NEED!
    :D

    lehet a számítógépről is streamelni vele filmeket, fotókat, teljesen jó. és persze miniatűr... milyen jó lenne vadiúj HD-filmeket egy ezresért bérelni itthon is, sorozatrészeket HD-ban 1 dollárért...


    edit: jobban belegondolva, ha nem támogatja az .mkv-t akkor otthoni mozizásra mégsem olyan jó. de a filetípusokat gondolom nem fogja az orrunkra kötni az előadás során :)
  • Dzsini
    #7277
    nem csak a myspace, van még pártucat egész jól működő zenei szoc.háló - viszont a pingnek rögtön van ~100millió felhasználója, amire rá fognak mozdulni a zenészek.
  • passatgt
    #7276
    na ez állat:D
  • Tikal #7275
    hehe, a tv jó lesz... :)
  • Pio
    #7274
    Myspace-ért nem kár, viszont a Lady Gagázással nálam nagyon mélyre ásták magukat...
  • Lacee
    #7273
    várható volt, mikor akarnak a facebook sikeréből is lesípni egy kicsit :)
  • Dzsini
    #7272
    biztos lesz rá megoldás weben, plusz elsőre rögtön ott van az iPhone, amire lesz kliens.
  • LoDMaSt
    #7271
    sztem nem bizti, 1 hátránya van, hogy saját itunes kell hozzá, nem tudsz bárhonnan bejelentkezni.
  • passatgt
    #7270
    nem is baj, myspace már elég régi és elavult
    de amúgy ott a last.fm is, az is kb ue
  • Dzsini
    #7269
    ezzel a Ping-el megeszik a MySpace maradékát is... ezt se ők találták ki, de a millió iTunes-os szépen fel fogja futtatni.
  • passatgt
    #7268
    és itunes logó se tetszik:D
  • Dzsini
    #7267
    azért arra az 50%-os market share-re a kézi játékgépeknél kíváncsi lennék... a PSP-t talán, de Nintendo DS-ből még mindig rettenetesen sok megy el minden hónapban.
  • LoDMaSt
    #7266
    elég csöcs a logó :D
    viszont ha a classicot megszüntetik, akkor most kell bevásárolnom a kövi 50 évre belőle :S
  • passatgt
    #7265
    sehogy, ezt mondtam én is
  • Lacee
    #7264
    lehet, hogy a classicot beszüntetik? elég hangsúlyos volt a "new line-up of ipods" kijelentés, csak odatették volna a nagytesót is...
  • Pio
    #7263
    Szerintem kábé annak van értelme ebből a felhozatalból, ahogy ő maga is mondta: egy előfizetés nélküli iphone.
  • Tikal #7262
    ez gagyi.. mármint az ipod nano, ezt egy kézzel hogy fogom nyomogatni?
  • LoDMaSt
    #7261
    most már nem vagy egyedül. :)
  • Lacee
    #7260
    viszont a taccs jól hangzik, a szokásos "aktuális iphone telefonálás nélkül" irányvonal. hd video, retina display + facetime. és 64 GB(!)
  • passatgt
    #7259
    hátulját miért nem mutatja?
  • Dzsini
    #7258
    ezt mondtam én is egy oldallal ezelőtt :) akkor lehurrogtak
  • Pio
    #7257
    Nem vagyok tisztában azzal, hogy melyiknek mi a neve, de eddig nekem a legjobban a multitouch-os négyzet alakú izének a 2-vel ezelőtti generációja tetszett. :)
  • LoDMaSt
    #7256
    a nano után azt kivánom, igen, felejtse ki :) nekem kellenek a gombok egy lejátszóra.
  • Pio
    #7255
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ mekkorát ásított az a dagi, hatalmas bevágás volt!!!! :D
  • Dzsini
    #7254
    a classicot kifelejti?
  • passatgt
    #7253
    remélem hogy a végén bemondja majd hogy ez csak vicc volt, és majd novemberben jönnek az igaziak:D
  • Pio
    #7252
    Ezt hogy gondolták??? Ez egy gagyi, ne haragudjon meg senki...
    Eddig még akkor is az első knée, ha egy árban lennének. :)
  • Dzsini
    #7251
    azt azért nem lehet tagadni, hogy (multi)touch technológiában ők a királyok...
  • LoDMaSt
    #7250
    olyan kis nyomi lett, meg sem lehet fogni..
  • passatgt
    #7249
    ráadásul 2 kézzel kell fogni hogy lehessen rajta csinálni bármit is, ez egy fos:D
  • passatgt
    #7248
    hátőő ez a nano undorító:D
  • Dzsini
    #7247
    ez bezzeg 24 órát elpörög :) és van benne FM rádió
  • Pio
    #7246
    Ott az ár a lényeg, 50 dolcsi, durván olcsó. Bár hozzánk ez is tuti közel 25k-s áron fog bejönni..
  • LoDMaSt
    #7245
    ha a classiccal csinálnak valamit, csak a gombjai maradjanak meg..
  • Dzsini
    #7244
    a nanora a tipp bejött
  • Aquir
    #7243
    tényleg kicsi. A touch-os is :)
  • Dzsini
    #7242
    15 óra viszont halovány egy képernyő nélküli lejátszótól...
  • Dzsini
    #7241
    gombok újra a shuffle-on :) azért tetszetős, hogy hajlandóak visszahozni.
  • Pio
    #7240
    Most jó nekem is, ment a letöltés közben, az zavarta szegényt, egyszer homokórázásba is kezdett, csak a force quit segített rajta. :(