18351
ATbanner.jpg
  • doggy90
    #7720
    sziasztok! ugy nez ki megyek becsbe, hogy vasaroljak egy ipadet. a kerdesem az lenne, hogy van-e valakinek tapasztalata, hol erdemes megnezni ill. mire erdemes odafigyelni. mcstation, mcshark es saturn jutott elsore eszembe. barmilyen info johet, koszonom.
  • Zsoltika 007
    #7719
    Az nekem is beszart. Eddig macfuse volt fent. Felraktam a Parallels 6-ot és azóta nem látta őket. Csak miután leszedtem a macfuse-t akkor mountolta fel. De igy meg nem tudok irni rá. :/
  • Gabor1990
    #7718
    Fenn van, meg eddig látta is, de ma újra particionáltam, meg feltettem a wint és most nem látja.
  • passatgt
    #7717
    az nem is fog, teljesen más a kettő, fel kell rakni mac-en pl a MacFUSE-ot
  • Gabor1990
    #7716
    Most meg a wines partíciót nem is látszik mac alól:(
  • Zsoltika 007
    #7715
    Frissítsd be a bootcamp drivereket! Vagy keress a neten friss telepítőket, vagy az apple updaterrel csináltasd meg! Biztos hogy a régi driverek miatt szívsz.
  • Gabor1990
    #7714
    Felraktam újra a Win7-et a MacBookra, feltettem a bootcampet, de ugyan úgy nincs hang, meg net.
    Kezd kiakasztani ez a mac+win kombó:@
  • REPS0L
    #7713
    hát nem egy 3G :) pörög elég böcsületesen :)
  • neevous
    #7712
    Felírtam, köszönöm:)
  • Pio
    #7711
    Ukelele nevű programmal tetszőleges karaktertáblákat hozhatsz létre.
  • neevous
    #7710
    Srácok,
    Amcsi billes macbookon hogy tudom megcsinálni, hogy a 0 helyére rakja az 'í"-t és a nullát valamilyen kombóval érjem el?
  • Bercy #7709
    Szerintem jövő héten én is beszerzek egy SSD-t.
  • Zsoltika 007
    #7708
    Hétvégén én is bele rakom az x25-m-et a Macbook Pro-ba. (Remélem lesz rá időm...)
  • Zsoltika 007
    #7707
    Biztos hogy nem az a baj. Ott inkább valami szenzor lett megsérülve vagy nem lett vissza dugva. SSD is rendes hdd-nek látszódik a gépnek. Ugyanúgy viselkedik és ugyanazokat az adatokat küldi.
  • Bercy #7706
    Köszi.
    Leírásokat találtam én is, de beszmac-en pl egy hozzászóló azt mondta, hogy utána maxon pörgött végig a venti a macbookban (lehet, hogy valami hőmérséklet jelet nem kap meg amit a sima HDD-től igen).

    Szóval ilyen tapasztalatokra lenne szükségem aki már használja.
    Disk utilityvel a régi op rendszert simán át lehet másolni, ugye?
    Nem kell újratelepíteni remélem.
  • GregSB
    #7705
  • Zsoltika 007
    #7704
    ifixit.com
    Itt szétszedést végig elmutatják. Igazából csak be kell tenni aztán megkeresni az álladat :D
  • Bercy #7703
    Sziasztok!

    Macbook santa rosaba tervezem egy SSD beszerzését.
    Emlékszem itt nemrég valaki mutatta, hogy beszerelt egy SSD-t ha jól emlékszem MBP-be.

    Tudtok első kézből származó infókat adni, hogy mire kell odafigyeli ilyen esetben?
  • passatgt
    #7702
    régi flash-el egy 720p-s youtube videó safarival 35%+110% procit evett, most miután már betöltött a videó 50%-nál nem lesz több safari processzével együtt:)
  • passatgt
    #7701
    64 bites flash
    http://labs.adobe.com/downloads/flashplayer10.html
  • passatgt
    #7700
    az animációk kicsit akadoznak, de még bőven jó, atomtól ennél többet nem nagyon kell várni:)
  • passatgt
    #7699
    http://www.youtube.com/watch?v=cR3eVvy9moE
  • pyrohun #7698
    Hmm, ngayon igényesnek néz ki, már csak műlödés közben kellene látni! :)
  • Tikal #7697
    jaja, megfontolandó :)
  • passatgt
    #7696
    a 400 usd-s árból meg könnyen instant get lehet:D
  • passatgt
    #7695
    jóról lehet másolni, és nekem speciel e a csomagolsá még jobban bejön, mint az apple féle:)
  • Tikal #7694
    nagyon emlékeztet valami hasonló termékre ez a csomagolás meg minden ami körülötte van :)
    a töltője mindenképp :)
  • passatgt
    #7693
  • passatgt
    #7692
    elég igényes, és a csomagolás midurva, már csak azért érdemes megvenni:D
  • passatgt
    #7691
    http://www.litl.com/

    Ez elég jól néz ki
  • Tikal #7690
    kösz az ötleteket, megnézem őket...
  • Dzsini
    #7689
    azért írtam elsőnek én is :) azért csak Lenovo... ha nem is olyan, mint a thinkpadok
  • neevous
    #7688
    Erre szavazok.
  • franc0
    #7687
    Samsung N210.
  • passatgt
    #7686
    úgy érzem, hogy nyerni fogok egy 430 fontos giftcardot(nem sok esélyem van, de valahogy olyan érzésem van, hogy én fogom megnyerni:D)

    szóval ha valaki angliában él, lenne majd olyan kedves, hogy beváltja nekem valamelyik apple boltban egy 16 gigás ipad-ra?:)
  • Dzsini
    #7685
    Lenovo Ideapad S10, Samsung N150, Acer Aspire One 532 vagy 751, Asus EEE1101 vagy 1002 - mindegyik jó "kezdőnetbook"
  • Tikal #7684
    OFF téma, de hátha:

    keresek jó féle netbook-ot 100ezer környékén, van esetleg tippetek? Lánynak lesz, szóval lehet rózsaszín is, nem bánom :)
  • JaSoN HuNTeR #7683
    Hogyan lehet beregisztrálni Istorera? Mert a jelszót nem akarja elfogadni.
  • oroy_
    #7682
    emulator (vmware vagy Parallels), de ha nagy az AutoCAD gép igénye akkor boot camp és natívban kell telepítened a windowst.
  • Dzsini
    #7681
    de igen, mindegyik emulációhoz telepíteni kell egy Windowst.

    viszont ingyenesen letölthető a Microsofttól egy 90 napos próbaverzió, azzal simán kibírod amíg megjön az OSX-es változat :) (ráadásul ha jól rémlik meg is lehet hosszabbítani kétszer 30 nappal)
    http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/cc442495.aspx?ITPID=sprblog
    (Live regisztrációt igényel, ha van MSN bejelentkezésed, az pont jó oda)

    tehát telepít parallels vagy bootcamp, telepít windows, használ.