18351
ATbanner.jpg
  • Dzsini
    #7880
    nekem a bandzsítós nagyon bejött :) addig kell bebandzsítani, hogy 3 képet láss egymás mellett, és a középsőre ráélesíteni - persze vízszintes fejjel, különben nem nagyon fog sikerülni.

    és 360p-vel még egész tűrhetően ment egy 5 éves laptopon... HD-be a normált se merem kapcsolni, 480-at nem bírta így 3d-vel :P
  • Pio
    #7879
    Nem sokat vesztesz. Vagy az én szemeim túl egészségesek ahhoz, hogy eléggé bandzsítani tudjak, vagy én nem tudom, mi lehet a gond, de nekem elég ócska volt az összes 3D-s változat. Szemüvegem pedig sajnos nincs. :(
  • passatgt
    #7878
    hát nálam 3d-be kb 2 fps-el megy, hd nélkül:)
  • Dzsini
    #7877
    ennek a videónak tecsövön elérhető a 3d változata is, ezerféle beállítással - a bandzsítós/párhuzamosannézős picit fárasztó, de szemüveg se kell hozzá és nagyon látványos.

    ennek a telefonnak meg a 2-3 órás készenléti ideje lenne egészen fantasztikus :)
  • Pio
    #7876
    Valaki nemrég kérdezte, hogy hová fejlődhet még az iphone.

    A Mozilla csinált egy koncepcióvideót, hogy milyen irányokba lenne érdemes fejleszteni jelenleg a mobilkészülékeket:

  • passatgt
    #7875
    Valakinek akinem macbookja van
    Üveg touchpad alján kb 3 centi szélesen, és 5 mm magasan van egy picit sötétebb folt. Épp hogy csak látszik, és a működésbe nem zavar be, de idegesít. Másnál is van ilyen? Hogy lehet leszedni?
  • neevous
    #7874
    Semmi reakció...manual restart lett, de azért köszi.
  • Tikal #7873
    cmd+alt+esc és force quit :)
  • neevous
    #7872
    Olyankor mi van, ha abszolút megfekszik a gép iMovie alatt? :D
  • Pio
    #7871
    Ez egy egyszerű dashboard widget erre a célra.
    Itt van a készítő honlapja, itt találsz komolyabb programokat is, de azok fizetősek.
  • Sn00thy
    #7870
    progit tudnál mondani a hőmérséklet megnézéséhez?

    köszi
  • Pio
    #7869
    Nyilván baj bármilyen gép esetében, de nem mindegy, hogy mennyire forrósodik.
    Valamennyire forrósodni fog, ahogy Sztív mondaná: "that's fact of life". Nézd meg valamilyen tesztprogrammal, hogy hány fokos a processzorod, vincsesztered, videókártyád.
    A forrósodás viszont az informatikai eszközök legnagyobb ellensége, hisz a félvezetők vezetőképessége csökken, ami közvetlen hatással van a teljesítményre, gyorsabban kiszáradnak a különböző hővezető paszták, növeli az esélyét annak, hogy valamelyik hardver tartósan rongálódjon, illetve ha alapból forrósodik a gép, akkor még fokozottabban lesz rá káros a belső porosodás, ami a forrósodást fokozza tovább.

    Amúgy nekem is a bal oldala lesz melegebb a gépnek, ha izmoznia kell, de azért forrónak nem nevezném, annyira nem melegszik fel.
  • Sn00thy
    #7868
    Hali!

    17"-os PRO esetében nagy gond, ha játék alatt a billentyűzet bal fele annyira felmelegszik, hogy finoman kelll bánni a WASD-vel?
    PL WoW alatt fordul elő és a W gomb lenyomásánál néha a ház elég forró

  • Sn00thy
    #7867
    Ezen mennyit filoztam, hogy hol lehet :D
  • I.C.ram
    #7866
    Kivéve, amikor beszarik. Párszor át kellett ugranom a kapun, mert az a fos nem fogadta el a feltöltött kártyám. Egyszer a rendőr is utánam jött, de kidumáltam magam :D
  • Pio
    #7865
    De akkor nem lehetne bliccelni és egy csomó embernek új hobbi után kéne nézni. :)
  • Lacee
    #7864
    hja, New York jó hely, ott már '97-ben is feltölthető mágneskártyás bérlet volt a beengedőkapuknál :)
  • GregSB
    #7863
    New Yorkban már lehet fizetni iPhone-al a tömegközlekedésért:

  • GregSB
    #7862
    Az Apple fő terméke most és 10 éve :)

  • passatgt
    #7861
    valaki nem játszik a toca race driver 3-al?:)
    az első körben jó, utána meg elkezd pulzálni a játék, a hang tökéletes, de kb 1 másodpercig a kép lassított felvétel, utána meg 1 másodpercig gyorsított:C
  • neevous
    #7860
    Én monitortisztítóval szoktam simán leszedni a makacs media marktos "'nálam volt, nem loptam" matricákat.
  • Gabor1990
    #7859
    Ezeket a matricákat én is nézegetem, csak nem találok róla képet vagy videót, amin látni, hogy hogy jön le, meg hagy-e nyomot.
  • Dzsini
    #7858
    Ez is 13,3-as, úgyhogy azokhoz kell(ene) hasonlítani - az Acer 13,3-asa 7-8 órát könnyen elmegy bekapcsolt wifivel (ezt láttam hónapokig, ráadásul abban nem is Atom van, hanem CULV), az ASUS hasonló felépítésű gépe 6,5-et hozott egy teszten, legutóbb egy Samsung 6 óra felett hozott teljes terhelésen... és azokban csak egy akkumulátor van, és nem a legmodernebb Atom 510, aminek az egyik legjobb fogyasztása van.

    Ez 3,5-et megy a leírás alapján, akkor teljes terhelésen 2 óra alatt lemerül?

  • passatgt
    #7857
    egy márkás hasonló áras 10colos netbook se bír többet
  • Dzsini
    #7856
    jesszusom... "The machine can run up to 3 hours and 28 minutes with dual batteries…"

    innentől sürgősen felejtős.
  • passatgt
    #7855
    van benne wifi, rá van írva dobozra:)

    http://micgadget.com/8350/white-macbook-knockoff-gets-a-built-in-dvd-rom-or-dual-batteries/
  • Dzsini
    #7854
    azért erről a "dvd kivehető" dologról már legalább 4-5 éve leszoktak...

    a GMA grafikus rendszer meg egy ilyen procival (meg az ION-al) minimum 5-6 órát elmegy egy alap 6 cellás akkumulátorral, különben valami nagyon el van rontva.
    a RAM viszont tényleg nagyon kevés
  • passatgt
    #7853
    szerinted laptopba nem raknak wifit? tuti van benne:)

    a dvd meg kivehető és akksi rakható be helyette, és úgy bír kemény 3 és fél órát:)
  • Dzsini
    #7852
    wifi nincs(?), a 2 usb kevéske, a dvd teljesen fölösleges, a D510-es viszont piszok jó kis processzor a kategóriájában

    szemre viszont olyan 13"-14" körül van (a dvd méretéből ítélve), ekkorában pedig fölösleges - nagy és gyenge.

    viszont legalább olcsó (oprendszer nélkül gondolom)
  • passatgt
    #7851
    netbooknak töléletes
  • Pio
    #7850
    Egy dologra jó volt ez: megtudtam, hogy fn billentyűt nyomva tartva home/end/pgup/pgdown billentyűként használhatóak a nyilak. :D
  • neevous
    #7849
    This bad boy boasts a tray loading DVD player, an NVIDIA Ion 2 graphics processor, a 1.66GHz Intel Atom D510 CPU, GMA 3150 graphics, 1GB of RAM built-in (with support for up to 2GB), an up to 320GB hard drive, two USB 2.0 ports, VGA and HDMI outputs, a LAN port, and an SD slot. They're available in China for starting prices of around 2,999 yuan -- that's about $440.


  • I.C.ram
    #7848
    Ki mondta, hogy 150kert vennek?

    Max 110 lenne az a határ (hűséggel), amrie azt mondanám, hogy oké. Mert a 3GS-t elpasszolom kb 70-ért, a maradék 40et meg rádobom. De nem fogok 150kt kiadni egy olyan cuccért, ami 1 évente fixen elavul.
  • Pio
    #7847
    Amúgy megy valaki launch partyra?
    Ma este lesz?
  • Pio
    #7846
    Vegyél 2ezer forintos nokiát és levan a gond. :)
    Amúgy ha már Magyarországon is azon aggodalmaskodnak az emberek, hogy 150 vagy 200ezerért vegyenek mobilt, akkor tényleg nem olyan rossz a helyzet. :D
  • I.C.ram
    #7845
    Én most csak a vételárról beszélek... erre pluszba jön rá az előfizetés... ami legalább 5k/hónap 12 vagy 24 hónapon át.

    tmobilenál a csak a vételár 150k egy 32esnél. Erre rájön 24 hónapon át további 5k.
  • passatgt
    #7844
    de a függetlenhez még hozzájön amit eltelefonálsz, elnetezel, az előfizul meg jó esetbe nem kell semmit fizetni pluszba
  • I.C.ram
    #7843
    Nem tudom, mit csináljak... Gyakorlatilag szinte olcsóbb venni egy kártyafüggetlent a vateran, mint a t-mobiltól 24 hónap hűségidővel, kártyafüggőt.
  • GregSB
    #7842
    No Comment... ez a T-Mobil.
  • I.C.ram
    #7841
    Kint vannak a t-mobil szifon4 árai. Nevetséges. A világ jobbik felén mindenhol olcsóbb lett, mint a 3GS volt anno. Naná, hogy itthon drágább lett kb 50%kal.