18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #8360
    nálam:
    CPU Test 156.50
    Thread Test 291.78
    Memory Test 179.17
    Quartz Graphics Test 196.49
    OpenGL Graphics Test 157.60
    User Interface Test 249.93
    Disk Test 40.41

    de közbe megy mail, safari, itunes(netrádió), photoshop(200megás psd), espresso, word

    :)
  • Pio
    #8359
    Én is összenéztem egy xbenchet gyorsan:

    ITT VAN az én xbenchem 2 hete ki nem kapcsolt géppel úgy, hogy a háttérben fut vagy 10 program.
    A lényeg:
    CPU - 171.56
    Thread - 247.62
    Memory - 191.62
    Quartz - 171.40
    OpenGL - 158.03
    UI - 191.90
    Disk - 47.78

    ITT PEDIG például egy új, 13as Air. Lehet találni kicsit jobb és sokkal rosszabb eredményűt is az oldalon.
    CPU - 120.03
    Thread - 180.43
    Memory - 178.41
    Quartz - 139.87
    OpenGL - 115.34
    UI - 148.47
    Disk - 244.83

    Pont az jön ki, amit azonnal bárki megmondana, a Disk-en kívül mindenben gyengébb.
    De ne feledjük, hogy az Air handráséknál 40ezerrel drágább a pronál, szóval az árkülönbözetből ha nagyon akarom kábé megveszem a pro-ba az ssd-t... :)
    Erre jön az, amit a múltkor összeszedtünk és nem derül ki az xbenchből: nuku billentyűvilágítás, firewire, optikai meghajtó+író, ethernet, - 120 giga hely, - 2 gbram (xbench csak a ram sebességére ad pontokat), - 30% akkuidő.

    Azt nem tudja valaki, hogy külső akkutöltöttségjelző-gomb van-e rajta, mint a Pron?
  • Zsoltika 007
    #8358
    Áh! Annyiért pofátlanság.
  • neevous
    #8357
    Macbook Air vs. Macbook Pro

    A 13-as talán kéne, de 400k-ért...hát nem tudom.
  • passatgt
    #8356
  • Pio
    #8355
    Persze ne feledjük, hogy a Kinect-tel jön a hangvezérlés is! :)

  • Dzsini
    #8354
    viszont ugrálós-pörgős játékoknál egy-egy menet bőven kitölti egy tévétorna helyét:
  • Pio
    #8353
    Ha arra van ingerenciád a kezedbe vehetsz egy játékpisztolyt vagy akár a Wii kontrollert is közben... ;-)
  • Tikal #8352
  • passatgt
    #8351
    ja hát ez így kurvagáz:D
  • Dzsini
    #8350
    igen, a gombok hiánya eléggé átalakítja a dolgokat, viszont a videók alapján pl. csuklómozdulatokat is érzékel - azzal már lehet "pisztolyost" is játszani :)

    mondjuk kicsit kínosan érzi magát a játékos is:
  • grizzly21
    #8349
    A Wii az mas, nekem a webkameras mozgaserzekelessel van bajom. Szerintemnem lehet es nem is kell erre hasznalni. A PS3 move egy fizikai eszkoz, az meg mukodhet is.
    Persze hulyeskedesre lehet hogy ez is jo lesz
  • Dzsini
    #8348
    A PS3 Move már egészen sikeres, pedig "nem tudom hogy gondolták" a rózsaszín világító fagylaltos irányítást. :)

    Akárhogy is, mindkét nagy cég látta a Wii sikerét, és ők is hasítani akarnak a casual-partijáték tortából.
  • Pio
    #8347
    Minden idők legsikeresebb asztali konzola a Wii, ami teljesen hasonló stílusú. Több, mint 75 milliót adtak el belőle és mindenféle "új generáció"s, "új dizájn"os trükközések nélkül közel 4 évvel a megjelenés után is viszik, mint a cukrot. Ráadásul a közel 45 millió eladott Xbox 360 közel 45 millió potenciális Kinect vásárlót jelent. Szerinted? :)
    Akárhogy is, novemberben meglátjuk. :)
  • grizzly21
    #8346
    Ez igaz, de az pl szerintem meg fog bukni. Nem tudom hogy gondoltak..
  • Dzsini
    #8345
    a Google most leplezte le az automata autóit, több, mint 200ezer kilométert futottak már.

    http://www.sg.hu/cikkek/77497/robotautokat_fejleszt_a_google
  • Tikal #8344
    elektromos autót, töltőállomáson ráállsz a dokkolóra és szóljon a zene :D
  • GregSB
    #8343
    Vegyenet neg egy autó márkát, és csináljanak egy almautót :)
  • Tikal #8342
    szerintetek érdemes adás vételit irni macbookról? első tulaja vagyok, kötve van az hozzám mikor megvettem? ....
  • I.C.ram
    #8341
    Nem úgy volt, hogy a Facebook-ot veszi meg? Mondjuk, ha az EA-t megvenné, annak örülnék, mert ritka egy ócska szarokat dob piacra az EA, és nem ártana valami minőségi cucc is.
  • Efreet
    #8340
    Azt ugye tudod, hogy az apróhirdetéseket az apróhirdetési oldalon kell intézni?
    Az ilyesmiért következőre lendületből kizárás megy, vedd ezt utolsó figyelmeztetésnek.
  • Pitkany
    #8339
    Sziasztok!

    Ismét csemegézhettek!
    elsőnek itt
    azután itt

    szokásos... PM, levél, L-ink.
  • Dzsini
    #8338
    a microsoft-féle kinect-en egy sincs.
  • grizzly21
    #8337
    nagyot azert nem akasztananak, egy olyan gamepad nem sokat er amin 1 gomb van..
  • Tikal #8336
    nem.
  • grizzly21
    #8335
    kepes lenne amugy? Eleg durva, en inkabb azt gondoltam volna, hogy a Sony veheti meg az Apple-t
  • Tikal #8334
    hát az durva lenne ha betörne a játékpiacra vagy kiadna egy konzolt... dobnám ki a ps3at az ablakon :D
  • Verseghy
    #8333
    "A bank csak három smsben tudja elküldeni a számlaegyenleget":D:D:D:DDDDD
  • passatgt
    #8332
    macbook prom-ba recseg a hangszóró, mármint alap állapotban, akkor ha nem szól belőle semmi

    ez mitől lehet?
  • Pio
    #8331
    Érdekes pletyka ütötte fel a fejét arról, hogy miért tartalékol annyi pénzt az Apple
  • Pio
    #8330
    Nem baj. :)
  • passatgt
    #8329
    ezt írtam már korábban én is, így olyan vásári
  • pyrohun #8328
    Nemtom minek ez a fikázó stílus.
  • I.C.ram
    #8327
    De ronda, hogy nem fekete a kijelző kerete, mint az MBP-nél.
  • Pio
    #8326
    Mi van ezzel az emberrel, sehol egy "instant get" vagy egy "hellómi", beteg tán?
    Az viszont mindenképp dicséretes, hogy csak pár évbe tellett, hogy kiszúrja, hogy az SSD-s gépek gyorsabban bootolnak! :)
  • GregSB
    #8325
  • grizzly21
    #8324
    ez valami vicc amugy? marmint a kep:)

    Ezzel kapcsolatban amugy nekem is kb ez a velemenyem:
    http://www.bit-101.com/blog/
  • Pio
    #8323
    Na, megjött a sejthető válasz. Örülünk.

  • G_ArchAngel #8322
    StellarPhoenix megmentette a filmjeimet
  • pyrohun #8321
    :) ismerem