18351
ATbanner.jpg
  • pyrohun #8400
    a hümmögés furcsább :)))))
  • passatgt
    #8399


    Ezt csinálja, hangosítsátok fel, mert nyomi telefonom nem igen vette a hangot:D
  • Bercy #8398
    Ja az normális, nekem is "ásít" a cd (pedig már nem is működik :P). Állítólag az új notebookokban már nem csinálja.
  • passatgt
    #8397
    amúgy nálatok ha bekapcsoljátok gépet, hülye hangot ad ki a cd meghajtó?
  • passatgt
    #8396
    na full feleslges szétszedni, semmi por nincs benne:

  • Zsoltika 007
    #8395
    Tévedsz
  • pyrohun #8394
    De, normál kártyák vannak, de a ház teljesen más felépítésű, mint a normál PC-s ház, ezért gondolom a hűtés is speciális. De mondom, lehet, hogy tévedek.
  • Zsoltika 007
    #8393
    Én a 2008-as 2.4-es macbook pro-mat szétszedtem 3 hete és egy gramm por nem volt benne. :) Persze egy pici a ventilátoroknál volt de minimális.
  • Zsoltika 007
    #8392
    De. Pont azért mondtam. Csak a bios más rajtuk. Amúgy 1:1 pc-s radeonok/nvidia-k.
  • Pio
    #8391
    Fényképezz majd, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle 1 év alatt. :)
  • Pio
    #8390
    Azokban nem szimpla, gyári ATI Radeonok vannak?
  • passatgt
    #8389
    holnap csekkolom majd a mabookomat is, mióta megvan(1 év 2 hónap) azóta szétszedve nem volt, tuti tele van porral:)
  • passatgt
    #8388
  • passatgt
    #8387
    lehet hogy így néz ki:


    :D
  • passatgt
    #8386
    szerintem vedd ki és úgy pucold meg:)
  • pyrohun #8385
    Mac Pro-ba szerintem nem valószínű, hogy 3rd party vga hűtőt be lehet rakni, de lehet, hogy tévedek...
  • Zsoltika 007
    #8384
    Vegyél rá vmi 3rd party vga hűtőt! Lehet még passzívat is kapsz.
  • passatgt
    #8383


    akksi csere azért vicces lesz:D
  • Magoo
    #8382
    Utóbbi időben a MacPro-mban az egyik ventillátor zajong...afféle sistergés, berregés..ismeritek.
    Kb 3-4 hete fújtam ki az egész gépet kompresszorral, nagyon alaposan.
    Mivel tudom frankón orvosolni a ventillátor gondot? Feltételezem a videókártya ventillátora az ami zajong.
    Be lehet azt fújni valami szerrel? Pl WD40? Ki vegyem ilyen befújás előtt a kártyát, vagy a gépben is lehet óvatosan?

    Előre is köszi minden infót
  • I.C.ram
    #8381
    Ott volt a Tango is. Azon már legalább 1 hónapja, de inkább több ideje működik.
  • GregSB
    #8380
    A yahoo-n kb 2 hete megy, de ki használ yahoo messengert? (én még nem láttam embert, külföldi ismerőseim közül is mindenki Skypeol). Skype-ról én pedig nem tudok. Iphoneról tuti nem lehetett, Androidos, WinMo-s vagy Symbianos telefonokon támogatta a telefon-pc közti videohívásokat?
  • I.C.ram
    #8379
    Úgy tudom, hogy a telefon-gép működik a yahoo meg a skype videóbeszélgetésével is.
  • GregSB
    #8378
    Telefonon az a jó a FaceTimeban, hogy nem kell hozzá semmi regisztráció. Hülyebiztos, baromi egyszerű beüzemelni. Ez még önmagában nem nagy szám, ami az hogy megy telefon-számítógép között is. Javítsatok ki, de ezt eddig még semmivel nem lehetett ha jól tudom.
  • I.C.ram
    #8377
    Én se mértem ezt a facetime hypeot. Semmi újdonság, csak a Lich King Jobs megint lenyomja az apple-zombik torkán, hogy micsoda amazing, never seen before újítást talált már ki. Arról nem is beszélve, hogy az appstoreban is van jó pár progi, ami tudja már a videó telefonálást.
  • Pio
    #8376
    Épp az a baj, hogy csak nyílt szabvány és nem nyílt forráskód.
    A mai napig nem tudni, hogy ez mit fog jelenteni.
    Az is lehet, hogy az Apple aranyáron fogja eladni, akkor pedig a kutya se fogja implementálni.
  • Pio
    #8375
    Öööö... azzal ugye tisztában vagy, hogy a facetime főleg inkább okostelefonokra van kitalálva?
  • grizzly21
    #8374
    De mi az hogy sikertelen volt? En tobbszor hasznalom skype-on, sokszor mondjuk video nelkul (erre van egyaltalan lehetoseg facetime-ban). Az hogy csak wifin mukodik egyertelmu uzleti huzas es megbuktatja azt hogy olcson tudj beszelni ha van mobilneted.
    Elhiszem hogy sikeres lesz, de nem ertem miert. Lassan mar tenyleg az van hogy kutyaszart adnanak el szappantartoban az is sikeres lenne.
  • passatgt
    #8373
    facetime nyílt szabvány, és ha jól tudom már több telefongyártó is használni fogja majd
  • Pio
    #8372
    Hamarosan lesz wines kliens is.
    Amúgy az ipod előtt is voltak mp3 lejátszók, az iphone előtt is voltak érintőképernyős telefonok, az ipad előtt is voltak tabletek, mégis az Apple termékei váltak igazán divattá a tengeren túlon.
    Az Apple afféle "divatdiktátor" az amcsiknál. Régóta van már videotelefonálás, totál sikertelen volt az egész, aztán most jött az Apple és a Facetime és pont a napokban olvastam valahol, hogy az USAban teljesen népszerű lett a dolog.
  • grizzly21
    #8371
    Megneztem mi ez a facetime, ez tenyleg csak videotelefonalas? Nem ertem minek ez a rajongas korulotte? A skype-on evek ota megy, miert kellett egy ilyet bevezetni, ami csak osx-en mukodik? Soha nem fog elterjedni mashol. Az egyetlen ujitas benne hogy csak wifin mukodik. Letisztult user friendly a kezelese azt latom, de ennyi? :o
  • Dzsini
    #8370
  • GregSB
    #8369
    Már javították.
  • Dzsini
    #8368
    mondjuk az az előnyük megvan, hogy a neten bóklászó OS-ek elsöprő többsége eredeti és folyamatosan frissül - tehát ha kiderül egy sebezhetőség és javítják, az hamar elterjed.

    Viszont a hackelős eseményeken szokás szerint elsőnek zuhannak meg :)

    (és az iOS4-es tárcsázzunk-bárkit-képernyőzár alól dolgot még nem is hoztam ide :) )
  • Pio
    #8367
    Úgy fest maradni fog a legsebezhetőbb szoftvereket gyártó cégek listájának az élén az Apple... :)

    Mondjuk mentségükre legyen mondva, hogy béta verzióról van szó.
  • Dzsini
    #8366
    once a user has logged into FaceTime for Mac with his or her Apple ID, the password on the account can be changed from FaceTime without knowledge of the old password, leaving the account ripe for the picking by any passersby of the physical computer.

    The sabotage of an Apple ID is as easy as navigating through FaceTime's preferences menu to the "View Account" page. Once there, whoever happens to be sitting at the computer can change the associated account password.

    As long as the password satisfies all the security rules, the change instantly applies across the Apple ID account. For example, changing the password in FaceTime and subsequently accessing the iTunes Store will result in a prompt from iTunes to re-enter your password, and the old one will not work.

    Signing out of FaceTime won't help, either—the program saves your password to the field, and there's no way to opt out of password memory. FaceTime will not let users delete the only e-mail address associated with the account, so if you've already signed up, you're kind of stuck.
  • Lacee
    #8365
    még egy írás erről
  • passatgt
    #8364
    13-as pro 4 giga ram, 2.26ghz
  • Zsoltika 007
    #8363
    Ez milyen vason lett lemérve?
  • Dzsini
    #8362
    és -70 deka, amit esetleg nem kell minden nap cipelni.
  • Pio
    #8361
    Tessék, egy ilyentől minden teszt "hivatalosabbnak" és hihetőbbnek tűnik... :)