18351
ATbanner.jpg
  • Bercy #8560
    Igen, egy digitális adatátvitelnél ez sokat számít :)
    Éni tervezem hogy veszek egyet :P
  • G_ArchAngel #8559
  • passatgt
    #8558
    hát de aranyozott, meg karbon burkolat van rajta, annak sokkal szebb a képe
  • Bercy #8557
    Az az igazi lehúzás :D:D:D
  • passatgt
    #8556
    ja meg az aranyozott 60e-es hdmi kábel:D
  • passatgt
    #8555
    nem olyan vészes:)
  • Dzsini
    #8554
    ja, és természetesen a digitális jelet is aranyozott kábelen küldik át a csöves erősítőbe.
  • Dzsini
    #8553
    a 256-os AAC azért bőségesen elegendő (gépen hallgatásra főleg), igazi profi audiofilek meg CD-t se hallgatnak, vinyl alá nem adják :D

    lossless boltok:
    http://www.naimlabel.com/
    http://www.bowers-wilkins.com/Society_of_Sound
    https://www.hdtracks.com/
  • oroy_
    #8552
    miért nem töltesz le egy ingyen dalt és meghallgatod? AAC 256Kbit/s
  • grizzly21
    #8551
    *kapnam
  • grizzly21
    #8550
    de mit kapsz? Egy mp3-at amit felmasolhatsz barhova? 256 kbit az kb az elfogadhatosag also szintje, de ha mar kifizettem egy szamot nem vennem rossz neven ha lossless-ben kapok
  • neevous
    #8549
    256 kb/s
  • G_ArchAngel #8548
    A minoseghez nem ertek, de nem hallottam meg panaszt efelol. Gondolom audiofileknek okoz gondot.
    Egy dal itt lehet Free-tol 0.99 GBP-ig. Albumok gyakran vannak akciozva 5 GBP-re.
    De amugy minden esetben erdemesebb albumot venni, ha mar a szamok fele bejon.

    Gyorsan bele is neztem, pl Kylie vagy a Gorillaz legujabb 2010-es albuma is "under £5" most.
  • grizzly21
    #8547
    Ha itunes-bol megveszel egy szamot, akkor milyen minosegben es formatumban kapod meg, es kb mennyiert?
  • G_ArchAngel #8546
    Skype 5-on sirok:(((
  • G_ArchAngel #8545
    Mar en is megzavarodtam, ugy hallottam zenet es filmet lehet magancelra, de szoftvert nem.
    UK-ben legalabb egyszeru: SEMMIT:)
  • Verseghy
    #8544
    De sok a többnyire..:D
    Régebben azt mondták, hogy valami magyar törvény tiltja a zeneletöltést bármilyen formában is. De lehet, hogy csak pletyka, nem értek hozzá.:)
  • Bercy #8543
    Tényleg, itthonra van valami értelmes zenetár (filmtár) ahonnan lehet legálisan venni/letölteni zenéket (filmeket) ?
    Mert ugye ITMS nincs...
  • Verseghy
    #8542
    Én azért nem vagyok szent.:) De ha lenne Magyarországon iTunes Store tuti, hogy inkább onnan szednék mint máshonnan.:) Filmet többnyire mozi vagy kölcsönző. Programokból is többnyire megveszem őket, játékok meg többnyire Steamen.
  • G_ArchAngel #8541
    En eddig az appokat, szofvereket (PS-t is), zeneket mind megvettem. Kiveve a CAD-et, amit nem tudok megfizetni jelenleg. FIlmet mastol szerzek, mert en nem akarok lebukni. Kell az internet, nem akarom, hogy lekapcsoljak.
    Mondjuk zenet mar nem veszek annyit, havi 5 GBP-ert ott a Spotify, ami majdhogynem korltalan zenetar.
  • Verseghy
    #8540
    Én sem törtem fel soha a telefonom. Pár ezer forintot már fizettem az App Storeba az biztos.:)
  • pyrohun #8539
    Nekem mondod? :( Kezdetektől fogva meg is veszem őket.
    Tényleg nem értem azt a hozzáállást.
  • Bercy #8538
    És az a súlyos, hogy tényleg filléres áron vannak az App-ok.
    Párszáz forintértért (tulajdonképp sör ára...vagy egy zacskó chips) meg lehet venni a legtöbb dolgot.
  • pyrohun #8537
    szánalmas, tipikus (sajnos) magyar mentallitás.
  • Dzsini
    #8536
    inkább a "szoftverért hülye leszek fizetni" jelenség - ha nem lehet vele szöget beverni, akkor nincs valódi értéke. nagyon lassan alakul az, hogy egyáltalán pl. egy gépvásárlásnál van olyan sor a számításoknál, hogy "oprendszer" - akkor miért jutna bárkinek eszébe, hogy egy telefonra fizessen programokért? eddig se kellett a javás cuccokért egy fillért se kiadni...
  • Sn00thy
    #8535
    Nekem főleg azért volt szükségem OSX-re mert nem birtam tovább élni a win-nel.
    Kb 5-10 percet láttam azelőtt mac-et, hogy megvettem volna.
    Most már, hogy autocad is ki lett adva osx-re, mindent megtok vele oldani.
    Torrent megy, DC megy, FTP megy, Photoshop van, WoW van, msn/skype van.

    Ezek mellett szép, gyors, használható
  • GregSB
    #8534
    Ezt olvasva jót nevettem :D

    Jóó magyar rögvalóság. 100e Ft-os telefonnal rohangálok, de sajnálom azt a 300 Ft-ot kiadni a progamokra. Tipikus, 30 millás Mercim van de panelban lakom jelenség :)

    Egyébként az tényleg jó kérdés, hogy miért akarsz Macet (#8524), ha nem is ismered? Előtte ismerd meg, aztán mérlegelj. Nekem az OSX-re volt szükségem több dolog miatt is. Ha ez nem lett volna, akkor igényes, stílusos vasat találtam volna a Win vonalon is (Sony VAIO, Dell XPS).
  • Pio
    #8533
    Ezekről a cikkekről mindig a hitgyülisek jutnak eszembe. :)
  • G_ArchAngel #8532
    http://beszeljukmac.com/index.php/switch/
  • Pio
    #8531
    Torrent, msn meg wow? Ezekre bármilyen mai gép jó. Megveszed a fehér macbookot és lehet rajta torrentezni, msnezni, wowozni, kész.

    Windowst használtál eddig?
    Előny - nem windows (ide képzeld azt, ami idegesít a winen)
    Hátrány - nem windows (ide képzeld azt, amit szeretsz a winen)

    Szerinted lehet egy ilyen általános kérdésre értelmes választ adni? Nincs egy egyetemes, objektív megéri-képlet, amivel ki tudnánk számolni, hogy Neked megéri-e vagy nem. Csak te tudod eldönteni.

    Ha olvasgatsz róla és konkrét kérdéseket teszel fel, az már más...
  • oroy_
    #8530
    ott írja a nevében hogy előző generáció "Refurbished iPod touch, 8GB (previous generation)"
  • oroy_
    #8529
    Akinek van iPad próbája ki FilmOn.com, egész jó minőségben megy pár TV adó, nem tudom meddig ingyenes, iPhone -val is mukodik de nincs annyi csatorna.
  • PeeTeR
    #8528
    hat mert nem tudom hogy melyik generacio :)
    vegulis erre lennek kivancsi hogy melyik es hogy az megeri -e ezt a penzt.
    nem vagyok ebben kepben :P
  • oroy_
    #8527
    szia, Why mac? ,rengeted weblapon találsz információt google.com, nem hiszem valaki neki áll neked privátban elemzést írni.
  • oroy_
    #8526
    ha azt nézted ki magadnak és kell neked, akkor miért ne érné meg?
  • oroy_
    #8525
    Safari, Firefox nem csinálja azt a hibát.
  • cscsiga
    #8524
    Sziasztok.
    Nem értek szinte egyáltalán az apple gépekhez. Gondolkozok rajta, hogy beszerzek egy Macbook-ot. De sajna nem nagyon tudok róla sokat.
    Megszeretnék kérni valakit, hogy privtába, írja le pls: Előnyöket, hátrányokat, miért jó, melyik macbook a jó, működnek-e vele pc-s dolgok(torrentezés,ha kockulhatnék van akkor wow, valami msn kompatibilitás, stb). Másszóval minden amit tudni kell/lehet róla.
    Hálás lennék.

    Üdv: Csiga
  • PeeTeR
    #8523
    bocs a repost miatt ipod topic -ba mar kerdeztem, de hatha itt nagyobb a porges valamivel..

    ezt szeretnem megrendelni csak arra lennek kivancsi hogy ez 3rd Gen -e illetve hogy megeri -e ennyiert. foleg most hogy lement a $

    link
  • LoDMaSt
    #8522
    Nem tudjátok, hogy a chrome-nak volt-e frissítése mostanában, vagy mitől lehet, hogy ha bármilyen flash, vagy gif-et tartalmazó oldalra megyek, a cpu terhelés felmegy, és be is lassul az egész gép/oldal, aztán amikor betölti magának, akkor elmúlik..
  • I.C.ram
    #8521
    VLC player elvileg tud ilyet. Legalábbis PCn már csináltam ilyesmit vele. Gondolom a MAC-es változaton is megy.