18351
ATbanner.jpg
  • pyrohun #8640
    Az pénteken jön, nem?
  • passatgt
    #8639
    érdekes, akkor kíváncsi leszek:D

    4.2-t csak nem hype-olnák ennyire
  • GregSB
    #8638
    Information given to Peter Kafka of MediaMemo suggests that it is "unlikely" that either music streaming or subscription plans will be announced by Apple on Tuesday. Sources in the music industry said that Apple does not have the rights to roll out a subscription service, nor can it allow users to stream content they buy.

    Kafka noted that Apple does not necessarily have to have a deal in place to offer streaming, but added that it would be "hard to see Apple announcing a service without signed paperwork."
  • Dzsini
    #8637
    na majd most jön a konkurencia, aki megmutatja, hogy ez tvájsz ez ömézing is lehet :)
  • G_ArchAngel #8636
    Ezert hasznalom a Spotify-t, havi 5GBP-ert korlatlan zene stream, hatalmas mediatarbol:)
  • Dzsini
    #8635
    az, de most keresgéltem és pont feldobta a találatok közé :)

    és hátha valaki nem ismeri
  • passatgt
    #8634
    ez mr nagyon régi:)
  • Dzsini
    #8633
    és titokban visszahozzák a fő sodrásba az iPod Classicra száműzött clickwheelt:
  • GregSB
    #8632
    Nem ismerem, itthoni kereskedők viszont megbízhaótók (beszmacen hírdetnek többen is).
  • passatgt
    #8631
    Gift Card kérdés:
    Taobao.com-on (ez egy kínai ebay kb.) lehet rendelni mindenféle összegben Gift Card-ot filléres összegekért. Ezek működhetnek?
  • GregSB
    #8630
    Magyar sotre-ra ne reménykedj. Amcsi storeba mondjuk barommi egyszerű regelni, és Gift Cardal fel lehet tölteni egyszerűen...
  • passatgt
    #8629
    ja és ha sorozatokat lehet majd nálunk is előfizetéssel streamelni, mondjuk 10$/hó, akkor tuti beruházok rá:D
  • passatgt
    #8628
    de amúgy beszarás, hogy több ezer ember dolgozik egy-egy ilyen projekten, és mégse szivárog ki semmi infó, pedig már 2010-et írunk, ahol gyakorlatilag végtelen lehetőség van anoním módon információ közzétételére
  • Dzsini
    #8627
    meg is van
  • Dzsini
    #8626
    akkor jónak láttam, nem emlékeztem rá, hogy lett volna erről szó - az itteni tippelgetéstől eltekintve, amikor szóba került, hogy minden streaming lesz pár éven belül :)
  • GregSB
    #8625
    Ja, + az se hülyeség amit az Appleblogon írnak:

    "Ha összerakjuk a darabokat, sejthetjük, mi készül: az Apple lassan egy éve felvásárolta a Lala.com stream-szolgáltatásokat nyújtó oldalt, majd bezárta. Elkészült a milliárd dolláros szerverpark első üteme a Keleti Parton. Már régóta előkészületben van a pletykák szerint a stream szolgáltatás, úgyhogy ez egy lehetséges verzió"
  • Dzsini
    #8624
    ó van még pár vad feltételezés, de ez még beleférősnek tűnik:
    monthly subscription for unlimited music/movie streaming - jól illeszkedne az új AppleTV mellé.

    a helyi storeok megjelenését amúgy nem a .com -ra hirdetnék, és nem úgy, hogy Tokiótól Göd-alsóig kiírják, hogy mikorra :)
  • Pio
    #8623
    Szerintem a korábban már pedzegetett havidíjas itunes lesz a bejelentés.
  • GregSB
    #8622
    Legmerészebb tipp:

    "exciting announcement from iTunes"

    Világszinten kiterjesztik az iTunes Music és film storet. Jönnek Magyarországra is a bérelhető filmek és sorozatok + zenék.

    (ok, ok kiveszem a biliből a kezem).
  • GregSB
    #8621
    Na ez vajon mi?

    4.2-t így hypeolják be? Az kicsit erős lenne :)
  • GregSB
    #8620
  • Dzsini
    #8619
    én is így működök, bár már patcheltem, ha nem kell, akkor 7-ig is tudok aludni... viszont olyan hajnali 4 órától bármikorra 5 percen belül tudom magam ébreszteni, a csipogás előtt kelek mindig.
  • G_ArchAngel #8618
    nem hasznalok ebreszoorat, banyasznak kellene lennem, hogy az automatikus 5 orai ebredesem ne legyen eleg:)
  • Dzsini
    #8617
    imádkozzatok, hogy márciusig kijöjjön, különben jönnek az újabb körök az ébresztőórával, csak most egy órával korábbi ébresztéssel :D
  • G_ArchAngel #8616
    4.2 csak nem jott ki a nagy varakozas ellenere sem...
  • Dzsini
    #8615
    +1
  • Pio
    #8614
    recuva
  • Tikal #8613
    windows-ra tudtok valamit amivel törölt fájlokat tudok visszaállítani? free legyen :)
  • ballor
    #8612
    Használtok iPad/iPhone/iTouch készülékekhez valamilyen fóliát?
    SwitchEasy-t láttam. Ujjlenyomat és karcok ellen. Van olyan, ami mattá is teszi. Milyen úgy a képe a gépeknek?
  • oroy_
    #8611
    Megjelent a 10.6.5 frissítés.
  • passatgt
    #8610
    visszavontam, hogy nincs por a gépben, csak ki kell csavarozni a ventillátort is, és a mögötte lévő rács kb 30%-a porral fedett volt:)
  • joebacsi
    #8609
    Én a most törölt kicsipuhát sajnálom.
  • Dzsini
    #8608
    kíváncsi lennék más gyártók korabeli koncepcióira, nagyon érdekes tud lenni, hogy milyen irányokba próbálkoztak...
  • GregSB
    #8607
    A nagy részük mind concept model, soha nem került sorozatgyártásba, de igen, látszik hogy nem ma kezdek ezzel a területtel kíséreltezni :)
  • Tikal #8606
    és még azt mondják az apple-nek semmi köze a táblagépekhez...
  • I.C.ram
    #8605
    Lehet keverem már az éveket :D A lényeg, hogy amióta új PCm van, azóta egy win volt rajta összesen, akkor 1 éve.
  • I.C.ram
    #8604
    Köszi.
  • Dzsini
    #8603
    jaja, januárban az iPad-os jött ki.
  • passatgt
    #8602
    van új iwork?:)
  • Verseghy
    #8601
    Az új iWork-el mi a helyzet? Lehet itthon kapni? Upgrade van?