18351
ATbanner.jpg
  • Dzsini
    #8680
    Windowson is több vásárlási-értékesítési rendszer van, amelyek egymás mellett működnek - egy kis verseny sosem árt.

    És bár van sok játék, ami Steam-exkluzív, a többség inkább nem az (és egyik rendszeren sincs fent minden elérhető program).
  • G_ArchAngel #8679
    az nem egy bugyuta dalszovegeket gugyogo os-Take that volt, hanem rock egyuttes...
  • GregSB
    #8678
    Rolling Stones...
  • GregSB
    #8677
    A nagy találgatás mellett nekem eszembe jutott egy érdekes kérdés, kicsit más témában: Most jelentette be a Firemint, hogy jön a Flight Control játékuk Macre a Steam-en keresztül. (ez ugye egy tipikus AppStoreos játék).

    Pár hónap múlva meg fog jelenni a Mac AppStoreban is? Párhuzamosan jelen lesznek ugynazok a játékok Steamen és a MAS-ban is? Nem fogják így kihúzni a gyufát egy idő utána Valve-nál?
  • G_ArchAngel #8676
    Ha ebbol Beatlemania lesz, magam ala szarok!
    Egy rohadt fiuegyuttes, ami azert lett sikeres, mert konkurenciajuk sem volt abban az idoszakban...
  • pyrohun #8675
    2 óra és kiderül :)
  • Dzsini
    #8674
    főleg, hogy a WP7-re csak a Zune szoftveren át (amiből szintén média+szoftverbolt is lett) lehet felpakolni adatokat - külső szoftverrel nem.

    Bár az is igaz, hogy az iTunes is kikerülhető, de nem a Microsoft saját szoftvereivel :)
  • G_ArchAngel #8673
    Mivel lesz felhobol Google Music Store, en inkabb a Microsoft telefonon tudom elkepzelni. Az oprendszeren amugyis van, mar par helyen haverkodnak, mert rajottek, hogy a nagy ellenfel a Google. pl. Bing kereso iPhone-on:)
  • pyrohun #8672
    Hát Androidra még ok, de a Windows Mobile 7-re való kiterjesztésre szerintem lenne válasza a Microsoftnak. Én a helyükben tiltanám.
  • GregSB
    #8671
    Eddig a legmerészebb tipp a 9to5mactől jött: iTunes + ITMS kiterjesztése további platformokra. Névlegesen Windows Phone 7-re és Androidra.
  • Dzsini
    #8670
    az alap yahoo címeknél nincs ingyenes pop3/imap lekérdezési lehetőség (ezeken a protokollokon át olvashatod a leveleket a GMail fiókodban is, nem átirányítás történik) - arra van esetleg lehetőség, hogy minden bejövő levélre csinálsz egy szűrési kritériumot Yahoo-ban, és továbbítod a leveleket a Gmailre - amit már elérsz a Mailben.

    Windowsra van egy YPOPs nevű program, ami átvezető kapuként tud viselkedni - itt találtam egy cikket, ami hasonló megoldásról ír OSX-re...
  • G_ArchAngel #8669
    Amugy van ra lehetoseg, hogy a Yahoo Mailt az OSX-es Mail-be iranyitsam, mint a gmail-t?
    Ugy szeretnem, hogy ne kelljen a premium fiokert fizetni...
  • pyrohun #8668
    nee
  • G_ArchAngel #8667
    Felek attol, hogy csak azt jelentik be, hogy megegyeztek a Twitter-rel es matol szerves resze a Ping-nek.
  • passatgt
    #8666
    amúgy apple.com-o most is tomorrow-ot ír, szóval lehet hogy az új ipad-ot reklámozzák, ami majd jövő májusban jön, csak időben elkezdték:D
  • G_ArchAngel #8665
    Az AppStore szervesen beepul az iTunes-ba, nincs is ra kulon program, mig az iPhoto csak szinkronizalhato vele, semmi tobbet nem nyujt errol az oldalrol.
    Az iPhoto es iCal raadasul nem arrol szol, mint az App es Music Store - eladni, penzt szerezni...
  • passatgt
    #8664
    viszont az igaz, hogy mióta felraktam a 10.6.5-öt, azóta a wifi jelet 1 nap kb 3-szor eldobja
  • G_ArchAngel #8663
    Nem csak azzal, olvass utana...
  • passatgt
    #8662
    ahogy lejjebb írták már, cak a szerver verzióval van gond
  • GregSB
    #8661
    3. Ping?

    A Beatles az vicces lenne. Kb minden iTunes-os bejelentés előtt valaki megerősíti. Most a WSJ :)
  • neevous
    #8660
    +1.
  • GregSB
    #8659
    Nálam tökéletesen fut a 10.6.5
  • pyrohun #8658
    ok, ez igaz.
  • Bercy #8657
    Szerintem Steve Jobs pucérra vetkőzik és végig fut Califonria egy fő utcáján.
    Az tényleg felejthetetlen lenne...
  • Dzsini
    #8656
    de, és a szinkronizációt is, meg ezer más dolgot - attól még nem elsődlegesen az jut eszedbe az iTunes-ról, hogy "arra jó, hogy a kapcsolataimat szinkronizáljam a gép és a telefon között" (még ha van, aki csak erre használja) - erre nem építenének egy ilyen nagy világszintű bejelentést, a maces appstore-t meg már bejelentették az oroszlánhoz.
  • pyrohun #8655
    Rájöttem miért nem fogjuk elfelejteni a mai napot:

    Annyira szar lett a 10.6.5, hogy aki felrakta, az szívni fog vele :)
  • pyrohun #8654
    És az AppStore-t nem az iTunes-ból éred el? Halló! :))
  • Dzsini
    #8653
    az apple oldalán nem oda van besorolva, érthetően - az iTunesról elsősorban a zene és a filmek az első asszociáció.

    "iTunes is a free application for your Mac or PC. It organizes and plays your digital music and video on your computer. It keeps all your content in sync. "

    Attól, hogy a fotókat és a naptárbejegyzéseket is az iTunes-on keresztül szinkronizálja, attól még nem lesz iPhoto meg iCalendar(akármi is a neve) belőle :)
  • G_ArchAngel #8652
    Ettol fuggetlenul ez meg mindig az altalam irt szamitastechnikai vonal elhanyagolasanak a jele, nem a szorakoztatoipari divizioe...
  • G_ArchAngel #8651
    AppStore szinten az iTunes resze:)
  • Pio
    #8650
    Itt az OS X Serverről van szó, nem összetévesztendő az OS X-szel.
    Előbbit az xserve-ekre vagy a direkt szerverként telepített maces hardverekre rakják csak fel, a bolti ára amúgy 500 USD.
  • Dzsini
    #8649
    "exciting announcement from iTunes"
  • G_ArchAngel #8648
    Arra 3 honapot mondtak az Air bemutatasakor. Raadasul az nem az egesz vilagot erinti, hanem csak a Mac/OSX userek kicsiny taborat.
  • G_ArchAngel #8647
    Olyan szar lett az update, hogy visszavontak...

    Nem ertem, en komolyan imadtam a regi Apple-t, aminek keves termeke volt, de az profi volt. Most meg kezdenek szetcsuszni, a legendas minoseg odaveszett, gyartjak a kutyuket, mikozben az szamitastechnikai oldalt leszarjak.
  • pyrohun #8646
    Amúgy nem az OSX-es AppStore-t indítják el?
  • pyrohun #8645
    ?
  • G_ArchAngel #8644
    10.6.5 has failed
  • G_ArchAngel #8643
    Ettol felek, mert tul jo a Spotify most, szokas szerint majd errol is ugy gondolja SJ, hogy olyan lesz, ami kell nekunk - szerinte...
    Gondolom az 5 GBP-s havidij is twice as amaz... eh, before lesz:(
  • Dzsini
    #8642
    akkor simán megveszik a spotify-t szőröstül bőröstül, és akkor nem kell szórakozni a papírmunkával :)

    innen még pár tipp (a teljes szövegből kiemelve):
    1. A régóta várt Beatles katalógus: Arról, hogy a Beatles tartalmai digitálisan először az iTunes áruházában lesznek elérhetőek évek óta hallani találgatásokat.

    2. 90 másodperces belehallgatási lehetőség: A 30 másodperces belehallgatási lehetőség a zeneipar legnevetségesebb dogmáinak egyike. Egy koncertfelvétel megfelelően kiválasztott 30 másodperce semmi másból nem áll ,mint tapsból és sikítozásból… (de erre nem fordítanának ekkora médiafigyelmet)

    3. Az egész nyáron emlegetett és várt közösségi zenei szolgáltatás (a hype-olt Google Music ellen)

    4. A Spotify felvásárlásának bejelentése: Alig egy hete írtunk arról, hogy a Spotify- amely maga is az észak-amerikai piacokra való belépést tervezgeti- a két nagy óriás, a Google valamint az Apple felvásárlási célpontja is lehet, kiadói szerződéseinek értéke miatt.
  • G_ArchAngel #8641
    Jah, csak nem tudjuk melyik penteken, mert mar mult pentekre is 'jott':)