18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #8720
    Az Apple megszerezte a The Beatles dalok digitalis formaban valo forgalmazasanak jogat.
    Ami bizonyara nagy szo nekik, nagy szo, ahol van iTunes, de szerencsetlen magyarok masfele bejelentest vartak. Valamiert mi nem kattanunk beporosodott fiuegyuttesekre.
  • Banano007
    #8719
    Miről van most szó hogy felkerült a top 10-be?Valaki összefoglalná gyorsan?
  • G_ArchAngel #8718
    zuhanyoztam is :DDD
  • Dzsini
    #8717
    takarítod már?
  • Dzsini
    #8716
    már meg is indult felfelé - gondolom befutott az első tízezer boxset vásárló :)
  • G_ArchAngel #8715
  • G_ArchAngel #8714
    Csodalatos, mar 3.4-nel tart, folyamatos eses:)))

    BeatLESS:)
  • Dzsini
    #8713
    tvájsz ez ömézing zuhanás :)
  • Dzsini
    #8712
    appleblogon is ez van:

    Az Apple Computer és az Apple Corps, vagyis a Beatles zenéinek kiadója 1978-től 2007-ig pereskedett az Apple név miatt. Sokáig Steve Jobs cége licencelte a nevet a másik Apple-től, 1981-ben kifizettek 80 000 dollárt, és megígérték, hogy sosem lépnek be a zenei bizniszbe. A gombafejűek kiadója már az iTunes Store előtt, 1989-ben is reklamált MIDI-dallamok lejátszásának képessége miatt. Akkor 26,5 millió dollárt tettek zsebre.

    Már két éve arról volt szó, hogy McCartney aláírt egy megállapodást az Apple-lel, és a dalok jönnek iTunes-ra. Eddig kellett azonban várni a végleges megegyezésre.

    itt azt írják, hogy több, mint 200 dal (a közös Lennon-McCartney dalok) kiadási jogai vannak a Jackson/Sony párosnál, és kapják a belőlük származó bevétel 50%-át (a másik 50% Yoko Onoé)
  • passatgt
    #8711
    hahaha:D
    aki olyan kurvanagy rejongó volt, annak már megvolt cd-n és rég felrippelte itunes-ba
    de fogadni mernék hogy 5000000000 ember megfogja majd venni újra, és minden egyes keynote majd ezzel fog indulni, hogy mennyien vették meg és mileyn királyak vagyunk
  • passatgt
    #8710
    már régóta ilyen háttér volt több oldalon, pl air-en meg még valamin:)
  • G_ArchAngel #8709
    A reszvenyesek soha nem felejtik el ezt a napot:)))
  • GregSB
    #8708
    Én úgytudom Hogy Ono-val megymár a huzavona amióta elindult az ITMS.

    Gondolom ez az apple.com főoldalos, 1 napos behypeoló reklám is az egyezmény része volt :)
  • Dzsini
    #8707
    (azért a QT Lite plugin elég neki, csak vissza kellett kapcsolni :D )
  • Pio
    #8706
    Tessék itt van még egy mém csak nektek soxeretettel! :)

  • Dzsini
    #8705
    "Get QuickTime.
    Download QuickTime to view this video."

    éljen a html5 és a nyílt videoszabványok teljeskörű támogatása és agresszív promóciója :)
  • G_ArchAngel #8704
    koncert, ingyen az ev hatralevo reszeben...

    I wanna hooold your haaaand, yeeeyeeeeyeeee:D

    (lehet ehhez kellett a szerverpark?:))
  • Dzsini
    #8703
    a hivatalos beatles boltban 189 dollár (169 font) a sztereó box set, az alma flashdrive 280 dollár.
  • GregSB
    #8702
    Ezesetben az én kurvaanyámat! :D
  • pyrohun #8701
    no comment
  • Dzsini
    #8700
    ha már internetezünk, ismerjük a mémeket: http://knowyourmeme.com/memes/son-i-am-disappoint
  • Dzsini
    #8699
    http://www.thebeatles.com/
  • GregSB
    #8698
    Te egy csalódás?

    Ha már angolul írunk, akkor legalább helyesen! ;)
  • G_ArchAngel #8697
    csakhogy ennyibol megvan Amazonrol is:)

    es ahhoz nem gyenge fotoalbum es egyeb finomsagok vannak...


    oh Apple...

    i am so disappont
  • Dzsini
    #8696
    nem Michael Jacksonnál (illetve az örököseinél) van egy csomó jog?

    ez lehetett még egy érdekes kiadvány
    "On 7 December 2009, The Beatles Stereo Box Set was also released as a limited edition of 30,000 apple-shaped USB flash drives. This event marks the first appearance for the Beatles catalogue in a digital format better than CD quality — being encoded in 44.1 kHz 24 bit FLAC format.

    The 16 GB flash drive also includes 320 kbps MP3 copies of the albums, a specially designed Flash interface, and all the visual elements from the box set — the mini-documentary films, original U.K. album art, rare photos and expanded liner notes."
  • GregSB
    #8695
    holnapot = honlapot :)

    Én is többet vártam, de azért be kell ismerni: ez marketing, a legfelsőbb szinten :)
  • Dzsini
    #8694
    a reklámok meg a koncertfelvételek mondjuk jók lehetnek, de akinek igénye volt rá eddig is könnyen megvehette a CD-ket, és már ott volt a gépén.

    a 150 dolláros teljes boxsetet mondjuk vinni fogják rendesen, az is biztos :)
  • GregSB
    #8693
    Pedig ennyi.

    Komoly egyébként hogy a szemcsés fekete-fehér fotókhoz hogy ráhangolták a holnapot. Már tegnap is szemcsés szürke volt a háttér az Apple.com-on :)

    Az tuti, hogy ebből most dőlni fog a lé. Igazából csodálkozom, hogy Yoko Ono eddig nem tudott megegyezni Sztív bácsival...
  • Dzsini
    #8692
    most már a honlapon is kint van, ezt fogjuk elfelejteni ...
    illetve nem fogjuk.

  • Dzsini
    #8691
    osztatlan a siker a hozzászólásokban is :D
  • GregSB
    #8690
    Még nincs 4 óra, és az Apple.com se változott meg. Reménykedek benne hogy ez még csak a kezdet :)
  • pyrohun #8689
    kell lennie még valaminek... nem merem elhinni, hogy csak ennyi...
  • Dzsini
    #8688
    akkor az egyes tipp jött be. Hihetetlen eladásokat fog produkálni, az biztos.
  • GregSB
    #8687


    Nem PS, csekoljátok az iTunes-t...
  • GregSB
    #8686
    Ajjaj :(
  • pyrohun #8685
    Én fejet hajtok a Beatles előtt, de valóban: így 2010-ben ha erre utal az, hogy "soha nem fogod elfelejteni", akkor az elég szánalmas lenne...
  • Tikal #8684
    én nem értem mi a nagy szám a beatlesben így 2010 végén... reméljük nem ez lesz, mert ez még két sort se érne a beszmacen...
  • Dzsini
    #8683
    Bach János Sebestyén is túl van értékelve szerintem, mégis az egyik nagy neve a zenetörténetnek :)
  • G_ArchAngel #8682
    buliban en is szeretem, reszegen enekeltem is Beatlest karaokezas kozben, csak tul vannak ertekelve...


    ...mint az Apple:)
  • Dzsini
    #8681
    jókor voltak jó helyen - azért nem kell elítélni őket, mert ügyesek voltak :)