18351
ATbanner.jpg
  • Firerock
    #17426
    Sziasztok!
    Nemtudom jó helyre írok e,ha nem akkor kérlek irányítsatok át a megfelelő helyre:

    Lenne egy olyan problémám hogy Windows volt telepítve a 2010-es Macbook Pro-mra ami után vissza lett téve a Mac (Lion),ez működött is,de aztán egy ugyanilyen másik gépről lett áttéve az adat Time machine-al. Ekkor kezdődtek a problémák. Iszonyatosan lassú lett,gyakorlatilag használhatatlan. Tegnap nagy nehezen sikerült rátennem a Mavericks-et,leformáztam a HDD-t teljesen,de a lassúság továbbra is fennáll,picit jobb lett de még mindig nagyon lassú. Utánanéztem,próbáltam SMC resetet de sajnos ez nem működött(nem történt semmi.pedig több videót és leírást megnéztem arról hogy hogy kell,de nem változik a MagSafe ledje.)
    Tudnátok segíteni,mert teljesen tanácstalan vagyok.
  • ddany7
    #17425
    letoroltem az ical-t, mert megbolondult. most viszont szivok, mert nem talalom hogy tudnam visszatelepiteni. valaki tud segiteni, legyszi?
  • passatgt
    #17424
    Report claims 27-inch Retina iMac w/ 5K display will arrive by end of year
  • GregSB
    #17423
    Elvileg cseppálló, de víz alá nem vihető.
  • Jim Morrison
    #17422
    Most iverge kitett egy kérdés hogy vennêl e iwatchot, de egyik komment azt mondja: mivel nem vizallo nem.
    Aztan hogy ez tenyleg igy van e...:)
  • MerlinW
    #17421
    Azt tudjuk már hogy vízálló lesz-e az óra?
  • G_ArchAngel #17420
    Mondjuk en tenyleg nem viselek orat, csak futashoz es amikor oltonyt hordok. Utalom, hogy allandoan azt kell figyelnem, hogy a laptopot vagy a Wacomot karcolom ossze pont a csattal...
  • Dzsini
    #17419
  • G_ArchAngel #17418
    Az ora nem tetszik kulsore, lehet anyagra luxus, de latvanyra ketpalcas igenytelenseg. Amit tud az tetszik. Nem vagyok raszorulva, fizetes meg ugysem fog elterjedni egyhamar. Most is talan csak a Starbucksban fizetek a telefonnal, annyira csecsemo ez a technika.

    A Plus tetszik, a bajom vele, hogy a 64GB-os modell £800 fuggetlenul. Ez egy laptop ara. Vagy egy jobb mirrorless fenykepezogepe. Tudom, hogy megveszem - szerintem elofiztessel, mert egyben fajna ez az osszeg - de nem normalis.
  • Jim Morrison
    #17417
    őt én se, gugli találat második volt egy küldföldi stream, teljesen korrekt, nem nagyon beszéltek (wwdc-n is az ő közvetítésüket néztem, már beugrott).
  • Xing
    #17416
    Nem bírom elviselni Handrást. Akkor inkább nem nézem :)
  • Jim Morrison
    #17415
    usteames stream ment rendesen (utolsó 20percben legalábbis biztosan)
  • Xing
    #17414
    Ez hatalmas élmény volt. Acces denied, az utolsó egy órában pedig állókép. Jó ha fél órát lehetett nézni belőle normálisan.
  • GregSB
    #17413
    Ki akarom próbálni, most azonnal :D

    Valószínűleg ez csak Januárban fog megtörténni...
    Utoljára szerkesztette: GregSB, 2014.09.09. 20:23:37
  • Jim Morrison
    #17412
    G: gondolom nem változott meg az óráról a véleményed...^^
  • G_ArchAngel #17411
    nalam kinai narrator van es zene :)))
  • G_ArchAngel #17410
    nalatok sem semmi?
  • franc0
    #17409
    Alapvetően nem változott meg ez a véleményem az iPad-ről, vagy bármelyik tabletről.

    Csak közben több lém lett mint amit el tudok költeni, úgyhogy nem zavar hogy benne áll a pénz.
  • passatgt
    #17408
    ios8-ban lesz splitview emaileknél
  • G_ArchAngel #17407
    Nekem negy iTermekem van mindennapi hasznalatban, de ha sorrendet kellene allitanom, hogy melyik szamomra a legnelkulozhetobb/legfeleslegesebb, akkor az iPad lenne az. Egyszeruen nem kepes kivaltani az MBP-t szinte semmilyen helyzetben.
    Jatekra jobb, de mar sima levelezesnel is csigalassu ez a kepernyos keyboard, fajdalom a fileok, linkek csatolasa, ami a legrosszabb, a ket level kozott maszkalas szerkesztesnel. Tudom, hogy a tobbseg szamara ennyi kell es nem tobb, de en orulnek egy kis elorelepesnek. Nem mondom, hogy fusson rajta a full OSX, de kozeledhetnenek hozza. Azt megertem, hogy egy telefont ne terheljenek ezzel, mert a szerencsetlen 9 honapos iPhone nem bir ki 6 orat toltes nelkul (igen, nem esek bele a battery replacement programba, az Apple szerint tokeletes ez az uzemido), de az iPad tudhatna ennel tobbet is.
  • passatgt
    #17406
    "This is the most complex and expensive product to manufacture to date."

    ettől a mondattól én egy kicsit többre számítok, mint amit írtál:)
  • GregSB
    #17405
    Ma esti események:

    Ha hozni fogja az Apple által bevezetett új termékek receptjét az iWatch akkor:

    - kevesebbet fog tudni mint az eddigi okosórák
    - azt a keveset viszont sokkal jobban, egyedibben, kényelmesebben fogja tudni nyújtani
    - ez az első hírekből az emberek 90%-nak nem fog leesni, drágának és butának fogják nevezni, az Applenek be fog fellegzeni, Jobs nélkül nem mennek semerre, stbstb.
    - Jövő év elején megjelenik a termék, addig kap hideget meleget, de amikor az emberek elkezdik ténylegesen használni akkor jönnek majd rá hogy ezt miéárt is jó. Pont úgy mint az iPad-el.
  • GregSB
    #17404
    Ma estére :)

    Apple Keynote bingo
  • Tikal #17402
    igenis, értem, mostantól az fog tetszeni nekem is... nem mintha erről szólt volna a hozzászólásom, a design egyébként is az Apple-re hárul jelen esetben...
  • G_ArchAngel #17401
    Az a legigenytelenebb az osszes sportora kozul. Vagy Garmin vagy Suunto.
  • Tikal #17400
    Valamire biztos jó lesz, reméljük többre mint amiket eddig láttunk...
  • Tikal #17399
    Apple remélem a Polar-ral állt össze :))
  • GregSB
    #17398
    Nem akarod esetleg megvárni a holnapot, és megnézni ők mit mondanak mire lesz jó? Vagy jó érzés a tények ismerete nélkül azon gondolkodni mire nem lesz jo? :-))
  • G_ArchAngel #17397
  • Jim Morrison
    #17396
    futáshoz meg ugye van rendes óra (pulzusmérővel), igaz gépre kell dugni (de mintha lenne vezeték nélküli verzió is), hogy lehessen látni a statisztikákat, de nem hogy 1 hétig, de hónapokig kibírja. Amint írtad is máskülönben csak +1dolog amit fel kell rakni töltőre. Én eddig tényleg csak a személyi asszisztens szerepét látom benne (moto360), azt nem hogy akár egy Balaton átúszáshoz, futáshoz használni lehessen. Még nem. Sajnos akksi idő mint tudjuk kritikus, és szerintem a súly is a kényelem mellett. Nem tudom apple mit hegesztett össze, de szerintem a ténylegesen használható okos óráknak kell még 1-2év minimum (ne legyen igazam).
  • Tikal #17395
    Ha nem fog kibírni egy hetet akkor csak egy újabb valami amit este dughatok a töltőre, és egész nap aggódhatok miatta, hogy jaj vajon kibírja e estig... de mondom, ha futáshoz jó lesz akkor talán vevő vagyok rá... de még nem látom magam előtt, hogy a telefonom helyett az órán csekkolom a leveleimet..
  • Tikal #17394
    Igen.
  • GregSB
    #17393
    Az iPad amikor megjelent tudtad miért lesz jó?

    Mindenki fikázta, meg felnagyított iPod Touchnak hívta.

    Én arra számítok hogy holnap teli lesz elégedetlen emberekkel itt a topic, meg a net. Mindenki fikázni fog és értetlenkedni.

    Aztán majd meglátjuk Steve nékkül is működik -e a bevállt recept.
  • Tikal #17392
    Majd holnap meglátjuk... mondjuk tőlem lehet kerek is, akkor se hiszem, hogy nagyon érdekelne... persze ha lesz benne GPS, meg heartrate monitor akkor futáshoz jó lenne, de amúgy meg minek?
  • G_ArchAngel #17391
    nekem az eleg, hogy negyzetes, ne haragudj, hogy kicsit erzekeny vagyok a stilusra, designra
  • GregSB
    #17389
    Azért nem vagy semmi, nehány homályos CAD komponens fotó alapján annyira behergeled magad 1 nappal a bemutató elott, hogy még "bezzegsztívdzsobsz"-ozni is tudsz :D
  • passatgt
    #17388
    ha lesz benne vércukorszintmérő, sokaknak szivárványszínű kvarcóraként is megfelelne
  • G_ArchAngel #17387
    sorold, 1-2-t en is talalok, de mindig is volt egy kisebbseg, akiknek nem volt izlesuk - az apple most a tobbsegre akarja ezt raeroltetni - de ez persze csak par kikerult CAD kep, semmit nem jelent

    optimista vagyok, mert most mar ideje lenne, ha ismert ereznem, hogy valami nagyon kell - vagy csak felnottem es mar nem tudnak nekem minden szart eladni?
  • passatgt
    #17386
    pl tag heuer monaco?:)
  • G_ArchAngel #17385
    hogy lehet felnotteknek eladni egy szogletes orat?

    a kicsit komolyabb markak kinalatanak max 5%-a a nem kerek ora - egyszeruen en meg nem lattam szep szogletes orat, csunya, ez a masodik FAIL a telefon hatlapja utan

    be kell ismernunk, Steve Jobs nagyon hianyzik :( mindegy, a verfanoknak ez is gyonyoru lesz, mert az alma logo ott van es semmi mas nem fontos!