18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #17384
    Elvileg szögletes, de az kijelző kerek. Kb semmi nem látszik ezeken a képeken:)
  • G_ArchAngel #17383
    koszi, vak vagyok...

    ez hamar eldolt, negyzetes orat nem fogok a kezemre rakni, es ezeknek segitenek a divat nagyagyui? eszemfaszom megall...
  • Jim Morrison
    #17382
    Első hszben ott van az imgur link.
  • G_ArchAngel #17381
    nekem semmi nem nyilik meg onnan
  • passatgt
    #17380
    Ilyen lesz az iWatch
  • GregSB
    #17379
    http://www.apple.com/live/

    Úgy tűnik eljött a várva várt új térmék kategória bejelentésének ideje.
  • Dzsini
    #17378
    Az már kiderült máshonnan, hogy ez valószínűleg rengeteg idő alatt, sok helyről összegyűjtött képek sora volt - aminek egy része lehetett az identitás lenyúlása (ami csak azoknál működhetett jól, akiknek almás elsődleges emailcíme is van, mert az új eszköz becsatolásánál az értesítést is le kellett törölni). Plusz lehetett átküldött-lementett kép is, az is bekerül az iCloudba.

    Informatikai - biztonságtechnikai szempontból érdekes az eset, az, hogy a bulvároldalak gyakorlatilag 2 nap alatt el is felejtették, az mondjuk nem semmi.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2014.09.03. 17:57:35
  • Tikal #17377
    mondjuk annyit megmagyarázna, hogy miért készült több kép is androiddal :)
  • Dzsini
    #17376
    Tehát mellébeszélnek / elhallgatják azt, hogy a Find felületen egyértelműen működött a brute force támadás, és azt most tömték be.

    Persze érthető, marhára nincs kedvük egy vödör pert a nyakukba kapni a celebektől.
  • GregSB
    #17375
    Itt olvashatod a hivatalos közleményt:

    http://9to5mac.com/2014/09/02/apple-confirms-very-targeted-attack-on-celebrities-denies-icloud-breach/
  • Dzsini
    #17374
    Arra proof of conceptre reagáltak, ami (a befoltozásig) egyértelműen azt mutatta, hogy a Find my phone-nál nem volt brute force elleni védelem?
    Emellett ott volt a lista a leggyakoribb jelszavakról, és meg is van a merítés.
  • GregSB
    #17373
    Apple azt állítja nem volt semmi biztonsági hiba az iClouddal / Find my friendssel, az ő adatbázisukba nek törtek be, a kelebek jelszavait phisinggel / egyéb úton szerezték meg.
  • joebacsi
    #17372
    Töltsd fel icloudra, a 4chan fórummotor majd átméretezi pár nap múlva
  • Bercy #17369
    De, szerintem is.
  • Tikal #17368
    azt nem a fórum motor teszi meg?
  • G_ArchAngel #17367
    Úgy tűnik teljesen hülye vagyok hozzá, de nem találom Safariban, hogy lehet beállítani, hogy leméretezze a képeket, amiket a fórumba beágyaznak.
    Állítólag egy ovódás is megoldja, nekem még a Google sem segített.

    Nem az én napom...
  • Bercy #17366
    Tokeletesen mukodik.
  • RYO21
    #17365
    Ipaddel (ipad 4) mennyire jól működik a Chromecast? Főleg arra kellene, hogy TV-n lehessen lejátszani youtube videókat, vagy képeket megjelenìteni stb.
  • passatgt
    #17364
    még most is 18-at mutat:)
  • G_ArchAngel #17363
    Gondolom, hogy tegnap 19-e volt es 18-at mutatott. Vagy nem tudom.
  • GregSB
    #17362
    Mit kell ezen látni? :)
  • passatgt
    #17361
    yosemite....:D

  • GregSB
    #17360
    Indítsd el recovery módban a gépet (eza neve? már nem emlékszem, bekapcsolás közben nyomd az ALT (option)-t), majd ott ellenőrizd le a HDD-t.
  • RYO21
    #17359
    Üdv!

    Szerintetek mitől lehet az, hogy egy pár éves 27es mac kb percenként lefagy (+szivárvány cursor) és közben hangosan morog a gép? Mert szerintem HDD lehet, de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.
  • Tikal #17358
    Vettem egy Airport Express-t a régi 5000 forintos Netgear-em helyett.... hát nem ájultam el, a jel erőssége elég gyenge, nem tudtam rádugni a Mybook-om sem, ami ugyan biztos megoldható, mert azt írják lehet, de már nem volt kedvem két napig bújni a fórumokat hogy mégis mit kéne kapcsolgatni, szóval ez megy vissza a boltba.... az airplay fog hiányozni egyedül, de majd az AppleTV :)
  • GregSB
    #17357
    Az Apple levédette a "Healthkit" nevet (mint trademark). Az alábbi eszközökön:

    "Health, fitness, exercise, and wellness sensors, monitors and displays; medical apparatus and devices… Horological and chronometric instruments; watches; clocks; timepieces; chronographs for use as timepieces; chronometers; watchstraps; watch bands; cases for watches, clocks, and horological and chronometric instruments; parts for watches, clocks, and horological and chronometric instruments; jewelry."
  • passatgt
    #17356
    frissítettem Yosemite-re, ugyanaz...
  • passatgt
    #17355
    Pár napja percenként szakadozik a kapcsolat. Wifi az van, csak a weblapok nem jönnek be. AirPort Express van, próbáltam resetelni stb, de igazából nem is azzal van a gond, mert ipad/iphone simán csatlakozik hozzá és nincs vele semmi gond. Valószínűleg nem HW gond, mert iphone-ról a wifis tethering is simán működik, akkor nem szakadozik egyáltalán. Próbáltam pingelni a háttérben, hogy ne szakadjon meg, az sem segít. Próbáltam törölni az összes hálózati beállítást, jelszót a keychain managerből és újrarakni mindent, nem segített. Próbáltam frissíteni AirPort Expresst és OSX-et is, nem segített. Bezárt Itunes-al sem jó. Másik böngészővel sem jó. Pram reset után sem lett jó. Újraindítás után sem jó. Ha kikapcsolom a wifit és visszakapcsolom akkor megint jó pár percig, de magától is megjavul ha nem nyúlok hozzá, csak várni kell. 5GHZ-s wifire kapcsolódva is ugyanaz a gond. Telefon vagy ipad wifi kikapcsolva(hogy ne legyen a routerhez csatlakozva túl sok) nem segített. Nem UPC gond, mert ahogy írtam, ipadon és iphoneon tökéletes minden. Torrent nem megy a háttérben. Google DNS-el sem jó. Egyéb ötlet? Mindjárt előszedem az ütvefúrót és idehozom kábellel a netet...
  • Sickness
    #17354
    hella.
    Olyan problémám lenne, hogy kaptam anno egy dojcs store kártyát, ami eddig nem probléma, de viszont át kellett állítanom a régiót dojcsra, hogy le tudjam vásárolni ugye. Most hogy már nincs rajta annyi lovetta ( kömény 82ojrócent ) vissza szerettem volna állítani Magyarra, de nem engedi mert valami faszságot írkál nekem náciul. "Sie verfügen über einen Gutschriftrestbetrag. Diesen Restbetrag müssen Sie ausgeben bevor Sie den Store wechseln können."
    Ezt pontosan. Ha valaki esetleg értené és leírná nekem németül, hogy merre kell kattintani oder koppintani, akkor azt nagyon megköszönném valahogy így.:
    Köszönöm nagyon!
  • G_ArchAngel #17353
    ez por szerintem, mert nem szabalyos, nekem is van
  • passatgt
    #17352
    21.5-ös imacen megjelent egy függőleges csík. Ez a szokásos porbefújás, vagy kijelzővel van a gond?

  • GregSB
    #17351
    :D

  • Jim Morrison
    #17349
    Eh greg posztjat nem lattam...>.
  • Jim Morrison
    #17350
    Apple társult az IBM el.
  • GregSB
    #17349
    "IBM/Apple global partnership for enterprise."

  • G_ArchAngel #17348
    Nekem nincsenek ilyen kepessegeim :D
  • Efreet
    #17347
    Rákukkantottam, egyszerű volt kijavítani az én képességeimmel is :)
  • G_ArchAngel #17346
    Greg, ha van idod, akkor atirnad a banner kodot? Ugyanis az uj motor nem szereti
  • GregSB
    #17345
    Swift blog

    "More signs that Apple is loosening up: they’ve started a blog for Swift and they’ve made the Xcode 6 beta a free download for anyone — no paid developer account required."
  • Dzsini
    #17344
    Ez ugyanaz a rugózás, hogy "érintőképernyős telefont is csak egyféleképpen lehet designolni" - hiszen egy böszme képernyő, egy keret és kész.

    Kitört az uborkaszezon, nincs jobb téma.