18351
ATbanner.jpg
  • REPS0L
    #8800
    lehet hogy inkább más gyártónál kéne keresgélnem, mert ez már hangzásra is csillagászati összeg (már értem a banner csillagos hátterét)
  • G_ArchAngel #8799
    csak a kijelzoje alkalmatlan kepszerkesztesre:)

    15-os matte minimum es ez gyartotol fuggetlen tanacs
  • REPS0L
    #8798
    ez lenne az ideális szerintem, csak használt verzsönbe :)
  • REPS0L
    #8797
    jó lesz szerintem a 13as is, legalább kis helyen elfér, és nem fárasztja az akksit annyira a nagyobb monitor.
  • Tikal #8796
    ha lightroom/ aperture vonalon gondolkozol akkor legalább 4GB RAM-osat néz, 2.26Ghz minimum... nekem ez volt, és azért néha aperture megizzasztotta a gépet... mellesleg ennyiért igen nehéz lesz találnod, mert egy 15 collos azért gondolom jó lenne, plusz matt kijelzo?

    ( az enyém egy éves volt, és 240ért ment el ezzel a konfiggal, de csak 13"os volt )
  • REPS0L
    #8795
    Sziasztok! szeretnék egy macbookot vásárolni, de nem tudom mifélét, az elsődleges szempont hogy jólegyen fotók szerkeztésére (raw fotók), második pedig az hogy egy töltéssel bírja rendesen. körülbelül olyan 200 pénzt szeretnék maximum rá költeni, ezért gondolom inkább használtat kéne venni.. ajánlatokat várok, köszönöm előre is!
  • G_ArchAngel #8794
    semmi baja nincs nalam, de a netunk legalabb szar...
  • G_ArchAngel #8793
    igen, mi is olvasunk appleblogot
  • passatgt
    #8792
    lol ezt tudtátok?
    nyomjátok az alt-ot ,és úgy kattintsatok a wifi ikonra fent:)
  • passatgt
    #8791
    fent van a legfrissebb mac update?
    sztem az baszta el, nekem azóta a bluetooth is folyamatosan megszakad, meg a wifi is megszakad naponta legalább 4-5-ször, előtte tökéletes volt
  • Verseghy
    #8790
    Kezd tönkrevágódni a Magic Mouse-om. Kb egy éve vettem és mostanában egy csomószor veszti el a kapcsolódást. Nem tudom miért.:/
  • Dzsini
    #8789
    itt alapból az oprendszer az aktív ablakot görgeti, van olyan egérdriver (ha adtak ki az egérhez), ahol választható ez a funkció, hogy mutató szerint görgessen.
  • Tikal #8788
    nálatok müködik win 7 alatt az a feature hogy ha pl van két ablak egymás felett, a felső az aktív, de az egérrel az alsóra megyek és görgetek, akkor gördül az ablak?? OS X-en ez müködik, itt viszont mindig aktivnak kell lennie az ablaknak hogy görgessek?
  • G_ArchAngel #8787
  • pyrohun #8786
    looooool :)
  • Pio
    #8785
    Jack?




    Elnézést.... :)
  • pyrohun #8784
    persze, de az imac nem tud ilyet, pláne nem egy jack kimenettel -.-
  • Dzsini
    #8783
    miért ne? Csak megfelelő irányba kellene vezérelni a csatornákat - van olyan laptop (ha jól rémlik HP), aminek a hangkártyája tud olyat, könnyen lehet, hogy más is írt már ilyen drivert.
    (lakótárs asztali gépén is olyan volt a driver, hogy kirajzolta a képernyőre a 6 jack kimenetet, és szabadon lehetett osztogatni, hogy melyiket mire használod - hangkimenet csatornánként vagy bemenet, mikrofon - akármi)
  • G_ArchAngel #8782
    miert nem, ketto van benne:)
  • pyrohun #8781
    az még nem 4.1 :)
  • G_ArchAngel #8780
    4.1 lenne:)
  • pyrohun #8779
    1. sokkal :)
    2. nem - de nem is értem, hogy az miért lenne jó, ha együtt szólna :)
  • G_ArchAngel #8778
    Nekem 2.0-as Logitechem volt notebookhoz, annal jobb, mivel 2.1-esem nincs, nem tudnam megmondani:)
  • passatgt
    #8777
    akinek van 27-es imace, az tudna írni vélmyeént a beépített hangszóróról?
    van egy 2.1-es logitech hangfalam, és az érdekelne, hogy egy ilyenhez képest mennyivel szarabb

    illetve az megoldató e, hogy a 2.1-est rákötve a beépített hang is szóljon, tehát együtt a kettő
  • Dzsini
    #8776
    van Opera Macre is :) (az új 11 lassan bétába fordul)

    és van benne Link, hogy a könyvjelzőid, gyorshívó, stb. szinkronban legyen bárhány rendszeren (még mobilon is)
  • Tikal #8775
    felraktam a microsoft security essentials-t...


    opera?? áá, maradok hű a safarihoz windows-on is :D
  • Pio
    #8774
    De gonosz! :D
  • G_ArchAngel #8773
    Alderaanon felnevettem-.-

  • Pio
    #8772
    Mókás ez a parallels, azt hittem, hogy csak winxp/vista/7 támogatása van, de simán végig tudtam rajta tesztelni vagy 8-10 linux distrot és még a win 3.11-et is. :)
  • Pio
    #8771
    Natív windowsos Microsoft Security Essentials-t használok.
    A többivel az volt a bajom, hogy rengeteg hibás riasztást produkáltak.
    Ha nem szokásod kétes oldalakra mászkálni és pénisznövelős maileket nyitogatni, akkor bőven elég ez is, sőt, nagyon gyenge gépekre nem is szoktam felrakni semmit, mert azoknak érezni a teljesítményén, ha van rajta aktív védelem, és így is minden rendben szokott lenni.
  • Dzsini
    #8770
    avast5 - ingyenes, évente egyszer kell frissíteni a regisztrációt.

    ha nem mászkálsz csúnya helyeken a neten, akkor az meg a beépített windows defender elég.

    böngészőnek meg Opera :)
  • Tikal #8769
    milyen virusírtót ajánlotok?
  • Tikal #8768
    akkor rendben.
  • passatgt
    #8767
    nálam is ez volt, mondjuk csak 1 gépre raktam:D
  • Pio
    #8766
    Jó eséllyel mindent elintézett magának.

    Rengeteg win7-es rendszert telepítettem már és kis túlzással soha sehol nem kellett külön driver-t vadászni, pedig volt 1-2 igen régi gép is köztük.
  • passatgt
    #8765
    elintézte
  • Tikal #8764
    Lehet hülyeséget kérdezek, de, felraktam a PC-mre a Win7-et... na mnár most ebből alapból benne van pl az alaplapi driver? Mert nem hajlando elinditani a telepitő cd-jét a lapnak... mondjuk régi cucc már, egy 3 éves asus alaplap. Mondjuk megy minden, zene, internet stb.. szóval lehet már elintézte ő ezt magának :)
  • Zsoltika 007
    #8763
    Szégyen :D
  • Bercy #8762
    Remek technológia...
  • Tikal #8761
    Ha filmezni akartam csak rádugtam a macbookot a TV-re... aztán néha elment a kép, ilyenkor kihuztam a HDMI csatlakozot majd bedugtam ujra... aztán egyszer már nem jött vissza kép... keresgéltem forumokon és azt írják hogy HDMI eszközöket csak kikapcsolva lehet összedugni, mert bekapcsolva nem tudják egymást jelét hitelesiteni/ titkositani... végül emiat tönkrement a HDMI panel a tv-ben, 45 ezer lenne a cseréje egy 3 éves készülékben :(