18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #8840
    egyébként jobb alsó sarok, minden átlátszó lesz funkcionak nem látom még az értelmét, ha csak az nem az hogy gadgetek megjelennek, meg látom az asztalt, de minek? ha meg akarok fogni onnnan valamit el kell az egeret huznom onnan, de akkor meg minden visszajön :)
  • Tikal #8839
    az egérre beálítás nem is hülyeség... bár az két oldalso már az előre hátra funkcionak van szentelve, talán a görgető középsője jó lesz erre :)
  • Tikal #8838
    megpróbálom jobban leírni: ugye mac-en kinn van asztalon a Macintosh HD ikon... na most ha fogok egy fájlt és ráviszem erre az ikonra, akkor megmutatja a tartalmát, vagy ide ejtem a fájlt vagy folytatom tovább és itt is rámutatok egy mappára, ekkor belépek ebbe a mappába és igy tovább... na most ilyen windows on nincs, ahogy nézem, legalábbis, nekem az asztalon a gyárilag kitett "számitogép" ikon, de ahhoz hogy megnyissam kettőt kell rá kattintanom. remélem érthető már :)
  • GregSB
    #8837
    Aktív sarokra van program. Ami hol működik, hol nem :)

    Én használtam pár hétig, aztán leszedtem, mert totál megbízhatatlan volt. Valamikor működtek azaktív sarkok, valamikor nem.

    Mappákat alapból nem tudsz kitenni tálcára, de tuti van erre is valami progi.
  • Dzsini
    #8836
    az elsőt nem értem :)
    Aktív sarok pedig csak külön programból van - jobb alsó sarokban van "mindenablakátlátszó" rész, ablakokat képernyő széléig húzva vannak fix méretezések.
    Általában az egereken szokott lenni több (3+) gomb, és azokból az egyiket beállítják gyárilag win+tab-ra.
  • I.C.ram
    #8835
    ezért írtam.... Nem fogok évi 100 dollárt fizetni ezért.
  • G_ArchAngel #8834


    sry, de ez kellett:)
  • passatgt
    #8833
    lol nem is tudtam, hogy van ilyen
    mármint mac-en
  • Tikal #8832
    Windows 7:
    számítógép ikon az asztalon... megfogok egy fájl, rámutatok hogy dobja ki mint OS X-en a mappát... nem történik semmi... tehát kézzel kell megnyitnom, vagy start menü ikonra rá és ott kikeresni a képek mappát például..

    aktiv sarkok itt nincsenek? kézzel kell pl aktiválnom a win+tab kombot??
  • GregSB
    #8831
    Amit eddig is tudott az összes iOS készülék, ha mobileme előfizető voltál. Mostantól ingyenes lesz.
  • passatgt
    #8830
    azt meglehet valahol nézni, hogy hány oldalt nyomtattam ki eddig összesen?
  • I.C.ram
    #8829
    Egyetlen "featúrát" találtam, ami hasznos lehet:

    "The Find My iPhone (or iPad or iPod touch) feature is now free to use without a MobileMe℠ subscription and helps you locate your missing device.* The Find My iPhone app is a free download on the App Store℠ and lets users easily locate a missing device on a map and have it display a message or play a sound. Users can even remotely lock or wipe data from a lost device to protect privacy. "
  • Dzsini
    #8828
    "A TeX egyes verzióinak egyedi számozása van. A hármas változattól kezdve a frissítéseket mindig egy újabb szám hozzáfűzése jelzi, melynek eredményeképp a verziószám aszimptotikusan közelít π-hez. A jelenlegi verziószám 3.141592. Ez is mutatja, hogy a TeX valójában az egyik legstabilabb program, melyet ismerünk, és csak apró frissítések várhatóak. Knuth (a fejlesztő) kimondta, hogy "az abszolút utolsó változtatás (halálom után)" az lesz, hogy a TeX verzószáma π értékű lesz, mely ponton minden maradék hiba a program tulajdonságává (nem pedig hibájává) válik."
  • G_ArchAngel #8827
    nem, de lesznek rejtett feature-ok:)
  • Dzsini
    #8826
    és nem maradt benne egy sem :)
  • GregSB
    #8825
    Elvileg azért csúszott ennyit, mert bugokat javítottak :) (Wifi)
  • pyrohun #8824
    Magyar idő szerint ma 19:00 órakor jelenik meg az iOS 4.2
  • pyrohun #8823
    dettó :D
  • GregSB
    #8822
    "The Find My iPhone (or iPad or iPod touch) feature is now free to use without a MobileMe℠ subscription and helps you locate your missing device.* The Find My iPhone app is a free download on the App Store℠ and lets users easily locate a missing device on a map and have it display a message or play a sound. Users can even remotely lock or wipe data from a lost device to protect privacy."



    G: még csak bejelentették, hogy ma elérhető lesz, de még nem tölthető. Egyes pletykák szerint kaliforniai idő szerint 10:00-kor fog megjelenni (itthon 19:00, London 18:00)
  • G_ArchAngel #8821
  • Dzsini
    #8820
    várjuk a buglistát is :)
  • GregSB
    #8819
    Olálá!

    Bréking! Megjelent a 4.2.1!
  • G_ArchAngel #8818
    A felso grafikonban felsokategorias, un. pro kompaktok vannak, raadasul a G sorozat a 12-esnel tart, igy ertheto, hogy az elodjeik esnek lefele...

  • GregSB
    #8817
    Két érdekes grafikon:




    Persze tudom: minőség vs mennyiség, de az jól látszik, hogy a Point & shoot kameráknak eléggé leáldozóban van. És tényleg: én ma egy iPhone 4, Samsung Galaxy S, HTC Desire HD, stb mellé nem vennék külön P&S kamerát. Totálisan felesleges lenne, a telefon úgyis mindig velem van, amire a P&S-t használnám arra az is tökéletes, ha meg számít a minőség, akkor viszem magammal a DSLR-emet.

    Ez mondjuk azért érdekes, mert a két nagy gyártó (Canon és Sony), bevételének nagy része ezekből a P&S-ekből származik. Ahogy olcsósodni fognak az okostelefonok, úgy veszik majd el egyre jobban a piacot ezektől a fényképezőktől.

    Kíváncsi vagyok a Canon mikor fog belépni a mobilpiacra :)
  • Sn00thy
    #8816
    Hali!
    MacBook Pro-hoz nem tudjátok hol lehet kapni express card foglalatba kártyaolvasót? (főleg SD)
    Köszi
  • Zsoltika 007
    #8815
    Minden másra meg teljesen jó még egy darabig.
  • Zsoltika 007
    #8814
    Játszani alienware vagy xps notit vegyen. De egy 8600gt-n rengeteg dolog elmegy még a játékok közt is.
  • Pio
    #8813
    Simán viszi a crysist full grafikán parallelsben? ;-)
  • Zsoltika 007
    #8812
    Nekem pont ilyen van. Mindenre elég.
  • passatgt
    #8811
    jóféle szvsz, de ez a régebbi fajta macbook pro
  • Verseghy
    #8810
    Fent van. Akkor lehetséges, hogy miatta. Baszki pedig olvastam a sok hibát, de csomóan írták azt is, hogy nekik nem jelentkezett semmi én meg ilyen 'velem nem történhet meg' alapon felraktam.:)
  • REPS0L
    #8809
    hozzá mit szólnátok?
  • Gabor1990
    #8808
    Én sem használtam előtte OSX-et, de egyáltalán nem bántam meg a váltást.
  • G_ArchAngel #8807
    Én látatlanul ugrottam bele és a mai napig bánom, hogy ennyi ideig vártam...
  • REPS0L
    #8806
    miért?
  • neevous
    #8805
    Használtál huzamosabb ideig OS X-et?
    Látatlanul lehet ne ugranék bele a dologba.
  • Pio
    #8804
    Azért írtam, hogy "hivatalos" érték. :D
    Az arányok miatt van értelme szerintem.
  • Tikal #8803
    ez folyamatos aperture mellett max 3 óra.. sőt :)
  • Pio
    #8802
    Nem egészen, a hivatalos értékek:

  • passatgt
    #8801
    de a 15-ös nagyobb, tehát nagyobb akksi van benne, ugyananynit bír...