18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #8920
    hm.. egyet már elküldtem.. de még mindig felajánlja hogy küldhetek egyet, lehet csak hiba... de ha valaki küld egy mail cimet meg egy nevet amihez a kulcsot csatolja, akkor megprobálhatok küldeni még egyet ( privibe )
  • Tikal #8919
    Hali, látogassatok el az Agile oldalára... hálaadásnapi akciójuk van: 1password for mac, windows és iPhone illetve Knox for mac, mindegyikből 20% kedvezmény, és ha megvetted akkor még egyet ajándékba adnak!

    Én használom a 1Password-ot, nagyon jo kis cucc, bankjelszavak, pinkodok stb tárolására, szinkronizálhato az asztali progival...
    A knox meg egy titkosito progi, olyan mint a filevault ami alapbol a mac-en van, csak ezzel mappákat is létre lehet hozni, pendriveokat titkositani stb...
  • Verseghy
    #8918
    Köszi a hasznos kommenteket..:D:D Ez mekkora bug már. Pedig úgy vártam ezt a dátumot, hogy ne kelljen átmenni a tesómhoz játszani hanem tudok itt is tudjak erre meg áááááh..:( Remélem mihamarabb javítják. Mást nem tudok csinálni, mint várni.:(
  • Tikal #8917
    tegyél fel egy kis vizet főni
  • passatgt
    #8916
    azt írja kell hozzá gőz
  • Verseghy
    #8915
    Na EEEZT meg mire véljem?:(:(
  • Dzsini
    #8914
    kinek-kinek ízlése szerint.
  • I.C.ram
    #8913
    Vagy csak azért, mert ilyenkor szomorkodik el az ember, hogy milyen brutális fogyasztói társadalomban élünk :)
  • Dzsini
    #8912
    nem, az utánad említett Black Friday lesz az, amikor a hagyomány szerint megkezdődik a karácsonyi bevásárlás, és ezért szinte minden bolt elég masszív leárazásokat csinál egy napra.

    (a legenda azt mondja, hogy azért fekete, mert az utcák feketék ilyenkor a vásárló emberektől, vagy hogy ekkor fordul veszteségesből (piros) nyereségesbe (fekete) a boltok anyagi helyzete :) )

    plusz lehet számítani a Cyber Monday-re is, ami a Black Friday utáni hétfő, ekkor az online boltok csinálnak leárazást, hogy akinek esetleg eszébe jut, hogy kihagyott pár ajándékot, azt még gyorsan meg tudja venni :) (de ebben már jóval kevesebben vesznek részt)
  • GregSB
    #8911
    Dede.
  • GregSB
    #8910
    Dede.
  • G_ArchAngel #8909
    nem most lesz Black Friday?
  • passatgt
    #8908
    valami lesz a boltban 26-án


    gondolom valami ingyenes ünnepi csomagolás vagy valami ilyesmi
  • GregSB
    #8907
    Engem nem zavar. Eleinte túlfutottamaz egérkurzorral, de megszoktam :)
  • G_ArchAngel #8906
    majd, amikor 5 GBP lesz, mint a L4D2 halloweenkor:)
  • G_ArchAngel #8905
    de az mar nem realista:)

    elolvastad, amit irtam?:D
  • Verseghy
    #8904
    Kijött a Civ 5 Macre, Steam letölthető!:)
  • Bercy #8903
    A kedvenc emberfajtám akkor is az, amelyik foggal körömmel ragaszkodik az általa szentnek és rendíthetetlennek vélt márkához (legyen az akár osx, win vagy linux) és ezt folyamatosan a másik tudomására hozza. Általában életképtelen érvekkel próbálja alátámasztani, hogy miért az ő általa használt termék a legjobb a másiké miért olyan szar...
  • Pio
    #8902
    Elolvastad, amit írtam? :)

    "...egyéni, szubjektív igényei szerint dönt..."
  • pyrohun #8901
    Igen, de én is ismerek olyat, aki kipróbálta az OSX-et egy Apple MacBook-on annak idején (hónapokig nyüstölte) és úgy döntött, hogy márpedig neki a Windows az a megfelelő. Ettől még nem akarom megtéríteni és ő sem engem :)
  • G_ArchAngel #8900
    Ilyen nincs, mivel mindig döntened kell, akár csajról, akár fagyiról van szó. A realizmus egy teljesen életképtelen állapot, arra használják, ha valaki nem biztos a döntésében és valamire támaszkodni akar. Realista maximum egy növény lehet vagy egy kő a folyó alján.
    A többi mese:)
  • Pio
    #8899
    +1
    realista - tisztában van vele, hogy ez nem egy jobb-rosszabb játék, mindkét rendszernek vannak előnyei-hátrányai, egyéni, szubjektív igényei szerint dönt és elfogadja, ha másnál mások ezek az egyéni igények
  • pyrohun #8898
    Nálam a második állapot kimaradt, egyből a harmadikba csöppentem az elsőből :)
  • G_ArchAngel #8897
    Egyelőre nem tűnik szarabbnak a 3G, de az adatforgalmon kívül semmi jelentős dolgot nem csinált ez a frissítés.

    Rájöttem, hogy az Apple-userségnek 3 fokozata van:

    lelkes - ez az újoncok és elvakult fanok, vagy akiket nem érdekel a mit és miért
    elfogadó - szerintük rosszabb is lehetne, működik minden úgy, ahogy Cupertinoba elvárják, többet mi se akarjunk, még tud hinni...
    beletörödött - akik már látják, hogy ez sem fogja megváltani a világot, de legalább a legszarabb állapot is jobb, mint a másik csoportnál a legjobb:)
  • GregSB
    #8896
    Zeneeltűnésre megoldás

    Bug :)
  • pyrohun #8895
    :))
  • passatgt
    #8894
    a 2. meg a 3. verzión azért kellett változtatni, mert nagyon hasonló a folder ikonra
  • passatgt
    #8893
    és ultra gagyi lett:D
  • Dzsini
    #8892
    jól követhető a fejlődés: (a második verzió már nem tud osztani, viszont legalább megmondja az eredményt)
  • GregSB
    #8891
    Aha, persze. Mond olyan mobilgyártót, aki aktívan fejleszt 2 éves telefonjára. HTC Magic (ami kb egyidős a 3G-vel) még mindig csak 1.6-os Androiddal egy, soha nem is fogják kiadni rá a 2.+-os OS-eket.
  • G_ArchAngel #8890
    Voice Memos új ikont kapott!!!!!!!

  • G_ArchAngel #8889
    Par ujdonsag 3G-n:

    - Notes-ben allithato a betutipus (Settings-en belul)
    - Eltunt az osszes zenem a telefon szerint, de iTunes mutatja az elfoglalt tartalomnal, hogy 7 GB zene van rajta

    Mindketto feature, csak nekem!
  • Tikal #8888
    ezt ugye te sem hiszed el 100%ig? :)
  • Pio
    #8887
    Az a vicc, hogy még mindig milyen drágán lehet csak hozzájutni.
    Közben meg már olyanok jönnek, hogy ZTE Blade, 800×480as AMOLED kép, 600mhz-s cpu, 512 mbram, mindez nálatok 100 fontért függetlenül...

    Ennyire jól összerakott készülék volt a 3G, vagy csak annyira sokan szeretnének relatív olcsóbban iphone-t, hogy az igény fenntartja az árát?
  • I.C.ram
    #8886
    Ja, csak a többi mobilgyártó nem visszatartja a fejlesztéseket, hanem piacra dobja, és inkább mindig próbál újat kitalálni. Csak az apple nyomja ezt a "még nincs szükségetek rá, majd én szólok, ha lesz" dolgot.
  • G_ArchAngel #8885
    De nem am!
    Nem birna a hardver:(
  • Tikal #8884
    a kérdés az, mikor megvetted, ugyanezt tudta mint most? ... talán kicsit lassab lett, de igazából csak többet tud azóta...
  • Dzsini
    #8883
    na jó, de még a csengőhangokat se?
  • G_ArchAngel #8882
    Engadget/Gizmondo/ArsTechnica oldalakon kellemes kurvaanyazas van folyamatban 3G userek reszerol:)))

    Amugy ertheto az Apple hozzaallasa, 2 es fel eves telefon, ha mindent mindig megkapna, akkor a hozzam hasonlo userek soha nem vennenek ujabb keszulekeket:)
  • pyrohun #8881
    Jó ez a reklám :D