18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #8960
    utoljara 210e-ert vittem haza a 32GB-os 3G-s valtozatot UK-bol, ami nem eppen olcso hely Apple termeket vasarolni:)
  • GregSB
    #8959
    Ha lesza T-nél tarifa rá, akkor elképzelhető hogyez is megvehető lesz ócsóér 2 éves hűséggel, mint az iPhone.
  • GregSB
    #8958
    T-nél lesz iPad.

    "A Deutsche Telekom a mai napon bejelentette, hogy Wi-Fi és 3G hálózatképes iPad készülékekre szabott tarifacsomagokat kínál majd a következő hónapokban Magyarországon és Lengyelországban. "

    + a Libri is elkezdi forgalmazni december 5.-én!

  • GregSB
    #8957
    Úbazz, ha most lenne iPadom egy csomó pénz elb.sznék ilyenekre :D
  • G_ArchAngel #8956
    Mindegy, megvettem a Hero of Sparta II-t, az csak 0.59 volt ma a Black Friday/Gameloft-nak koszonhetoen:)

    Amugy Steam-en a kovetkezo napokban ujabb akciok jonnek...
  • Pio
    #8955
    Viszont jól jönne egy 30-40%os kedvezmény a civ5re. Csak sajnos túl friss a játék, ilyenekre ritkán adnak és akkor is 10-25%ot. :(
  • Pio
    #8954
    Ezek az MMO-k már csak ilyenek. :)
  • GregSB
    #8953
    +1 :)

    Játszottam az EVE-el 1 hetes trialt, soha többet nem akarom látni a gépemen, mert félelmetesen sokat játszottam vele az alatt az 1 hét alatt :)
  • G_ArchAngel #8952
    Steam-en EVE Online £3.75

    En csak ezert nem veszem meg, mert nem akarom tonkretenni a maganeletem:)
  • pyrohun #8951
    Én ezt használom majdnem 1 éve és életem legjobb billentyűzete (nyilván nem játékra való).
  • Pio
    #8950
    Tesztelgettem, tényleg baromi jó billentyűzet, ha nem lenne olyan bazi drága talán vennék is egyet. Bár ez a mostani is meglepően jó darab. Amúgy 1490 forint volt a tescoban. :)
  • pyrohun #8949
    Pedig mennyire jó!! :)
  • Dzsini
    #8948
    az a kis billentyűzet olyan komikusan hat ott középen...
  • pyrohun #8947
    Ez kinek a mije? :)
  • Tikal #8946
    topik banner? :)
  • passatgt
    #8945
  • Pio
    #8944
    Itt van
  • passatgt
    #8943


    valakinek nincs meg ez a háttér?:)
  • G_ArchAngel #8942
    Az orrom elol vittek el...
  • Dzsini
    #8941
    nincs rajta DRM, szóval elméletileg szabadon másolható.
  • grizzly21
    #8940
    amugy nem koltoi kerdes volt, tenyleg nem tudom es erdekel.
  • G_ArchAngel #8939
    Nem tudom, soha nem kuldtem zenet senkinek...

    De amit megveszek, az megy fel a telora, az iPodra es az asszony MBP-je is latja iTunes Libary szinkronizacion keresztul.
    Mi masra lenne meg szuksegem?

    Mindenesetre az iTunes sikeres, tehat nem hiszem, hogy csak az Apple-userek hasznaljak vasarlasra, ahhoz kevesen vagyunk. Azt meg vegkepp nem hinnem, hogy az iTunes hasznaloi csak es kizarolag iEszkozokon hallgatnanak zenet...
  • grizzly21
    #8938
    amit igy megveszel azt aztan feltoltheted mp3ban barmilyen mp3 lejatszora, vagy elkuldheted masnak ?
  • neevous
    #8937
    21 vagyok és hallgatok Beatlest :)
  • G_ArchAngel #8936
    Nem csak erről van szó, amíg nincs lehetőséged egy teljes iTunes szolgáltatást használni - feltételezzük csak a számodra érdekes zenéked gyűjtöd és van rá fedezeted - addig nem is érted meg ezt a jelenséget.
    Én több, mint egy éve nem torrenteztem zenét. Felmegyek iTunes-ra és megveszem ami tetszik.
    Nem kell átneveznem a fileoket, megvan az albumborító, gyakran jön mellé nyomtatható CD tokba illő füzet is. A legdragabb dal 0.99, a legtöbb album 2-3 pint sör. (oké, nem iszok semmit, de jó hasonlítási alap).

    Az egész EGY kattintás és iPhone album covernél sem csak egy kérdőjel van:)
  • Pio
    #8935
    Ha nekünk az, akkor az, nem lehet minden egyes kijelentésnél a világ összes nézőpontját figyelembe venni. :)
    Nekem a győzikesó is szánalmas, annak, aki nézi meg jó. Egyáltalán nem ítélem el azt, akinek tetszik, de attól még az én véleményem nem fog változni róla, hiába nézik 2millióan (többen, mint ahány beatles számot eladott az Apple az egész világon oemgé! :D ).

    Amúgy én például ennél sokkal nagyobb számokra számítottam.
  • I.C.ram
    #8934
    Igen, de ha megnézed az Apple felhasználók évről évre egyre fiatalabbak. A beatles hype szerintem egy öngerjesztő dolog. Sokszor van az, hogy valaki csak azért kedvel meg valamit, mert rajta kívül mindenki más is kedveli, és úgy érzi, hogy ezzel beilleszkedik a társadalomba.
  • GregSB
    #8933
    Részben azért is lett hatalmas kasszasiker, mert ekkora felhajtást csináltak köré. Ez része volt a marketing-kampánynak.

    Szánalmas? Nekünk talán az, nekik egyáltalén nem az.
  • Dzsini
    #8932
    Mondjuk szerintem mi is azért érezzük a felhajtást valamennyire szánalmasnak, mert nagyon nem abban a világban-korszakban nőttünk fel, amikor és ahol a Beatles volt az Atyaisten után a második... Jobs Pista bácsi 55 éves, amerikai, náluk azért mást jelent még ma is ez az egész.
    Kíváncsi lennék (van erre publikus adat?), hogy a vásárlók életkori megoszlása milyen...
  • Pio
    #8931
    Szerintem az ég világon senki nem mondta (itt legalábbis biztosan) azt, hogy ez nem lesz hatalmas kasszasiker. De attól még szánalmas volt ez a felhajtás körülötte.
  • grizzly21
    #8930
    Aki azt irta hogy nem fognak sokat eladni annak nincs ralatasa a dolgokra, az apple barmit elad veszik mint a cukrot
  • Tikal #8929
    a megmondo embernek meg lofasz rálátása van a piacra...de legalábbis biztos kevesebb mint azoknak az emberkenek akik döntéseket hoznak egy ilyen cégnél...
  • joebacsi
    #8928
    A multimilliárdos cég és annak vezetője is igencsak hajlamos hibázni, csak nagyobb mozgásterük van korrigálni.
  • Tikal #8927
    a megmondó emberek mindig jobban tudják mint egy multimilliardos cég és annak vezetője :)
  • GregSB
    #8926
    "Mi ezen a nagy szám? Aki akarta, eddig úgyis meg tudta venni CD-n, DVD-n, és be tudta rippelni. Alig fognak belőle eladni!"

    Nempontos az idézet, és nem is innen van, de elég sok helyen írták ezt a "megmondóemberek" :D
  • passatgt
    #8925
    "Sikertörténet lett a Beatles dalok digitális kiadása: a forgalmazás első hetében több mint kétmillió önálló szám kelt el és 450 ezernél is több albumot vettek meg az Apple iTunes boltjában. "
  • Bercy #8924
  • Dzsini
    #8923
  • Verseghy
    #8922
    Próbáltam. Nem jött be.:(
  • Zsoltika 007
    #8921
    Esetleg állítsd át a steamet angolra. Volt már emiatt gond.