18351
ATbanner.jpg
  • kidboy
    #9201
    Köszi a választ ! :D
  • neevous
    #9200
    Igen, írja. Rakhatsz fel OO-t, de Microsoft Office fizetős.
  • kidboy
    #9199
    sziasztok.A Macbook Pro ban lévő superdrive dvd író az megírja a dupla rétegű + os lemezeket is? Office van rajta alapból vagy meg kell venni hozzá? Na olvasgattam jó pár tesztet az Apple Macbook Pro ról és nagyon meggyőző amit tud és nyújt a felhasználónak. Jövőre beruházok egy ilyenre.

    MacBook Pro teszt
  • GregSB
    #9198
    Telefonon is ezt használom már rég óta. Ott is azért szerettem mert letisztult és szép. Maces verzió is ugyan ilyen
  • G_ArchAngel #9197
    Kb. 1 perce jottem ra, hogy ezert kerdezed:)

    Koszi!
  • neevous
    #9196
    Feedet hozzáadni a reader.google.com-on tudsz, ha erre gondolsz.
  • G_ArchAngel #9195
    Igen, van.
  • neevous
    #9194
    Van google readered?
  • G_ArchAngel #9193
    Mit is csinal?
    Nalam semmit nem lehet hozzaadni...
  • passatgt
    #9192


    27-es imac háttér:)
  • neevous
    #9191
    A Reeder maces verzióját nagyon eltalálták. Ajánlom mindenkinek.
  • G_ArchAngel #9190
    De az izraeli hatarorok sem tudtak atloni, tehat nem veletlen az alkalmazasa :D
  • Pio
    #9189
    A lenti képen biztos elétették, mint Vitya elé a facebookon az airt, hogy jobban mutasson.

    Gonoszkodás ON: de azt azért meggondolhatták volna, hogy egy "titkok" ellen küzdő ikon elé nem pont egy olyan cég gépét kellett volna tenni, amelyik kommandósokkal törette rá az ajtót arra, aki titkokat szivárogtatott ki róluk... :)
  • grizzly21
    #9188

    Egyebkent emiatt a reklam miatt tetszett meg nekem is az apple, de azota ez mar aktualitasat vesztette a szememben..

    De amugy hajra wikileaks!
  • G_ArchAngel #9187
  • Pio
    #9186
    OFF
    Na, megoldódott a billentyűzet-fiaskó.
    Az egy forgalomba nem kerülő tesztgép, limitált példányszámban készült kizárólag azért, hogy ezen lehessen bétatesztelni a chrome os-t, szóval aki bekerül a bétatesztbe annak postáznak egyet, ennyi.
  • pyrohun #9184
    looooool :)
  • passatgt
    #9183
    meg terminal-ba írjátok be hogy emacs; és enter után egyből nyomjatok egy esc+x-et
    majd alul írjátok be, hogy tetris, és enter:)
  • passatgt
    #9182
    nyomjátok meg a ctrl+alt+cmd+8 -at:)
  • Pio
    #9181
    Apple reklám szövege többé-kevésbé:

  • passatgt
    #9180


    Most vettem észre, hogy értelmes szöveg van rajta:)
  • passatgt
    #9179
    már letettem róla, esetleg úgy, ha valami ismerős elhozza repülőn:)

    de körülnézek majd angliában, ott senkit nem érdekel semmi, és úgy is tudok spórolni egy keveset:)
  • Dzsini
    #9178
    "a Vám- és Pénzügyőrség információs központjának segítsége vehető igénybe, ahol a vámhatóság munkatársai a 06-40-FINÁNC (06-40-346-262) (belföldről helyi tarifával hívható kék számon)"

    Azért van humorérzékük :)
  • Pio
    #9177
    És rögtön jött is minden ezzel kapcsolatos jogszabály.
  • Pio
    #9176
    passatgt, az új Homár cikk alapján készülj fel arra, hogy amit nyersz az Amerikából rendeléssel azt bukni fogod a telefonszámlán. :D
  • lampard99
    #9175
    hello valaki le tudná írni, hogy hogy tudom magam regisztrálni itunesba úgy hogy nem akarom meg adni a bank kártyámat Vagy egyáltalán lehetséges?
  • Dzsini
    #9174
    Hát, akkor lehetne úgy, mint a casual játékoknál szokás, hogy 1 órás(napos, hetes, akármi) teljes funkciós programot adnak, és az pont elég kipróbálni.
    A felügyelőszoftver pedig pl. a frissítésekre biztos figyel, ugyanúgy ellenőrizhetné a programok lejáratát is.
  • Pio
    #9173
    Kicsit belerágtam magam, úgy fest, hogy nem.

    "At the iTunes App Store, it's common practice for developers to release "Lite" versions of apps in order to attract buyers. Apple bears the financial burden of hosting the software, however, and may not be willing to extend such courtesy for much larger files."
  • passatgt
    #9172
    de ingyenes lesz nem?
    szóval feldob valamiből egy ingyenes verziót, ami ilyen lite és 1-2 funckió le van tiltva aztán kész a trial meg a demo:)
  • Zsoltika 007
    #9171
    Itt azt írják
  • Pio
    #9170
    És az a pletyka igaz, hogy nem kerülhetnek rá demók/trialok csak fizetős szoftverek? Nem is tudom már, hogy hol olvastam, csak átfutottam rajta...
  • passatgt
    #9169
    "A MacRumors mindenesetre megbízható forrásokra hivatkozva arról számolt be, hogy már december 13-án megnyithatják az online boltot"

    Mac App Store
  • Dzsini
    #9168
    itt a teszt - alsó harmadban van a "user interaction" csoportban a DnD

    ...egyelőre messze van még a html5 javaslat egyáltalán a véglegesítéstől is, emiatt annyiféle support van, ahány böngésző.
  • grizzly21
    #9167
    http://gmailblog.blogspot.com/2010/04/drag-and-drop-attachments-onto-messages.html

    "We'll enable this for other browsers as soon as they support this feature. For now, you can drag and drop attachments in Chrome and Firefox only. "
  • Dzsini
    #9166
    böngészőfüggő, hogy megírták-e a drag and drop támogatást (még nem véglegesített a szabványa, úgyhogy eléggé összevissza az implementáció weboldalak terén is) - ezekszerint a PC-s Safari még nem tudja.
  • Pio
    #9165
    Firefoxban mindkettő tökéletesen működik, szóval szerintem a böngészővel lesz a gond.

    Persze a dragndrop úgy, ahogy grizzly is írta. Ki is írja bazi nagy betűkkel, hogy "DRAG FILES HERE".
  • grizzly21
    #9164
    Nekem gmail firefoxon ha a csatolasokhoz huzok egy file-t azt rogton csatolja
  • passatgt
    #9163
    ráhúzás win-en szerintem nem működik
    a másik passz:)
  • Tikal #9162
    Safarit használok a PC-n is. Belépek Gmail-be, levélírás, majd a szövegmezőbe huzok egy fájlt, de ahelyett hogy beillesztené csak kiirja az elérési utvonalat, C:asztal..... ez miért van? Explorer meg megnyitja a képfájlt explorer ablakban, az se helyezi be.

    A címzett beírásánál, elkezdem gépelni a nevet, dobja ki a találatokat, ráklikkelek a helyesre, de nem illeszti be, hanem csak annyi marad amit én gépeltem be. pl elkezdm irni hogy lá, kidobja a lászlókat, de mikor a helyesre nyomok akkor is csak annyi marad hogy lá. érti ezt valaki? OS X-en ez ment minden gond nélkül, ja és windowson is megcsinálja ezt az explorer, de a safari nem....
  • passatgt
    #9161
    amúgy ipad-osoknak camera kit, itthon 9300 Ft + posta, itt meg 4200 postával együtt:
    http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.45486

    és egybe van a kettő, nem kell két ilyen szart cipelni:)