18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #9241
    Evolúció:





  • G_ArchAngel #9240
    Mit es hol kell kikapcsolnom, hogy a media billentyuk lenyomasara ne induljon el az iTunes?
    Sporify-on hallgatok zenet, nyomok egy Play/Pause-t, Spotify megall, mint aktiv lejatszo, iTunes meg elindul...

    Koszi:)
  • GregSB
    #9239
    Egyébkénr meg fasza, lehet új tokot venni hozzá. Már előre látom a tutorialokat, amik segítenek majd kivágni a kamera és SD slot helyét a régi Apple-tokon :D
  • GregSB
    #9238
    Jóreggelt! :)

    Amúgy van topicja :)
  • Tikal #9237
    most hogy van ez az óra csörgés iPhoneon, mert nekem már megint nem csörög mindennap, csak az egyszeri... mit kell vele csinálni? :)
  • Gabor1990
    #9236
    Azt írták, hogy jövő héten jönnel 13"-hoz is.
  • Dzsini
    #9235
    Chrome OS, Chrome appstore, Chrome notebook :)
  • GregSB
    #9234
    Mégegy tok :)

  • oneal1
    #9233
    most veszek egyet, azon a 3.2 van.
    tehát akkor érdemes megvárni a 4.2 rendes jailt
  • GregSB
    #9232
    4.2, ha nem zavar hogy minden újrainditásnál le kell futtatni a redsnowt rajta.
    3.2.2, ha zavar. (mondjuk ebben meg nincs ugye mappa meg multitask)
  • oneal1
    #9231
    szóval, jelenleg ipad-re melyik softot érdemes feltenni amit jailbreakelni lehet?
  • franc0
    #9230
    Részben itt a válasz.
  • GregSB
    #9229
    2010 legjobbjai az iTunes storeban.
  • GregSB
    #9228
    Nekem most 15"-ösöm van, de megértem a fájdalmadat. Asszem egy Iron Manessel meglepem magamat karácsonyra :D
  • LoDMaSt
    #9227
    lehetnének 13"-osban is. :C
  • GregSB
    #9226
    Végre lehet itthon kapni ezeket, már vártam :)
  • GregSB
    #9225
    SD slotra tippelnek sokan...
  • pyrohun #9224
    dvi kimenet? :)

    mondjuk elég hülyén nézne ki...
  • GregSB
    #9223
    Állítólagos tok az iPad 2-höz:



    Hmm, vajon mi az az extra csati-hely ott az alján? :)
  • GregSB
    #9222
    Ami miatt lockolni kell az orientationt? :)
  • GregSB
    #9221
    És mit nézel a lock képernyőn, ami miatt lockolni kell a képernyőt? :)
  • pyrohun #9220
    igen nagyon bonyolult, mivel nekem autolock van, plusz jelszó (ha véletlenül ellopnák, akkor bár nem sokat ér de valamit mégis), szal home gomb, jelszó (4 szám), majd dupla home, majd balra, és ott megnyomni valamit

    amúgy pedig egy gomb volt oldalt... amihez nem kellett unlockolni sem -.- :)
  • GregSB
    #9219
    Nagyon bonyolult 2x megnyomni a home gombot, elhúzni jobbra az alsó csíkot és megnyomni egy gombot :D

    Persze bonyolultabb mint elhőzni egypöcköt, de azért szerintem nem világvége. Én csak emiatt tuti nem jailbreakelnék (ha más miatt nem lenne rá szükségem).
  • oneal1
    #9218
    akkor jelenleg mit érdemes ipadra rakni?
    4.1 et?
  • pyrohun #9217
    éljen :) mert ez a némító gomb a sírba visz kb. :) Most már 120 féleképpen lehet némítani az ipad-et, de orientation lock az olyan szinten meg van bonyolítva, hogy hihetetlen... :)
  • GregSB
    #9216
    Lehet, de csak úgy hogy ha kikapcsolod - újraindul, akkor le kell futtatni rajta minden egyes alkalommal egy progit, különben nem bootol be.

    Állítólag még karácsony előtt jön egyúj JailBreak, ami már jó lesz.
  • G_ArchAngel #9215
    90sec elohallgatas az iTunes USA-ban...
  • oneal1
    #9214
    4.2 es ipadet lejet JB-ni?
  • Tikal #9213
    azt hittem benne van...
  • passatgt
    #9212
    abban nincs skype, vagyis csak akkor meg, amikor megy mellette a rendes skype
    szóval értelme 0:D

    imo.im jó lesz, csak az a baj, hogy ez meg webes, de mindegy, jobb mintha wine-val felrakok egy windows-os skype-ot:D
  • neevous
    #9211
    Tessék.
  • Pio
    #9210
    Áprilisban szerintem. Akkor lesz 1 éves a legutóbbi update, ami eléggé nagyszabású volt, szóval nem hiszem, hogy elsietnék.
    Sokkal előbbre azért sem datálható, mert az első negyedév elvileg a twice as amazing USB portos ipad 2-ről fog szólni. :)

    A magyar árak az euro árfolyammal együtt változnak. Persze felfelé hamarabb, mint lefelé. :)

    Readerre adtok linket? Kíváncsi vagyok miben több, mint a webes felület. :)
  • Dzsini
    #9209
    meg mondjuk itt: https://imo.im/
  • Tikal #9208
    mi van ha bejelentkezel adiumon is meg skype-on is? :)
  • passatgt
    #9207
    nem, osx-en egyszerre két skype-ot:)
    vagy skype-on belül egyszerre két profillal
  • G_ArchAngel #9206
    2 gepen?:)

    vagy OSX + virtual Windows alatt?
  • passatgt
    #9205
    hogyan tudok 2 skype-ot futtatni egyszerre?
  • franc0
    #9204
    Mindig ugyanannyi. Mire indokolt lenne csökkenteni, inkább kihoznak egy jobbat, ugyanannyiért.

    Báár én látok rá némi esélyt, hogy a következő frissítésnél a beugró 15-ös ára csökken 100 dollárral.
  • kidboy
    #9203
    Az Apple MacBook Pro 15" ára nem esik valamikor kicsit, vagy ezeknek a gépeknek mindig ez marad az áruk?
  • franc0
    #9202
    Pár hónapon belül érkeznie kell az MBP frissítésnek.
    Szerintetek az új 13-as gépek megkapják az Arrandale procikat végre?