18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #9321
    Nem meggazdagodni akarok belole, de jo lenne tudni, hogy inkabb fuggetlenitsem-e es tegyem bele a magyar kartyam (most N73-ban van, havonta egyszer kapcsolom be) vagy kapok erte £100 korul (33k HUF?).
  • I.C.ram
    #9320
    szaré hugyé
  • G_ArchAngel #9319
    Sracok,

    2,5 eves megviselt, O2-e iPhone 3G-t (16) es masodik generacios - megkimelt - Touch-ot (8) mennyiert lehet Mo.-n eladni?
  • ddany7
    #9318
    köszi
    Azért remélem nem ez a helyzet,hanem csak lassan jön.. :D
  • passatgt
    #9317
    küldenek levelet

    de 2-3 hét is szokott lenni, most karácsonykor meg talán mégtöbb idő
  • ddany7
    #9316
    Lehet,hogy hülyének fogtok nézni,de megkérdezem.
    Szóval rendeltem egy billentyűzetet E-bayen, Hong-Kongból. De már nagyjából meg kellett volna érkeznie,ennek ellenére még nem jött meg.

    Honnan tudom azt,hogy esetleg a vámon álldogál a küldemény?
  • passatgt
    #9315
    http://www.humblebundle.com/

    vegyetek játékokat annyiért amennyiért szeretnétek:)
  • G_ArchAngel #9314
    Van vkinek infoja a Flash 10.2 64bit-rol?

    Talaltam helyette egy 'Square'-t, de az mar 2 hete megjelent...
  • franc0
    #9313
    Szerintem az egyik kulcsszó az akku, a másik a sport.
    Épp ezért van itthon egy iPod shuffle. A 2nd gen beszart másfél év alatt, most vettem pár napja egy újat (4th gen). Nemsemmi szerkezet, nekem a kedvenc Apple termékem. Én csak sporthoz használom egyébként.
  • GregSB
    #9312
    Mindenesetre az mp3 lejátszóknak leáldozóban van. Legalábbis az Apple minden egyes negyedévvel egyre kevesebbet ad el (ez alól talán a Touch a kivétel), iPhoneból, Macből meg egyre többet. Nem csoda hogy nem nagyon fejlesztik a többit, az új Nano se egy nagy durranás.
  • Pio
    #9311
    Mindig szükség lesz célspecifikus eszközökre. Az okostelefon-féle mindenesek mindenben jók valamennyire, de egy adott területen nem tudják felülmúlni ár/teljesítményben a csak arra koncentráló eszközöket.

    A nagyon drága mp3lejátszók jobban szólnak az okostelefonoknál, míg az azokkal egy szinten levők akár egy nagyságrenddel is olcsóbbak.

    És ez csak egy szempont, meg lehet vizsgálni ezt a kérdést formátumkezelés, akkuidő, kényelmes használat és még egy csomó minden szempontjából.

    Félig-meddig ide passzol a lentebbi routeres téma is, 4 szóban összefoglalva: mindenkinek mások az igényei.
  • Dzsini
    #9310
    ja, még egy dolog - nekem az összes hanganyagom (főleg hangoskönyvek) .m4a -ban van, és azt kevesebb telefon viszi gond nélkül. A mostani Sony lejátszóm előtt egy SE Walkman telefonom volt, nagyon szerettem, és ott szoktam rá az m4a-ra, viszont kicsit kényelmetlenné vált, hogy 2 naponta tölteni kellett akkor, ha utaztam és sokat szólt a rádió... most a telefont 2 hetente, a lejátszót kb. hetente egyszer kell tölteni. Nekem sokkal kényelmesebb így, de megértem, hogy sokaknak jobb egy eszközbe integrálva.
  • G_ArchAngel #9309
    Nem igazan emlekszem az elmult 5-6 evbol olyan telefon(om)ra, ami nem tudott volna mp3-at lejatszani...
  • LoDMaSt
    #9308
    Van iphoneom is, de a classicomat nem adnám el, mert hallgatok napi 3 óra zenét, amíg utazok, stb. Iphone ebbe lemerülne, és nem is fér rá annyi zene, ami hordok magamnál. Jöhetnek az érvek, hogy nem elég -e 16 giga, egyszerűen több zeném van, és nincs kedvem mindig válogatni, hogy mi fog kelleni. Lehet, hogy csak régimódi vagyok, de a classiccal hallgatok zenét, az iphoneval telefonálok, és az 50d vel fényképezek..
  • Dzsini
    #9307
    nekem a telefonom 2 hetet megy egy feltöltéssel, a külön lejátszómat meg annyit használom, amennyit nem szégyellem - eszembe sem jut, hogy amiatt fognám vissza magam, mert esetleg lemerül.
  • GregSB
    #9306
    Nem mindenki akar venni 100e felett telót. Sok tini, diák, fősulis elvan havona 2-3000 Ft-os telefonszámlával meg egy alap Nokiával, és vesz mellé egy iTouchot, vagy más mp3 lejátszót.

  • G_ArchAngel #9305
    En a jelenlegi telefonok mellett egyszeruen nem ertem az mp3 lejatszokra valo igenyt
  • Tikal #9304
    nekem eddig a 3. generácios "négyzet" alaku nano jött be a legjobban, kézre esett, a hosszukás nano elbaszott design, meg ez a pici is annak tűnik
  • passatgt
    #9303
    az is megfigyelhető, hogy míg a sony meg a philipset egykézzel simán lehet nyomkodni, addig a nanohoz legalább 14 kéz kell
  • passatgt
    #9302
    hát igen, kezelhetőségben katasztrófa a nano
    előző sokkal jobb volt
  • Pio
    #9301
    MP3lejátszó teszt az indextől, tesztelik saját fülessel, aztán egy audiofil is rásasol szuper hangrendszerrel, aztán az utca emberén tesztelik, hogy mennyire boldogul a menürendszerrel. Van benne Nano.
  • Zsoltika 007
    #9300
    Elbasztam de nem tudtam szerkeszteni.
  • Pio
    #9299
    Igen, azt csináltam, felvetettem alternatívaként.

    De sehol nem állítottam, hogy ugyan azt tudja, csak egy az emberek 99%ának megfelelő helyettesítő termékről van szó.

    Ha már idézel ne fél mondatot idézz!

    "Most komolyan azt hittétek, amikor felvetettem alternatívaként az 5ezres kategóriát, akkor arra gondoltam, hogy tökéletesen fedésbe hozható a kettő funkcionalitását, teljesítményét tekintve?"


    Tikal, ez így igaz, nem is vitattam. :) Én is használnék Apple routert (inkább Ciscot, lentebb írtam, de ez szubjektív), ha nem lenne szempont a pénz. Vagy akár BMW-t. Esetleg kölcsönadhatnád a Tiédet... :D Addig jó lesz a Volkswagen.
    Az is jogos, hogy Apple topik, akit a dlink vagy a linksys érdekel arrafelé érdeklődjön. :)
  • grizzly21
    #9298
    Nekem egy ideje Linksys van, a d-link rengeteget hibazott, ennek semmi baja: tobb honapja megy megallas nelkul, csak aramszunet miatt indult ujra eddig.
  • Tikal #9297
    Oké, csak így nézve a legtöbb embernek egy daewoo kalos is elég lenne, de azért én inkább egy BMW-be ülök :)
    Nyilván drága az airport, de hahó, egy Apple topikban vagyunk :D
  • Zsoltika 007
    #9296
    Tudom hogy drága, de annyi routerrel szoptam már és láttam mást szopni hogy volt olyan ismerősöm aki egy 1000 éves gépet használt routernek mert az legalább megbízható. Annyi szar van már a piacon márkától függetlenül routerek közt hogy sokan igen is kifizetik ezt az összeget. Én is vonakodtam először de az egyik legjobb befektetésnek bizonyult és még sok évig az is marad.
  • Zsoltika 007
    #9295
    "Most komolyan azt hittétek, amikor felvetettem alternatívaként az 5ezres kategóriát"

    "Ugyanakkor ez közel 50k forint. Persze akinek van ilyesmire pénze, annak hajrá, de nem mindenki ad ki szívesen 50ezret egy olyan eszközért, ami párezer forintos árkategóriával is helyettesíthető."

    Azt csináltad. :D
  • Pio
    #9294
    Most komolyan azt hittétek, amikor felvetettem alternatívaként az 5ezres kategóriát, akkor arra gondoltam, hogy tökéletesen fedésbe hozható a kettő funkcionalitását, teljesítményét tekintve?
    Ez esetben én kérek elnézést... :)
  • Pio
    #9293
    Azért, mert arra, aminek a legtöbbekre kell tökéletesen megfelel a g is. Ennyi. Persze nyilván egy 5ezer forintos termék nem ugyan azt tudja, mint az 50 ezres, vicces is lenne. :) De attól még alternatíva.
    Nálunk például a DIR 300-as 1 antennás g-s router simán elmegy a ház egyik sarkából a másikba (3 fal, 1 emelet) és ott is megvan vele a közel fullos netes sávszél (10mbit).
    54 Mbps sokmindenre elég. :)

    Ha n-es kell, akkor a dir-600 tökéletes választás (150 Mbps), olyan 8 ezer körül hozzá lehet jutni, szóval az se sokkal drágább.
    2 antennás n-es pedig a dir-615 (300 Mbps), szerintem 13k körül beszerezhető.
  • Zsoltika 007
    #9292
    A másik meg hogy 4-5 ezres routereknek nehezen hiszem hogy gigabites a wan portjuk. És a 4 lan portja is az lenne.
  • Dzsini
    #9291
    ellenben olyan 20 körül már bőven van tényleg korrekt minőségű router, ami még mindig feleannyi, mint az Airport Extreme
  • Tikal #9290
    szerintem is... ezért nem értettem miért kell a 4-5 ezer forintos routereket emlegetni egy airport extreme mellett...
  • Dzsini
    #9289
    szerintem a "4-5 ezer" és a "jó n-es" szerintem jelenleg egymást kizáró követelmények.
  • Tikal #9288
    4-5 ezerért egy jo n-es routert tudsz ajánlani?
  • GregSB
    #9287
    Azt mondjátok meg miért van az, hogy a 3 éves Belkin routerem szarakodik a MBP-val. Lefuttatom a speedtest.net-et a wines notimon, utánna a Macen, utóbbin sokal magasabb a ping, és a letöltési / feltöltési sebesség is a töredéke annak amit a Wines laptopon elér. Haveromnál meg fél éves Dlink router van, azon tökéletesen megy a net mindét laptopon, viszont iPhoneokon és iPadon tetűlassú :D

    Rohadt idegesítő, utálom a routereket.
  • Pio
    #9286
    Aztak**** :D
    Szerintem simán kirakok egyet ide a szobámba! :D
  • Pio
    #9285
    Ugyanakkor ez közel 50k forint. Persze akinek van ilyesmire pénze, annak hajrá, de nem mindenki ad ki szívesen 50ezret egy olyan eszközért, ami párezer forintos árkategóriával is helyettesíthető. A 4-5 ezer forintos routerek is tökéletesek, csak jól kell tudni márkát választani.
    Ha pedig sokat költenék rá én inkább Cisco-t vennék, de ez már csupán márkab*ziság kérdése szerintem. :)
  • ddany7
    #9284
    webforditásra nincs szükségem,mert semmit nem ér.szótár kellene
  • GregSB
    #9283
    Fanatikusoknak karácsonyfa dísz :D
  • I.C.ram
    #9282
    translate.google.com