18351
ATbanner.jpg
  • I.C.ram
    #9601
    Éccsapa megkapta egy barátjától a régi iPhone 3G 8GB-osát. Be is üzemeltem neki, iTunes szinkronizálás stb. De valamiért nem akar felmenni a mobilhálózatra. A T-mobile szöveg mellett nincs se E(dge) betű, se 3G, se karika (GPRS). Beállításokban be van kapcsolva a mobilinternet és a 3G is. Próbáltam újraindítani, szoftvert frissíteni, de semmi. Nem tudom, mi lehet a baja. Külföldi fórumokon csak azt írták hasonló problémákra, hogy hálózati probléma, de az én ájfonom tökéletesen működik.

    Tudtok segíteni? :( (garancia, ilyesmi nem él, ugye, hiszen kb 2 éves teló) Remélem, nem valami hardveres gubanc :(
  • Pio
    #9600
    Vannak exkluzív cuccok, amik máshol nem beszerezhetőek, ezért hiába a piszkosul magas ár (CoD4 50 USD? O_O) onnan szerzik be az emberek.

    Steamre azért nem jön ki például a CoD4 maces verzió, mert a maces kiadó általában más, mint a pc-s és nem tudnak megegyezni a valve-el, az ugyanis ragaszkodik ahhoz, hogy a mac+pc játékok úgynevezett SteamPlay játékként jelenjenek meg, tehát elég legyen egyszer megvásárolnia a fogyasztónak, ne kelljen külön macre és pcre.
  • grizzly21
    #9599
    En meg nem probaltam ki a mac store-t, de a jatek temat illetoleg szerintem aki jatszani akar mac-en az jobban jar egy boot camp-es windows-al.
  • I.C.ram
    #9598
    Nem értem, mit vagytok ráizgulva a macstore-ra. Mintha az apple találta volna fel a spanyolviaszt. Ráadásul rohadt drága.
  • Pio
    #9597
    Azért az árazás elég abszurd.
    Mac App Store-ban megveheted a Colonizationt 30 dollárért, Steamen ugyan ennyiért megkapod egyben az alapjátékot, a Warlords-ot, a Beyond the Sword-öt és a Colonizationt is, ráadásul macre és pc-re egyaránt, szóval amolyan 1-et fizet 8-at kap akció a Steam a Mac App Store-hoz képest. :) //Ráadásul fél éve akciósan ha jól emlékszem 12 dollár volt.//
  • GregSB
    #9596
    Call of Duty 4 és Civilization 4 a Mac App Storeban.

    Jöhetnének még nagy nevek, mertegyelőre elég gyér a felhozatal...
  • GregSB
    #9595
    Tyuhú, kint a 4.3 betaja, ami új multi-touch gestureöket ad iPadhez:

    "This beta release contains a preview of new Multi-Touch gestures for iPad. You can use four or five fingers to pinch to the Home Screen; swipe up to reveal the multitasking bar; and swipe left or right between apps."
  • Mnemomic
    #9594
    első igen, mert csak mac-em van így eddig nem vásároltam tőlük mivel nem volt mire :)

    Még 6.-án volt a vásárlás, igaz csak 850 Ft-ot csak most sikerült levonniuk, de a 510-et még akkor rögtön vonták. Na mind1 majd lesz vmi. Amúgy nem szokott ezzel gondom lenni más vásárlásnál- Amazon,The.Hut stb.
  • I.C.ram
    #9593
    Altalaban a kovvasarlaskor jovairjak. Visszautalas tul koltseges nekik :)
  • Tikal #9592
    A máskor is lesz ilyen akkor az a bank "sara". Az árfolyam mozgás miatt néha többet vonnak, foglalnak le, aztán visszakapod.
  • G_ArchAngel #9591
    igen, de azt visszautaljak par napon belul... (vagyis jovairjak)
  • LoDMaSt
    #9590
    első vásárlásod volt? ilyenkor szoktak regisztrációként levonni valami alap összeget, a 840 meg sitmmel, mint az ára.
  • Mnemomic
    #9589
    Nektek nem szoktak levonni többet? Vettem próbaképpen egy játékot a App Store-ban 2.99 euro. Egyszer levontak 510 Ft-ot az sem stimmel, aztán meg az árát a 840 Ft-ot. Így egy picit drága volt.
  • passatgt
    #9588
    és esetleg a táp meghibásodása nem okozhatja a kijelző romlását? pl túlfeszültség ilyesmi
  • G_ArchAngel #9587
    most cserelik a tapot eloszor, de a kepernyo eddig sarga volt, most villog es gyengebb a fenyereje bal oldalon...
  • passatgt
    #9586
    nem lehet hogy magával a géppel van valami balfaszság ami elrontja a kijelzőt?
    mindig azt cserélik nálad, és mindig rossz lesz:)
  • GregSB
    #9585
    Jól belenyúltál ezzel, komolyan nincs 1 ismerősöm aki ennyit szopott volna iMac-kel, pedig van 3 ismerősi körben.
  • G_ArchAngel #9584
    I am fucked up again - iMac screen saga 2.:

    Villog a bal oldal, mint az allat - kifolyik a szemem lassan.
    Par napja bevittem, hogy nezzek mar meg.
    Kaptam egy papirt, hogy cserelik a tapot es panelt. Persze raktaron nem volt, majd szolnak, ha megjon.
    Mivel villogo iMac is tobb, mint a nincs iMac, hazacipeltem a dogot.
    Hetfon jon a mail, megjott az alkatresz, vigyem be.
    Oke, bevittem.
    Kerdem mikor johetek erte.
    Valasz: 2-4 het szokott lenni.
    ...
    Mondom, hogy szerintem nem, mert 8 honap alatt ez a 2. iMac es a 3. panel, amit kapok, eddig csak orak kerdese volt.
    Pedig ott kell hagynom, de majd ASAP megoldjak egy heten belul.
    Mondom, az pont jo, mert szerdan utazom Budapestre es lehet egy honapig maradok, addig a baratnom, akinek elviszem az MBP-jet, gep nelkul maradna.
    Igy visszakertem es mikor visszajovok, ujra meg kell rendeltetnem a panelt, majd leadni a gepet.

    Szerintem irok egy levelet az Apple UK-nek, mert ez mar a szopatas vilagrekordja es rajtam dontottek meg.

    Soha tobbet iMac, legkozelebb - ha megy veszek egyaltalan az Apple-nal valamit - notebook + 30"-as monitor.
  • pyrohun #9583
    "Úgy tűnik levelet írsz! Segítsek elbaszni helyetted?" -.- :)
  • GregSB
    #9582
    Boldog 10 éves szülinapot, iTunes!

  • joebacsi
    #9581
    :D
  • Zsoltika 007
    #9580
  • GregSB
    #9579
    OMG :D
  • neevous
    #9578
    Köszi, javított egy kicsit a dolgon. Most 80% körüli.
  • passatgt
    #9577
    Jazz Mood
  • G_ArchAngel #9576
    Nincs panel, de a tapot is cserelik majd, szoval varnom kell:(

    A masik, ami lehet hulye kerdes, de abszolut segg vagyok zenei stilusokat illetoen, ellenben szivesen hallgatnek olyan zeneket, ami a Flight Control alatt hallhato ("Kitschie Koo")- ha tudnam milyen is az:)

    hlp pls:)
  • Dzsini
    #9575
    zónásan állítható fényerő? Nagyobb tévéknél ezért hihetetlen pénzeket fizetnek...
  • G_ArchAngel #9574
    Nah, ma delben viszem vissza ujra az iMac-et: a kepernyo bal oldala kb. 70% fenyeron van a jobbhoz kepest.
  • GregSB
    #9573
    Az Angry Birds kapja az ívet rendesen a Mac Appstoreban:



    3 csillagon áll jelenleg, ami nagyon rossznak számít az iPhoneos és iPades verzióhoz képest.

    íme a ok:

  • Dzsini
    #9572
    Ázsia nagyobbik része elsősorban CDMA-s, és jóval kevesebb GSM hálózatuk van.
    http://phone-solutions.pavemyway.com/Cdma-Operators/Cdma-Operators-List.php

    sőt, a Verizonnak van is listája, hogy hol működnek az általuk forgalmazott telefonok:
    http://b2b.vzw.com/international/technology/cdma.html
  • GregSB
    #9571
    Hol használnak még CDMA-t? Kínában?

    Más: Az Apple leszedte a VLC playert az AppStoreból :((

    "Nearly two months after a licensing issue between the creators of the open-source VLC platform and creators of the VLC iOS application, Apple has removed the application from their App Store. The conflict even broke an Apple-created policy on the App Store regarding DRM and applications built off open-source projects."
  • Dzsini
    #9570
    hát, egy kicsit keletre utazva (majdnem annyit, amennyire nyugatról jött) megint jó lesz :)
  • GregSB
    #9569
    Nameg már előre látom a sok barmot, aki ilyet fog kint venni, aztán megpróbálja majd itthon használni :D
  • Dzsini
    #9568
    http://allmyapps.com/ :)
  • GregSB
    #9567
    Kedden bejelentik a Verizon iPhone-t. Valszeg Jobso is jelen lesz az eseményen.

    Azért érdekes ez, mert ugye a Verizon CDMA-s rendszert használ, nem GSM-est, és egy átalakított 4-est kezdenek majd el forgalmazni. Voltak már róla leakelt képek / videók a neten.
  • GregSB
    #9566
    Bejött neki az élet már fiatalon :DD
  • neevous
    #9565
  • GregSB
    #9564
    HyperDock, annak akinek, kell a Win7-es Window Preview.

  • Bercy #9563
    Jogos, ezzel nem tudok vitatkozni :)
  • Dzsini
    #9562
    Hogy gondolod, hogy egy tvájsz ez ömézing programot te le akarsz szedni?! :) Én igazán nem értem, hogy miért is van egyáltalán lehetőség az uninstallra...