18351
ATbanner.jpg
  • SlickAdam
    #9881
    persze, DDR3
  • Tikal #9880
    Igen, ugyanaz van benne mint más laptopokban, én abban nem vagyok csak 100% biztos hogy DD3 van e már most is a tiedben, de ezt le tudod ellenorizni, gondolom már megnézted...
  • SlickAdam
    #9879
    Persze, a cseret mar meg is neztem, hogyan mukodik. Szoval a lenyeg, hogy jo hozza egy ilyen is. Koszi!
  • Tikal #9878
    Persze hogy érdemes, csak nyersz vele. Én is bővitettem, és a hynix elég jo is. A cserét pedig magad is megtudod csinálni, nem nehéz.
  • SlickAdam
    #9877
    * Aluminium :)
  • SlickAdam
    #9876
    Van itthon egy late 2008-as Aluminimum Macbook-om. Gari nincs, viszont tokeletes allapotban van. Szoval a lenyeg, hogy termeszetesen mar nem hozza azt a teljesitmenyt, amit az uj gepek. Memoriat szeretnek benne boviteni 2-rol 4 gb-ra. Officiel Apple memoriakat 150 euroert kicsit sokallom. eBay-en viszont talaltam kb. 50 euroert, ami leiras szerint tokeletesen mukszik vele. Erdemes ilyennel boviteni? Tapasztalat vkinek?

    Errol van szo

    Valaszokat elore is koszonom!
  • G_ArchAngel #9875
    lehet lemaradtam vmirol, vagy lehet a Lion tudni fogja, nem melyedtem bele, de!

    Nekem szemely szerint tetszik az iPhone/iPad/iOS toucholási lehetősége, amit persze asztali gép képernyőjén nem csinálnék meg, de az asztali alu touchpad-dal nem lehetne az OSX-et is hasonlóan vezérelhetővé tenni?
  • G_ArchAngel #9874
    HP Touchpad + webOS
  • Dzsini
    #9873
    Az ilyesmiket biztosan azért hagyják benne a publikált kódban, hogy beinduljon az ingyenes hype körülöttük... jön az iScreen :D
  • GregSB
    #9872
    Online játékokra utaló jelek az Apple TV 4.3-as betajaban.

    Hehe, mondtam én hogy betörnek ezek a konzol piacra előbb-utóbb :)
  • joebacsi
    #9871
    Focit csak hébe-hóba nézek, itthoniért pláne nem vagyok túl oda, Zalaegerszegen egyszer voltam, még szinte hátulgombolós koromban de nekem is kell mindig egy kis idő, míg átáll az agyam a "zetéről" :)
  • GregSB
    #9870
    Megjelent a Google Translate app iPhonera, kurva jó :)

    Főleg külföldön lehet hasznos, mert felismeri a mainstreamebb nyelveket hangról, és lefordítja őket. Magyarra - mint a webes felületen - iszonyat gyatrán fordít, érdemesebb angolra nyomatni vele mindent. A legjobb, hogyaz eredményt fel lehet olvastatni vele, vagy szüvegként ki lehet tenni teljes képernyőre. Szintén külföldön qrva hasznos fícsör.
  • G_ArchAngel #9869
    5 evig tanultam Zalaegerszegen es a mai napig nem tudom felfogni, hogy Te ilyenkor nem a sportegyesuletrol beszelsz:)
  • Dzsini
    #9868
    Nem, ha jól értem a kiszivárgott infok alapján (ami az iPad2-nél, az előző frissítéseknél is többé-kevésbé stimmelt) rakták össze mókából az oldalt, hogy legyen illusztráció a cikkhez :)
  • Pio
    #9867
    Ha jól értem, akkor ez annyi, hogy a blogger fogta az oldal forráskódját és átírta a nedves álmainak megfelelően, nem? :)
    Mert ha tényleg ennyi és semmi hivatalos forrás nem áll a hátterében, akkor lehetett volna kicsit merészebb is. :D
  • Pio
    #9866
    Attól függ, mit értetsz középkategórián, mert ez ugye teljesen zubjetív. Szerintem az lehet a 40-70ezres árkategóriájú készülék.
    Megint csak a ZTE Balde-et tudom idehozni, 40ezer alatti áron debütált nálunk hónapokkal ezelőtt és egy erősebb cpu, LEDflash, picit erősebb kamera és persze jóval nagyobb flash memória kell bele. Szerintem a ZTE árpolitikájával ez már most se feltétlenül menne a közép árkategória teteje fölé, amennyiben elfogadjuk annak a 70ezret. Más kérdés, hogy a ZTE ilyen árkategóriára már nem igazán akar gyártani, az ő célközönségük az ő szavaikkal érve nem a "privileged consumers" réteg.
    Persze a Nokiánál jóval nagyobb a logó felára, szóval ott jelenleg egy minimális követelményű készülék simán felső kategória, ezért is tippelek 1 évet arra, hogy jöjjenek a nem luxusárú winmo-s nokiák. Feltéve ha ez lesz a nagy bejelentés. De meglepne, ha nem ez lenne.
  • Dzsini
    #9865
    Ahogy az LG, a Philips, az Alcatel, a Samsung, az SE (az Alcatelen át) és sok további gyártó, ők is felvehetik az emlegetett olcsó MediaTek platformot, rengeteg erőforrás felszabadulna, ha nincs szükség lowend fejlesztőket és chipgyártókat tartani, csak pár embert, aki kicsit átkalapálja a kinézetet. Az, hogy 1 év múlva a WP7 középkategória lenne - háááát, azért jó magasan húzták meg azt a lécet. Inkább az Android (és talán a Bada) fogja megenni a Symbiant és a többi félzárt rendszert reggelire.

    Találgatni meg jó móka :)

    apropó találgatás: új MBP leírások :) (a 13 órás akkuidők azért gyönyörűek a Superdrive helyére tett akkumulátorral)
  • Pio
    #9864
    Nem hiszem, hogy olcsó kategóriában bármiféle drámai változás fog történni a részükről. A winmo7-en kívül szerintem legfeljebb logisztikai változások lesznek, átszervezik az egységeket, kirúgják a szoftvermérnökök 90%át, satöbbi. A középkategória pedig maximum 1 év és ott tart, hogy megüti a winmo7 minimális hardverkövetelményét. :)

    De kár is ezen agyalni, hisz már csak kettőt kell aludni és megtudjuk. :)
  • Dzsini
    #9863
    Az kevés, mert csak highend - ahogy írja (és ahogy látszik) középkategóriában és az óccó piacon is tarkón lettek verve :)

    De tényleg jó írás, értelmesen átlátja a helyzetet.
  • Pio
    #9862
    Gondolom ezzel készíti fel a bandát az egy ideje pletykált winmo7-es átállásra.
  • GregSB
    #9861
    Nokia CEO-jának levele a cég alkalmazottaihoz.

    A cikk allján van a teljes szöveg. Több híroldal is megerősÍtette, hogy ez valós. Realista írás, szó van benne Appleről és Androidról is.
  • grizzly21
    #9860
    ez most az aktualis kedvenc filmem:)
  • I.C.ram
    #9859
    iphoneon próbálta már valaki a google goggles nevű cuccot? Leszedtem appstoreból a google appot, de nekem nincs a listában a goggles. Hogy lehet elérni? Lehet, hogy a magyar appstoreban még nincs?
  • passatgt
    #9858
    hát akkor már inkább rákötsz egy tabletre valami fényképezőgépet és úgy fotózol, szerintem többre mennél vele:)
  • joebacsi
    #9857
    Akad azért jó telefonjuk mostanában is :)
  • Dzsini
    #9856
    A Droid (európai piacon Milestone) nagyon helyrerázta az anyagi helyzetüket, plusz azóta is kihoztak pár jó Androidos telefont, egész tűrhetően állnak - bár sehol nincsenek a Pengés korszakhoz képest
  • I.C.ram
    #9855
    Motorola főleg az US piacon van.
  • Tikal #9854
    Az android kihuzta őket a szarból :)
  • Pio
    #9853
    OFF

    Akkor épp itt az ideje egy kis Kapja be monológnak! :)

  • G_ArchAngel #9852
    Lehet par napig hanyagolnom kellene a netet, mert nagyon utalok mindenkit hangulatomvan...
    mindegy, hogy Apple vagy Motorola, jelenleg minden szar...
  • Pio
    #9851
    Nyilván nagyon fáj nekik az a ~50-100 milliós negyedévenkénti profit mellett, amit a mobil ágazatuk megtermel. :D
    Szerintem elég naiv dolog így antropomorfizálni ezeket a multikat. Persze nem vitatom, hogy kellemes érzés lehet azt képzelni, hogy a Motorola most egy lesoványodott, mélabús bácsika annak, aki szereti ilyesmiket járatni az agyát. :)
  • G_ArchAngel #9850
    Bocsanat, V70-em volt, ezzel raj voltam a diszkoban:)

  • G_ArchAngel #9849
    Arra mar akkor rajottem, mikor meglattam a feher fulhallgatokat, de ez nem fogja novelni a Motorola eladasait.

    Nagyon fajhat, hogy egy 10 eve lesajnalt, 4 eve a mobilpiacon meg nem jegyzett ceg arnyekaban kell elnie az egykor hatalmas Motorolanak:)
  • Pio
    #9848
    Szerintem ez nem másolás, inkább fricskának van szánva.
  • G_ArchAngel #9847
    Megnezted a reklamot?
    Szvsz kurva jo dolog csinalni a hatuljan levo kameraval egy kepet, a touchon nagyon jol lehetne beallitani a felvetel ertekeit/tulajdonsagait es azonnal kuldeni levelben vagy feltolteni.
  • passatgt
    #9846
    mert a netbookodban van kamera 5mp-es kamera?
    meg mi értelme egy táblával fotózni vagy videózni?

    vagy csak viccelsz?
  • G_ArchAngel #9845
    Egyelore hagyni is kell ezt a tabletes baromsagot, 2-3 ev mulva jonnek azok, amelyekkel mar ki lehet valtani egy netbookot vagy kisebb laptopot.
    Ezek meg tenyleg csak komfortos iTouch-ok.
    Majd ha attehetem bele a SIM-em, csinal HD videot, 5mpixeles kepet, esetleg lesz benne 24-70mm-es zoom (ez ugye megoldhatom 1cm-ben), akkor majd erdekelni fog:)
  • passatgt
    #9844
    csak az a gond, hogy szerintem nem lesz ellenfele ez sem az ipad2-nek, mert amúgy tetszik meg jól néz ki, de 40%-al drágább lesz kb, annyiért meg már nekem sok
    és nem mintha az ipad olyan olcsó lenne:)
  • G_ArchAngel #9843
    Szegeny Motorola, ez mar a lejto, ha reklamotleteket is masoljak...
    Amugy valaki vesz Motorola termekeket? En azt hittem, hogy mar nem is leteznek

    Volt egyszer V3-asom, azota nem is hallottam rola, hogy valami emlitesrevalo termekuk lett volna.
  • grizzly21
    #9842
    Nem vitainditasnak, de erdekes nemreg valaki itt felvetette, hogy regen az apple volt az uttoro a 84-es reklamjaval, most kicsit mintha megfordult volna a helyzet, itt egy erdekes reklam:



    ettol persze az ipad nem lesz rosszabb meg a motorola se jobb, de a reklam jo szerintem