18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #10001
    Mondjuk ezzel szöveget formázni nem nagyon tudsz, bár ahogy nézem a PlainText-el sem. Szóval ez csak szüvegbevitelre jó, a formázást gondolom úgyis pagesben vagy texteditben csinálnád.
  • GregSB
    #10000
    Maces kliens ingyenes a Mac AppStoreban.

    Fú mekkora TAKE :)
  • GregSB
    #9999
    Fejeltsd el ezeket a progikat, használj Evernoteot. Ingyenes, szinkronizál gépi kliens és telefon között, a telefonnal fel tudszvenni hang-, kép-, és videójegyzetet. Természetesen tudsz írni is, ékezeteket nem cseszi el. Geotaggelni is tudod a jegyzeteket, később vissza tudod nézni akár térkép alapján hogy melyik jegyzetet hol csináltad, stb.
  • G_ArchAngel #9998
    Help!

    Kellene iPhone-ra egy szovegszerkeszto, olyan, amivel nem szopok akkorat, mint amit ma hasznaltam - PlainText.
    Beirtam egy kozel 600 szavas szoveget, magyar ekezetes betukkel, aztan mikor szinkronizaltam az OSX-szel, az osszes ekezetes betu karaktercsoportokka alakult at, mint a TextEditben, mind a Pagesben.
  • G_ArchAngel #9997
  • Zsoltika 007
    #9996
    :)
  • GregSB
    #9995
    Vagy épp Finnországban bulizik Eloppal :D
  • I.C.ram
    #9994
    gondolom Ballmer republikánus :P
  • GregSB
    #9993
    Nekem az a furcsa, hogy a Microsofttól senki nem volt ott. Oké, hogy Bill Gates már más vizeken evez, de azért az kemény hogy Ballmert nem hívták el...
  • I.C.ram
    #9992
    Jobs eléggé félzombi.
  • Tikal #9991
    hogy hogy nem kerekasztal? :)
  • GregSB
    #9990
    Tegnapi vacsi.





    Jobs-Obama-Zuckerberg

    Jobs még mindig szarul néz ki :(
  • GregSB
    #9989
    Life's A Brief History of Computing
  • pyrohun #9988
    Nekem a 2010-es i7-ből van, akkor az még 500 körül volt, teljesítményben viszont szinte mindenben verte az akkori (jelenleg már előző modell) Mac Pro-t, de a jelenlegitől sem marad le olyan nagyon.
  • franc0
    #9987
    Hát annak én is. Más annyiért autót vesz :D

    Most nem nyálazom át részletesen a kimeneteket, de végülis az a lényeg, hogy ami kell az meglegyen, nem?
    Az iMac erősségével kapcsolatban azért vannak fenntartásaim. Nem rossz persze, de i3 540/550 illetve i5 760 ennyi pénzért...utóbbi az Intel beugró négymagosa, ennél már sokkal erősebbet is kaphatsz, csak nem az Apple-től. Meghát ugye egy gyors munkagéphez 3 lemezhely sem lenne rossz (SSD+RAID). Persze a MacPro már jó lenne, de mocsok drága.
  • pyrohun #9986
    IPS? egy SPVA panelnek LED háttérvilágítással jobban örülnék :)

    tudásban azért kellene az új, mert kimenetek / bemenetek tekintetében ha jól tudom jobb mint az előző modell, bár mivel a régebbinek nem néztem nagyon utána, ebben nem vagyok 100% biztos
    Mondjuk azért teljesítményben sem akarnék gyengébbet, mint a jelenlegi iMac, ami nem kicsit erős gép.
  • franc0
    #9985
    Azt hogy érted, hogy tudásban kellene a legújabb és nem teljesítményben?

    A monitornál nem inkább az IPS-re gondolsz? A LED-es háttérvilágítás tényleg ennyire fontos lenne számodra?
  • pyrohun #9984
    mégis hosszú távon mindenki az apple-t másolja, a leegyszerűsített dolgaival, itunes, appstore, stb.
  • grizzly21
    #9983
    Arra gondolok csak, hogy az ios es az android rendszerek kozott a nagy kulonbseg, hogy az elobbi 'out of the box' tudja amit tud, nem kell hozzanyulnod, es amire kitalaltak nagyon felhasznalobarat es kellemes. Viszont aki direkt azert vesz telefont hogy hardveresen/szoftveresen okos legyen, gyors es testreszabhato, butykolheto, konfiguralhato, annak egyertelmuen inkabb android a jo valasztas.
  • pyrohun #9982
    Hát igen, ráadásul én inkább Mac Pro-t vennék itthonra, de az a bajom vele, hogy tudásban kell a legújabb, de teljesítményben nem kellene, és irgalmatlnul drága. Plusz akkor nálam is bejátszana még a 2 monitor, és a led-es imac után tuti led-es monitort vennék, ami megint csak nem olcsó, szóval egyelőre marad a szívás, meg a fél évenkénti panelcsere (röhej, komolyan mondom...)
  • Tikal #9981
    Te nem tudtad? Akármelyik androidos készülék okosabb egy iPhonenál, olyat csak az vesz aki csili vilizni akar :)
  • GregSB
    #9980
    Ja ez nem steamen, hanem MAS-on.

    #9977: "Az hogy okos az relativ, aki arra megy nem almasat vesz"

    Most megint én leszek a sértődèkeny Apple fanboy hogy erre a csontra ráharapok, de mindennemű flamelés nélkül, észérvekkel elmondanád ezt mégis mire alapozod? Csak mert már annyira unalmas ezt hallgatni, kiváncsi vagyok mi az a killer feature, ami hiányzik a szifonból, és aki a tudásra mwgy az ennek hiánya miatt mást néz.
  • GregSB
    #9979
    + Plants Vs Zombies $10. (honlapon $20)
  • Pio
    #9978
    Hétvégi ajánlat:

    Civilization 4 teljes pack (4 játék) macre és pcre együtt 6,25 euro a steamen

    Civilization 5 macre és PCre steamplay-el (párhuzamosan játszhatsz akárhány macen és pc-n, átviszi köztük a mentéseidet) és achievementekkel 30 euro a steamen
  • grizzly21
    #9977
    izlesek es pofonok:) Nekem a tiszta szappanalaku gorbitett fekete csillogo gagyi muanyag nem jon be, ellenben a 2-ben meg volt fem es ezust volt. Az hogy okos az relativ, aki arra megy nem almasat vesz, de a 2nel tenyleg okosabb, ha nem is sokkal.
  • I.C.ram
    #9976
    Szerintem meg a legrondább, legbutább :) 3GS is ronda, de legalább okos :)
  • grizzly21
    #9975
    A 4-et leszamitva szerintem a legszebb iphone. Most akkor johetunk azzal, hogy na de nem a kinezet a legfontosabb..akkor viszont mi a fasznak iphone-t venni?:)
  • franc0
    #9974
    Én se vennék ma már, de annyira nem szar szerintem.
    Öcsémé még mindig hibátlanul működik, 2008 júliusában vette használtan 60-ért. A 3-as OS előtti legutolsó szoftver van rajta, teljesen jó a sebessége.
  • I.C.ram
    #9973
    ki az a hülye, aki 2G-t vesz? Iszonyat trágya telefon az.
  • Tikal #9972
    A jó állapotú 3G-k 40-50 között mennek, tesómét 50ért adtuk el.
  • G_ArchAngel #9971
    Budapesten ajanlottak erte ennyit.
  • franc0
    #9970
    Ja, most ugrik be hogy Angliában vagy, ha ott történt akkor teljesen oké.
    Nálunk drágábbak a használt cuccok, mert csóró nép vagyunk.
  • franc0
    #9969
    Annyit ér kb. Ha nagyon szép megadják a 40-et, de 30 alá ne menj semmiképp.

    #9967: az csak egy pofátlan bepróbálkozás volt.
  • G_ArchAngel #9968
    Az a baj, hogy a fullos MBP 1 milla, ket jobb monitor meg egy ujabb fel.

    Az iMac meg ujonnan nem volt 700e...
  • G_ArchAngel #9967
    30-at ajanlottak a 3G-emert...
  • grizzly21
    #9966
    szinten aprohirdetes: nem kell valakinek egy 2g-s jo allapotu iphone? Kb mennyiert lehetne eladni? (30-40re tippelek)
  • pyrohun #9965
    Utánanéztem és vannak külső videokártyák, amik képesek akár egy macbook-ra kötve is 2 külön monitort kezelni és elég jól működnek. Nem kell valakinek egy fullextrás i7-es imac? occsóér adom :))))))))
  • Pio
    #9964
    Én annó kérdezősködtem.
    Igaz annyira nem rágtam bele magam a témában, de minden "hozzáértőtől" az jött vissza, hogy 1 macbook pro-t egy külső monitorra lehet csak kiterjeszteni.
  • Dzsini
    #9963
    Valahány monitorkemeneten túl ezzel lehet szórakozni:
    http://prohardver.hu/hir/monitor_usb_2_0_porton_green_house.html
  • G_ArchAngel #9962
    Nem tudom, hogy lehet-e, de ha megtudod, akkor nem tartsd magadban:)
    Lehet talán monitort monitorra is kapcsolni? Nem igazán értek hozzá...