18351
ATbanner.jpg
  • Pio
    #10081
    Pénzbe kerül a facetime macre? O_o
  • Pio
    #10080
    Mondjuk ez az i5 ára.
  • SlickAdam
    #10079
    Összehasonlito tablazat
  • SlickAdam
    #10078
    tenyleg vastagabbnak tunik :)
  • Pio
    #10077
    Jól látom, hogy 13-as pro-nál 10-ről 7 órára esett a wireless üzemidő?
  • passatgt
    #10076
    amúgy nem hogy vékonyabb, vastagabb lett:)
  • GregSB
    #10075
    http://www.apple.com/thunderbolt/

    Mily meglepő :)
  • passatgt
    #10074
    Itt van

    szóval lesz thunderbolt:)
  • Tikal #10073
    Remélem hamarosan jön egy iMac frissités is...
  • GregSB
    #10072
    És tényleg váltás van AMD-re Nvidiáról, erről is volt pletyka...
  • passatgt
    #10071

  • passatgt
    #10070
    store.apple.com:)
  • GregSB
    #10069
    Hol írja?

    BTW, 10am Pacific lesz az intel Ligh Peak bejelentése (itthon 19:00), utánna várható a MBP-k frissítése is.
  • SlickAdam
    #10068
    Apple honlapja update-et ir, izgi.:)
  • passatgt
    #10067
    Settings/Accounts/Login Items, pipát kiveszed előle, újraindít és akkor nem fog elindulni:)
  • Verseghy
    #10066
    Üdv,
    Van egy kis problémám: a Mac App Storeban találtam egy olyan progit a Top Free-k között, hogy MenuWeather. Ez arra szolgál, hogy a fenti állapsorra kirakja, hogy hány fok van. Elkövettem azt a hibát, hogy bekapcsoltam, hogy induljun el minden bootolásnál. Na most ez a cucc valamiért csak tölt és nem csinál semmi mást. Nem tudok rákattintani, de lehozni a menüjét és ebből adódóan nem tudom bezárni sem. A Force Quit között nincs ott, mivel háttérben futó alkalmazás, az ikonját nem tudom törölni mivel fut. Mit tudok tenni ilyen esetben? Köszi előre is!:)
  • Pio
    #10065
    OFF

    Vicces videó sebesség témában:

  • GregSB
    #10064
  • Pio
    #10063
    Aha, integrált.
    Kategóriájához képest nagyon erős cucc, de mindenképp visszalépés az előző generációban található 320m videókártyához képest.
    A legtöbb teszt a 310m-hez hasonlítja.
    ITT VAN egy.
  • Dzsini
    #10062
    Prohardveren tesztelték ezt az Intel HD 3000 szériát, meglepően jól teljesít.
  • SlickAdam
    #10061
    hmm, es mar ebben is i5 lesz. na igy megjobban kivancsi vagyok a tobbi modellre.:)
  • GregSB
    #10060
    Az. Ez dogja leváltani az alap, belépő fehér MacBookot.
  • SlickAdam
    #10059
    miez az Intel HD hoki benne? 384 Mb RAM... miert pont 384? ez valami integralt cumo? :S
  • passatgt
    #10058

  • GregSB
    #10057
  • G_ArchAngel #10056
    arcpálma
  • SlickAdam
    #10055
    es ezt minek fenykepezte le? sima DisplayPort, mellette egy figyelmeztetessel, hogy "nem nyulka, mert megb@sz az aram"...
  • passatgt
    #10054
    azért vicces, hogy ezt a pici szart letudja fotózni, de az egész gépet vagy a dobozt már nem:D
  • GregSB
    #10053
  • GregSB
    #10052
    Minidisplay port (mellette kis villámocska). Ugyanaz a csatlakozó lesz.

    Persze nem nehéz odafotosoppolni egy villámocskát a MDP mellé, és német katalógust is 5 perc összehozni, szal nem kell mérget venni ezekre a képekre, de esélyes hogy ezt fogjuk holnap látni :)
  • Dzsini
    #10051
    Az a display az villámocska - az a Thunderbolt. Azt írták is, hogy az Apple szabadon építhet rá, és hogy más lesz a neve, mint az Intel szabványnak.
  • passatgt
    #10050
    táp-ethernet-firewire-display-usb-usb-sd

    vagy én látok valamit tosszul:?
  • Dzsini
    #10049
    Éljenek a kiszivárogtatások :)
  • GregSB
    #10048
    SDXC port is fincsi.
  • GregSB
    #10047

  • GregSB
    #10046
  • Dzsini
    #10045
    Az is jó lehetne, a Lightpeak angol wikijén is emlegetik a cat6a ilyen lehetőségeit - ott már benne van az áramtovábbítás lehetősége is, ahogy az USB3nál és ennél is, a réz védőréteget ha jól olvasom fel tudják ilyen célra használni, tehát lehet spórolni a tápkábeleken.
    A lényeg, hogy legyen sávszélesség - 10 megabit fölötti, és legyen lehetőség valamilyen módon kb. egy monitorra való áramot áttolni ugyanazon a kábelen (mondjuk 10-20 méterre legalább). Innentől a megvalósítás már verseny kérdése, az UTP az USB3 és a Lightpeak is megfelelőnek tűnik (laikus szemmel nézve).
  • SlickAdam
    #10044
    olyan hir is volt, hogy halozati komm.-ot, kepet, hangot levalthatna akar az UTP is... (igaz ez kicsit mas megoldas)
  • Dzsini
    #10043
    Az USB-t is mindenki támogatta egy idő után, ennek pedig van pár olyan előnye (és sávszélessége), hogy még szélesebb körben elterjedhet, beleszámítva a hálózati kommunikációt, kép és hangátvitelt is, nem "csak" olyan perifériákat, amikre most az USB megfelelő (bár lejjebb mutattam tisztán USB-s monitort is, de azért az ritka madár).

    Persze, az idő a megmondhatója, hogy lesz-e belőle valami, vagy olyan elszórt eszköz marad, mint a Firewire.
  • SlickAdam
    #10042
    az otlet jo (annak ellenere, amit emlitettem. regi eszkozokhoz kellene egy szep, aranyos kis adapterhegy), viszont, hogy ezt mindenki tamogatni fogja-e, az mas kerdes... :(