18351
ATbanner.jpg
  • Pio
    #10401
    Hétköznap éjfélkor nem! :D
    Na jó, őszintén szólva tényleg azt hittem, hogy nem esett le, hogy az érintőképernyő miatt van masszívabb alátámasztás. :)
  • passatgt
    #10400
    már viccelni se lehet?:)
  • Pio
    #10399
    Akkor hagyjuk.
  • passatgt
    #10398
    pl hogy a talpat nem sikerült olyan ügyesen kiegyensúlyozni, csak ilyen keresztbemenő vassal?:)
  • Pio
    #10397
    Azért van itt más különbség is... ;-)

  • passatgt
    #10396
    nem, azt kell nézni hogy az apple logót lecserélték asusra:)
  • franc0
    #10395
    Most azt kell nézni, hogy egybegép?
    Húdejó. Ha beszarik a webcam, küldhetem vissza az egész gépet :D
  • neevous
    #10394
    ööö...

  • 5c0rp330n
    #10393
    "to support Apple's iOS"
    ez a resze alighanem bullshit, abszolut nem arra, nem ezert csinalhattak. de mivel ott van a legelterjedtebb olyan bongeszo ami teljesen alkalmatlan flash-re, nyilvan oda lesz a legtobb ertelme hasznalni.
  • passatgt
    #10392
    szerintetek egy 13-as 2009 szeptemberi pro-t mennyiért tudok eladni? 4 gb rammal, van hozzá táska meg vga és dvi átalakító
  • GregSB
    #10391
    Adobe releases Flash-to-HTML5 conversion tool to support Apple's iOS
  • Verseghy
    #10390
    Értem. Köszi^^
  • GregSB
    #10389
    Szóval a kis "+" jelecske azt jelenti, hogy 1 programot veszel meg / töltesz le, és annak van külön iPhonera és iPadre optimalizált változata is.
  • GregSB
    #10388
    Pontosabban fog futni iPaden is az iPhoneos verzió, csak a telefonra optimalizált felbontással és UI-val.
  • GregSB
    #10387
    Ha egy Appnál látod a kis "+" jelecskét, az azt jelenti, hogy fut iPhoneon és iPadon is. Pl:


    Ha viszont külön van egy programnak sima, meg "HD" verziója (és nem látsz kis "+" jelet), akkor a fejlesztő volt olyan kedves, és külön pénzt kér el az iPad-es verzióért.
  • GregSB
    #10386
    VLC helyett használd az OPlayert, ugyanazt tudja, és kevésbé bugos, és még mindig fent van Appstoreban.
  • Bercy #10385
    Elég egyszer megvenni egy App-ot és azt 5 készülékre (ha jól emlékszem) felteheted.
    A VLC-vel kapcsolatban, meg ha annak idején "megvetted" és bent van itunesban akkor szintén fel fog menni az ipad-ra. Ha nincs meg neked akkor nemtudom mi a megoldás.
  • Verseghy
    #10384
    Üdv,
    Nekem lenne egy kérdésem: ha iPhone-unkra olyan app-et töltök, ami van iPadre is, akkor azt nem kell úrja megvennem iPadre is, csak felrakom rá igaz?:) Viszont mi a helyzet a VLC-vel, azt már ugye levették az App Storeból, azt is fel tudom rakni iPadre?
  • Dzsini
    #10383
    ó, akkor mégis jó valamire - már csak az a kérdés, hogy Tikalnak miért nem...
  • G_ArchAngel #10382
    virtuális sör megy oda, köszönöm, tökéletesen működik:)
  • Dzsini
    #10381
  • Tikal #10380
    nálam ez se müködött...
  • Dzsini
    #10379
    találtam egy ilyen hozzászólást a témában:
    "Pages is governed by Inspector > Text > More > Language instead of the system preferences." - megtaláltad te is / ismered / próbáltad?
    forrás forrás2 (itt egy brazil hozzászóló ír talán értelmeset)
  • GregSB
    #10378
    Semmi nem változott. Ha lesz változás (ingyenes lesz) akkor az már csak az iOS5-el füg eljönni nyáron.
  • Tikal #10377
    Még mindig a Pages-el szenvedsz? szerintem az sose lesz jó... nekem is mindenhol megy a helyesírás ellenőrző, kivéve ott :D
  • Zsoltika 007
    #10376
    Jah ez engem is érdekelne.
  • ddany7
    #10375
    mobileMe -vel mi lett? Végül ingyenes?
  • GregSB
    #10374
    Izé, Nexus S.
  • GregSB
    #10373
    2.3-as Galaxy S-el van mérve elvileg:

  • G_ArchAngel #10372
    Miért!!!???

    Van ugye a TextEdit és a Pages. Mindkettő Apple szoftver.
    A spelling jelenleg automatikusra van beállítva, de a jelenség direkt nyelvállításnál is érvényes:

    Texteditben írok, bemásolok angol vagy magyar szöveget, az adott nyelvnek megfelelően ellenőrzi a helyesírást.
    A profi(?) Pages meg mindent aláhúz, teljesen mindegy neki a beállítás. Komolyan mondom napról napra egyre jobban ki van a faszom az Apple baromságai miatt.

  • 5c0rp330n
    #10371
    jah. tovabba az os verzio sincs feltuntetve azoknal.
    2.2-es galaxy s-en a gyari bongeszo 5855 ms-t csinalt, firefox 2684-t. ez utobbinal egyedul az ipad2 csinalt jobbat, ami meg meg sem jelent :)
  • Dzsini
    #10370
    Gondolom a gyári, "Browser" nevűvel.
  • 5c0rp330n
    #10369
    ja most latom pont forditva van, fail :)
    mondjuk az androidos teloknal nem irtak oda h melyik bongeszovel csinaltak, pedig az nagyon nem mindegy.
  • 5c0rp330n
    #10368
    ez az ios 4.3 tenyleg ilyen jol optimalizalt lesz hogy harmadara lebassza a js sebesseget? :D
  • Dzsini
    #10367
    Azért ez még egy kicsit biztató - a 6 éves laptopom ~670 ms alatt végez a SunSpiderrel Opera 11 alatt. Még nem értek utol a kis kézieszközök :) (3d teljesítményben már bőven, de az más kérdés)
  • GregSB
    #10366
  • Verseghy
    #10365
    Oh, nem kellett volna messzire mennem. Köszi^^
  • Dzsini
    #10364
    #10358
  • Verseghy
    #10363
    Új iMac mikorra várható? Mert elég elavult már ez a i3as proci, gondolom lassan már csak beújítanak valamit.
  • lampard99
    #10362
    hello 1 ipodal es 1 iphonal lehet CSAK bluetooth keresztül játszani?