18351
ATbanner.jpg
  • Dzsini
    #10441
    ingyenes programmal lehet .mobi-ba meg .prc-be konvertálni, azt szereti :) epub-ból egy villanás alatt megvan, ha nincs rajta másolásvédelem (DRM)
    ráadásul lustáknak van egy {regisztráltnév}@free.kindle.com emailcím, ahol megcsinálják neked a konverziót, és következőre ha netközelbe kerül a gép(wifi, ha olyan az eszköz, akkor 3G), már tölti is le :) jelenleg nincs olyan epubos eszköz, ami egyáltalán a közelébe érne, főleg így :) (a SciFi portálról meg már vettem könyvet is, az olcsó és árusítanak prc-ben is).

    A képernyő hihetetlen, kép nem nagyon tudja megmutatni :) hivatalosan 600x800 pixel, de itt igazából nem érzékelhető, mert más jelleg.
    link1 link2
  • Pio
    #10440
    Láttam amúgy a minap valakinél egy ilyet, egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire könyvszerű volt a képe. Nem tudom milyen gyártási technológia van a háttérben, de jól összehozta ezt az Amazon.
    És ha jól értettem nincs baja abból, hogy epubot nem kezel, mert ingyenes programmal pillanatok alatt konvertálható kezelhető formátumba.
    Még az is lehet, hogy anyám kap egy ilyet karácsonyra nagyon szeret olvasni. :)
  • Dzsini
    #10439
    én ezt vettem magamnak, bátyám meg várja az iPod2 megjelenését, mert akkor sokan el fogják adni az első generációt :)


    nagyon szép a képe, de lassú a képernyő, úgyhogy inkább olvasásra való :) majd ha lesz fórum mobil változat, akkor lehet aktívan itt mókázni
  • Pio
    #10438
    Abból írsz? Azt vettetek végül?
  • Dzsini
    #10437
    jelentem a Kindle bongeszo mukodik :) ekezetek nincsenek, de olvasasra jo.
  • neevous
    #10436
    Gondolom már ő is felkereste őket.
  • GregSB
    #10435
    Elvileg nem. A srácnak fingja nem volt erről, visszavitte oda ahol vette. De ti tanuljatok az esetből, ha bármi gáz van a telefonnal nehogy a T-hez vigyétek, hanem irány az iStyle vagy StarKing, ők tudnak garis ügyeket is intézni (iphonera is).
  • neevous
    #10434
    Ami a homár poszt alapján nem világos: A T szétkaphatja hivatalosan is az iPhone-t?
  • Tikal #10433
    feljelentés rendőrségen.
  • GregSB
    #10432
    Fogyasztóvédelemhez már fordult, napok óta nem kap választ...

    Végső elkeseredésében írt a homárnak, hogy ha már így beszopta akkor legalább legyen egy kis negatív hírhulláma a dolognak, és ez úgy látom sikerült, ma egész nap Index címlapos volt a blog post.

    Ez a minimum amit érdemelnek, szánalmas hogy ezt ma meg tudják veled tenni itthon.
  • Dzsini
    #10431
    Azért a "Trackpad Thingy" szakkifejezés 10 pontos :)
  • grizzly21
    #10430
    tipikus t mobil, abszolut nem lepodok meg.
  • passatgt
    #10429


    eredetileg supermondo lett volna a neve a magic trackpad-nek:)
  • Dzsini
    #10428
    passz, én úgy tudom még van. mindenképp érdekes, hogy belső megbontással vádolnak, amit elméletileg csak szerviz tud csinálni (nekik van meg a megfelelő csavarhúzóik, stb.)... ráadásul egy iPhone4-et nem is könnyű szétkapni, ahogy az appleblogon láttam.
    Hajrá fogyasztóvédelem.
  • Tikal #10427
    ilyne háromnapos csere nem nagyon létezik már tudtommal...csak ha hibás a készülék, de ugye itt épp ezt tagadják :)
  • Dzsini
    #10426
    ...ráadásul 3 napon belül hangos szó nélküli csere a követendő magatartás.
  • Dzsini
    #10425
    Úgy tudom, hogy a T nem bonthat fel iPhone-t, minden szervizelést az almáék intéznek - innentől hogy gondolják, hogy nem ugyanaz a belső sorozatszám?
  • Tikal #10424
    mutassák meg a jegyzőkönyvet, hogy más a szériaszám, menjen a szervizbe, nézze meg a két szemével, utána vásárlók könyve beírás, feljelentés csalás vagy átbaszás büntényében :)
  • GregSB
    #10423
    Beteszem ide is, mert ismeresm a srácot akivel ez megtörtént.

    Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni? Jogilag ezt bukták? Ismerem a srácot, tényleg nem nyitotta / nyittatta ki a készüléket, alapból szar volt.
  • passatgt
    #10422
    jaja, kurvajó:)
  • GregSB
    #10421
    Garageband FTW, aki szerint ez csak játékszer, az tekerje 3:15-re a bemutató videóját!
  • GregSB
    #10420
    http://www.apple.com/ipad/guided-tours/
  • GregSB
    #10419
    Majd az iOS 5-ben benne lesz.
  • Verseghy
    #10418
    Pedig nekem tetszett..:/
  • GregSB
    #10417
    Rossz hír: úgy tűnik mégse, csak egyeseknek maradt benn akik beta-ról frissítettek...
  • passatgt
    #10416
    van új safari frissítés is, próbáld meg most hátha jó lesz:)
  • GregSB
    #10415
    Jó hír: mégis benne maradt a multi touch gesture az iPad 4.3-ban!!!
  • neevous
    #10414
    FlashControl
  • G_ArchAngel #10413
    Chrome-on mivel tudom letiltani a flasht?
    Ugy mint Safari alatt a Click-to-Flash-sel?
  • Dzsini
    #10412
    Azt nem gyártatják, azt veszik
  • passatgt
    #10411
    a flash memória még samsung
  • GregSB
    #10410
    Várható volt a szakítás, túl sok téren konkurensei egymásnak a piacon.
  • passatgt
    #10409
    "Apple is reported to have inked a deal with Taiwanese chip manufacturer TSMC to produce the A5 dual-core chip for the iPad 2, in a substantial blow to former producer Samsung."

    szóval már nem a samsung gyártja a processzorokat:)
  • G_ArchAngel #10408
    Megoldva.

    Mac users: Currently the browser interface language is determined by the Language & Text setting in System Preferences. To learn how to update your system language, visit Apple Computer’s Support.

    A helyesiras ellenorzes miatt a magyar volt a Language listan az elso.
    Tehat az Apple faszsaga, nem a Google-e.
  • G_ArchAngel #10407
    Most mar a Google alapertelmezett angol, de a browser tovabbra is magyar. Agyfasz.
  • G_ArchAngel #10406
    Ugyanaz.

    De itt a Google fiokommal lesz a gond.
    Minden, ami Google, magyar a gepemen, semmi mas.
    A fiokomban ellenben minden angolra es UK-re van allitva.
  • GregSB
    #10405
    Töröld ki, és próbáld meg telepíteni ezt.
  • G_ArchAngel #10404
    az van felrakva
  • GregSB
    #10403
    Nálam angol :)

    Pill feltöltöm valahova az angol telepítőt.
  • G_ArchAngel #10402
    hehe, van Chrome 10 es tovabbra sem lehet az OSX alatt a menut angolra allitani...