18351
ATbanner.jpg
  • Dzsini
    #10481
    megtaláltam, Amerikában árulnak mindenfélét
  • Pio
    #10480
    Volt itt valaki, akinek elromlott az alaplapja, de már lejárt a garanciája és felajánlottak neki egy garanciára visszahozott készüléket kedvezménnyel.
  • Dzsini
    #10479
    Árulnak almáék valahol refurbished modelleket? (használt-cserélt-felújított példányok)
    Olyasmire gondolok, mint a HP Renew programos laptopok, azok is sok esetben garanciában cserélt, utólag javított eszközök.
  • Pio
    #10478
    Azóta, hogy közölték a szervizben, hogy a macbook gyenge zsanérját kizárólag a teljes felső rész cseréjével tudják rendberakni nem lepődöm meg semmin. :)
    Szerintem az ipadet eddig is inkább csak a maszekok javítgatták, Apple szervizben a legtriviálisabb hibáktól eltekintve mindent cserével oldottak meg. Ez persze csak tipp.
  • passatgt
    #10477
    gondolom ezért tolják a smartcovert:)
  • SlickAdam
    #10476
    eddig se volt valami eros, most meg veknyabb lett az uveg... vigyazni koll raja!
  • Dzsini
    #10475
    GPU teljesítmény - van benne pár látványos érték...
  • Dzsini
    #10474
    szervizesek, szevasztok!
    "Az ultravékony kialakítás elérése érdekében az Apple számos komoly kompromisszumra kényszerült, így az előlapi edzett üveglap 0,85-ról 0,62 milliméterre fogyott, mely ráadásul kizárólag hőpisztoly segítségével választható el az alumínium hátlaptól, vagyis a házi szervizelés szinte esélytelen." ...
    "Az iSuppli becslései szerint a 32 GB-os Apple iPad 2 GSM változatának anyagköltsége 326,6 dollár lehet, míg a Motorola XOOM becsült nyers költsége 359,92 dollár körül alakul."
  • GregSB
    #10473
    Nálam néha szokott fagyniaz OSX-es, de már egyre ritkábban.
  • G_ArchAngel #10472
    Nem, az OSX-es soha nem is csinalta, az iPhone kilepett tobbszor is, de mostanaban azzal sincs baj.
  • neevous
    #10471
    Újabban nem fagyogat a Reedered?
  • Dzsini
    #10470
  • GregSB
    #10469
    :D

  • GregSB
    #10468
    Olyan vagy mint unokatesóm, neki is folyamatosan 20+ tab van nyitva. Megnyit minden cikket, amit majd el akar olvasni, aztán van olyan tab ami 1 hétig ott áll és csak utánna néz rá :D

    Én már rég leszoktam erről, ha valami érdekel de nem tudom azonnal elolvasni, akkor vagy bookmark, vagy újabban inkább megy instapaperbe, és akkor szifonon is el tudom olvasni menet közben.
  • SlickAdam
    #10467
    altalaban nem szokott problema lenni, de lassan bekapcsolom.:)
  • G_ArchAngel #10466
    en sem ertettem eloszor, hogy milyen reklamokrol ir...:)
  • Máté94
    #10465
    Ennek az oldalnak mi is a lényege? :)
  • Pio
    #10464
    Adblock FTW ;-)
  • SlickAdam
    #10463
    fuuu de nem szeretem az ilyen mar elsore atlathatatlan, reklamokkal televagott oldalakat.:S
  • G_ArchAngel #10462
    nekem eddig tartott, bar nem is erdekel a TV semmilyen formaban, se musorok, se hirado, se vetelkedo, se sorozatok...
  • Pio
    #10461
    Tipikusan olyan oldal, amiről azt hinné az ember, hogy nem érdekli, aztán elkezdi nézegetni és ott ragad egész nap :)
  • SlickAdam
    #10460
    ez a baj az irott szoveggel. nem adja vissza az erzelmeket, szoval a jovoben ha orultozok, vagz hasonlok, azt keretik nem mindig halalosan komolyan venni.:)

    Dzsini: mi az a tvtropes? nem ismerem.
  • G_ArchAngel #10459
    nekem reeder-ben vannak a blogok es hiroldalak, galeriak, a bongeszoben meg az sg forum, plurk, tumblr es nehany rss keptelen hiroldal
  • GregSB
    #10458
    Meg úgy az emberek 99%-nak :D

    A maradék 1% meg vagy töltsön le egy bróvzert az AppStoreból, vagy ne vegyen ájpedet, ennyire egyszerű!
  • Pio
    #10457
    Én hol mondtam amúgy, hogy nem lehet elég valakinek?
    Csak könyörgöm ne őrültezzük már le azt, aki másképp netezik, mint mi...

    Nekem desktop gépen jelenleg 18 tab van nyitva és 10 alá szökőévente egyszer ha megy ez a szám, de eszembe se jutna őrültnek tartani azt, akinek ennél kevesebb.

    Megnéztem telefonomat is, abban 7 tab van nyitva jelenleg. Akkor én most duplán vagyok őrült? :)
  • Dzsini
    #10456
    Böngészési szokások kérdése - például a tvtropes-ra elkeveredve simán összejön 20-30, ha épp valami után kutatok akkor felmegy 50 fölé is egy időre :) Hétköznap 3-10 között.
  • G_ArchAngel #10455
    9 nekem meg desktopon is eleg...
  • SlickAdam
    #10454
    9 oldal ember... mobil eszkozon... minek? :D
  • Pio
    #10453
    Nem vagy egy induri pindurit drasztikus?
    Akinek mások a netezési szokásai, mint neked az (szerinted) őrült? O_O
  • SlickAdam
    #10452
    nalam max 3-4... aki ennel tobbet akar iPad-ra az orult (sztem). max ha dolgozik valamin, de akkor mar eleve nem iPad...
  • GregSB
    #10451
    Max 9-et tudsz megnyitni Safariban. Akinek ez nem elég, annak van több tucat browser az AppStoreban, ami képes többet is kezelni.

    Most őszintén: ki az aki ennyi tabot kihasznál? Nekem a gépen is max 5-6 szokott egyszerre nyitva lenni. (Gmail, SG, 1-2 blog meg híroldal).
  • Dzsini
    #10450
    Egyrészt még nem lehetett tudni, másrészt az akció meghirdetése után bármelyik forrás lehalt/1 órán belül elfogyott az összes onnan :) Tehát ha nem voltál pont a közelében, akkor csak a viszonteladott változatot kapod meg másnaptól +10-15k felárral (tényleg megszaporodtak a "bontatlan iPad eladó" hirdetések).

    (ami mókás, hogy Kindle-t 40k alatt nem lehet itthon elkapni, az Amazon pedig 30-ért 3 napon belül házhozszállítja - kedden délután rendeltem, pénteken ebédre jött meg)
  • Pio
    #10449
    Annyiért adták vagy nem? :) Miért ne lehetne rendkívüli akció? Annó én is az amúgy 60ezres villanyborotvámat elcsíptem egy nóném boltban 25ezerért (mondjuk azóta is a hagyományos borotvát használom, de mindegy :) ). Jó reklám a boltnak.
    Csak azért írtam, mert emlékszem, hogy nem is olyan rég volt és ezzel kontrasztban fura, hogy aki ezt az árat megfelelőnek tartja azt nem tartotta annak.
    Bár gondolom az állhat a háttérben, hogy akkor még nem lehetett tudni, hogy mi lesz a 2-esben és inkább kivárták az emberek.


    Videón viszont feltűnt egy elég érdekes dolog: "as much tab az I can". Ez azt jelenti, hogy legfeljebb 9 tab nyitható meg egyszerre ipaden? O_O
  • GregSB
    #10448
  • GregSB
    #10447
    Szürkeimportos készletek kiszórása miatt voltak azok az akciók. Nem voltak reálisak, vissza is álltak azóta az árak.
  • Dzsini
    #10446
    Igen, olyasmivel fogyott ki a Libri is olyan 1-1,5 óra alatt a készletéből :) Azóta sincs nekik.
  • Pio
    #10445
    Nem tudom, hogy jól emlékszem-e de mintha nemrég lett volna olyan ipad akció imitt-amott az országban, ami nagyobb kedvezményt adott a mostaninál.
  • Dzsini
    #10444
    hasonlóképpen, csak talán lesz pár olyan eladó, ami a csökkentett bolti ár alatt van - beszmacen mindig van néhány darab :)
  • SlickAdam
    #10443
    en meg ugy latom, hogy amennyivel learaztak a regi modelleket, annyival siman tobbet is er az iPad2 (100-120 euroval lettek olcsobbak). kinek hogy :D
  • Verseghy
    #10442
    Én kihasználtam a kifutó széria akcióját, így nagyon jó áron tudtam venni iPadet. Szerintem annyival nem jobb az iPad2, hogy megérje azt venni drágábban. Az egyetlen hízelgő feature a dupla magos proci. Szerintem...:)