18351
ATbanner.jpg
  • SlickAdam
    #10641
    ITunes-on belul hol tudom megnezni, hogy epp mely jatekok (es egyeb progik) vannak akcioban? Vagy letezik valamilyen oldal ahol ezt nyomon lehet kovetni?
  • passatgt
    #10640
    na jó, de valamivel be kéne lépni:)
  • kabel15
    #10639
    LINK
  • passatgt
    #10638
    linkt
  • kabel15
    #10637
    Én próbáltam itthon google chrome al mozilla val is de mindegyiknek volt valmi baja. Csak kódok jöttek be és a honlap nem :S Remélem ez segít.
  • passatgt
    #10636
    macre nincs ie, de van egy egyszerű megoldás:
    Safariban Preferences, Advanced, Show Develop menu in menubar bepipál, majd Develop, User Agent, Internet Explorer 7 vagy 8 bepipál

    Ha a Useragentet ellenőrzi hogy csak ie-ben menjen (mást szerintem amúgy sem tud) akkor így át lehet verni
  • kabel15
    #10635
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Egyik barátom egyetemen az óra anyagát úgy rakták fel netre hogy csak IE7-8 al lehet megnyitni. De mivel neki Apple laptopja van ezért neki csak safari ja van. Néztük neten hogy hogy lehetne letölteni de csak 5.2.3 as IE talátunk macre. Tudna valaki segíteni hogy honnan tudnánk letölteni a 7 es vagy 8 as változatot? Előre is köszönöm.
  • GregSB
    #10634
    Lol. iPhone 4 4.3.1 = 666 MB. Powered by Satan.
  • GregSB
    #10633
    XMS 120 db-ot kapott. Állítólag Japán miatt (Handras szerint). A startot meg semmi értelme halogatni, láttuk az mihez vezetett az iPad 1 esetében: mindenki az USA-ban vette meg, és onnan szóródott szét a világba.
  • SlickAdam
    #10632
    micsoda europai ipad launch. ejjel ugye meg semmi nem volt a honlapon, most pedig nezem, szallitasi ido minden modell mellett 2-3 het.:D nyugodtan atirhattak volna a megjelenesi datumot, ha csak annyi peldannyal rendelkeznek, hogy par rajongo azonnal elkapkodhassa oket. vagy alapbol igy indult az oldal...
  • GregSB
    #10631
    Atyaúristen...
  • G_ArchAngel #10630
  • SlickAdam
    #10629
    3G-sek sajna maradtak :(
  • franc0
    #10628
    Igen jelentős erősödésen van túl az euró a dollárral szemben, az lett volna a pofátlan, ha nem csökkentik.
  • GregSB
    #10627
    Még1 tipp: ha gyorsan akarsz programokat bezárni, akkor CMD+Tabbal előjön egy ikonos váltogató, mint Windowsban Alt+Tabra. Nyomva tartod a CMD-t, Tab-al kiválasztot a progit amit le akarsz zárni, majd rányomsz a Q-ra (a CMD nyomva tartása mellett) és bezárja.
  • passatgt
    #10626
    chrome-ba nem megy, csak cocoa-s appokban (gyakorlatilag azon kívül mindenben)
  • G_ArchAngel #10625
    az elso tipp nem mukodik, a masodikat koszi
  • passatgt
    #10624
    pár tipp:)

    a kurzort valamelyik szó fölé helyezed, majd megnyomod a cmd+ctrl+d-t
    exposé-ban a cmd+1-el név szerint rendezi az ablakokat, cmd+2 programok szerint, tabbal pedig lehet váltogatni egyesével
  • SlickAdam
    #10623
    nemet oldalon mar fellottek az iPad-okat, bar meg nem rendelhetok. a sima wifi-s modellek olcsobbak lettek 20 euroval, 480, 580, 680...
  • Bercy #10622
    Volt egy másik hasonló bejegyzés is homáron. Ott a srác fogyasztóvédelemmel kezdett fenyegetőzni, hogy kicseréljék a telefonját, de ki is cserélték akkor egyből.
    Tiszta szégyen ez a t-mobile...

    Más: ma van az osx 10. szülinapja :)
  • GregSB
    #10621
    Egy kis update a történettel kapcsolatban: ügyvédi felszólítás után kicserélik a telefont egy újra.

    Azért szomorú, hogy ilyen ezsközök árán adják csak be a derekukat.

  • Verseghy
    #10620
    Oké, APN-t elfelejtettem beírni. Tárgytalan.:)
  • SlickAdam
    #10619
    alap eu-s arakrol beszelek. ha otthon olcsobb, az meg jobb :)
  • passatgt
    #10618
    xms-nél olcsóbb lesz elvileg mint volt
  • Verseghy
    #10617
    Hello megint. Elkéne egy kis segítség, ha valaki jártas a 3G-s iPad körökben. Van egy céges mobil internetem (Vodafone) amiben egy normális sim kártya volt. Bementem a vodához, és mondtam, hogy kéne egy micro sim, hogy iPaddel tudjam használni. A srác adott is sőt, még egy adaptert is, hogy tudjam használni a pendriveon is a számítógépen. Berakom az iPadbe, felismeri, kiírja, hogy Vodafone HU 3G, de amikor rámennék mondjuk a Safarira ezt írja ki: "A mobil adathálózat nem aktiválható. Ön nem rendelkezik mobil adatszolgáltatási előfizetéssel.". Ha visszarakom adapterrel a pendriveba és bedugom a gépbe ott gond nélkül működik. Mi tévő legyek? Találkoztatok már hasonlóval? Köszi előre is a segítséget!
    (ui.: ki- bekapcsolás már volt, pin kódot is kért, el is fogadta)
  • SlickAdam
    #10616
    ha erdekel valakit: voltam ma Apple Store-ban, kerdeztem az eladot penteken mikortol kaphato az iPad ill. az arat is. azt mondta marad minden annyi, mint az elsonel. persze ez varhato volt, csak felroppent par pletyka 10-20-30 euros dragulasrol.
  • Verseghy
    #10615
    Hát igen. De legalább annyi eszük lett volna, hogy visszaírják az eszköz nevét az eredetire és akkor kb észre se veszem..:)
  • SlickAdam
    #10614
    igy kicsit masabb a helyzet. a tornyosulo mennyiseg miatt lehet beszoptam volna en is. de azert e "kis's" eleg erdekes. en leginkabb ezen haborodtam fel.
  • Verseghy
    #10613
    Oké, még a témához hozzátennék két dolgot, nemtudom számít-e.
    Egyik, hogy a laikus bátyám is furán nézett és a szállítás kedvéért adtak hozzá egy dobozt, ami már koszos és régi volt. Azt mondták, hogy az újabb szállítmányokhoz nem jár.
    A másik pedig az, hogy bátyám elmondása szerint ott tornyosultak a billentyűzetek, mind doboz nélkül és onnan vettek ki neki egyett. Azt gondolta, hogy csak nem bontogatják ki az összeset és rakják oda, csak azért, hogy egy használtat új áron elsózzanak.
    Mellesleg most is arról írok, tökéletes a bill. és tényleg esztétikailag, illatilag is vadiújnak mondható. Nem vagyok ez miatt felháborodva és nem is csinálok belőle ügyet, de ahogy ti is leírtátok azért felhívtam rá a figyelmet, más ne járjon így.:)
  • SlickAdam
    #10612
    hat ez megint nagy hulyeseg volt, mert nyilvan nem szo szerint ertendo az arcba hajitas.
    nem o vette at, hanem a batyja, aki a "nem adunk dobozt"-al nem ellenkezett. otthon aztan kiderult, hogy ilyen nem letezik, szoval valamilyen magyarazattal szolgalniuk kell. es ez a "nem adunk dobozt" nem egyenlo egy kesobbi panaszra adott valasszal.
    na most te vagy rohadt lusta vagy, vagy csak nem merned leorditani oket, vagy nemtom, de a reakciod szerintem egyaltalan nem helyes.
  • G_ArchAngel #10611
    Ez miben nyujt tobbet, mint pl. a XBMC?
    Ugyanúgy nem szed le subtitle-t.

    Windowson az SPlayer minden filmhez lehúzza egy online tárból, nem nekem kell keresgélnem.
  • Dzsini
    #10610
    Te az arcukba hajigálnád, én meg nem vettem volna át doboz nélkül :) hülyeségeket én is tudok írni, csak minek?
  • SlickAdam
    #10609
    nekem 8, en elmennek, te nem. en szeretnem az o szajukbol hallani, te kitalalod magadnak.
  • Dzsini
    #10608
    Idézném az eredeti hozzászólót: "Na most ő doboz nélkül hozta haza, mert azt mondták neki, hogy ehhez nem adnak."
    Itt van, hogy ők mit válaszoltak.
  • SlickAdam
    #10607
    lecci nehogymar en legyek itt a hulye, aki a penzeert igenis olyan formaban szeretne megkapni a termeket, ahogy az elvileg el van kepzelve. apple cuccok nem olcso keszulekek, nem 1500 ft-os billentyuzet, hogy zacsibol is jo legyen hasznaltan. en vennem a faradtsagot es elmennek legalabb rakerdezni, meg ha azzal nem is erek el semmit. tobb haszna lenne, mint forumon elmelkedni es elore kitalalni, hogy vajon mit valaszolnanak a boltban. lehet, hogy szo nelkul adnak az ujat.
  • Dzsini
    #10606
    A híresztelést el lehet kezdeni (megtörtént), a dobálózással semmire nem mész, azt átvételkor kellett volna, most már nincs semmilyen bizonyíték rá, hogy ők nem adtak hozzá dobozt - mi elhisszük, mások esetleg nem, és akkor mi van?
  • oroy_
    #10605
    Probald ki Plex
  • SlickAdam
    #10604
    nem tudom mit tennek es mit lehet tenni. de eloszoris hangosan kirohognem oket es igen, hivnam a fogyasztovedelmet. plusz hangot adnek ennek minel tobb helyen, hogy akar csak 1 emberrel is kevesebb ember menjen hozzajuk. ez itt mar meg is tortent.
  • Dzsini
    #10603
    Átvette, elhozta. Most visszaviszed zacsiban, közlik, hogy ők adtak dobozt. Innentől mihez kezdesz? Mész a fogyasztóvédőkhöz?
  • LoDMaSt
    #10602
    Szerintem, ha működik, nem érdemes foglalkozni vele, nem tudod bizonyítani, hogy nem adtak hozzá dobozt, inkább adjanak doboz nélküli működő bill.-t, minthogy egy dobozba visszarakják az esetlegesen nem/rosszul működő visszahozottat, és azt adják oda.