18351
ATbanner.jpg
  • pyrohun #10963
    lol? :)
  • Máté94
    #10962
    Problem?
  • GregSB
    #10961
    Google I/O 2011






  • SlickAdam
    #10960
    megérdemelték? meg hát. idióta népség...
  • passatgt
    #10959


    kína, fehér iphone sorbanllás, pár nem hivatalos viszonteladó sor elejére ugrik, hogy megvegye az összes telefont, majd drágábban eladja, biztonságiőrökkel szóváltásba keverednek, mire egy eladó(?) kijött egy baseballütővel és jól megcsapkodta őket:)
  • VRSDM
    #10958
    némitó gomb parák szoktak lenni (kiesik a helyéről)

    ha tévedek bocsánat.
  • ddany7
    #10957
    iPhone 3g-m 2,5éves .
    A következőket produkálja:
    -nincs lenémítva, mégis ha a megfelelő ponton ér hozzá akármi akkor lenémtja magát,majd vissza rezgőbe. Ez annyit jelent,hogy minden kis érintésre rezeg, lassan vibrátor :D

    Ez sajnos az idővel jár? Szóval ne is gondoljam,hogy ez kezelhető? Csak mert kicsit idegesitő,hogy az utcán úgy megyek végig,hogy 15mp-ként rezeg a teló 3mp-ig :D
  • grizzly21
    #10956
    Gmail webes feluleten, a label-ek hasznalataval nagyon jo.

    Nem vitainditas, de mobilon meg nyilvan android-ban minden mukodik magatol, jelez ha uj emailt kapok, gmail chat-en elerheto vagyok mindig, stb
  • Pio
    #10955
    A touchscreen olyan "so last year"!

  • G_ArchAngel #10954
    Najsz!
    Eddig pedig nem ment, ellenben a Skype-ba tovabbra sem tudok kepet rahuzni bongeszobol, hogy kuldje, de Safaribol igen.
  • Pio
    #10953
    Sőt, most nézem, hogy már olyat is tud a gmail.com Chrome alatt, hogy jobb felülre kivág egy figyelmeztetést (attól függetlenül, hogy épp a böngésző van-e elől avagy nem), ha új mail érkezik. Nájsz.
    Gondolom annyira nem új funkció, csak ritkán indítom el a Chrome-ot.
  • Pio
    #10952
    Megnéztem, nálam simán megy a dragndrop Chrome-ban OS X-en.
  • Dzsini
    #10951
    OSX alatt (még?) nem megy a Chrome-nak a drag and drop.
  • Pio
    #10950
    Nálam lehet chrome-ban és firefoxban is, igaz most wines gépnél vagyok, osx-en nem tudom mi a helyzet.
  • G_ArchAngel #10949
    illetve nem lehet filet belehuzva hozzaadni chrome alatt, safarival igen:/
  • Pio
    #10948
    Én gmail webes felületet használok. Volt előtte mail.app, Winmail, Outlook Express, MS Outlook, The Bat! és Thunderbird is, de valahogy mindig visszakeveredtem végül a webes felületre.
    Nagyjából mindent ésszerűen kezel a webes felület azok közül, amiket felsoroltál, persze spotlightban nem fogsz tudni a leveleid közt keresni.
  • Dzsini
    #10947
    Egy próbát megérhet az Opera beépített levelezője, megszokást igényel néhány dolga (pl. ugyanúgy szűrőkre-címkékre épít (nézetekre), mint a Gmail, de azokat nem tudja lendületből átvenni), de nagyon hatékony, és összedolgozik pl. a beépített RSS olvasóval.
    De a problémáidra: van helyesírás ellenőrzés, helyi menüben bármikor kikapcsolható.
    Van külön "inbox" és "unread" nézet, ezen kívül van "all mail" is. Jó, hatékony az indexelője, gyorsan tud keresni a levelek között. A 11.10-ben már a Gmail "sokszoros" leveleit is kiszűri, egy levél csak egyszer jelenik meg, még ha fel is címkézi a gmail ezerféleképpen.
    Van html és plain text levélírási lehetőség, egy gombnyomással átkapcsolható.
    Van threaded nézet, lehet egyenként kezelni a leveleket.

    Ja, és egy teljesértékű böngésző is jár hozzá, tokkal, vonóval, torrentklienssel, szerverrel, kiegészítőkkel, Turboval... ;)
  • G_ArchAngel #10945
    en anno siman a mailbe huztam be a gmail fiokom, de most mar chrome-ban hasznalom csak: kapott a yahoo es a gmail is egy-egy extensiont ami jelez, ha van uj level es kesz:)
  • LoDMaSt
    #10944
    Ti milyen mail programot használtok? Én eddig még nem találtam teljesen megfelelőt.

    Az alappal az a legnagyobb bajom, azonkívül, hogy sehogy sem tudok magyar helyesírásellenőrzőt se rakni, sem eltűntetni benne, hogy ha kapok egy levelet, akkor azt vagy megtartom az inboxban, vagy kitörlöm, de a kukát meg nem ürítem, mert ha keresek levelet, jó, ha megvan, csak nem szeretném, hogy szem előtt legyen. Namármost, ha keresek, akkor megtalálja a levelet a kukában, és a gmailnek egy all mail mappájában is, sőt legtöbbször még az important levelek közt, így 3x van felsorolva egy rakat levél, ha a jobb felső keresőbe belepötyögök valamit, ami kicsit zavaró.

    másik, hogy ha valamit belemásolok a levélbe (szöveget) akkor felveszi annak a formázását, és sehogy sem tudom megszüntetni, hogy a belemásolt tartalmat, és a továbbiakat is az alap stílussal írja.

    sparrow jó lenne, csak nem jöttem rá, hogy hogy lehet, hogy ne conversationként jelenítse meg a leveleket, illetve az összefüggő threadekből hogy lehet egyesével törölni.

    thunderbird meg nem jött be így első használatra.
  • I.C.ram
    #10943
    hát nem egészen erre gondoltam... :P
  • SlickAdam
    #10942
    ne haragudj, kapkodva olvastam. azt hittem hirtelen, hogy a fizikai allapotara gondoltal, mint "idealis" zsido a filmekbol.
  • I.C.ram
    #10941
    Úgy, hogy az ő nevéhez fűződik az utóbbi évtized Apple üzletpolitikája.
  • SlickAdam
    #10940
    hogy is jon ez most ide?
  • I.C.ram
    #10939
    Steve Jobs kb olyan, mint a 2. vhs német propagandafilmekben a zsidók sztereotípiája.
  • Tikal #10938
    nekem addig nem lesz zöld egy cég sem amig kínában gyártat... mert ott aztán csak a tealevél zöld, de még az se biztos.
  • grizzly21
    #10937
    egyik ilyen ceg sem zold, es nem is lesz az soha. Leszarnak ok a profiton kivul mindent
  • Tikal #10936
    Ez a legkevésbé zöld céget nem a legutobbi cikk miatt írod? Mert én ugy tudom elég zöldek ők, csak épp a gyártáskor használt energia nem éppen zöld... szóval a termék az, de ahonnan a gyár kapja a kraftot, az nem zöld eléggé, de majd felhuznak egy napkollketor parkot a pénzükbpl valahova és akokr máris zöldek lesznek...
  • Pio
    #10935
    A fogyasztás nem (olyannyira nem, hogy elég régóta az Apple a legkevésbé zöld tech cég), csak az ezzel közvetett kapcsolatban álló melegedés, ugyanis a dizájn miatt ezeknek a gépeknek nem túl jó a hűtésük és egymást melegítik belül az alkatrészek. Persze azért nem annyira rossz a helyzet, mint egy laptopban.
  • joebacsi
    #10934
    Egy iMac-nél miért számít a fogyasztás?
  • franc0
    #10933
    Azért várd ki a review-kat...
    Az olcsóbb modellekben szerintem tuti, hogy S-es Sandy van. Tehát feláldozták a teljesítményt a fogyasztás és a melegedés oltárán. Viszont ahogy nézem, a legdrágább modellbe kérhető normális proci is. Az előző generációban fullos Core i procák voltak mindben.
    A VGA-k szintén nevetségesek lettek. Tudni kell, hogy 5750=6750 és 5770=6770, továbbá visszaálltak az integrált megoldásra.
    Szal lényegében ismét notiszinten az iMac... persze a legdrágább modellek bőven elég izmosak, csakhát pofátlan áruk is van.
  • Verseghy
    #10932
    Én leszek az egyetlen aki nyitáskor beront a boltba és vesz egyet.:) Remélem nem csak az online storeban lehet bővíteni a ramot és core i7el kérni. Bár lehetséges..:/

    Szerk.: csak jönne már Mo.-ra.
  • franc0
    #10931
    Na, hogy tetszenek az új iMac-ek? :)
  • Dzsini
    #10930
    Ezért írtam, hogy megértem :) Nekem kényelmesebb így, bár kétségtelen, hogy több minden van nálam alkalmanként. Viszont nem aggódom amiatt, hogy a zene(hangoskönyv)hallgatás/olvasás miatt lemerül a telefon, vagy elfelejtem esténként töltőre tenni valamelyiket.
  • I.C.ram
    #10929
    Volt touchom is, és hülyét kaptam attól, hogy a pénztárca, telefon mellett még egy harmadik cuccot is kellett cipelnem magammal. Ezért eladtam a touchot, a nokiámat, és vettem egy 3GS-t 1,5 éve.
  • Dzsini
    #10928
    Számodra igen - nekem pl. nem kellene sem a telefon sem a mobilnet fele, jól megvagyok a dualsimes filléres LG telefonommal, amit kéthetente egyszer kell feltölteni, és emailt olvasni tudok a Kindle-n is, ha épp olyan sürgős (általában nem az). Játszani, zenét hallgatni pedig (ha el lennék eresztve anyagilag) jó lenne egy touch.

    Ez a három együtt még mindig olcsóbb, mint egy független iPhone4, amit valószínűleg 1-2 naponta tölteni kellene. Én egy ideje nem vagyok híve a minden-egyben eszközöknek, bár értem és megértem azokat, akik igen.
  • I.C.ram
    #10927
    akkor se vennék touchot 3gs helyett. Sokkal többet ér a mobilnet+telefon egyben.
  • GregSB
    #10926
    A kameráját és akksi kapacitását leszámítva ugyanaz, mint a 4-es. Ja a kijelzője is ócsóbb (ez leginkább a betekintési szögén látszik meg), de "retina" felbontású. Ugyanaz a proci, grafikus chip van benne mint a 4-esben, programok (főleg a 3D-s játékok), sokkal gyorsabbak rajta, mint 3GS-en.
  • I.C.ram
    #10925
    de ne hasonlítsuk tudásban a touchot egy 4-eshez... főleg ne egy 8 gigásat.. Kb 3GS-sel van egy szinten.
  • franc0
    #10924
    Megbízható helyről tudok 51,5K-ért 8 gigás 4th gen-t. Telefonja meg amúgyis van már mindenkinek, arra nem kell költeni.
    Így már jobb, nem? :)
  • Dzsini
    #10923
    Azért jó duplaáron van az azonos generáció azonos méretben (90k körül láttam 32 gigás touch4-et, 200 körül van a független 32 gigás).