18351
ATbanner.jpg
  • I.C.ram
    #11403
    mekkora ratyi az az ázsiai, aki a legelején beszél :D
  • GregSB
    #11402
    Úgy látszik az Apple komolyan gondolja, hogy az iOS eszközöket PC és Mac függetlenné teszi:


    Mostantól iPhoneról és iPadről is be lehet konfigolni egy Time Capsulet vagy Airportot.
  • GregSB
    #11401


    "For those who need it, Apple is finally including custom gesture support to interact with adaptive accessories. We don’t have said accessories to test with, but the panel to create gestures can be found inside iOS 5′s accessibility pane."
  • item
    #11400
    Érdekes dolgokról beszélt sztívbácsi..
    Bal alsó sarok -->
  • passatgt
    #11399
    érdemes megnézni a videót, és a kérdéseket amit feltesznek neki:D

    pl lesz e ingyen wifi, a kínai faszinak meg olyan akcentusa van, hogy "mr job" alig ért meg belőle valamit:D Meg hogy biztonságos lesz e az épület a sok embernek... Nem, direkt olyanra csinálják, hogy aki bemegy, meghaljon:D
    De legjobb maikor a végén előhúzza az azstal alól az ipad 2-t:D



  • G_ArchAngel #11398
    "minden olyan mint win7 alatt"

    Azert ez eleg kemeny indok, hogy ne tegyem fel. Vagy csak a flashre erted?
  • passatgt
    #11397


    ilyen lesz az új apple központ
  • Zsoltika 007
    #11396
    Lion dp4 tesztelve. Valami mocskosul gyors lett. Le kaptam a bétás flash-t is ami a lionhoz való és minden olyan mint win7 alatt. Ideje volt már..
  • GregSB
    #11395
    Na, ez zsír (iOS5):

    "We’ve also learned about brand new AssistiveTouch section in Settings where you can control your multi-touch experience and even draw custom gestures."
  • Bercy #11394
    Én már megszoktam az angolt, nem is kell, hogy magyar legyen (szerintem zavarna is).
    Az iOS eszközeimet is angolra teszem, mivel a 1st gen iPhoneom nem tudod magyarul és teljesen megszoktam az angol UI-t.
  • passatgt
    #11393
    de ez is valami:)
  • passatgt
    #11392
    észrevettem én is, de valószínüleg a gagyi fordítás lesz (felhasználók=kontók, illeszd be, kapcsolj ki stb...)
  • GregSB
    #11391
  • GregSB
    #11390
    Egyébként szép csendben az Apple belépett a nappali-kanapé-konzol géming bizniszbe. Ugye már látható volt pl a Real Racing 2 kábellel iPad2ről, full 1080p-ben, de ott a kábel nevetségessé tette az egészet.

    Most azonban, az iOS5-ben:

    "Szintén WiFi-n keresztül lesz lehetőség majd iPad képernyőt Apple TV eszközre (és csak arra) átirányítani."

    Nem tudom hogy ez csak mirrort enged, vagy külön képet tud áttolni oda, de ha az utóbbi, akkor jöhetnek a játékok, amiknek az iPad a kontrollere.

  • GregSB
    #11389
    A Lion betat sem kell kiírni semmire, létrehoz egy virtuális telepítőpartíciót a winyón, és onnan települ a rendszer.
  • Xing
    #11388
    Ezek szerint az sem tudja feltenni akinek még nincs AppStoreja? Azt hiszem SL előtt még nem volt.
  • Pio
    #11387
    Azt mondta Steve, hogy 4 gigát kell letölteni, az egészen biztos, hogy nem csak az új feature-öket jelenti hanem egy komplett telepítőlemezt.
    Az is lehet, hogy gyakorlatilag a dmg (lemezkép) fájl töltődik majd le, amit aztán ki lehet írni nyugodtan, szóval kábé az lesz, amit írsz.
  • Dzsini
    #11386
    Azért az új rendszereket csak azzal adják, oda meg nem fogják SL->L módon telepíteni - talán lesz egy program, amivel egy DVD-t/pendriveot meg tud csinálni telepítőnek a működő rendszer önmagából.

    A védelemről nem tudtam, köszi az infot. Így talán még érthetőbb a lenti "ha van egy zenéd férj hozzá 256-os AAC-ben" mentalitás.
  • Pio
    #11385
    Ha jól olvastam csak a bevezetőt és az iCloudos részt tartotta ő, minden másra átadta a stafétát, úgyhogy biztos nincs jó állapotban. :(
  • Pio
    #11384
    Szerintem szó se lesz ilyesmiről, semmiféle másolásvédelem nem lesz rajta. Soha, semmilyen Apple által kiadott OSX szoftveren nem találkoztam még másolásvédelemmel, nem hiszem, hogy most kezdenének bele.
    Felesleges erre pénzt szánniuk, az Apple userek körében dicséretesen magas az eredeti szoftver vásárlási hajlandóság.
    Arra az egyre vagyok kíváncsi, hogy lesz-e belőle "standalone" verzió vagy csak úgy lehet-e majd telepíteni nulláról egy macet, hogy Snow Leo először, aztán arra rá a Lion.
  • passatgt
    #11383
    amúgy jobs még szarabbul néz ki
  • Dzsini
    #11382
    Mondjuk az iOS-ek történetét tekintve... hát igen :)

    (OSX-nél soha nem néztem, hogy mikor mi történt vele)
  • SlickAdam
    #11381
    Keynote
  • passatgt
    #11380
    dehogynem:)
  • Dzsini
    #11379
    Valószínűleg pont ezt akarják visszaszorítani vele, digitális aláírással/azonosítással minden egyes aktiválásnál, akár minden egyes letöltésnél.

    Amíg egy mennyiségi licences verziót el nem tudnak csórni és visszafejteni, addig jól működhet - a Windows regisztrációk is ott szállnak el, hogy a diák/céges példányokat nem kell egyedi példányként regisztrálni - ha ezt igen, és írtak valami védelmet köré, akkor nem lesz 1 napon belül elérhető.
  • Pio
    #11378
    Azt érik el vele, hogy én például emiatt a "nemhivatalos" úton fogom majd beszerezni. Pedig amúgy megvettem volna, de csak emiatt nem fogok accountot+bankkártyát regelni hozzájuk.
  • SlickAdam
    #11377
    mondtak hogy ONLY letoltheto... bar ez valoban fura. igy biztos elvesznek par vasarlotol (hiaba a csillio regisztralt tag).
  • Pio
    #11376
    Ja, amúgy a Microsoft is ma jelentette be, hogy felhőbe költözteti az xbox live-ot, ha ez így megy tovább nem fogjuk látni a Napot a sok felhőtől... :)
  • Pio
    #11375
    Ez az oldal alapján a Lion kizárólag online lesz megvásárolható.
    Szóval akkor akinek nincs dombornyomott bankkártyája az mostantól nem szerezheti be az új os x verziókat?
    Remélem, hogy csak lefelejtődött a bolti vásárlás lehetősége az oldalról...
  • Dzsini
    #11374
    Inkább arra jó, hogy nekik nem kell ezerhatszázszor tárolni ugyanazt a számot, hanem közvetlenül az iTMS szerverekről lehet letölteni. Óriási helyet spórolnak vele.

    Azt meg gondolom feltételezik, hogy a zenéid legális forrásból származnak (ahogy arra odaát, ahol egyáltalán elérhető a szolgáltatás azért kicsit több esély van).
  • kifli
    #11373
    mondjuk letöltök egy zenét torrentről, akkor az itunes felismeri, és olyan jogokat ad hozzá, mintha megvettem volna? zseniális :D
  • Dzsini
    #11372
    "One more thing: iTunes Match. Ha van saját rippelt zenénk, azt automatikusan felismeri a rendszer, kikeresi az iTunes Store-ban, és ugyanazokat a jogokat kapjuk, mintha megvásároltuk volna. Nem kell feltölteni, nem kell várni, csak perceket, és kész. Ez a szolgáltatás 25 dollár évente. Ha nem kérjük, ezekre a zenékre marad a kábeles szinkronizálás."

    Ez igen, ez korrekt.
  • LoDMaSt
    #11371
    Fel szokták tölteni az apple.com-ra mintha.
  • Dzsini
    #11370
    Értem, köszi.
  • Tikal #11369
    video lesz az eseményrol? ...
  • Pio
    #11368
    Kapsz tőlük @me.com-ot, csak azzal működik a mailes icloud szolgáltatás.
  • Dzsini
    #11367
    5 giga tárhely van levelekre benne, ha másképp nem, csatolmányként biztosan szinkronizálható bárhova.

    Tényleg, jár az iTunes/akármi regisztrációhoz emailcím? Ha még nem, ez lehet a következő lépés.
  • SlickAdam
    #11366
    es barmilyen egyeb, az emlitett alkalmazasokhoz nem kapcsolodo dokumentumot?
  • LoDMaSt
    #11365
    Megjött a válasz..
  • LoDMaSt
    #11364
    Vajon a nem megvett, (mondjuk, hogy eredeti cd-ről ripelt) zenékkel is kompatibilis lesz?