18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #11523
    kijelző gyengébb volt pl
  • I.C.ram
    #11522
    hanem a GSM modullal... amin viszont most nem fognak tudni...
  • GregSB
    #11521
    Szerinted lehet tudni bármit is? Most nem hagytak el egy prototípust se kurvázás közben :P Gyengébb nem lesz - az iPod Touchban sem a procin + GFX-en spóroltak eddig, az megegyezett az azonos generációs iPhoneéval mindig.
  • I.C.ram
    #11520
    mivel fog az kevesebbet tudni? Az aktuális ájfon sem éppen a hardver hi-tech, ha ennél butább lesz, akkor jóval kevésbé lesz vonzóbb.
  • GregSB
    #11519
    Nem tudni, most jelentették be, talán ősszel.

    Azért valaki szólhatna a Nokia UI-dizánj csapatának, hogy az emberek sokszor 1 kézben tartva használják a telefonjukat, szóval ahhoz csak gratulálni tudok, hogy a képernyő bal felső sarkába tették az App-screenen a telefon + kontakt ikonokat :D

    Egyébként mostmár mindenféleképpen kivárnám a Szeptembert a helyedben, minden jel arra mutat, hogy az iPod Touchot megszűnteti az Apple, és helyette lesz olcsó(bb) iPhone.
  • I.C.ram
    #11518
    nagyjából se? még nem is hallottam erről a telóról, de ha előbb jön mint az ájfon 5, és az ára is olcsóbb lesz, akkor lehet ez lesz a következő telóm.
  • Dzsini
    #11517
    még nem ismert
  • I.C.ram
    #11516
    Amúgy mikor fog ez kijönni?
  • I.C.ram
    #11515
    Kár, hogy legalább nem android van rajta az appok miatt. Semmi normális app nem lesz erre a telóra. pl BKV menetrend, stb.
  • Pio
    #11514
    Na de az örök nokiás kérdés: tud-e kikapcsolt állapotban ébreszteni? :)

    Amúgy szerintem is tök jól néz ki.
  • LoDMaSt
    #11513
    Locked állapotban is mutatja az időt?! (L)
  • I.C.ram
    #11512
    Kicsit elkéstek vele, de maga a telefon nem néz ki rosszul. Sőt nekem sokkal jobban bejön mint a mostani ronda 3GSem.
  • Tikal #11511
    váháhá, ez most valami vicc?
  • GregSB
    #11510
    http://swipe.nokia.com/

    5 évvel az Apple után, majdnem 5 évvel az Android után a Nokia is megcsinálta a maga táccsbarát, egyszerű UI-ját MeeGora. Jól néz ki, de ez reakcióidő fail :D

    Nameg most akkor el kéne dönteniük, hogy WP7 vagy MeeGo.
  • 5c0rp330n
    #11509
    jaok.
  • Dzsini
    #11508
    Szerkeszteni néhány moderátor tud (nem mind), a házigazda (lásd fent) csak törölni, visszaélések elkerülése végett (átírja XY nem szimpatikus fórumozótárs hozzászólását, majd jelenti a moderátornak, aki odacsap).
  • GregSB
    #11507
    Mocskos egy világban élünk :P
  • 5c0rp330n
    #11506
    szemelyeskedesrol szo sem volt, trollkodasrol pedig annak tudataban amire reagaltam, en nem beszelnek. akkor pedig gondolom a kedves moderatornak letort volna a keze, ha csak a szerinte oda nem illo mondatot torli ki a tobbi 90%-bol ami rendbe probalta tenni az utobbi idoben itt elhangzott baromsagokat. de a baromsagok es hazugsagok meg termeszetesen senkit nem zavarnak itt.
  • Pio
    #11505
    emailsfromstevejobs.com azért oda szokott figyelni. Persze ettől még lehet fake, őket is be lehet csapni. :)

    Amúgy itt az "igazoló" kép:

  • G_ArchAngel #11504
    Nem a kinect-es reszevel volt gond, hanem, hogy a veget nem birtad ki szemelyeskedes/trollkodas nelkul.
  • GregSB
    #11503
    Az ilyen emailek fele fake. Majd ha megjeéenik és tényléeg ez a helyzet, akkor lehet károgni. Én úgy tudom a legutóbbi beta-t is ki lehet írni, és lehet telepíteni lemezről / külső HDD-ről.
  • 5c0rp330n
    #11502
    gratulalok annak akinek sikerult kitorolnie a kommentemet.
    ha valaki lemos egy vitaban, es ravilagit, hogy baromsagokat beszeltel, tiltsd ki, problema megoldva
  • VRSDM
    #11501
    kinect-re visszatérve.

    tán engadget-en olvastam. mikor tesztelték valami expon (bocsi a részletek elmaradásáért)

    szóval hogy a különféle teszt / demo / benchmark programokban alig éreztek 1ms csúszászt a valóság és a megjelenítés között.

    aztán egy olyanról szólt a fáma, miszerint a játékokba direkt állítanak egy bizonyos eltérést. máskülönben épp a valósidejűség lenne a zavaró tényező.

    ...

    hogy ebből mennyi a marketing bullshit és ki mit hisz el. az már magánügy. (én nem sokat) :D
  • Xing
    #11500
    :D
  • Máté94
    #11499
    Tehát akkor 10.6.3-->10.6.8-->10.7.0? :D
    Vicces.
  • Pio
    #11498
    "
    Dear Mr. Jobs,
    I just wanted to know if there will be a way to install Lion on a new HDD/SSD without previously installing 10.6?
    Regards,
    Andreas Dantz
    "

    "
    Sorry, no.
    Sent from my iPhone
    "


    No comment...
  • Bercy #11497
    Arra nem is gondoltatok, hogy lehet, hogy mind a 10 millióan sakkra vették!!!
  • G_ArchAngel #11496
    Nem kerdeztek meg az SG szagertojet:)
  • Pio
    #11495
    ( Márciusban járt 10 millánál az eladás, most nem tudom mennyi lehet. )
  • Dzsini
    #11494
    Az MS marha nagy szerencséje, hogy az a sokszázezer/millió játékos, aki vidáman elvan a Kinecttel, az nem tudja, hogy egy "tökéletesen alkalmatlan" eszközzel játszik játszhatatlan játékokat "brutális laggal".
  • 5c0rp330n
    #11493
    hat ja, sokmindenre jo az a kinect, csak kb pont arra az egy dologra tokeletesen alkalmatlan, amire eredetileg kitalaltak volna: jatekra. olyan brutalis laggja van, hogy legfeljebb egy sakkprogram lenne vele meg jatszhato minosegu.
  • pyrohun #11492
    http://itunes.apple.com/us/app/samsung-remote/id359580639?mt=8
  • pyrohun #11491
    Új samsung tv-ket már lehet iphone-nal / ipad-del távirányítani. Ha megjön az enyém akkor lehet, hogy írok róla cikket. Nekem még arra lenne szükségem, hogy apple tv nélkül valahogy az ipad képét a tv-re varázsoljam wifin, de már erre is vannak tippjeim...
  • VRSDM
    #11490
    cikkeztek nem rég karjelzéseket felismerő kinect alkalmazásról.
    a cél egy azonos, ámbár részletesebb leképezéssel bíró rendszer kiépítése. végre digitalizálni lehetne a jelbeszédet is. szóval tényleg nagyon szerteágazó :)
  • Pio
    #11489
    Bocsi, félreértettél. Azt már korábban is írtam, hogy én nagyon nem foglalkozom azzal, hogy ki mit talált ki elsőnek.
    Annak már többször hangot adtam itt, hogy a Nintendot tartom a világ egyik legnagyobb innovátorának, de szerintem nem baj, sőt, jó, hogy más is átveszi az ötleteket, ez viszi előre a világot, elég szarul állnánk, ha minden egyes embernek magától kéne újra feltalálni a tüzet és a kereket... :)

    Csak annyi, hogy régebb óta "ellenfelek", meg hogy ez a kétképernyős játszadozás nem igazán újkeletű, most gyakorlatilag a handheld felső képernyője átköltözött a tévére. Szóval csak ezeket szerettem volna mondani, nem is kötekedésből, csak plusz infóként.

    Amúgy én a mostanában látott/hallott innovációk közül hármat tartok igen érdekesnek:
    - a Sony PSP Vita hátoldali érintőpanellrl, néztem 1-2 játékot, ami kihasználja, nagyon jó ötletek vannak játékfejlesztői részről.
    - Android@Home és Microsoft Home of the Future koncepciók, egy erőteljes lépés a sok filmben látható "intelligens ház" felé. Persze koncepciót rengeteget láthattunk ilyesmiről, de ez a két projekt már el is jutott valameddig.
    - Microsoft Kinect felhasználásai, egyszerűen hihetetlen, hogy ezt az elsőre nem is olyan forradalminek tűnő kütyüt mi mindenre felhasználják. Láttunk már tolókocsist automatikusan követő bevásárlókocsit, mozgásra komponálódó diszkózenét, interaktív "próbafülkét", önműködő játékhelikopter, virtuális valóságot és még ki tudja mi mindent.
  • GregSB
    #11488
    Nem akarlak meggyőzni, ha te ebben nem látsz fantáziát, akkor valószínűleg nincs is rá szükséged.

    A képernyő-tükrözés akkor jó, ha valamit mutatsz másoknak a neten. És ne mond azt, hogy egy TV távirányítóval / 4" telefonnal ugyanolyan kényelmesen lehetne ezt elvégezni, mint egy 10" érintőfelületen.

    A nagy lehetőség meg nyilván nem abban van, hogy ugyanazt látod a táblagépen, mint amit a TV-n, hanem hogy a táblagépen egy egyedi, részletgazdag UI-t látsz, ami kiszolgálja / összedolgozik a TV-n látott dolgokkal. Óriási potenciál van ebben pl (ha már játékokról volt szó az elején) társasjátékoknál, kaland- és logikai játékoknál, meg még csomó más területen is.
  • VRSDM
    #11487
  • passatgt
    #11486
    szerintem lehet húzkodni az egeret ipadon is, csak a videón klikkelgetett
  • VRSDM
    #11485
    nem, de nem is ugyan arról beszélünk!

    próbálj meg úgy windózozni hogy stylus, és kikapcsolt egérmutató (ergó semmi visszajelzést ne kapj arról hogy a képernyő mely részére fogsz klikkelni)

    gotcha?
  • passatgt
    #11484
    te úgy szoktál számítógépezni, hogy lenézel az egérre, elhúzod, majd vissza a gépre?:)