18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #11723
    nekem a Mail-en belul a Gmail van, de a Yahoo-t nem engedte beletenni, marmint Yahoo oldalrol kellene lennie vmi komolyabb elofizetesnek
  • I.C.ram
    #11722
    Ez nem app. Rendesen van előre beállított fiók az opcsönszben. Itt pusholva jön. Külön appot nem használok, se erre, se a gmailre.
  • G_ArchAngel #11721
    Soha nem jottek pusholva nekem, de lassu es szar a yahoo app, gyakran kilep, foleg 3G alatt, WiFi-n megbizhatobb.
  • I.C.ram
    #11720
    Van másnak is problémája mostanában a yahoo maillel iphoneon? Pár hete baromira nem jönnek pusholva a levelek, és már be se tudok lépni a fiókomba vele. Gépen tökéletesen megy, csak ájfonon nem enged belépni valamiért.
  • GregSB
    #11719
    Nekem is, már csinálom carbon copy clonerrel a rendszeremről az image filet egy másik külső winyóra, aztán megy a clean Lion :)
  • G_ArchAngel #11718
    Jaja, az lesz, most sziguran csak PS, Lightroom, zenek, kepek, dokumentumok mennek vissza. Se film (ez kulon HDD-n van), se jatek (eleg arra az iPhone).

    1TB-os HDD-bol egy ev alatt marad 150GB, emellett van 5 kulso HDD.
  • GregSB
    #11717
    DVD-re is ki tudpd írni, és akkor mehet a Clean install.
  • G_ArchAngel #11716
    Sajnos ez most nem opcio, elobb format, SnowLeo majd Lion. Nincs USB itthon, mert a kedves baratnom csak egy iranyba kepes oket elmozditani a lakasbol.

    Ures DVD-m van.
  • GregSB
    #11715
    "Vegyük meg 30 dollárért az operációs rendszer frissítést.
    Ez letölt egy "Mac OS X Lion" nevű telepítőcsomagot, amin kattintsunk jobb gombbal és nézzünk bele a csomagba ("Show Package Contents").
    Ezen belül kalandozzunk el a "Contents" mappába, azon belül a "SharedSupport" mappába. Itt meg fogjuk találni az imázs fájlt "InstallESD.dmg" néven.
    Másoljuk ki ezt a fájlt az asztalra, vagy valamilyen más mappába.
    Írjuk ki a Disk Utility segítségével az imázst (válasszuk ki a fenti, asztalra helyezett .dmg állományt) — célszerű DVD helyett egyből USB kulcsra írni a kényelmesebb működés miatt."
  • G_ArchAngel #11714
    Kerdes: letoltom es majd felteszem vagy egybol fel akarja majd tenni AppStore-bol?
  • GregSB
    #11713
    Van új Air is. Visszakerült a backlit keyboard (az annyukért vették ki? :)
  • G_ArchAngel #11712
    majd, sok melom van es ha a PS vagy vmi plug-in osszeomlana, akkor kaves kanallal bontanam le Cupertinot
  • Máté94
    #11711
    Lion...
  • GregSB
    #11710
  • passatgt
    #11709
    nekem sem tetszettek amúgy, de papíron jobbak:D
  • G_ArchAngel #11708
    Az elso ketto nagyjabol egy napot kapott tolem, agyonbonyolitott, tulcsicsazott szarok, Windows Vista-hoz, 7-hez jo, de az OSX letisztultsaga mellett folyamatos hanyingert okoztak.
    Semmit nem tudtak hozzaadni a FrontRow egyszeruen kezelheto elmenyehez: elfekudtem es azonnal tudtam mindent a taviranyitoval kezelni.
  • passatgt
    #11707
    xbmc, plex sokkal jobb, a bettertouchtool-al pedig felül tudod írni melyik gombbal mi induljon a remote-on(és mindegyik ingyenes)
  • GregSB
    #11706
  • GregSB
    #11705
    Fuck, nincs elég helys a külső winyómon, hogy mindent kimentsek... lehet bepróbálkozom az update-el.
  • GregSB
    #11704
    Kínában már a boltokat is másolják O.o





    WUT?
  • G_ArchAngel #11703
    Ellenben en minden este:(
    Neha filmezes helyett csak hatradoltem, aztan nezegettem a bemutatokat. Haverok atjottek, akkor meg teljesen kulturalt felulet volt zenet lejatszani.
    Szerintem majd beteszik AppStoreba £1.99-ert:(
  • passatgt
    #11702
    nem lesz frontrow lionba:( (nem mintha használtam volna olyan sűrűn)
  • GregSB
    #11701
    Gyakorlatilag is ma jön, bejelentették a negyedéves pü jelentés alatt.
  • G_ArchAngel #11700
    Itt mar csak 6 perc van ejfelig, sietniuk kell, ha ma akar jonni:)
  • Máté94
    #11699
    Elvileg ma jön Lion...
  • GregSB
    #11698
    Lion can reinstall itself over the Internet from the recovery partition

    A little birdie of ours has managed to snap a page from an internal AppleCare manual detailing OS X Lion’s brand new recovery system, invoked by holding down Command-R during startup. Upon entering the new recovery mode, you can restore your system to any point in time from a Time Machine backup and run Disk Utility to check, repair, erase or partition volumes. In addition – and this is obviously your key takeaway – users can“reinstall Lion over the Internet from Apple’s servers”. The ability to reinstall the operating system directly from the recovery partition without having to boot into Lion and run the Mac App Store is a neat addition whichever way you look at it.
  • Dzsini
    #11697
    így járnak, ha az 1 után 3G-nek, 3GS-nek és 4-nek hívnak egy sorozatot, ráadásul az épp terjedő újgenerációs hálózat 3G után 4G lett köznéven... (én is hallottam már tucatszor, hogy iPhone 4G-m van)

    "Bár az eredmények nyilván nem tekinthetők reprezentatívnak a világ összes iPhone-használójára (az 1000 fős minta nem, kor, anyagi helyzet és lakóhely szerint az USA lakosságát reprezentálta), sokatmondó, hogy a felmérésben részt vevők 34 százaléka úgy gondolta, a telefonja képes a 4G-hálózatok használatára (valójában csak 3G van benne a második generációtól kezdve). 22 százalékuk úgy ítélte meg, hogy a 4G teljesítmény a készülékében nem túl jó, és 30 százalék mondta azt, hogy sokallja a 4G-s adatforgalomért fizetett díjat.

    A felmérés alapján egyébként az iPhone-tulajok 40 százaléka tervezi a telefonját lecserélni az Apple következő generációs készülékére, ha lesz benne 4G, ha nem."

    forrás (ott az angol eredeti cikk is)
  • passatgt
    #11696
    nem a samsung csinálta, csak sima kínai másolat, szóval nincs gond, visszavonom:D
  • passatgt
    #11695



    azért ez így egy kicsit erős
  • Xing
    #11694
    "U.i.: A hatalmas összegekből szinte semmit sem költenek környezetbarát kivitelezésre, ami elég szomorú."

    O.o
  • G_ArchAngel #11693
    Szerintem ezzel, hogy idelinkelted, megugrott az eddigi, nulla fele hajlo latogatottsagi gorbe:D
  • Bercy #11692
    Ezt sose értettem, hogy azok az emberek akik mindenféle komolyabb ismeret és tapasztalat nélkül fikáznak egy másik terméket/gyártót (tökmindegy, hogy az épp az apple vagy sem) vajon milyen lelki és szellemi nyomorultságban élhetnek...
    Valószínűleg az irigység és a saját sikertelenségük motiválja őket.
  • pyrohun #11691
    Érdemes elolvasni:

    http://www.webragacs.hu/2011/06/apple-es-a-spanyol-viasz/

    Tipikus példája annak, hogy egy irigy, az Apple termékeket nem ismerő valaki milyen károkat tud(na) okozni, ha sokan olvasnák a blogját...

    Tényként állítja be a MacBook Wheel-t, aztán meg a vírusokról szóló bekezdés is vicces...

    Hihetetlen :)))
  • ddany7
    #11690
    4.2.1et sikerült rápakolni. Valamivel jobb :)
  • I.C.ram
    #11689
    Legújabb patch már ki se jött 3G-re, ha jól tudom. Szóval már az Apple levette róla a kezét. A lassúságra nincs gyógyír. Haveromé is baromi lassú. Sajnos a hardver már gyenge.
  • ddany7
    #11688
    Sziasztok!
    iPhone 3G-m van 4.0(8A293) szoftverrel rajta. Még kb. 1 éve jött ez ki ha jól tudom, azóta nem foglalkoztam a frissítéssel, mert örültem, hogy legalább működik a teló,mivel előtte véletlen frissítettem és 1hónapig nem volt unlock.(tmobile-s teló vodás kártya)
    Viszont ezzel a szoftverrel borzasztóan lassú a telefon, szóval azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami megoldás,hogy újabb (egyben gyorsabb) szoftvert tegyek a 3G-re, fontos hogy tudjam JB-elni meg Unlockolni. Vagy a 3G-vel már az új szoftverek felejtősek?! Köszi.
  • Bercy #11687
    Ez így igencsak!
  • Verseghy
    #11686
    Én átraknám a kamerát a másik oldalra, ha már annyira erőltetik ezt a gombbal fényképezést.
  • passatgt
    #11685




    Ez azért így korrekt lenne
  • GregSB
    #11684
    Aki mára Lion letöltést tervezett, az nyugodtan menjen el inkább a strandra.

    Több külföldi híroldal is megerősítette ezt, talán jövőhéten lesz... iránya strand! :D