18351
ATbanner.jpg
  • Zsoltika 007
    #11923
    Szóval lionra még annyira nem oké.
  • Zsoltika 007
    #11922
    Nem erre gondoltam. Hanem pl volt akinek a rendszer 20-30sec-re strandlabdázott. Volt akinek be sem bootolt utána a rendszere.
  • pyrohun #11921
    csak az erase free space-t írták a disk utility alatt, de az meg elvileg nem emiatt van hanem a lionban letiltották az ssd-knél ezt az opciót, de amúgy sem használnám :)
  • pyrohun #11920
    olvastam
  • Zsoltika 007
    #11919
    Néhány embernek csinál anomáliákat. Olvasd el a kommenteket. Nem azt mondtam hogy nem megy lion alatt.
  • pyrohun #11918
    Nekem elvileg megy :)
  • Zsoltika 007
    #11917
    Bár ahogy nézem lion alatt még vannak bajok.
  • Zsoltika 007
    #11916
  • GregSB
    #11915
    Ha valaki nem Apple féle SSD-t akar használni, és be akarja kapcsolni a TRIM-et Lion alatt: TRIM enabler from groths.org.

    Snow Leohoz fejlesztették, de működik Lion alatt is.
  • GregSB
    #11914
    Nálam clean install után minden tökéletesen megy. 2008 early MBP.
  • G_ArchAngel #11913
    Nekem Leo-nal volt hasonlo, talan anno posztoltam is, aztan soha tobbet azota.
  • Gabor1990
    #11912

    Megtaláltam erről is a screenshot-ot.
    Update-eltem amúgy, és mióta a Lion van fenn, azóta vannak ezek. Remélem nem a gép szarakodik, mert 23-án lejár a garancia.
  • passatgt
    #11911
    ilyet még nem tapasztaltam, a legnagyobb gondom jelenleg az, hogy youtube-nál kb 50-ből egyszer befagy a rendszer, hang megy, egér mozog, de semmi nem reagál, csak resetelni lehet

    ezt csomóan írták már apple oldalán meg 9to5mac-en is
  • Gabor1990
    #11910
    Másnak Lion óta nincsenek grafikai problémái?
    Ilyenre gondolok pl. , de volt már a system preferences-ben is amikor minden szürke volt és csak pár ikon egy része látszott.

    Ennél ha a kijelöléssel akartam lefényképezni akkor egyből el is tűnik, ha a kiejlölés érinti a pixeleket.
  • passatgt
    #11909
    én updateltem, minden oké, kb 3 hónapos rendszert
  • LoDMaSt
    #11908
    Én updateltem.. először, akkor az itunes-al is volt gebasz, aztán a chrome sem volt az igazi, -mondjuk most sem az- meg még valamilyen alap program nem indult, úgyhogy aztán lett belőle egy clean install, így jobb.
  • GregSB
    #11907
    Vannak itt tapasztalatok Lion updateről, vagy mindenki Clean Installt nyomott?

    Haver most akarja feltenni, viszonylag új rendszere van, nem tudja eldönteni hogy Cleant nyomjon vagy csak simán updateljen. Aki updatelt annak minden frankó?
  • GregSB
    #11906
    A Samsung enged az Applenek - ideiglenesen leállitják tabletjeik forgalmazását Ausztráliában. Legalábbis amig a pereskedés tart.
  • LoDMaSt
    #11905
    Nem tudom, mennyire szabad itt a topikban, de

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy-két meghívóm a töröttkövek oldalra, ha valakinek szüksége lenne rá, hogy kipróbálja a programokat vásárlás előtt.

  • SlickAdam
    #11904
    hihetetlen...
    azt nem ertem, hogy ha ilyen ugyesek, faszert nem csinalnak valami egyedit? jo-jo... apple a meno, de en ezert iszonyat megbuntetnem oket. rendesen fel vagyok haborodva.:D
  • GregSB
    #11903
    LOL
  • G_ArchAngel #11902
    en csak olvastam mas tapasztalatait, en megvettem a sajatomat:)
  • GregSB
    #11901
    Át kell hekkelni a hosts fileodat terminalból, és akkor nem fog ellenőrizni.

    Viszont ha neked munkaeszköz, akkor érdemesebb megvenni...
  • VRSDM
    #11900
    eredeti cs3 meg warez cs4 (ismerősnél kipróbálásra)
    ...
    és semmi különbséget nem érzek a kettő között, la support vagy hasonlók...

    de ha vissza kell itt-ott nyúlnom a régi verziókhoz agybajt kapok.
    :) a saját érdekedben szerezd be.
  • I.C.ram
    #11899
    kiderült, ismerősé is warez :P

    CS4, akkor nem ellenőriz?
  • I.C.ram
    #11898
    Valószínű, kölcsön is tudom kérni. Lehet, az lesz a legegyszerűbb.
  • G_ArchAngel #11897
    Elvileg van, de kikapcsolhato terminalbol. Frissitesnel rizikos, van akinek bejott, van akinek nem.
    Inkabb CS4-et probald.
  • I.C.ram
    #11896
    és ezeknél van valami ellenőrzés? :) Mondjuk a munka miatt lehet rizikós lenne...
  • G_ArchAngel #11895
    Ebben az esetben inkabb warezolj, mert CS2 es CS5 kozott akkora kulonbseg van, hogy meg en is megsajnalnalak, ha hasznalnod kellene.

    Az pedig mar nagyon szelsoseges eset:)))
  • I.C.ram
    #11894
    PS még csak-csak... de ami igazán kéne (munkához) az az Indesign, és az is CS2 volt. Hülye voltam, hogy nem raktam fel a CS4et, mikor tesóm megvette kint, és mikor látogatóban volt elhozta...
  • G_ArchAngel #11893
    esetleg?
  • GregSB
    #11892
    Nem akarok beleszólni semmibe, de megkérdezhetem mire használod a PS-t?

    Haverom is pont mostanában panaszkodott, hogy milyen keci drága a PS, és hogy ezért warezolja... közben meg semmi másra nem használja, csak a fotói retusálására.

    A PS azért keci drága, mert millió másra is tudod még használni. Ha csak fotókat izgatsz, akkor ott van a kifejezetten erre a célra fejlesztett Lightroom ($300), vagy az Aperture, ami szerintem egyáltalán nem marad el sokban a Lightroomtól, és $80.
  • I.C.ram
    #11891
    Jó, hát nem szoktam apple bulvárt olvasni :D Na mindegy, majd akkor felmegy a Snow Leo... Az a rohadt PS is ke*i drága volt anno... Ráadásul tavaly kölcsön kaptam a CS4-et is, de nem raktam fel, gondolván, hogy jó lesz a cs2 is nekem. :(
  • GregSB
    #11890
    Ezer éve lehet tudni, hogy kikerül belőle a Power PC support (Rosetta). Már a legelső preview-nál elmondták tavaly októberben.

    Biztos elkerülte a figyelmedet :D
  • I.C.ram
    #11889
    Az valami rossz vicc, hogy a Lion-on nem mennek a PowerPC-s cuccok??? PS CS2 stb nem megy... rakhatom fel külön partícióra a Snow Leot...
  • GregSB
    #11888
    Mindenhol működik, univerzális back / forward parancs. Nálad van a hiba.
  • passatgt
    #11887
    nálam működik Firefoxban is, béna vagy:D
  • Magoo
    #11886
    Jelenleg nekem is igy van beallitva es idaig magam is eljutottam...de nem ezt a funkciot keresem!
    Harmadszor is leirom...azt a funkciot keresem ami a Snow Leopardban a COMMAND + LEFT ARROW es a COMMAND + RIGHT ARROW billentyu kombinaciokat helyettesitette....ami nem csak lapozas volt a lapok kozott, hanem VLC-ben pl a kovetkezo video lejatszasa es stb.
    Amit te mutattal az CSAK SAFARIBAN mukodik es pl Firefox-ot hidegen hagyja.
  • GregSB
    #11885
    Pedig ott kell beállitani. Kapcsold át, hogy ne 3, hanem 4 ujjal lapozz a spaces-ek között, utána pedig állitsd át a Swipe between pagest 3 ujjra.
  • passatgt
    #11884
    Hát most ez az App Exposé, nem sima, szóval csak a fókuszban lévő programra működik:)