18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #12183
    Disk Utilityben szeretnem formatalni/torolni a korabbi (SnowLeo) TimeMachine HDD-t, de nem engedi, azt nem irja miert, de nem.
    Mit kellene tennem?
  • grizzly21
    #12182
    mindig neztem akik rendes fejhallgatoval mentek az utcan, lehet hogy jol szol de egy fel kilos szarral en nem mennek a varosba..
  • GregSB
    #12181
    Úgy látszik valós a hír, hogy megint eltűnt egy prototípus. A San Franciscoi rendőrség (SFPD) legalábbis megerősítette, hogy házkutatást tartottak valakinél az Apple megbízásából.
  • I.C.ram
    #12180
    ebay
  • passatgt
    #12179
    én most rendeltem ipad-hoz smart covert, 15$ volt, majd beszámolok milyen az eredetihez képest:)
  • passatgt
    #12178
    dealextreme?:D
  • I.C.ram
    #12177
    Most vettem 7 dollárért 2 usb iphone kábelt meg 1 fülest, ingyen postával. Kíváncsi vagyok. A 3GSem meg napokon belül el akarom adni, és veszek ideiglenesen egy Galaxy Ace-t, amíg ki nem jön az iphone 5-ös.
  • G_ArchAngel #12176
    in-ear fulesre ne kolts, az osszes nem er egy marek sohajt sem, vagy rendes fejhallgatot vegyel vagy rendelj 10db kinai utangyartottat occoert
  • LoDMaSt
    #12175
    Úgy más, esetleg utánanéznék, hardverapron, beszmacen sokszor árulnak eredeti fülest aprópénzért.
  • S2000
    #12174
    Biciklizéshez, városba, stb(ahol nincs semmi szükség több 10k-s cuccra) egy sima sennheiser mx270et vettem miután a gyári tönkrement, nagyjából ez is ugyanúgy szól, mint a gyári apple - ilyen felhasználásra nekem több nem is kell... Miután a sennheiser egy éves igénybevétel után(mondjuk elég sokat használtam:) ) kezd megtörni a jack dugónál, gondolkoztam el azon, hogy most megint ilyet veszek
  • LoDMaSt
    #12173
    Milyen gyári szintet? A gyári füles elég trágya, szerintem jobban jársz valamilyen más fülessel, igaz az kevésbé trendi.
  • S2000
    #12172
    Ezekről az utángyártott apple fülhallagtókról: valaki vett már ilyet? Hozzák a gyári szintet? Nekem bőven elég ha ugyanúgy szól, csak ne legyen fos, doboz hangja, stb. A gyárit faszán tönkretettem véletlenül...
  • G_ArchAngel #12171
    Ez utóbbi nem patent trollkodás, szerintem.
  • Pio
    #12170
    Na, az Apple új arculata az lesz, hogy átcsapnak patent trollba? :)
  • passatgt
    #12169
    +:

    Tény ugyan, hogy a Motorola Mobility összesen 25 000 bejegyzett és jóváhagyásra váró szabadalommal bír, ám az M-Cam vezetője szerint ezek nem sokat segítenek majd az Android platform megvédésében. David Martin a Bloomberg számára adott interjújában kiemelte, hogy a Motorola az MPEG és a Freescale szabadalmakon is továbbadott már. A Google számára fontos szabadalmak jelentős része a Freescale-től is függenek, mely az Apple-lel is kapcsolatban áll.
  • I.C.ram
    #12168
    Inkább 600-1300 forintos ár. Az is tuti, hogy még a gyárinál is szarabbul szól, pedig annál elég nehéz szarabbul szólni.
  • G_ArchAngel #12167
    Ha ez igaz, akkor nagyot fog szivni a Google es ezt meg en sem kivanom nekik:\
  • G_ArchAngel #12166
    De lattad, amit irtam? Atszamitva 6-700Ft-ert nekem havonta szeteshet egy, nem erdekel, amig 30e Ft-os AKG szetesik fel ev alatt.
  • passatgt
    #12165
    nekem új volt: cmd+shift+y a kijelölt szöveggel készít egy jegyzetet
  • I.C.ram
    #12164
    Azokról az utángyártottakról nézd meg miket írnak a customer reviews-
    ben amazonon. Elmegy a hangjuk, szétesnek, stb.
  • I.C.ram
    #12163
    Hát a gyári fülesen az a kerek gumi, ami a hangszóró körül van.

    Mindenképpen olyan füles kell nekem, amin van vezérlő és mikrofon is.
  • grizzly21
    #12162
    Nekem a cx-el az volt csak a bajom, hogy mindegyiknel az egyik fules nehany honap / ev utan (valtozo) betompult...pedig elotte mindig kiszedem a zsirt a fulembol:D Neha alkoholba martas megoldotta de volt hogy kuka. Mondjuk miota a noise canceling-es sony mp3 lejatszot megvettem azota nem vagyok hajlando nem noise cancelinges lejatszoval zenet hallgatni, foleg varosban / utazaskor eszmeletlen a kulonbseg.
  • G_ArchAngel #12161
    Nekem CX300-as esett szet, egyik felev, masik 1 ev utan. Ami nem is gaz, mert olcso, de az AKG K390 mar jobban fajt a zsebemnek. Mondjuk az szinte csak alvaskor nem volt a fulemben, de fel ev egy high-end in-ear fulestol nagyon gyaszos.

    Az Apple ennel jobban birja, raadasul ebay-rol £2-4-ert lehet rendelni az utangyartottat:)
  • franc0
    #12160
    CX300II-ről tudok én is nyilatkozni, eszméletlen nyúzást kap (átlag napi 2 óra, ebből fél óra edzés) már vagy két éve, semmi baja.
  • Tikal #12159
    milyen gumi és hol? nekem egy sennheiser cx300II van most, nagyon nyúzom de semmi baja, és van egy sima cx300 is, már három éves, és semmi gond vele :)
  • G_ArchAngel #12158
    Durva, nekem az AKG-rol es Sennheiser-rol is lejott. Biztos azert, mert iPhone-ba dugtam bele. Kocsog Apple!
  • I.C.ram
    #12157
    Második iphone headsetemről is lefoszlott a gumi. Ilyen fos minőséget nem tudom, hogy adhat ki az apple...
  • I.C.ram
    #12156
    Szépen behúzták az ájfon menürendszerét. Ennél azért jóval igényesebben nézett ki a Samu.
  • I.C.ram
    #12155
    Nem tudom, nem nagyon láttam működésben. Egyszer mutatta meg, akkor is csak pár percre, mert épp dolgom volt. Érdekes cucc volt, de nem nagyon látom értelmét. Gondolom nem is nagyon tudna egy A4-es lapnál nagyobb képet élesen kivetíteni. Azóta szerintem egy ilyen telefon se jelent meg a piacon, ha jól tudom.
  • Dzsini
    #12154
    itt egy teszt (érdemes visszalapozni amúgy, külön élmény minden kínai telefon tesztje)
  • GregSB
    #12153
    Gondolom fél óra alatt leszívta a teló akksiját, ezért nem került végül forgalomba.
  • Dzsini
    #12152
    Volt jópár kínai projektoros telefon, egy időben volt egy divathullám körülötte, lehet, hogy akkor próbálkoztak vele.
  • I.C.ram
    #12151
    Ismerősöm a Samsungnál(?) dolgozott, és kapott tesztelésre egy projektoros telefont, amit a mai napig nem lehet kapni. Ez volt vagy 3 éve.
  • Dzsini
    #12150
    Minden cég így teszteli az új készülékeket, Magyarországon például rengeteg olyan Nokia és Samsung telefon rohangál (ezekről biztosan tudom), amelyik még nincs is bejelentve / nem kapható sehol. Sőt, nem csak céges dolgozóknak, még tesztelő oldalaknak (pl. Mobilarena) is adnak még be nem jelentett készülékeket, hogy próbálják ki (NDA mellett), segítsenek abban, hogy minél jobb legyen a szoftver.
  • GregSB
    #12149
    De a legjobb az egészben, hogy az akinél a telefon van nem tudja eladni senkinek. A tavalyi Gizmodós eset után senki nem meri megvenni :D
  • GregSB
    #12148
    Tavaly mégis volt egy ilyen balfasz.
  • Bercy #12147
    Ez megint egy másik kérdés, hogy töketlen idiótákra csak nem bíznak ilyen "titkos" eszközöket tesztelésre.
    Aztán az is lehet, hogy a tavalyi i4 elhagyás nem csupán véletlen volt hanem szándékos hype keltés...
  • grizzly21
    #12146
    Kizartnak tartom hogy akik ilyen tesztkeszulekeket visznek el magukkal (eleve szerintem nem vihetik magukkal haza) azok ilyen balfaszok legyenek
  • Bercy #12145
    Igen, tehát nem azt kell gondolni, hogy egy iphoneon dolgozó alkalmazott odasétál az egyik példányhoz és titokban kisétál vele.
    Ezek szándékosan teszt céljából kivitt és használt készülékek. A használóik és az Apple elég rendesen odafigyel az inkognitóra, pl az i4 esetén egy olyan tokba volt betéve amitől szinte 1az1ben 3gs kinézetet kapott a telefon.
  • Dzsini
    #12144
    Ahogy 1 éve sem vihettek ki, és az iPhone 4-et sem "vesztették el" ugyebár.

    De igen, a tesztelés hétköznapi használatot is jelent az ilyen eszközöknél, csak általában egy védőtokkal letakarva használják, hogy ne lehessen messziről észrevenni (és egyes gondolatok szerint ez volt a fő oka az iPhone antennás mizériájának, mert terepen csak tokkal használták az eszközt megjelenés előtt).