18351
ATbanner.jpg
  • Mathiasse
    #12223
    En Bittorrentet hasznalok ami habar ugyanaz mint sz utorrent megis mas, jobban szeretem
  • Xing
    #12222
    Nálam nem volt gond vele.
    Transmissiont is próbáltam, de butább mint a mikrotorrent. Vagy csak a megszokás miatt éreztem így nem tudom :P
  • I.C.ram
    #12221
    Közben rájöttem, hogy egyszerűbb a PC-re leszedni, aztán pendriveval átrakni a cuccokat.
  • passatgt
    #12220
    hát olyan sokmindent nem tud, rákattintasz torrentre és elkezdi tölteni, majd ha végzett szólni fog:D
  • G_ArchAngel #12219
    +1
  • I.C.ram
    #12218
    Azt nem ismerem. Jó? Miben jobb/más mint az utorrent? Igazából csak megszokás miatt használom a utorrentet.
  • passatgt
    #12217
    Transmission ftw
  • I.C.ram
    #12216
    utorrent kliens másnak sem akar lejönni a hivatalos oldalról? Kerestem pár másik linket is, de mindegyik direct link a hivatalosra. Régebbi verzióz meg nem akarok.
  • Dzsini
    #12215
    Persze, a support még évekig meglesz, sőt valószínűleg a márkanevet is viszi tovább valaki, ahogy az IBM kiszállása után a Lenovo.
  • GregSB
    #12214
    Nameg céges laptop, szóval lesz@rom kategória, majd ha valami baja lesz és a HP cseszik javítani, akkor vesznek majd egy újat :D
  • GregSB
    #12213
    Annak a folyamata még évekig el fog húzódni, nem félek attól, hogy 3-4, 5 évig ne supportolnák PC termékeiket, nem is tehetnékk meg.
  • Dzsini
    #12212
    egy tipp: esetleg 5.1 hang van a filmben (a sorozat 2.0 sztereó), és a sokcsatornás hangot máshogy/hibásan vezetné ki - próbálj a beállításoknál ott körülnézni, hogy mindenképp keverje le sztereóra a hangot

    GregSB: ez onnan külön szép, hogy most augusztusban jelentette be a HP, hogy kiszáll a gépgyártás-bizniszből.
  • GregSB
    #12211
    Periannal nálam minden megy, nem értem mi lehet a baj nálad. Próbáld meg telepíteni még a Flip 4 Mac-et, bár az elvileg csak wmv supportot ad QT-nak.
  • neevous
    #12210
    OS X-re fájldarabolásra mit használtok? Az 57GB-os Aperture library-mat kellene két részre szednem.
  • G_ArchAngel #12209
    Senki?
    Mindket gepemen ez van es ami furcsa, hogy a sorozatoknal mindig van hang, csak a filmekkel szivok, szinte minden fajlformatummal.
  • GregSB
    #12208
    SSD ftw.

    Nekem meg lehet meghiúsul az őszi Air vásárlás, most tudtam meg hogy kapok a cégemtől valami újabb HP notit. Igazából sokkal jobban kéne az Air, de kicsit luxus lenne egy bikább céges laptop mellé venni, el tudom máshova is költeni azt a 250K-t.

    Faszé nincs vállalati környezetben elterjedve jobban az Apple :/ Jó, tudom, költséghatékonyság miatt eleve kizárt, de figyelembe vehetnék, hogy szellemi munkások nagyobb kedvvel / teljesítménnyel dolgoznának rajta :P én legalábbis tuti szívesebben ülnék le egy Air / OSX elé dolgozni, mint egy HP / Win7 elé.
  • I.C.ram
    #12207
    Amúgy nagyon durva ez az Air. 2 másodperc alatt áll fel a rendszer kikapcsolt állapotból. Ez még a régebbi ráadásil a core2duo-s, 1,4-es 11"-es.
  • I.C.ram
    #12206
    Találtam egy fiók mélyén egy 30 gigás ősrégi külső USB vinyót. Megpróbálom arról :)
  • passatgt
    #12205
    :D

    valami nyomtatódrivert szedj ki belőle:)
  • I.C.ram
    #12204
    fasza... a 4 gigas kingston pendrive csak 3,65 gb fér. Lion 3,75 gb... Pedig disk utilityben 4,02 gbot ír a pendrivera, mint szabad hely.
  • I.C.ram
    #12203
    Köszi!
  • G_ArchAngel #12202
    Nyomod ALT (Option) a becsengetesig, akkor jon a lehetoseg, hogy mirol bootoljon, akkor kivalasztod a Lion-t, majd formatalod az Air vinyojat es telepited ra.
  • I.C.ram
    #12201
    Kerestem egy csomót, és olyan kombót sehol nem ír, hogy format+air+snow leo nélküli install :D
  • GregSB
    #12200
    Tudom hogy kényelmes fórumon kérdezgetni, de beütöd gúgliba és kidob több tucat tutorialt, ami lépésről lépésre leírja mit kell csinálnod :D
  • I.C.ram
    #12199
    Azt hittem több. Snow leo valami 4+ gb volt asszem.

    és hogy tudom úgy installálni, hogy ne kelljen hozzá snow leo, és pendriveról menjen? :)
  • G_ArchAngel #12198
    4GB tobb, mint eleg hozza:)
  • I.C.ram
    #12197
    Valami WiFi-s trükk nincs? Nincs kedvem venni emiatt egy új pendriveot. 4 gigás van csak, de azt is alig használom.
  • G_ArchAngel #12196
    QT alatt nincs hangom a filmek 90%-a alatt, van Perianom, mi hianyozhat?
    VLC alatt van.
  • GregSB
    #12195
    Pendriveról.
  • I.C.ram
    #12194
    Macbook Air-re, hogy tudom felerőszakolni a Lion-t, ha formázni is akarom a gépet előtte? Tudna ebben valaki segíteni?
  • Dzsini
    #12193
    Mindenképpen lejjebb fog menni a 4-es ára, ha másért nem, a raktárakat kisöpörni. Plusz lehet számítani a szolgáltatók akcióira is - mind az új verzióval, mind a régivel. Ha nem létszükséglet, akkor mindenképp várd meg a bejelentést és boltba kerülést.

    http://buyersguide.macrumors.com/#iPhone
  • V43 1105
    #12192
    Bármilyen elektronikai cucc is legyen, használtat sosem. Nem bízom ilyesmiben, kitudja hogy hol, milyen körülmények között, hogyan használták. Azt hiszem a legésszerűbb döntés az lenne, hogy megvárjam ahogy mondod az 5-öt és akkor döntsek :-)
  • Dzsini
    #12191
    Már gyártják az új változatot, a legtöbb tipp alapján még szeptemberben bemutatásra (és ezzel együtt árusításra) kerül.

    Az elmúlt évek azt mutatják, hogy ezzel együtt az előző változattól sokan meg akarnak majd szabadulni (természetesen ár alatt), az új pedig kicsit drágább lesz, mint most a 4-es. Ha belefér egy hónap várakozás, eldöntheted, hogy kell-e az új verzió, vagy megveszed olcsóbban a 4-est.
  • V43 1105
    #12190
    Szerbusztok!

    Remélem nem zavarlak benneteket, egyszerű kérdésem lenne.. a 4 éves telefonom az utóbbi időben elég sokat vacakol, arra gondoltam beújítok egy iPhoneba.. :-) Most aktuális ugyebár a 4-es verzió, amit 145k-ért kártyafüggetlenül zsír újan megtudnék szerezni.. érdemes ebbe fektetnem, vagy várjam meg esetleg az 5-öt ? :-) Előre is köszönöm a válaszokat ! :-)
  • G_ArchAngel #12189
  • GregSB
    #12188
    Lol:

    "Azért késik a szeptemberi iPhone bejelentés, mert Tim Cook nem tudja eldönteni, hogy mit vegyen fel."
  • GregSB
    #12187
    :D

  • GregSB
    #12186
    Na!

  • GregSB
    #12185


    Kezd összeállni a cucc, csak mondjuk én az iPhonet nem klasszikus kontrollerként használnám. Kontrollernek akkor van értelme, ah fizikai gombok vannak rajta, és úgy is tudod használni amikor nem nézel rá.
  • G_ArchAngel #12184
    Le kellett futtatni egy verifyt es utana engedte.

    ORULET.