18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #12263
    Szerintem az Apple bejelenti, hogy kiszáll a telefonbizniszből, és ezentúl porszívókat fog gyártani
  • pyrohun #12262
    Szerintem a Touch el fog tűnni. :)
  • G_ArchAngel #12261
    Szerintem februarig nem lesz semmilyen telefon, csak Touch
  • joebacsi
    #12260
    Itt a vas még ok, lenovo-i5-8gb ram, de 32 bites xpvel, ami lát ugye 4et :)
  • pyrohun #12259
    Lesz iPhone 4S, ami az iPod Touch-ot váltja fel, meg lesz iPhone 5, ami sok mindenben újítást hoz. Szerintem :)
  • GregSB
    #12258
    Vagy lesz iPhone 4s ócóé, és lesz iPhone 5 :)


    Vagy... szerintem ne találgassunk, majd meglátjuk :)
  • passatgt
    #12257
    lesz egy iphone 4s(ipad2 hardware), design ua, lesz egy picit nagyobb ipod touch és lesz egy pici iphone a nano helyett, a shuffle meg megmarad csak nagyobb tárhellyel
  • GregSB
    #12256
    Nya, ha szeptember végén be akarják mutatni az új iPhonet + iPodokat, akkor jövő héten már látnunk kell egy bejelentést valamilyen eventről (kb 6-7 nappal szokták előre bejelenteni őket).
  • I.C.ram
    #12255
    Nálunk is baromi lassan áll fel az XP, pedig c2d (nem crash to desktop :)) gépek vannak. Ki se kapcsoljuk őket, hanem csak sleepbe rakjuk. Egyedül hétvégére szoktam kinyomni őket, hogy hétfőn egy laza 5 perces bootolással kezdjek :)
  • Dzsini
    #12254
    Azért ez főleg a rendszergazdák hibája - jól karbantartott rendszereknél, hozzáértő felügyelettel egy 5-6 éves gép XP-vel száguld (az XP 10 éves rendszer). Akkor romlik le, ha például hagynak minden szemetet telepíteni, futtatni, tönkretenni - hozzá nem értő kezek alatt pedig egy OSX-es rendszer is elkezd köhögni.
  • GregSB
    #12253
    Ne is mond, egy vicc ami vállalati szinten folyik :D


    Most fognak Win7-re váltani, meg új gépeket venni, 4-5 éves, vagy öregebb gépek vannak mindenhol XP-vel... azon beszartam, hogy van olyan, aki már 10-15 percel bekapcsolja a laptopját egy megbeszélés előtt hogy bebootoljon :P Az asztali gépeknél is az a reggeli rutin, hogy power gomb benyom, utána el kávézni és trécselni, amíg bootol a gép.


    Komolyan, mintha egy másik dimenzióba kerültem volna, pláne azután hogy láttam / próbáltam már SSD-s MacBook Air-t.


    Jó, tudom hogy nem egyszerű és olcsó a géppark frissítése egy nagyobb válllatnál, és addig használják az adottat amíg lehet, de ez már tényleg vicc kategória és értékes munkaidőt vesz el, hogy negyed órákat kell várni a gépekre, olyan lassúak.


  • passatgt
    #12252
    HVG van még, 1,59 euró / szám és az ipadra van optimalizálva
  • passatgt
    #12251
    az éva magazinból is van 3 féle, az is ingyenes és direkt ipadra készült, de megint, érdektelen a tartalom számomra:D
  • VRSDM
    #12250
    az ipados sztori magazin (biztos sokatokat érdekeli a tartalom) meg sorra nyeri a díjakat (nemzetközi szinten) :))
  • passatgt
    #12249
    viszont van pár ingyenes, pl napló
  • passatgt
    #12248
    van egy újságos stand nevű program, abban vannak magyar magazinok, de a legtöbb szerintem csak sima pdf-es verzió, szóval nincs benne extra interaktív tartalom
  • I.C.ram
    #12247
    fekete :)
  • S2000
    #12246
    Kell valami ismerőstől lejmolnom akkor egy 3gst kipróbálásra, bár az emlékeim szerint elég gördülékeny:)

    #12242: előszőr még sajnos el kell adnom mr. andoridot :) fehér? (tudombuzis,dehátna)
  • G_ArchAngel #12245
    iPad kérdés:

    Vannak előfizethető magyar magazinok, újságok? HVG, Népszabadság, Figyelő, 168óra, NatGeo?
  • I.C.ram
    #12244
    Arra gondoltam.
  • G_ArchAngel #12243
    4.2.1-ig van ra tamogatas. 4.3-at nem lehet feltenni ra.
  • I.C.ram
    #12242
    Vaterán 2 óra alatt adtam el egy 3G 8 gigásat, 38k-ért múlt héten. Veszik még őket, de szerintem is lassú már eléggé. IOS3 is akad már rajta, a 4-est meg fel se lehet rakni.

    Amúgy van egy eladó szép állapotú t-mobilos 3gs 16 gigásom, ha érdekel :) 62kért viheted :)
  • Ability
    #12241
    Nem egy fürge darab, nincs rá már szoftvertámogatás sem, szerintem legalább egy 3GS legyen.
  • S2000
    #12240
    Iphone 3g-t érdemes manapság venni még? Mennyire számít ez már lassúnak? Meguntam az androidot...:)
  • I.C.ram
    #12239
    Megjött a 4 dolláros kínai iphone távirányítós, mikrofonos füles :) A vicc az, hogy sokkal szebb a hangja mint a gyárinak! :) Annyi még a különbség, hogy a távirányító elég ganén van összerakva, és halkításnál alig érezni, hogy benyomtad vagy nem. Ja meg a füleseket körbevevő gumigyűrű az műanyag, és nem gumi. Ahhoz képest, hogy a gyári valami 7ezer forint, ez meg volt 800 postával együtt... Lehet írok az ebay-esnek, hogy küldjön egy másikat a távirányító miatt.
  • G_ArchAngel #12238
    Koszonom a segitseget, igy most jo, legkozelebb kepekkel fogok szorakozni:D
  • G_ArchAngel #12237
    Kuldok privatot, nezd meg legyszives...
  • LoDMaSt
    #12236
    Szerintem azért lehet, mert az online editorban nem látszanak egy html oldalhoz elengedhetetlen tag-ek, mivel ő maga illeszti oda.

    Konkrétan erre gondolok, hogy egy oldal alapjaiban így épül fel, amit te szerkesztesz, az a body tagok között helyezkedik el, és egyben az egészet .html-ként elmentve tud vele egy böngésző mit kezdeni. De ebben nem vagyok 100%-ig biztos, hogy az email signature-nak is ugyanilyen a felépítése.


    <html>
    <head>
    <title>Your Page Title</title>
    </head>
    <body>

    This area will contain everything that will be visible through a web browser, such as text and graphics. All of the information will be HTML coded.

    For a complete list of HTML codes, tags and examples, see the HTML chart below.

    </body>
    </html>
  • G_ArchAngel #12235
    Koszonom, ez jo, meg is vagyok, de mig az online editorban minden rendben van, addig Safariban megnezve nem a vegleges latvany, hanem a kod jon elo es alairasnak is a kodot hozza be a Mail.
  • LoDMaSt
    #12234
    Való igaz, én magam nem próbáltam ki előtte.
    Adobe dw-el működik, de text edittel is úgy, hogy plain textté alakítod át, és úgy mented el. Vagy vannak netes html szerkesztők is asszem, ahol látod rögtön, hogy mit csináltál pl.:

    http://www.onlinehtmleditor.net/
  • G_ArchAngel #12233
    Probaltam a Mail-es sample-t innen, de nem mukodik, igaz csak TextEditben szerkesztettem es mentettem html-nek, de Safari nem nyitja meg. Nem en csesztem el, mert az eredeti kodot sem nyitja meg.
  • LoDMaSt
    #12232
    Nem mond annyi újat, de az alján vannak tutorialok mindenféle email rendszerre.

    http://www.smashingmagazine.com/2010/02/04/the-art-and-science-of-the-email-signature/
  • G_ArchAngel #12231
    Nem vagyok jo hardver/szoftver topicokban, itt kerdezem inkabb:

    Szeretnek egy html signature-t a leveleim vegere, lehetoleg minimalis meretben, de kicsi logokkal, mint facebook, twitter, likedin, stb. Egyfajta minimalista nevjegykartyakent.
    Tudnatok ajanlani tutorialt?
  • pyrohun #12230
    looool :)))))
  • Bercy #12229
    A macska rúgja meg! A kedvenc együttesem!!!
  • joebacsi
    #12228
    vállalati környezetben a win7-nek is örülj :)
  • joebacsi
    #12227
    Az Apple nem nyugszik...
  • Xing
    #12226
    Ezért írtam, hogy lehet hogy csak megszokás :)
    Amúgy két dolog miatt váltottam Transmissionről. Egyrészt nem találtam benne valami beállítást ami windowsos utorrentben megvolt (macesben szintén nem volt benne :D )
    Másrészt sosem ált be stabil letöltési sebességre. Tökre tetszett, hogy mutatja a le és feltöltési sebességet a dokkon de szinte 5 másodpercenként leesett a felére a sebesség majd vissza fel.

  • I.C.ram
    #12225
    Mindegy, ami kell, azt letöltöm PC-n átrakom pendriveon vagy wifin.
  • Zsoltika 007
    #12224
    Egyáltalán nem butább. Csak máshol vannak a funkciók.