18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #12703
    máshol ekézik is rendesen a Siri-t.. mert hogy ilyen már a tizéves nokiámban is volt meg hasonlok :D Sokan nem fogják fel hogy miben más ez mint egy nokiás hangvezérlés, mint Call Bill, stb..
  • VRSDM
    #12702
    http://gizmodo.com/5847415/the-best-visual-tributes-to-steve-jobs-around-the-web/gallery/6

    ha szerette a typokat, márpedig szerette. ezek jók!
  • Bercy #12701
    Imadtam ezeket a kepeket!:)
  • G_ArchAngel #12700
  • G_ArchAngel #12699
    Oke, innentol torlok.

    Temavaltas: MOST.
  • 5c0rp330n
    #12698
    itt egyedul te trollkodtal kis baratom. olvasd mar vissza ami tortent. meg csak azt sem mondta egy szoval sem, jobb jobb lenne az iphone4-nel, csak hogy hardveresen nagyjabol egy szinten van vele, ami szilard teny. mindezt vasarlasi tanacskent (mert tenyleg sokkal jobb az ace-nel es annyival nem dragabb) es direkt hangsulyozva, hogy nem vitatemanak szanta. erre te raugrasz, kineveted az amugy szilard tenyt amit allitott, es celtudatosan olyan medrekbe tereleted a vitat, ami ezerszer el lett jatszva, es pontosan tudod, hogy mi lesz a vege. attol hogy apple topicban vagyunk, meg lehetne ertelmes emberek modjara viselkedni, es legalabb egy cseppet objektivnek maradni.
  • Dzsini
    #12697
    És ez így lesz, amíg lesz, aki ugrat, és lesz aki ugrik... :)

    Az a baj, hogy már igazából nem is szórakoztató olvasni, mert nincs benne túl sok újdonság - legalább a Siri-t ekéznék, olyat még nem láttam :)
  • pyrohun #12696
    Igen, mutogasd ha gondolod, vállalom. Unalmas, már évek óta ez megy, néha ugrok rá, utána meg 2 hétig errefelé sem nézek.
  • pyrohun #12695
    Plusz azt kellene megérteni, hogy irritáló amikor bejönnek trollkodni, hogy így a samsung, meg úgy a másik gagyi. Használják, legyenek vele boldogok, de érekes: mindenki az Apple fanboyokat hülyézi mindig, holott pont nem ők viselkednek így. Mindig az Apple-t fikázók találnak ide és nem mi megyünk át más topicokba termékeket, szoftvereket, stb. szarozni...
  • grizzly21
    #12694
    Ez a hsz-ed teli volt eszervekkel es magvas gondolatokkal arrol amirol eddig beszeltunk:)

    Ki allitotta itt hogy barmi jobb barminel? Egyszeruen annyit irtam valakinek, aki mar eleve android felhasznalo, hogy az ACE helyett akkor mar vehetne S-et, mert az olcso es az iphone4-el egy szinten van hardveresen. end of story. Aki ebben flame-et lat, vessen magara.

    Ide jovok, mert mac user vagyok es iphone user voltam.
  • Dzsini
    #12693
    #12672 (senki nem kérdezte, tudja, hogy hova jött, olyasmit írt, amire lehet ugrani), te meg olyan szépen ugrottál rá, hogy azt példaként lehetne mutogatni.
  • VRSDM
    #12692
    akkor most jól megmagyaráztad magadnak miért fejezzük be most.

    "azt kellene megerteni, hogy az hogy fut valami az szoftveres kerdes, es en remelhetoleg utoljara mondom, hogy annyit irtam csak hogy hardveresn kb hasonlo"

    azt kellene megérteni hogy a hardvert a szoftveren keresztül látod érzed érzékeled!

    pont a vége.
  • pyrohun #12691
    BAszki: nejössz egy APPLE topicba, és elkezded, hogy "ne legyen vita, de" ... ennyi. Pont. Nem kell az ilyenekkel foglalkozni. Tipikus: "jajj ne flémeljünk, de akkor is a Samsung a jobb" - na ez qrvára jellemző rátok. Én miért nem megyek be az ótvarfos samsung mobilos topicba és szarozom a gagyi telefonotokat he? Gondolkozzál már el egy picit...
  • grizzly21
    #12690
    azt kellene megerteni, hogy az hogy fut valami az szoftveres kerdes, es en remelhetoleg utoljara mondom, hogy annyit irtam csak hogy hardveresn kb hasonlo szinten vannak. Szoftverrol, design-rol, stb direkt nem akarok vitatkozni, ugyhogy ezt az utat ne is kinaljatok fel.
  • grizzly21
    #12689
    GPU: ha ennyire erdekel itt egy link (google dobta ki):
    http://lymond.hubpages.com/hub/Samsung-Galaxy-S-vs-Iphone-4-Five-reasons-to-buy-the-Galaxy-S

    "The second, more tangible improvement is the GPU used in the Samsung platform. It's a model above the Iphone 4's A4. Both GPU's are designed by Imagination Technologies but the Iphone GPU is the PowerVR SGX535 core while the Galaxy S runs the PowerVR SGX540.

    Granted that these are only theoretical numbers on paper but...the measurement is in millions of triangles(polygons) per second, the figures for the Iphone 4 is 28 million triangles per second while the Samsung Galaxy S comes in at 90 million triangles per second. "


    Olvasd vissza amiket irtal: elhiszem, hogy neked nem kell tobb hely, elhiszem hogy neked nem kell radio (3g-n nem hallgatsz radiot szerintem egyebkent de mindegy), de en egyetlen dolgot allitottam amit nem voltatok kepesek ugy tunik megerteni: hardveresen egalba vannak. Ennyi, semmi tobb. DIREKT, hogy ne legyen vita (megis csak lett...). Most ezekutan megkerdezem: nincsenek? (De kerlek ne ird le megegyszer hogy nem kell a nagyobb hely meg a radio).

  • franc0
    #12688
    Engem baromira nem érdekel mennyire van optimalizálva a szoftver, ha kevesebb pénzért pont ugyanolyan jól hasító készüléket kapok. Még ha ehhez a másiknak jobb hardvert is kellett belepakolnia.
    Ezt főleg számítógép fronton mondom, a telók ma már annyira nem érdekelnek.
  • GregSB
    #12687
    My bad hogy erre nem emlékeztem :P
  • pyrohun #12686
    Igaz. Pláne nem a mai napon kéne f@szkodnunk.
  • Dzsini
    #12685
    Same old, same old. Nem egyszerűbb visszalapozni, és az elmúlt tizenkétezer hozzászólásból kikeresni az egyik pont ugyanilyen vitát? El lehet azt olvasni ehelyett, úgyis ugyanaz a vége.
  • pyrohun #12684
    Ja csak attól mert Mhz-ben nagyobb egy cpu / gpu, az nem azt jelenti, hogy gyorsabb is, ezt kéne megérteni :))
  • pyrohun #12683
    iphone 4-em 32GB, minden szarom rajta van, több ezer zene, fotó, csomó alkalmazás, és még mindig 9GB szabad helyem van. Marha jó lenne egy lyuk, ahova soha nem raknék memóriát... Erősebb GPU? Miben? Teszt? Van olyan game ami i4-en (nagyobb felbontásban....) akad, de Galaxy S-en folyamatos? Ennyit erről.. Rádió? Ne röhögtess, azt a rádiót hallgatom, amelyiket szeretnék (3g-n), de nem szeretnék, elvagyok a zenéimmel és a minőségi reklámmentes netrádiókkal :)
  • grizzly21
    #12682
    Na igen, ezert irtam amit irtam az elejen, mert sejtettem hogy efele indulna el a dolog. Ez szubjektiv mint irtam, kinek ez jon be, kinek az, ezert folosleges a masikat meggyozni rola. En voltam tobb mint egy evig iphone felhasznalo, tudom hogy mi tetszett benne, es megis az androidnal kotottem ki a nagyobb szabadsag, testreszabhatosag miatt..ez persze nem kell mindenkinek, de nekem igen, ugyhogy ne is menjunk bele, relativ kerdes..(ellenben megkerdezhetnem hogy aki az android-ot fikazza az hasznalta-e egyaltalaban eleteben, nemhogy huzamosabb ideig).

    A technikai parameterek ezzel ellentetben csak tenyek es szamok.
  • grizzly21
    #12681
    bovitheto hattertar, erosebb gpu, radio, nagyobb kijelzo ezekben, a tobbiben meg ugyanaz (nagyobb felbontas, vaku az iphone-nal). Ez szerintem osszessegeben egal. Hardveresen, hangsulyozom.
  • Ability
    #12680
    Csak az Android a JavaVM-en keresztül fut, ami miatt lassabb, mert ez egyfajta emulációs folyamat kb. Ezért van az, hogy sokkal bikább androidos telefonok mégis lassabbak mint az iPhone.
  • pyrohun #12679
    Egy Samsung tulajnak ezt soha nem fogod tudni elmagyarázni :)
  • Dzsini
    #12678
    A félárbocra engedett lobogó a gyász jele - gyászol az informatika, a számítástechnika világa.

    Magyarországon ma szintén gyásznap van, reggel a megemlékezések során szintén felvonták majd félárbocra engedték a lobogókat az aradi vértanúk emlékére.
  • Dzsini
    #12677
    Kutyát nem érdekli a hardver, ha valamit jó használni, és nem veszed észre, hogy mögötte van. Ez a lényeg, nem az, hogy hány magos és hány megahertzes.
  • GregSB
    #12676
    Ezt nem értem. Félig leengedték a saját zászlajukat. Ez jelent valamit?
  • Solten
    #12675
    Microsoft UK HQ

  • pyrohun #12674
    mi mindenben? Najó, hagyjuk is...
  • grizzly21
    #12673
    ebbe csak azert megyek bele mert ez hardveres kerdes, azt nem lehet szerintem szubjektiven ertekelni: iphone4-nek kicsit nagyobb a felbontasa, es van vakuja. Ezen kivul mindenben jobb az S -> erre mondtam en azt hogy egy szinten vannak.
  • Dzsini
    #12672
    Tudod, ez a level 1 "én nem akarok beleszólni, de..." című flamebait :)
  • pyrohun #12671
    "nehogy megint elojojjon a vita"

    Akkor ne írjunk már ilyeneket :)

    "es iphone4 szintjen van hardveresen"...
  • I.C.ram
    #12670
    Android annyira nem jött be nekem. Ami jó PC-n (testreszabhatóság, sok beállítási lehetőség, stb) az annyira nem jó telefonon. Halálba tud idegesíteni a túl komplikált menürendszere az androidnak, meg az elcseszett érintőképernyő szoftvere. Épp, hogy hozzáérek, már nyitni akarja a linket, belenagyít, elscrolloz, stb.
  • grizzly21
    #12669
    nehogy megint elojojjon a vita, de nekem galaxyS van, ma mar 60ert ujonnan lehet kapni es iphone4 szintjen van hardveresen. S2 meg durvabb de nekem mar tul nagy
  • I.C.ram
    #12668
    ja tényleg, az is megmarad.
  • pyrohun #12667
    Nem, elvileg a 3GS-ből lesz csak 8 Gigás...
  • I.C.ram
    #12666
    iPhone 4-ből csak 8 gigás lesz, nem? Az szerintem semmire nem elég. Legalább 16-os, de nekem már azzal is gondjaim voltak :(
  • V43 1105
    #12665
    Én most iPhone 4 és 4S között vacilálok ..
  • I.C.ram
    #12664
    Én nagyon gondolkodom a vásárláson. 3GS-em volt, azt pár hete eladtam 2 évesen (direkt még a dömping előtt). Azóta szereztem egy Samu Galaxy Ace-t, ami nagyon jó telefon ár/érték arányban, de messze nem olyan jó, mint az ájfonom volt. :(