18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #12743
    Ez a hír az AT&T-re vonatkozott. Most jelentette be a Sprint, hogy náluk is elfogyott a 14.-ei készlet.
  • Zsoltika 007
    #12742
    Szerintem baromi jó húzás volt. A sok nyomorék eltűnt.
  • Zsoltika 007
    #12741
    Miért? Mi köze a facebookos kommentelésnek a blog tartalmához? Vagy baj hogy nem lehet név nélkül trollkodni?
  • Tikal #12740
    igaz, mostanában egyébként is kevesebbett olvasgattam az appleblog.blog.hu-t, de most hogy facebook-os kommentelésre váltottak, nem is fogom.. ez nagyon gáz.
  • GregSB
    #12739
    A telefon elenyésző része jön a 4-esből. Mivel ez egy GSM + CDMA telefon, ezért egy teljesen új antenna-vázat kapott (ami az egész készülék váza gyakorlatilag). Ezen kívül a kamera új, proci új, akksi új. Szinte csak a borítás (eleje-hátulja) + a kijelző maradt ugyanaz.

    A várakozási idők meg simán lehetnek azért, mert egy csomó új országban árulják már... Elvileg a Foxconn max kapacitáson hányja ki magából a telefont.

    Aztán az igazságot persze csak Cupertinoban tudják.
  • I.C.ram
    #12738
    Nem tudom elképzelni, készlethiány lenne. Hiszen csomó alkatrész a 4-ből jön. Csak a belső egységek mások. Sokkal kevesebbet részegységnél kellett átállítani a gépsorokat, stb. Szerintem csak fenntartják a látszatot, hogy kurrens dolog, és az emberek megvesznek érte.
  • GregSB
    #12737
    Lehet pont azért jut előbb K-európai piacokra ilyen hamar, mert kevesebbet csoportosítanak USA-ba. Rájöttek, hogy az ott megvett telefonok nagy %-a egyből jön ide, meg a világ másik felében, miközben ott 3-4 hetes várakozások vannak :D
  • I.C.ram
    #12736
    Ebben biztos vagyok. Főleg, hogy idén először jutott a kelet-európai piacokra is ilyen hamar.
  • pyrohun #12735
    Egyébként - kövezzetek meg - de szerintem Steve halála miatt elvből rengeteg olyan is meg fogja venni, akik amúgy lehet, hogy elgondolkodtak volna rajta. Ezért, akármilyen hülyén is hangzik, de a 4S eladásának "jót tett" - tudom nagyon morbid és nem is így értem, de mégis valahogy szerintem igaz.
  • pyrohun #12734
    Jaja igen, de aztán amikor bejelentik fél év múlva, hogy mennyi fogyott, akkor érdekes módon mindenki csendben marad :))
  • Tikal #12733
    ez csak kamu, marketing...tele az összes raktár, csak visszatartják, hogy fennmaradjon az érdeklődás.

    majd jön ez a duma, tudod :)
  • GregSB
    #12732
    USA-ban már elfogyott előrendelésben Okt 14-re az iPhone 4S. 1-2 hetes szállítási időt ígérnek. (eddig ha előrendelted akkor azt írta Okt. 14.-én átveheted, mostmár 1-2 hetet ír a honlap) Mindez 24 órával azután, hogy elindult az előrendelés.

    Bukás lesz ez a telefon, már látszik :D
  • Zsoltika 007
    #12731
    Gombot kell nyomni hogy a siri bekapcsoljon. Vagy a headseten vagy a home gombot a készüléken.
  • Tikal #12730
    még ha lehetne is, a felhőben minden ott lesz :)
  • pyrohun #12729
    Természetesen nem lehet, legalábbis úgy, hogy a tulaj ne tudná, nem.
  • EnxTheOne
    #12728
    Köszi.


    Láma offing :D no offense
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezzel a SIRI hangvezérlésel ezt meglehet csinálni?

    Buszon/vonaton akárhol a közelemben van egy ember akinek 4s-e van, és ezt modnom:
    Én: -"Iphone, delete all file"
    Iphone 4s: -Are you sure that you want to delete all file?
    Én: -Yeaaaaaaah
    Iphone: -All file deleted.
    Iphone tulajdonosa: A kurva anyád.
  • pyrohun #12727
    CPU kétszer gyorsabb (A5, mint az iPad 2-ben), GPU 5x gyorsabb, kamera 8MB és jobb lencsét kapott
  • EnxTheOne
    #12726
    A 4S milyen? Mennyivel jobb a cpu/gpu mint a sima négyesben?
  • I.C.ram
    #12725
    Utána néztem, az volt az ja!
  • I.C.ram
    #12724
    Hú most hirtelen nem emlékszem, hogy az volt-e a fő téma, amit én láttam, de tény, hogy drogokról volt szó benne.
  • Dzsini
    #12723
    Én ilyen név alapján azt hittem együttes... :P
  • G_ArchAngel #12722
    meg tobb grafika...
  • pyrohun #12721
    Rákerestem a videóra. Stohl András balesete után beszélgettek az Echo TV-ben. Dopeman-t eddig emberileg sokra nem tartottam (pedig pár zenéjét meghallgatom ma is), de nagyon pozitívan csalódtam benne. Fankadeli pedig, hát, nem tudom, de nekem szellemi fogyatékosnak tűnik, ahogy beszél.. És emellett még hülyeségeket is mond, uszít, magyarkodik, pedig egy nullinger senki.
  • I.C.ram
    #12720
    Teljesen kretén ez a fazon. Láttam egy beszélgetős műsort vele és Dopeman-nel. Dopeman nem volt vele egy súlycsoportban, pedig ő sem egy észlény, még ha vannak jó meglátásai is.

    Kiszel Tünde, csak fiatalabb, és nem nő.
  • G_ArchAngel #12719
    Nagyjabal olyan, mintha en irnek velemenyt egy Michelin-csillagos szakacs konyverol.
    Meg tudom kulonboztetni a kaja szineit es az allagat.
  • I.C.ram
    #12718
    Ugyanezt írtam tegnap én is.
  • Dzsini
    #12717
    mennyivel normálisabb pl. egy ilyen - amivel lehet vitatkozni, lehet kritizálni, de legalább átgondolt.
  • pyrohun #12716
    No comment...
  • I.C.ram
    #12715
    Ez a FankaDeli ez kész.... Ennyire ostobenkót :D Mindig röhögök a kiírásain.

  • Pio
    #12714
    Nekem erről ez a kép jutott eszembe:

  • GregSB
    #12713
    Én már megelőlegzően verem vá, ha megengeded, mert az ex-Engadgetes, mostmár lassan The Verge-es Topolsky ki tudta próbálni a Sirit a színfalak mögött 4.-én, és azt írta kurva jól működött, még abban a zajos, zsúfolt szobában is ahol kipróbálhatta, pedig direkt nem olyan lassan és szépen tagoltan beszélt hozzá, mint Forstal a keynote alatt.
  • Bercy #12712
    pedig elég jó software, érdemes lett volna kipróbálnod, szerintem tetszett volna
  • ede0001
    #12711
    Azaz. Amíg volt macem, soha nem használtam.Inkább arra is az MS officet raktam fel.:)
  • Bercy #12710
    a szó amit keresel a keynote
  • ede0001
    #12709
    Bocs, nem pp hanem iwork vagy mi a túró.mert ugye cupertinoban nem használnak officet.
  • ede0001
    #12708
    Addig amíg csak powerpoint prezentációk meg látványos reklámfilmek vannak a siriről, addig számomra sci-fi kategória.Majd ha megjelenik a 4s és lesz róla teszt és tényleg azt fogja tudni, amit a állítanak róla, na akkor már nyugodtan verheted rá.
  • VRSDM
    #12707
    index...
  • pyrohun #12706
    :)) Tulajdonképpen maga az Android is előbb volt, mint az iOS, de ki emlékszik már pontosan... :)))))
  • GregSB
    #12705
    Ha unatkozol, akkor javaslom olvasd el a dotkom blog Siris postját, ami index címlapos is volt. Na itt van minden, "ez nem is a jövő, Android usereknek ez már több mi t 1 éve a jelen", és hasonló szórakoztató gyöngyszemek :))

    Mondjuk ott nég az is tetézi a hangulatot, hogy a post írójának sincs fingja a technológiáról, és úgy száll be vitákba a kommebtek között.

    Ha van szabad fél órád készíts be egy nagy tál popcornt, és olvasd át :D
  • Gerygrey
    #12704
    Szerintem a Galaxy S-t is kurvajó használni, és nem érdekel, mi van mögötte - működik :)

    Nem kell a Samsung tulajoknak megmagyarázni semmit, ők is tudják mi a jó nekik. Mindenkinek mások az igényei, az enyéimet a Galaxy S jobban kielégíti.

    Siri: nem ekézem, mert nem rossz cucc, de láttunk már hasonlót. :)