18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #12783
    Van iCloud, de nem mukodik, a legjobb, hogy meg az Apple oldalara vezeto FAQ/help link sem...

    Steve szerencsere ezt a bakit mar nem erte meg:/
  • Bercy #12782
    Valószínűleg ennyire "mélyen" nem volt buddhista :)
  • Dzsini
    #12781
    Én most olvastam arról, hogy milyen módon jutott a májtranszplantációjához, és kicsit nehezen tudom összeegyeztetni a buddhista, "fogadjuk el az eseményeket, még a halált is" szemléletével.
  • Pio
    #12780
    Na, elkezdtem pótolni pár napi 9gag lemaradást. Ahogy elnézem ott nem igazán szívbajoskodtak, kikerült bőven morbid/negatív hangvételű anyag is.
  • Zsoltika 007
    #12779
    Jobb az aksija. Csak mivel maga a hardver is fejlődött (erősebb proci, több mag, sokkal nagyobb fogyasztás), ezért örültek ha közel ugyanannyira kihozzák az üzemidőt mint a sima 4-nek.
  • pyrohun #12778
    semennyivel, sőt a készenléti ideje kevesebb
  • EnxTheOne
    #12777
    A 4s aksi mennyivel "jobb" mint a sima 4 aksi? Ugy értem hogy ugyan abban a telefonban mennyivel birja tovább kb?
  • V43 1105
    #12776
  • Verseghy
    #12775
    Annyira elegem van, azért mert az iPaden nincs flash, mindenki azt gondolja, hogy semmilyen Apple terméken nincs flash.. Buták az emberek..:(
  • G_ArchAngel #12774
    Onnan masoltam...
  • GregSB
    #12773
    http://www.pixar.com/
  • Hymtozis
    #12772
    hvg - Steve Jobs
  • GregSB
    #12771
    Charlie Rose talks to Eric Schmidt, Marc Andreeson and Walt Mossberg on Steve Jobs’ legacy
  • Tikal #12770
    folyamatosan rajta lehet.
  • cscsiga
    #12769
    Macbook pro nál a töltéssel, hogy foglalkozzak? Ha itthon használom akkor rajta lehet folyamatosan a töltő? vagy tönkreteszi? Vagy úgy használjam, hogy ha lemerül akkor feltöltöm teljesen és nem hagyom rajta?
  • ddany7
    #12768
    Az utóbbi 2-3hétben Firefox folyamatosan befagy 25-35másodpercre. Aztán működik tovább. Eléggé idegesítő, és fogalmam nincs mi a baja. Valakinek van valami ötlete?
  • G_ArchAngel #12767
  • Tikal #12766
    szerintem nem kell google+ ahhoz hogy kommentelni lehesen google account-al, tudtommal ilyen létezik :)
  • Zsoltika 007
    #12765
    A google+ ra gondoltam. És bizony a kutya se.
  • Tikal #12764
    a google-t kutya se használja? :)
  • I.C.ram
    #12763
    előbb utóbb ki fogják fingatni az APR-eket is itthon. És lesznek Apple Storeok helyettük.
  • Mnemomic
    #12762
    Handrás blogján kérdezték meg. Ettől persze a neten az Apple-től meg lehet majd rendelni most már itthon is.
  • Mnemomic
    #12761
    “Handras: APR-ekben kaphatóak lesznek itthon függetlenül a készülékek?”


    Nem.
  • I.C.ram
    #12760
    Azért 1-2 évet ki lehet szerintem bírni, hogy lejárjon a hűség. Én simán aláírok 2 évre, mert tudom, hogy nem vagyok akkora apple buzi, hogy minden évben megvegyem az új ájfont :)
  • pyrohun #12759
    Igen, csak az iPhone (meg más telefonok is) csak akkor vehetők meg, ha:

    - vagy domino csomagban veszed
    - vagy új előfizetéssel veszed (ha van bejáratott számod, céges előfizud, stb. akkor ugye ez nem jétszik, de a domino sem nagyon)
    - vagy a meglévő előfizetésedre veszed, HA NINCS RAJTA HŰSÉG.

    És itt a bökkenő, ugyanis minimum 1, de inkább 2 évet kell aláírnod, ráadásul általában meghatározott díjcsomagra (legalábbis van egy minimum) adják a készüléket ilyen feltételek mellett. Pl. ha van valakinek egy olyan előfizetése, amellyel havi 6 ezer forintot fizet és tökéletesen elég neki, akkor minek írjon alá hűséget egy magasabb előfizetési díjjal rendelkező díjcsomagra, ráadásul ha kiszámolod, jóval többet fizetsz ki ilyenkor ez 1 vagy 2 év alatt, mintha megvennéd függetlenül, ami egy összegben ugyan fájó pont lehet, de ha elosztod havi szinten, akkor sokkal jobban jársz. És bármikor tudsz váltani díjcsomagot, készüléket, akár szolgáltatót is egyedi esetben, mivel ugye nincsenek kötöttségek.
  • GregSB
    #12758
    Leginkább a Telenorosok izgulnak rá itthon :) Nekem van ismerősöm aki 3GS-ről fog most váltani, és hozatott volna angliából 4S-t... de így csak be kell majd ballagnia egy APR-be, és meg tudja majd venni itthon is.

    Meg gondolom azok az emberek, akik sokat utaznak külföldre.
  • LoDMaSt
    #12757
    Akit én ismerek, azért vett mind független telót, mert van egy céges előfizetése, viszont azzal az előfizetéssel egyáltalán nem akart telefont venni, egyszerűbb, ha vesz egy függetlent, és beleteszi a kártyát.
  • I.C.ram
    #12756
    Sosem értettem minek izgulnak rá a független telóra az emberek. 13 éve vagyok Westel/T-Mobilos. Eszembe nem jutna szolgáltatót váltani. Főleg, hogy a függő telefon feleannyiba kerül.
  • GregSB
    #12755
    Mondjuk hozzá kell tenni, egyáltalán nem lesz meglepő, ha a 4-s eladási rekordjait megdönti a 4S.

    Csomó országban változtattak a terjersztésen, sokkal könnyebb mostmár hozzájutni.

    Pl itthon ugye a 3G launcha óta csak szolgáltatónál tudtad megvenni, szerződésre vagy feltöltőkártyával horror áron, és a végén volt egy szolgáltatófüggő telefonod.

    Okt. 28-tól viszont az apple.com/hu-n is meg tudod majd venni gyárilag függetlenül, és ezen felül az APR-ekben (XMS, iStyle, StarKing) is tudsz majd venni függetlent.

    Ez rajtunk kívül egy csomó országban megváltozott, szóval akár borítékolható is, hogy a 4S újabb rekordokat fog dönteni.
  • GregSB
    #12754
    Meg ha nem esett volna le, ennek a topicnak a címe: "Apple társalgó".

    Mégis miről írjunk ide, a Sanyo porszívókról?

    Minek olvasod a topicot, ha idegesít hogy ezekről a dolgokról beszélgetünk? Te meg erre rántogatod a brokidat, vagy minek olvasgatod ezeket a kommenteket, ha qrvára nem érdekel? :D
  • GregSB
    #12753
    "Bármilyen, de tényleg bármilyen telefon lenne a 4S, ez akkor is pontosan így történt volna."

    Aham, csak mondjuk olvasd el a magyar portálokon a keynote utáni kommenteket. Mindenhol ment a sírás, hogy ez szar, nem fogják úgy venni mint az eddigi iPhoneokat. és mindenhol ment a cikkezés, hogy az emberek csalódottak, mert nincs 5-ös, csak 4S.

    Hát mint látjuk tényleg nagyon csalódottak az emberek...
  • franc0
    #12752
    Komolyan mondom vazeg, értem én hogy Apple-imádó topik, de azért húzzuk már ki a fejünket a seggünkből.
    Bármilyen, de tényleg bármilyen telefon lenne a 4S, ez akkor is pontosan így történt volna.

    Az mondjuk továbbra sem fér a fejembe, miért kell neked egy ilyen hírre rárántani.
  • G_ArchAngel #12751
    nem, ha okosan feltuntetik mindenhol, mert akkor lehet hivatkozni, hogy te vagy a hulye, lanyom, mi szoltunk...
  • GregSB
    #12750
    Hmm.

    Most nézem a keynoteot, és ebből a Find my friendsből lesznek még gondok :D

    Persze azt mondják, hogy bármikor ki lehet kapcsolni, te fogod irányítani mikor osztja mega helyedet, és azt is hogy kikkel.

    viszont 1 percel utána azt is mondják, hogy ha bekapcsolod rá a Parental restrictiont, akkor tudod szabályozni, hogy pl a fiad ne tudja kikapcsolni a location sharinget reggel 7-8 között, hogy lásd tényleg a suliba ment -e be...

    Namost, ez szép és jó, csak már előre látom hány párkapcsolat fog erre rámenni, ahol a féltékeny pasi bekapcsolja a parental restrictiont a kütyükhöz kevésbé értő barátnő telefonján (hány ilyet látni, csaj, iPhoneja van, de alig ért hozzá), aztán majd jönnek a parák amikor a barátnő nem is a moziba van barátnőkkel, hanem egy klubban az egyik haveroddal :D

    Szerintem ezekből még kurva sok pereskedés lesz az USA-ban...
  • pyrohun #12749
    Tényleg FB-s accountokat is tudnak vajon tiltani? :)
  • LoDMaSt
    #12748
    Ha ennyire nem tetszik, akkor beregelsz a facebookra pl. Hal Aladár néven, és úgy kommentelgetsz fb-ot használó blogokra. :)
  • Zsoltika 007
    #12747
    Azt a kutya se használja.
  • Tikal #12746
    Mondjuk legalább engedhetnék volna hogy legyen más lehetőség is, ne csak facebook? Google?
  • Tikal #12745
    Igen, az a bajom, hogy nem tudok trollkodni.
  • GregSB
    #12744
    Na ezt sem úszhatjuk meg...

    "Sony Pictures is reportedly inking a $1 to 3 million deal with Steve Jobs biographer Walter Isaacson to produce a new film profiling the Apple co-founders' life."