18351
ATbanner.jpg
  • Bercy #12823
    system preferencesben kell engedélyzeni, nekem megy, házszám pontosan belőtte hol vagyok, de gondolom ezek nem hoznak mindig pontos eredményt.
  • Xing
    #12822
    Próbálta már valaki a find my mac-et?
    Mail contacts calendars ban engedélyezve van mégis offline a macbookom minden egyes frissítéskor :(
    Csak az iPhonet találja meg :(
  • pyrohun #12821
    lol :)
  • G_ArchAngel #12820
    Csapdaba estem:)

    Egyreszt most mar lecserelnem a 3G/16-t egy 4S/16-ra, de az ex baratnom neven van a telom, akivel most koltozunk szet. Ellenben olcsobb lenne a havidij, bar az Unlimited 3G tobbe nem jatszik kocsog O2-nal, akik ellenben a karcos, repedt telefonert is adnak £80-at, egyszoval nekem egy 20-ast kellene rafizetni a telora.

    Le kell mennem papucsba, mert en nem vagyok O2 customer...:/
  • msstz
    #12819
    Én is hasonlókban gondolkodtam, köszi :)
  • Dzsini
    #12818
    Esetleg ha van lehetőséged rá, diákkedvezményt is lehet igénybe venni, az is számíthat 10% körül.
  • LoDMaSt
    #12817
    Olcsóbb szokott lenni új széria érkezése előtt, de asszem mostanában jött új. Ugyancsak nem hátrány, ha el tudod számolni, úgy is sokat lehet spórolni. :)
  • msstz
    #12816
    Sziasztok,

    tegyük fel, hogy van pénzem, és az idei Airt akarom megvenni. Érdemes a 11 colost? És ha igen, hol vagy mikor a legolcsóbb? Vagy ne legyek már ennyire naiv?
  • Tikal #12815
    Nekem is:( szegény fel napig sem bírja már, de mar csak két hét és csere...
  • Dzsini
    #12814
    A papírújság egy olyan iPad, ami nem működik jól :)
  • Bercy #12813
    Ráadásul ahogy észrevettem, nem maga az iOS letöltésénél volt gond (az se volt a leggyorsabb, de azért időben lejött) hanem csak amikor a hitelesítés ment (restore előtt itunes írja is felül, hogy verifying).
    Esélyes, hogy a hitelesítő szerverek teljesen külön vannak a letöltésér felelősektől és egyszerűen ezek nem bírták.
  • Dzsini
    #12812
    Túlterheltek, persze - felesleges évente 1 alkalommal előforduló ekkora terhelésre méretezni. Valószínűleg beállítanak ilyenkor pártucat tartalékszervert, de van párszázmillió Apple készülék szerte a világon, ezek tulajdonképpen bármekkora szerverparkot le tudnak DDOS-olni :)
  • Bercy #12811
    Nekem is egy darabig ezt írta ki aztán átdugtam másik USB-be és egyből ment, de valószínűleg nem ez oldotta meg a dolgot, hanem az Apple verify serverek vannak túlterhelve és nekem pont sikerült elkapnom egy jó pillanatot.
  • passatgt
    #12810
    nekem sem megy fel ipadra, kb 5 órája próálkozok, majd talán holnap...
  • neevous
    #12809
    Siri. :D

  • Verseghy
    #12808
    Nekem iPadre nem ment valamiért fel. Olyasmit írt ki, hogy nem tölthető vissza a buckup vagy valami ilyesmi. iPhone-t most nézem.
  • G_ArchAngel #12807
    iOS5 korul megy az anyazas, nektek is volt gondotok?

    (nekem 3G-m van, igy meg sem kell probalnom)
  • Zsoltika 007
    #12806
    Akinek van előfizuja annak még 1 évig van. De új előfizető már nem lehet.
  • Tikal #12805
    A MobileMe akkor megszűnik? Az icloud most lényegében üti, nem?
  • passatgt
    #12804
  • I.C.ram
    #12803
    Inkább a kaksijáról írna valaki, hogy bírja a gyakorlatban.
  • Pio
    #12802
    Mondtam én, hogy ez ilyen forever alone cucc lesz... :)
  • Dzsini
    #12801

  • passatgt
    #12800
    az megy, de nem az ipoddal, hanem valami fájlkezelős programmal, pl ez, de biztos van valami ingyenes is
  • alph4
    #12799
    Nekem az lenne lényeg hogy közvetlenül USB pendriveról játssza le az mp3 zenét és esetleg az mp4 videókat.
  • Zsoltika 007
    #12798
    "Azaz még a GM. " Miért mi van még utána? Az a végleges.
  • passatgt
    #12797
    az ipod programra nem lehet átmásolni, de valamilyen fájlkezelős alkalmazás látja szerintem és le is játsza, de ha az ipodba akarod berakni, oda csak gépről lehet
  • LoDMaSt
    #12796
    Lehet, nekem is az van rajta. Azaz még a GM. A zenésre tippem, az hogy le fogja játszani, de még nem próbáltam.
  • alph4
    #12795
    Lenne pár kérdésem ipad-el kapcsolatosan.

    Ipad 1-et lehet frissíteni az iOS5-re?
    CamereKitel ha USB-n ha felmásolok zenét (mp3) lejátssza? Vagy milyen formátumban kezeli? Vagy csak itunes-on megvett zenéket futtatja?
  • passatgt
    #12794


    Próbáljátok ki, nem kicsit addiktív:D
  • LoDMaSt
    #12793
    Remélem, azért valahogy megcsinálják, hogy sima 4-esen is menjen.
  • Dzsini
    #12792
    Duplán akkor kell(ett) nyomni, ha diktálás végét kellett jelezni, mert nem tudhatja meddig fogalmazol - ha parancs volt, akkor magától rájött, hogy kész van, bár lehet nyomni akkor is :)
  • passatgt
    #12791
    akkor műxik akcentussal is:D

    gondolom azért kell duplán nyomni, mert nagy a zaj és nem tudja mikor fejezi be a mondandóját, csendesebb környezetben, ahogy az utolsó csaj is ott nem kell nyomni
  • neevous
    #12790
  • Dzsini
    #12789
    Magyarország piszok jól áll mobilnet elterjedtség és sebesség szempontjából - az adatmennyiségi korlátokkal van inkább zűr.
  • G_ArchAngel #12788
    De, amugy egyelore ezt a letoltes temat egy 'kurvaanyazassal' inteznem el, otthon a mobilnet gyorsabb, mint Londonban a broadband es nem csak nalunk.
  • pyrohun #12787
    Ja hogy kiszivárgott a 10.7.2? :) Oks, de egyébként lassan nem volna itt az ideje, hogy hivatalosan is le lehessen tölteni software update-en keresztül? :)
  • G_ArchAngel #12786
    12784
  • pyrohun #12785
    hogyhogy van? Mármint hol van? :)
  • Zsoltika 007
    #12784
    Nekem már napok óta megy. Felraktam a kiszivárgott 10.7.2-t és simán megy vele. Az icloud.com is beengedett, csak el kellett fogadni a dev szerződést meg titoktartást. :)
    Most is jó.