18351
ATbanner.jpg
  • Dzsini
    #12864
    De nem érted, hogy ő csak a tényeket írja le? :) Azzal igazán nem lehet vitatkozni, a kinyilatkoztatás egyetemes érvényű igazság, és elsősorban hálásnak kellene lenni az applefanoknak, hogy végre félrevonta a hamisság fátylát a tekintetük elől.
  • GregSB
    #12863
    Én csak azt nem értem, hogy tényleg minek jössz ide keverni a szart?

    Android topicban napok óta megy a nyáladzás, hogy hamarosan jön az új Nexus telefon, és a porba fogja alázni az iPhone 4S-t. Hány lila ködben élő Apple fant láttál ott vitatkozni ezzel? Odament bárki is beszólni? Nem.

    Te miért nem tudsz nyugton maradni, ha itt történik hasonló?

  • Dzsini
    #12862
    A tények már csak ilyen makacs dolgok, hogy ha rendbe akarod tenni őket, akkor összezavarnak :) Ahogy az elején is kérdeztem - még hiszel a mesékben? Azt hiszed, hogy a médiából a tényeket ismered meg? Vagy csak abból, amelyik a neked tetsző híreket mondja?

    idéznélek: "ne vicceljunk mar."

    ui.: nem vágtam semmit a fejedhez, nincs nálam pöttyös labda sem, csak egy topicba gépelgetek, és röhögök azokon, akik túl komolyan veszik a képernyőn a pixeleket és önmagukat.
  • pyrohun #12861
    De értsd már meg ember, hogy ez az APPLE topic. A mi szemétdombunk, a mi játszóterünk. Ha akarjuk, akkor puskával szétlőtt samsung telefonokat pakolunk ki bannerbe. Nem értem, miért kell ezen meglepődni, nyilván a Galaxy topicban ugyanez megy a másik oldalról, nincs is ezzel semmi gond. Azzal van gond, hogy idej9ssz és minden egyes dolgot meg karsz magyarázni, cáfolni, szarozol, flame-elsz és unalmas vagy. Nem csak Te, hanem a többiek is, akik ugyanezt csinálják. Hagyni kell minket, had imádjuk a kedvenc almánkat és ha Te tudod, hogy a Samsung milyen jó és aranyos cég szuper termékekkel, akkor nyugodtan csendben röhögj ki minket. :)
  • 5c0rp330n
    #12860
    amen. viszont mielott ilyesmit probalsz a fejemhez vagni, legkozelebb azert nezd meg, hogy ki kezdett a samsungos pereskedesrol beszelni. meg ki linkelt samsung toltot. egyutt lehet gunyolodni a lila tudatlan kodfelhotokben hazugsagokon, aztan ha valaki rendbe akarja tenni a tenyeket, mindjart o lesz a flemkelto? ne vicceljunk mar.
  • pyrohun #12859
    Tudom, csak tényleg benéz ide az ember naponta és még mindig ugyanaz a lemez pörög :)

    "hülye epül, ők is loptak"
    "a szamszung gelekszi 85 jobb mint az ájfón 73"

    jó, és? sz*rok rá nagy ívben, akinek jobb, az használja - meg is érdemli :))

    Sokszor megkérdeztem már, megint megteszem:

    Mi - állítólag Apple vérfanboyok - miért NEM megyünk más topicocat szétb*szni? Miért nem érezzük szükségét, hogy megpróbáljuk bebizonyítani a Samsung topicban, hogy az ő telefonjuk a szarabb? Tehát érted: én vagyok a fanboy, azért mert ilyen telefont használok, de folyamatosan ők járkálnak át rinyálni, szarozni, stb... :) Vicces :)))

    Ugyanez az OSX - Windows vitában... Én elvagyok Apple platformon, nagy ívben teszek a Windows-ra, nem akarok senkit megtéríteni, sőt, tudom, hogy az emberek nagy részének bőven elég az is (kivéve a szinte heti szintű szívásokat, de ezt most hagyjuk is). Ugyanakkor el kell viselnem, ahogy vérpistikéket ide esz a fene és leszarozzák azt az oprendszert, amit használok, amin most már közel két éve sokkal eredményesebben dolgozok, szórakozok, mint anno a Windows-on.

    Csak.. nem értem... nekem ha valami nem tetszik, akkor nem foglalkozok vele, de biztosan nem fogom a drága időmet elbaszarintani arra, hogy egy olyan topicba bemennjek, ahol mindenki "ellenem" van és ontsam magamból az idióta hülyeségeket.
  • Dzsini
    #12858
    Valaki mindig idetalál - ezek alapján sokkal több lurker olvasója van a topicnak, akik csak arra várnak, hogy valamikor lecsaphassanak, és jól megmondhassák a véleményüket :)

    Ahelyett, hogy együtt röhögnének másokkal azon, hogy milyen szánalmas ez az egész sztori - bárhonnan nézve.
  • pyrohun #12857
    Miért kell még mindig erről beszélni? Az Apple is ugyanolyan k*csög, mint a Smsung. Francért pereskednek, inkább azt a pénzt öljék bele a fejlesztésbe. Samsungnak meg kb. nulla egyedi ötlete volt az elmúlt 4 évben. Minden lószart összelopdostak. Egyik kutya, másik eb.
  • Dzsini
    #12856
    Ámen, már így is túl sokat pörgött ezen a topic. Élj boldogan, de máskor kérlek csak akkor írj a topicba, ha építő jellegű, vagy a topic hangvételéhez illő hozzászólásod van, és nem a Samsungos pereskedésről szeretnél vitatkozni.

    Köszönöm.
  • 5c0rp330n
    #12855
    ki mondott ilyet? ezt mindenki tudja, es senki sem kerdezte.
  • G_ArchAngel #12854
    A tenisz meccset is sarokbol nezi, mert csak egy oldalra fordul a nyaka:)
  • pyrohun #12853
    uncsi vagy :)
  • Dzsini
    #12852
    Ja, tényleg nem akarták már bejelentés előtt betiltatni (biztos ami biztos) az iPhone 5-öt azzal, hogy olyan szabadalmakat használ majd, ami az ő tulajdonukban van :)

    Kisebb hiba csúszott a gépezetbe, hogy végül is nem lett iPhone 5, de sebaj, azóta több országban pereskednek a 4S ellen.
  • 5c0rp330n
    #12851
    peldaul abbol hogy tudtommal eddig egy orszagban sem tiltottak be miattuk semmilyen apple cuccot.
    arch: valoban? ehhez kepest pl ezen a kepen sem hasonlit semennyivel jobban a tab az ipad-ra, mint akar az ipad, akar a tab a digitalis kepkerethez. tenyleg le lehet vedeni egy fekete lekerekitett teglalapot amit ok is loptak valakirol? nonszensz. es az is nagyon szomoru, hogy ezt tenyleg meg lehet csinalni. de hogy az apple birkak meg tapsolnak is hozza es tenyleg jogosnak hiszik mikozben legalabb ugyanakkora dizajnlopas minden amin ok elvezkednek, mindennek a teteje.
  • G_ArchAngel #12850
    Ujabb Siri poenok:)
  • G_ArchAngel #12849
    A design vedelme nem abbol all, hogy fekere es lapos. Meg van hatarozva a lekerekites sugara, a keret szelessege, stb...
  • Dzsini
    #12848
    Mert gondolod a Samsung nem pont ugyanezt csinálja fordítva? Ugyan már, elmúltál te is 12 éves, ne higgy a mesékben :)
  • 5c0rp330n
    #12847
    tenyleg abszurd az egesz dolog, valahogy a birosag megsem rohog rajta. az apple biztos jol megtomi a zsebuket, mas epeszu magyarazat nincs.
    arch: jaa, hogy tok ugyanugy nez ki az apple cucca, csak mas aranyu a kerete, ezert hirtelen mar nem is lopas, a samsunge viszont lopas az o lopasukrol mert az arany ott mar ugyanaz? logikus. vagy megsem?
  • Dzsini
    #12846
    Nem, nekem sose semmi - ismerősnél próbálgattam, de bátyám is úgy néz ki Asus Transformert vesz iPad helyett :)
    A laptopom Acer, a telefonom meg LG, és nemhogy nem okos, de még klasszikus billentyűzet is van rajta.

    (a Samsung meg egy külső HDD)
  • G_ArchAngel #12845
    Nem volt vmi regi iBook-od vagy hasonlo?
  • Dzsini
    #12844
    Ha már nincs Samsung társalgó, valahol ki kell élni a rejtett agressziót :)

    Nekem egyetlen Apple termékem sincs (Samsung pedig van), mégis tudok itt beszélgetni...
  • G_ArchAngel #12843
    Picit nezz utana, hogy mi lett benyujtva a birosagra es ha megvan az a resz, ami a keret szelesseget es a megjelenito mezovel valo aranyossagat taglalja, akkor gyere vissza.

    Az a baj veletek AntiAppleTrollokkal, hogy...
    1., semminek nem neztek utana, csak szimplan feluletesen akartok flemkelteni
    2., erthetetlen modon jottok olyan topikokba, ahol semmi ertelmeset nem muveltek, csak gyulolkodtok
  • Dzsini
    #12842
    A Samsung meg a 2001 űrodüsszeiából lopta, és különben is az ő apukája testépítő-szakkörre jár - komolyan bárki képes emberként másképp reagálni erre a cirkuszra, minthogy kiröhögi őket válogatás nélkül?
  • 5c0rp330n
    #12841
    semmivel nem nagyobb lopas, mint az egesz ipad/iphone szeria a samsung kepkeretrol. az pedig kicsit nagyobb dolog, mint egy tolto.
  • G_ArchAngel #12840
    A stilusoddal volt a baj.
    Erdekes, most kicsit normalisabb hangvetelben sikerult kommentelned, pedig meg rovidebb is lett.

    Gondolom erre sincs mas formai megoldas. Szemet Apple!
  • 5c0rp330n
    #12839
    nemtom ki volt az az okos aki kitorolte a kommentemet, koszi hogy egy kattinrasra kiszeditek amit nem egy kattintassal irtam meg, nagyon fair dolog. ezt azert itt hagyom, samsung kepkeret, 2006 marciusbol. mindenki dontse el maga ki masol kirol. ennyit errol.
  • Dzsini
    #12838
    Ugyanezt csinálja a Samsung fordítva az Apple gépeivel - ez egy ilyen házasság :)
  • G_ArchAngel #12837
    hehe
  • passatgt
    #12836
    alt+q

    de elején nagy segítség, ha beállításokban a billentyűzet beállításainál az utolsó cehckboxot bepipálod, akkor óramellé rak egy kis ikont és ott ha a keyboard viewer-t választod(magyarul nemtudom mi) akkor ha lenyomod mondjuk az altot, megmutatja, hogy melyik mire való
  • I.C.ram
    #12835
    alt q
  • cscsiga
    #12834
    Hali. Ma vettem meg macbook pro mat. Tele vagyok kérdéssel, kezdeti nehézségekkel. :D Megszeretném kérdezni, Hogy írok @ot? mármint billentyű kombínációval?
  • Xing
    #12833
    Működik
    Nem tudtam, hogy csak wifiről megy. Mondjuk lehetne kicsit hatékonyabb mert ilyen 5-10 perc mire lejátsza a küldött hangot.
  • Dzsini
    #12832
    Akkor van más információforrása is ezek alapján, nem csak a publikus geolocation adatbázis. Köszi a kiegészítést!

    (igen, a Clark Ádám teres az, amikor csak IP alapján annyit tud, hogy Budapest, és a Google Maps oda dobja a nyilat)
  • pyrohun #12831
    Ezt azért kétlem, mert amit linkeltél, az engem mindig Budapest 0km-hez rak (Clark Ádám tér), de a Find my Mac az szinte méterre pontosan odarakott, ahol vagyok :)
  • Xing
    #12830
    Aha. Kösz az updatet :)
    Továbbra sem jó a Find My Mac ...

  • Dzsini
    #12828
    Szolgáltatótól is függ (milyen pontos adatbázist ad le X szolgáltató a routerek, IP címek helyéről - pl. Szegeden az utca túloldalán levő elosztót jelezte, Budapesten ugyanaz a szolgáltató egy fél éve még a nullakilométer-követ (tőlem 20+ kilométerre), most a tömbház végét jelzi), meg attól, hogy pl. a Google autói az adott wifi routert hol rögzítették utoljára - ők is többek közt a geolocation adatbázisokat tolják tele ilyen információkkal. Mobilon hozzácsapják még az adótornyokat, és belvárosban háromszögeléssel nagyjából méterre pontosak.
  • Xing
    #12827
    Valami nem stimmel nálam. Ez is és a google latitude is vagy egy hónapja barátnőméknél mutat ha gépről nézem meg. O.o
  • Bercy #12826
    Jaja tudom, csak ez pl a melóhelyemen egy budapesti címet mutat pedig Pécsett vagyok.
    Ezért írtam, hogy nem mindig lesz ez pontos GPS infó nélkül.
  • Dzsini
    #12825
    ezt a rendszert használja gondolom (ha nincs GPS információ, az pedig asztali/laptopgépen ritka)
  • Xing
    #12824
    Arra értettem hogy preferences - mail contacts calendars - iCloud - Find my Mac
    Itt engedélyezve van. Megpróbálom kitörölni az accot majd újra felvenni.