18351
ATbanner.jpg
  • I.C.ram
    #12904
    Nem érdekel valakit egy MacBook Air 11" (late 2010 modell) 64 SSD, 2gb ram?

    Amerikai változat, még 2 hónap világgarival (dec 17ig). Sajnos csak a töltő meg a gép van meg, se doboz, se doksik. Viszont adok hozzá ajándékba egy telepített Liont (eredetit).

    190ezerre gondoltam.
  • VRSDM
    #12903
    akkor lehet még se történt meg a kiszinkronizálás.
    nem tudom. száz helyen száz féle dolgot ir.

    és okés az apple eszközök jók. de hogy az itunes egy kuka azt aláirom :D
  • GregSB
    #12902
    pedig elvileg a kiszinkronizált appokat offline tárolja, annak nem kéne köze lenni ahhoz, hogy vanelmaradásod vagy nincs. Próbálj meg lelépni Wifiről / internetről, és úgy rákötni a készülékedet a gépre + utána szinkronizálni. Ha nincs internet akkor nem fogja látni hogy mínuszban vagy :D
  • VRSDM
    #12901
    meg is tettem. el is mentett mindent.
    a megvett appokat most is látom, de amig nem rendezem az elmaradt számla problémát addig nem rak vissza semmit. se itunes se appstore se semmi nem elérhető.

    szóval remélem nem vesztek el. ha meg igen akkor fokit. :D
  • GregSB
    #12900
    Beszoptad, újra meg kell venned mindent

    Najó, nem. Update előtt szinkronizálnod kellett volna az appjaidat iTunes-szal, nem elég a backup. De erre figyelmeztetett is az iTunes az update előtt. Nálam legalábbis kiírta, hogy szinkronizáljak, különben nem fognak visszakerülni az appok.
  • VRSDM
    #12899
    csak nem tudom őket visszavarázsolni,
    mert van 5£ tartozásom (jó kérdés hogy került oda) :D

    na de a lényeg hogy addig nem történik semmi amig nem fizettem ki.
    ahhoz hogy fizessem várnom kell péntekig amig megjön az új kártyám.

    konklúzió?! csak beszoptam a frissitéssel :D
  • I.C.ram
    #12898
    be kéne lépni itunesban az appstoreba.... Ott lesz minden megvett programod.
  • VRSDM
    #12897
    én megettem a fagyit vagy mire számithatok?
    uk-ban élek, frissitettem és nem azt kaptam amit vártam.
    ellenben a ~100£ értékü programtáram odaveszett...?
  • I.C.ram
    #12896
    Aztán majd kijön az i5, és akkor is ezt fogja mondani "várok még egy évet az i5s-re" :P

    Szerintem hülyeség a végtelenségig húzni. Úgy is lesz mindig jobb. 3G meg már használhatatlan szerintem, olyan lassú.
  • I.C.ram
    #12895
  • VRSDM
    #12894
    frissitettem ios5-re és nem látom a megvett programokat / képeket ... ötlet?

    /előtte backupoltam, most visszatransfereltem. és semmi. :/
  • GregSB
    #12893
    Neked aztán lehetnek idegeid. Én tuti nem bírnék ki még 1 évet egy 3G-vel :D
  • G_ArchAngel #12892
  • GregSB
    #12891
    Átrakták.

    "As we announced at WWDC, we have a lot going on in the fall with the introduction of iOS 5 and iCloud. We also have a future product transition that we're not going to talk about today, and these things will impact our September quarter"
  • G_ArchAngel #12890
    Miert magazod Greg-et?
  • I.C.ram
    #12889
    Ráadásul magától... Enyém is megrepedt magától.
  • GregSB
    #12888
    3G-nek meg iszonyatosan repedt a hátlapja, ha leejtetted. Sőt, szerintem az sokkal könnyebben repedt, mint a 4-es hátlapi üvegje.
  • G_ArchAngel #12887
    Azert mondom, mert (ex)baratnom kollegai kozul mar szinte az osszesnek eltort a hatlapja. Ingyen csereltek, de akkor is...
  • GregSB
    #12886
    Február óta használom tok nélkül a 4-et. Tettem fóliát az elejére / hátuljára, és semmi baja.

    Kb 2x-3x ejtettem már le, ezek apró kis karcolódásokat okoztak a fém keretben, de ezeket csak erős fény alatt és közelről szúrod ki.

    Eleinte én is vigyáztam rá, minta hímes tojásra, de ma már dobálom ágxra, kanapéra, asztalra is határozottabban rakom oda. Nem kell félteni, ha van rajta fólia akkor az üveg része nem karcolódik, a fémkeret meg nagyon masszív.
  • I.C.ram
    #12885
    Munkatársam vagy 10x lebaszta már a földre az i4-et, és semmi baja. Csak a fém kereten látszik itt-ott, hogy kicsit megnyomódott.

    Szerintem egyáltalán nem törékeny, vagy törékenyebb mint a 3G/S
  • G_ArchAngel #12884
    Ha 100% lenne, akkor addig meg kihuznam talan a 3G-vel.
    Egyszeruen a 4(S) egy design-csod: szep, de tokba kell rejteni, mert torekeny.
    Nekem pedig ugy nem tetszik, hogy az eleket muanyaggal/gumival takarjam.


    Persze ki tudja milyen lesz a kovetkezo...
  • grizzly21
    #12883
    Bullshit. ezzel probaljak a reszvenyeket fenntartani
  • I.C.ram
    #12882
    Egyáltalán átrakták őszre az ájfon ciklusokat? Lehet, hogy jövőre újra nyáron lesz a bejelentés.
  • Verseghy
    #12881
    Üdv,
    iPhoneos kérdésem lenne, nagyon bejön nálam ez az iOS 5, iCloud meg stb, de egy dolgot most nem tudok megcsinálni. Ugye ott van a Photo Stream, ami szintén király, de most nem tudom hogyan tudnám lementeni a pshot stream előtt készült képeket/videókat a gépemre. iPhoto frissítés után nem rakja be a telómat mint "eszköz" a slidebar-ra. Tudtok tanácsolni valami megoldást? Előre is köszi. (iMac, 10.7.2)
  • Tikal #12880
    Reméltem egy par honapig megusszuk iphone5 pletyka nelkul...
  • G_ArchAngel #12879
    Most olvastam, erdekes arc lehet:)
  • GregSB
    #12878
    Amit viszont érdemes elolvasni, az a BusinessWeek összefoglalója Scott Forstalról. Sokan úgy gondolják ő lesz az igazi utódja Stevenek a cégen belül.

  • Dzsini
    #12877
    Azt is írták pár helyen, hogy 3-5-10 évre (forrása válogatja) lefektette a fő irányelveket. A pletykák már csak ilyenek :)
  • GregSB
    #12876
    Na ez nem tartott sokáig, a CNET már most lehozta az első pletykáját a következő iPhoneról :D

    Olyan hihetetlen dolgokat állítanak, hogy teljesen át lesz tervezve (ki gondolta volna), és hogy Jobs rengeteget dolgozott rajta az elmúlt évben, állítólag a 4S fejlesztésében nem is vett részt, hogy a kevés hátralevő idejéből csak az új telefonra tudjon koncentrálni.

    Csodás, jővő ősszel meglátjuk :D
  • 5c0rp330n
    #12875
    az utolso mondatot az azt megelozotol fuggetlenul irtam, szoval nem kell megnagyobb hulyesegeket elismerni hozza, attol fuggetlenul sem vagyok mar itt :)
  • pyrohun #12874
  • Bercy #12873
  • GregSB
    #12872
    :DDDD
  • passatgt
    #12871
    "de ha szerintetek ez rendjen van, en kerek elnezest. es mar itt sem vagyok"

    szerintünk rendben van, bye:D
  • Dzsini
    #12870
    "es ti ehhez tapsoltok" - vesd össze néhány hozzászólással ezelőttről: "Az Apple is ugyanolyan k*csög, mint a Smsung.", és hasonló, egyik kutya, másik eb típusú hozzászólásokkal (szerintem értelmes ember - ahogy lejjebb már említettem - maximum röhög az ilyen pereskedésen, mert ciki bármelyik oldalról).

    Másrészt szerintem itt senki sem fogadott vagy fogadatlan prókátora egyik cégnek sem, és aki mégis azt játszik, az csak köznevetség tárgyává teszi magát.
  • GregSB
    #12869
    Te hol látod azt, hogy bármelyikünk is tapsolna hozzá?

    ArchAngel belinkelt egy vicces sztorit, ahol az egyik ügyvéd balfasz volt, még annyira sem volt felkészülve, hogy felismerje azt a terméket amit megvédeni ment.

    Ez esettől és márkától függetlenül vicces volt, a többit már csak te láttad be mögé.
  • GregSB
    #12868
    Szeretem én is a megmondóembereket :D

    iPhone 4S-t bejelentették. Első reakciók: "Ez egy szar, ugyanúgy néz ki mint a tavalyi model, belül semmi extra, most érte csak be a konkurenciát a HW, kurva nagyot fog bukni az Apple, senki nem fogja venni!"

    Elindul az elővétel, 24 óra alatt 1 millió készülék elfogy, új rekord születik az okostelefon-piacon. Reakciók: "Most mit kell ezen csodálkozni, ha az Apple egy dobozba csomagolt szart adott volna ki, az is így fogyott volna a hype miatt!"

    Mindig mindenre megvan a magyarázat, mi meg hülyék vagyunk és kész :D
  • 5c0rp330n
    #12867
    tenyszeruen hulyesegek szerintem nem szoktak elhangzani az android topicban. ha ilyesmirol lenne szo, oda is beszolnek, megnyugodhatsz.
    (a Prime-rol pedig egy kepen kivul hivatalosan meg semmit nem tudni, igy nehez is lenne barmi hulyeseget mondani rola.)
    az Apple, aki amugy is abszolut monopolhelyzetben van a tablaknal, jarja az orszagokat es erosen megkerdojelezheto jogossaggal probalja meg sorban mindenhol betiltatni a tabot, es ti ehhez tapsoltok. szoval azert ilyen szintu fanatizmust, ami ennyire elhulyiti az embert, a masik oldalon nem tapasztaltam. de ha szerintetek ez rendjen van, en kerek elnezest. es mar itt sem vagyok.
  • I.C.ram
    #12866
    Kedvencem mikor jönnek a telefonok hardverével, hogy 1 tera ram meg 12 magos cpu stb. Nem azt nézik, hogy hogy futnak rajta adolgok, hanem azt, hogy milyen hardver van benne.

    Könyörgöm a PS es az Xbox is 5-6 éves hardver, mégis jól futnak rajta a dolgok, mert jobban vannak optimalizálva, és nem kell 15 gyártó 45 telefonjára külön optimalizálni mindent...

    Tutira veszek egy 32-es 4S-t :)
  • pyrohun #12865
    Basszus, tényleg. Megvilágosodtam. Holnap eladom a 3 iPhone-t, az iPad-et és az iMac-et.
    Éljen az Android és a Windows!!!! -.-