18351
ATbanner.jpg
  • grizzly21
    #12984
    Attol viszont nem kell felni szerintem. Lehet hogy nem lesz egy relamfigura akimajd a keynote-okon mindenkit felhergel a twice as amazing, its just remarkable szovegekkel, de attol meg ugyanazok a tehetseges emberek fogjak elkesziteni a termekeket
  • G_ArchAngel #12983
    Nem Jobs-ot sirattak, hanem a mostantol majd folyamatosan a szurke, otlettelen tomegbe visszaeso Apple-t...
  • G_ArchAngel #12982
    Semmi nem tortent, csak a Samsung lemasolta a fenymasolokat :D
  • I.C.ram
    #12981
    Mai fénymásolót is ők találták fel. Volt időszak, amikor a világ fénymásolóinak valami 85%-át a Xerox gyártotta. Aztán elcsesztek valamit nagyon csúnyán, és kb 5-10 év alatt 10 vagy 15%-ra esett vissza a piaci részesedésük.
  • I.C.ram
    #12980
    Én nem azt kérdőjeleztem meg, hogy jól khm inkább eredményesen vezette a céget. Hanem azt, hogy emberek úgy siratták, mintha Jézust feszítették volna keresztre. Az ember amikor sirat valakit, azt érzelmi alapon teszi, szakmailag csak becsüli, tiszteli. Ezek a zombik meg siratták. Szó szerint.
  • grizzly21
    #12979
    Hat igen, van nehany ilyen furcsasag. En is csak nehany eve hallottam eloszor ezt a nevet hogy xerox, aztan egybol ki is derult, hogy gyakorlatialg ok hataroztak meg, hogy milyen legyen egy szamitogep. Fene se erti hogy mukodik a media es miert, ki az akit kiszemelnek es ki az akit leszarnak.
  • VRSDM
    #12978
    a xerox innovációs fontosságával sincs tisztában a fél világ.
    ami nincs az interneten meg a tévében az már nem létezik ... XXI centurió :(
  • grizzly21
    #12977
    Hat szerintem kellett hogy diktator legyen hogy veghez vigye az akaratat..ennek volt elonye is meg hatranya is, de enelkul nem tudott volna ekkora divatot csinalni az apple-el.

    Inkabb az a sajnalatos, (de teljesen ertheto,ezt lehetett varni), hogy Dennis Ritchie-rol szinte szo sem esett, - meg itt az sg-n se volt rola cikk ha jol latom ?! - pedig kb 20-szor tobbet tett a szamitastechnikaert. Sokan azt sem tudjak ki volt.
  • I.C.ram
    #12976
    Közben sikerült megoldanom. Valamiért 2x töltötte, és én csak az egyiket töröltem. Rákerestem, és volt egy másik is. Azt is letöröltem így már jó. De ettől függetlenül nem értem miért nem volt aktív az install gomb, amikor a Lionnal aktív lett az option+klik kombóra.

    A másik furcsaság, hogy a 15 ojró progiért 500 forintot szívott le... Ezt mondjuk annyira nem bánom :)
  • I.C.ram
    #12975
    "Az option+click gomb szintén nem működik" :)
  • passatgt
    #12974
    próbálj meg alt+kattintást
  • I.C.ram
    #12973
    Rohadt anyját ennek a fos Appstore-nak. Kellene a Keynote sürgősen. Fent volt a 2008-as verzió, bementem appstoreba, rányomtam az új Keynote-ra, hogy purchase, aztán sokáig csak tekert tekert nem történt semmi. Utána meguntam és kiléptem, aztán vissza. Erre azt írja ez a szemét, hogy "INSTALLED". Sehogy se tudom telepíteni az újat. Próbáltam letörölni a régit, de ugyanúgy megmaradt az Installed felirat. Az option+click gomb szintén nem működik, és a purchased-ek közt sincs.... Mi a francot csináljak? Sürgősen kéne nekem ez a szar, mert a régi keynoteommal nem nyit meg egy prezit :(
  • Bercy #12972
    revolutionary!!!
  • G_ArchAngel #12971
    "A lengősúlyos rezgőmotort felváltotta egy lineáris oszcillációs egység, ami sokkal több helyet foglal el, mint elődje, cserébe sokak szerint kellemesebb érzést nyújt."

    csajtelefon:)
  • I.C.ram
    #12970
    Köszönöm az elismerő szavakat :)
  • GregSB
    #12969
    Ferdítésből csillagos 5-ös vagy, mondták már?
  • Dzsini
    #12968
    Senki nem állította szerintem, hogy szent volt - üzletember volt, komoly hatással arra, ahogy most az informatikai világ működik.

    A lelkiismeretével pedig mindenkinek önmagának kell elszámolnia, nem a világnak kell vizes lepedőkkel rohangálnia, és szenzációhajhászó módon cikkeket írni - ráadásul ki is hagytak belőle néhány cifrább dolgot, például a betegségével kapcsolatban. :)
  • I.C.ram
    #12967
    Ezek szerint mégsem volt olyan szent, ahogy azt Greg állítja?
  • Dzsini
    #12966
  • GregSB
    #12965
    Jó, felőlem értelmezd ahogy akarod. ha csak a 4S megjelenését tolták volna el, akkor a delay szót használták volna. A transition átcsoportosításkor, áttelepítéskor szokták használni.

    Semelyik másik termékük fix frissülési ciklusa nem változott, csak az iPhone-é.

    De mondom, higyj amit akarsz, én akár fogadnék is arra hogy új iPhone 2012 Szeptemberében-Októberében lesz csak.
  • I.C.ram
    #12964
    arról nem is beszélve, hogy ez egy júliusi cikk, és az i4s-ről van szó benne. Azt sehol nem írják, hogy az i5 is októberben lesz.
  • I.C.ram
    #12963
    és ebben hol írják, hogy az iphoneról van szó? Lehet tök más terméket toltak át szeptemberre. Most csak átfutottam, de nem láttam azt, hogy bárki kijelentette volna, hogy az iphoneról van szó.
  • G_ArchAngel #12962
    akkor azt meg megvarom, kibirja ez a 3G siman:)))
  • GregSB
    #12961
    #12891

    Javaslom tanulmányozd a "product transition" szavakat. Ez hivatalosan elhangzott, minden más csak pletyka.
  • I.C.ram
    #12960
    Azt hallottam, hogy a Foxconn kiszivárogtatta, hogy jövő nyáron jön az i5.
  • cscsiga
    #12959
    Telepítettem az assassin's creed brotherhoodot, mert miért ne. Az alkalmazások mappába van az Ubisoft mappa és azon belül kéne lennie a gamenek. De az ubisoft mappa sarkában egy kis "behajtani tilos" tábla van. Ha megakarom nyitni azt írja nincs jogosultságom a megtekintéséhez. Mit tudok csinálni?
  • Bercy #12958
    #12943-ra senki nem tud megoldást?
  • Dzsini
    #12957
    Nem abba kötöttem bele, hanem hogy össze "kell" hasonlítani (ezt írtad, erre kérdeztem rá először) - nem kell, hiszen senki nem kért rá, nem vagy részvényes, nincs semmi értelme egy felhasználó részére az összehasonlításnak. És mindegy, hogy az összehasonlítás kinek a szájíze szerint, milyen telefonok vagy egyéb készülékek között történik, mert úgyis mindenki azt tudja belőle kihozni, ami neki jobban tetszik (vagy a másiknak kevésbé).
    Azt jól látni, hogy az ilyen összehasonlítások vége sokszor vita vagy anyázás lesz, arra pedig semmi szükség.
  • Zsoltika 007
    #12956
    Nem ez a hobbim. Csak nem értettem milyen logika vitt oda hogy bele köss abba a statisztikába.
  • Dzsini
    #12955
    Végül is mindenkinek kell egy hobbi :)
  • Zsoltika 007
    #12954
    Jah de attól még érdekelhet nem?
  • Dzsini
    #12953
    Gondolom te se részvényes, se "a piac" nem vagy, hanem felhasználó.
  • Zsoltika 007
    #12952
    Az apple is a részvényeseknek szánja mindig ezeket a kimutatásokat pl a wwdc első pár percében.
  • Zsoltika 007
    #12951
    Nem is a felhasználóknak csinálják ezeket a kimutatásokat. Hanem a piacnak. Az hogy a fanboyok erre verik, egy más dolog. De attól még nem változik hogy ha be akarunk pozicionálni egy terméket a piacon sikeresség tekintetében, illik az eladásait a közvetlen konkurenciáéval, vagy az azonos kategória társaival össze vetni.
  • Dzsini
    #12950
    Mert mi az értelme az összehasonlításnak? Értelmes emberként úgyis azt használod, ami neked jobban tetszik, kényelmesebb, jobban kiszolgálja az igényeid (és belefér a pénztárcád szabta keretbe) - ez pedig szubjektív, és gyakorlatilag független az eladásoktól, a technikai adatoktól.
  • Zsoltika 007
    #12949
    Mert úgy van értelme?
  • Dzsini
    #12948
    Miért "kell"?
  • Zsoltika 007
    #12947
    De most mit számit hogy van a samunak olcsóbb készüléke is? Kit érdekel? Azzal kell hasonlitani ami vele egy kategóriás.
  • Dzsini
    #12946
    Jajj de ez olyan bonyolult összefüggés. Ha megértenék az emberek, akkor töredéke lenne az anyázásnak ilyen témában :)
  • grizzly21
    #12945
    Nincs ezzel semmi gond, az eladasokban verhetetlen az apple. Igy 1-1ben osszehasonlitani viszont semmi ertelme, akkor lenne ha az apple-nek is tobb telefonja lenne, vagy a samsungnak csak 1.