18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #13505
    Persze ezt mar egy 4s-rol írom :)
  • Tikal #13504
    Be kell latnod hogy a 3G felett mar eljárt az ido... Nem tamogathatjak mindörökké. Az enyem mar olyan szar hogy random kikapcsolja magat, csodálkozom hogy a tied meg birja, illetve hogy te bírod meg hasznalni... Egyszerűen tetű lassú... :)
  • G_ArchAngel #13503
    iTunes - 12 Days of Christmas - FREE app

    IPhone 3G - This App Is Incompatible With This iPhone




    Kedves Apple, neked is kellemes karacsonyt, elvesztett szabadalmi pereket es betiltott iPhone/iPad forgamazast kivanok.
    De tenyleg.
    Szivbol.
  • GregSB
    #13502
    Steve Jobs Grammy-díjat kap az iTunesért
  • Máté94
    #13501
    Milyen 4-6 mag? Max. 4 magos Ivy-k lesznek.


    Egyébként meg Hackintosh. :D
  • passatgt
    #13500
    annyira nem sürgős, ráér januárban is, majd ha eszmbe jut írok neked:)
  • Zsoltika 007
    #13499
    Nem kell! Se winnél, se os x-nél.
  • LoDMaSt
    #13498
    Én nem raktam újra, nem lett semmi baja, elvileg nem tárol rajta semmi adatot, azaz csak addig, amíg fesz alatt van, ha megszűnik a feszültség, törlődik róla minden, a rendszer felismeri alapból, hogy mennyi memória van benne, és abból gazdálkodik. Magamnak megvenném azt a memóriát, amit linkeltél, jobbat nem nagyon lehetne találni, kicsi az esélye, hogy ne menne vele a gép szvsz.
  • G_ArchAngel #13497
    Attol fugg milyen surgos, mert ha megveszem (gondolom amazon sem fogja postazni iden), akkor is jaratni akarom egy honapig, mig eladom a regit.

    Arra emlekszem, hogy Win reinstallt ajanlottak memoria upgrade utan anno, ez OSX-re is all?
  • passatgt
    #13496
    most én is elgondolkoztam,nekem elég lenne a 8 is, van már bent 4, nem adsz el jóáron 2x2-t nekem?:D
  • G_ArchAngel #13495
    jaja, 4x2 van most, de PS alatt meghal a gep:/
    venni pedig addig nem fogok uj Mac-et, amig egy honap alatt nem keresem meg az arat:)
  • passatgt
    #13494
    4x4 kell neki
  • G_ArchAngel #13493
    Nekem 4x4 kell, late 2009 i7, ezt linkeltem korabban Dzsini-nek.
  • LoDMaSt
    #13492
    Nem tudom, mikori az iMaced, de ahogy nézem, notebook RAM kell abba is.

    XMS-nél 2GB 1066 DDR3 RAM, 6500HUF:
    http://xms.hu/apple.php?t=mem106601

    iPon nál KINGSTON 2Gb Notebook DDR3 (SO-DIMM) 1066Mhz memóriamodul, 3300HUF:
    http://ipon.hu/webshop/product/kingston_2048mb_notebook_ddr3_1066mhz_cl7_kvr1066d3s8s7_2g/186419

    És szerintem az utóbbi is tökéletes bele. (Nekem jó volt) Szerintem kinnt sincs másképp, azaz, hogy lehet olcsóbban találni, ráadásul a Kingstonról nem mondják, hogy gagyi.
  • Tikal #13491
    szerintem ha egy normális gyártótol veszel, nem lesz semmi gond. Én eddig mindig neten rendeltem memoriát a gépeimbe, sokuknak van direkt 'apple' memoriája... Geil, Kingston nekem ezek voltak eddig, igaz csak a laptopokba, de végülis ugyanaz.
  • LoDMaSt
    #13490
    Nekem egyszerűbb helyzetem volt, mert macbookba vettem RAM-ot, ott ugye megtehettem, hogy elvittem a boltba, (mivel korábban nem mertek megesküdni rá, hogy jó lesz -e az a memória nekem) így mondtam, hogy beleteszem, és ha működik, akkor el is viszem.
    Amúgy itthon is a hivatalos resellerekben drágább a memória. Én azt néztem, hogy a frekvenciája azonos legyen (1066 Mhz asszem), és méretre stimmeljen. Előtte olvasgattam fórumokat is, de úgy voltam vele, hogy egy Kingston memóriának csak el kell mennie vele, szerencsére végül tökéletes lett.
  • Dzsini
    #13489
    Egyre több a pletyka a négyszerezett felbontásról (mindkét irányban dupla, tehát 4000x2000 körül), az új proci, videocsip már bírja, ikonok, háttérképek már vannak olyan méretben... MBP és iMac irányban is.
  • G_ArchAngel #13488
    Ha csak a kijelzot kellett volna vinnem, akkor talan annyit nem is vicsorogtam volna, de az egesz gepet kellett, ami dobozzal 15kg...:/

    Amugy most a memoria para, mert 16GB-os csomagot talalok gyakran £100-alatt, de az Apple-nel ez £400 lenne, ami szokatlanul nagy kulonbseg.
  • LoDMaSt
    #13487
    Olyan kijelzőt, amivel angel nem szaladgál a szervízbe.
  • EnxTheOne
    #13486
    Egyébként ti mit vártok a 2012-es imactöl?
    GOndolom lesz ivy 4-6 magal, amd hd 7000, de szerintetek mi lesz még? :D


    Nagyon megtetszett, csak az ára. :(
  • passatgt
    #13485
    Mac OSX-en van egy program, Bootcamp a neve, elindítod, beállítod hogy hány GB helye legyen windowsnak, kéri hogy rakd be a telepítő dvd-t, a gép újraindul, feltelepíted windowst, kész.

    Bekapcsoláskor alt-ot nyomvatartod akkor lehet választani melyik oprendszer induljon el.
  • cscsiga
    #13484
    Ezt a bootcamp-es dolgot valaki el tudja magyarázni? nem igazán értem a lényegét meg hogy hogy működik.
  • G_ArchAngel #13483
    Aprilis 1-e van?:)))
  • G_ArchAngel #13482
    Apple wins ban of HTC Android devices at US International Trade Commission

    Ez a tortenet kezdodott ugy, hogy a HTC akarta betiltatni az iPhone-t az USA-ban?
  • msstz
    #13481
    Szuper, köszi :)
  • passatgt
    #13480
    hm lehet, mindegy, azt úgyis lejátsza minden:)
  • Verseghy
    #13479
    Nem mp3, aac a formátumúak. Nekem legalábbis.:)
  • passatgt
    #13478
    régen volt csak ilyen korlátozás, most csak sima mp3 fájlok, oda rakod ahova akarod
  • Verseghy
    #13477
    Rá tudsz! Ha lejátsza azt a formátumot. Ha meg akkor meg átkonvertálod, ennyi.:)
  • msstz
    #13476
    Az iTunes Store-ban vásárolt zenét át tudom tenni nem Apple termékre? Vagy kis naiv vagyok?
  • passatgt
    #13475
    nem csak annyi, mert pl lehet zenét is játszani vele, tehát nem muszáj a számítógépen elindítani hozzá a cuccot, hanem van saját menüje és ott van minden
  • Verseghy
    #13474
    Tehát megspórolok egy HMDI kábelt.:D Bár nem hangzik rosszul. Köszönöm!
  • passatgt
    #13473
    számítógépről(itunes, quictime, de biztos van valami airplay hack progi winre is:)) lehet átstreamelni filmeket wifi-n, és működik ipad/iphone-ról is, akár játékot is lehet átnyomni rá, ios5-ben van olyan hogy kompeltten az egész képernyőt átrakja a tv-re

    Illetve lehet rá XBMC-et rakni(ha jailbreakeled) és akkor lejátszik mindenféle formátumot is, ha jól tudom még 1080-as videókat is(gyárilag csak 720p)
  • Verseghy
    #13472
    Ez az Apple TV csak filmekre jó? Vagy hogy működik ez?:)
  • G_ArchAngel #13471
    BT-t szidni Angliaban olyan, mint idojarasrol beszelni, igy felesleges is lenne:)
  • grizzly21
    #13470
    Karacsony alkalmabol meg sem szolalok! :)
  • G_ArchAngel #13469
    Kivancsi leszek, de szerintem megoldjak asztal mellett.
  • Dzsini
    #13468
    Ha megnézed, itt a teljes Google birodalommal szemben indult a móka, nem csak az Androiddal - csakis a teljes *.google.co.uk domain (és kapcsolt részei) betiltása/szűrése lehet a cél, szorgos patenttrolljaink győzedelmeskedni fognak :D
  • G_ArchAngel #13467
    Jo buli lesz, ha a BT kitiltatja az osszes Androidos eszkozt UK-bol:)))
  • Dzsini
    #13466
    Ez senkit nem fog érdekelni, nincsenek BT-fanboyok a fórumon ;)