18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #13545
    az mi?:)

    nem barkacsolunk, ami nem nativ, az nem megy es kesz:)
  • passatgt
    #13544
    crossover games-el tuti megy:)
  • G_ArchAngel #13543
    Nagyszeru.

    Akkor Diablo 3-ig nem kell izgulnom jatek miatt, mert mas nem erdekel:)
    Csak azzal tudok jatszni, amit sok-sok evvel ezelott megkedveltem, ezekben az uj izekben mar nem bizok meg:)
  • Pio
    #13542
    Egyelőre nem tervezik.
  • Dzsini
    #13541
    A játékok főcsoport Heroes VI topicjában keresd meg Vologyát (akár privát üzenetben), ő közvetlen kapcsolatban van/volt a fejlesztőgárdával, biztosan tud hiteles választ adni neked.
  • passatgt
    #13540
    ez miért off?:D
  • G_ArchAngel #13539
    OFF

    Valaki tud arrol infot, hogy a Heroes 6 jon-e OSX-re?
    Ugye az V. reszig volt, de most magyarok vettek at es semmi hir rola, a Facebook Page-en pedig azonnal torlik az ezzel kapcsolatos kerdeseket.

    ON
  • grizzly21
    #13538
    Ebben van igazsag nagyon is. Tenyleg sok mindent valtoztatott, es sokan hasznaljak amit csinalt..annyibol viszont furcsa, hogy o pont azokbol el, akik nem olyanok mint o..."try to have a nice family, have fun, save a little money" moge meg befert volna nehany "buy an ipod, iphone"
  • passatgt
    #13537
  • msstz
    #13536
    Akkor jó. :)
  • Pio
    #13535
    Nekem a NyelvÉsz Német Nyelvlecke CDmet is így kellett annó vagy 10-12 éve kiszedni a dobozából, sőt a Réva Nagy Lexikona CDket is... Lehet, hogy tőlük lopta az Apple?! O_O
  • msstz
    #13534
    Tegnap láttam a 8.9-es Galaxy Tabet közelről, illetve magát a dobozt is, meg a tartalmát is.

    Nem tudom, ki kezdte el úgy csomagolni a dolgokat a számítástechnikában, mint az Apple az Apple előtt. Ha volt valaki, akkor elnézést, de ha nem, akkor helytálló, hogy: elképesztő koppintás még ez is. A tábla elfoglalja a doboz teljes méretét; a doboz egyik felét fel kell húzni, ugye; illetve a táblát is úgy kis füllel emeled ki a dobozból, mint pl. az Airt. USB wall charger szintén van, csak most épp fekete. Hihetetlen.

    Na persze, ha az Apple koppintotta, azaz iterálta ezt valahonnan, akkor árnyaltabb a kép.
  • msstz
    #13533
    Lehet, hogy számukra a szerintük ősrégi vasra fejlesztés a legkisebb közös nevezőt jelentené, azt meg gyűlölik, azaz Jobs alatt gyűlölték, mert nem hagy teret az innovációnak.
  • G_ArchAngel #13532
    Szia anyu, leugrok a Mol-Hydro allomasra par cellaert, mindjart jovok. Hozzak neked is vmi hasadoanyagot?
  • Tikal #13531
  • GregSB
    #13530
    Üzemanyagcellával kísérletezik az Apple.
  • GregSB
    #13529
    Sok ilyet, meg Macet a fa alá! :D

  • GregSB
    #13528
    Tegnap kezembe került egy 1. generációs iPod Touch. Haverom nyerte 2007-ben, akkor rátolta a zenegyűjteményét és kb azóta nem kötötte gépre. 1.1.akárhányas iOS van rajta. Se AppStore, se jobbra-balra lapozható homescreen, se email kliens. Safari, Youtube kliens, Calendar, Address Book, Music + Videos, iTunes Store, Calculator 1 db home screenen. Ennyit tudott, de az a durva, hogy ezeket a funkciókat még ma is röccenésmentsen viszi. Nagyon komoly 1.0-s céleszköz, de amit csinálnia kell azt svájci óramű pontossággal csinálja. Hihetetlen, hogy sok 1+Gz-es vadiúj Androidos telefon sem képes arra a folyékony működésre, mint ez az öskövület masina.

    Így mellétéve az 5.0.1-es iOS-es iPhoneomat lehet nagyon durván észrevenni, mennyit fejlődött a rendszer 4,5 év alatt. De az a durva, hogy sebességben nincsenek ordító különbségek.

    Elég jól látható viszont az a tendencia, hogy amikor az Apple kiad egy iOS eszközt, akkor az akkori szoftvert a végletekig hozzátweakelik az adott hardverhez. Aztán ahogy jönnek ki a frissítések, és újabb generációs OS-ek új fícsörökkel, azokat már az újabb vasakra optimalizálják, és a régebbi cuccokon ez szép fokozatos lassulást okoz. Hogy ezt direkt csinálják, vagy egész egyszerűen nincs kapacitásuk arra, hogy az új fícsöröket az összes létező eszközre, gyengébb vasakra is optimalizálják azt nem tudom. Eddig az iPhone 3G-nél csúsztak el a legjobban. Ebbe gondolom belejátszott egyrészt az is, hogy a 3G és a 4-es közötti hardverkülönbség óriási volt, és a 4-es iOS is rengeteg új fícsört kapott (és grafikai megjelenése, animációk terén is sokat fejlődött). Azt egész egyszerűen nem lett volna szabad kiadniuk 3G-re, csak gondolom ragaszkodtak mereven a 2 éves támogatás policyjükhöz.

    Ha ezt a tendenciát nézem, akkor lehet nem is lenne szabad tovább frissítenem a 4-esemet :D Elvileg még a 6-os iOS is elérhető lesz rá, de mivel az már 2 generációval újabb vasra lesz fejlesztve lehet nem kéne márfeltenni. Bár az is igaz, hogy az 5.0 szépen muzsikál eddig, lehet tanultak a 3-4 közötti átállás hibáiból.
  • Tikal #13527
    és milyen igaz... de mint írják is, a Samsung már kezd rájönni mit is kéne változtatni, másolni kell az üzletpolitikát is :)
  • G_ArchAngel #13526
    Erdekes iras...
  • Dzsini
    #13525
    A Galaxy Tab 10.1 készülékek árusítását szeptemberben tiltotta meg egy bíróság a Samsungnak és a helyi kereskedőknek azt követően, hogy az Apple beperelte a céget, mondván, az eszköz túlságosan hasonlít az iPadre. Annak érdekében, hogy továbbra árusíthassa a német piacon tízcolos tabletjét, a Samsung új, Galaxy Tab 10.1N névre hallgató, kimondottan a német piacra szánt modellel rukkolt elő - ez a képen felül látható. A két cég szabadalomsértési perében eljáró düsseldorfi bíróság döntése szerint ez a készülék már nem sérti az Apple szellemi tulajdonát, mert formaterve jelentősen eltér az iPadétől. (kiemelés tőlem)

    forrás

    (persze oldalról/hátulról nézve valószínűleg jobban látszik, de ez a kép így önmagában zseniális) :)
  • passatgt
    #13524
    nem akarom elkiabálni, de ilyen 20 lépéses, programtelepítős, hackelgetős cucc után úgy néz ki működik minden, sikerült wifin keresztül aktiválni:D

    tanulság, ha hp mobilt vesztek, kell mobilnet
  • passatgt
    #13523
    megjött a hp veer-em, már rögtön bekapcsolás után jött az első meglepetés, a palm profil kell ugye hogy menjen a telefon, viszont ehhez csak mobilnettel hajlandó regisztrálni, wifit sehol nem lehet kiválasztani...

    Most valami developer módban vagyok, így működik, csak net nincs:D
  • Tikal #13522
    És azért van szükséged korlátlan netre mert tehtering-et is használsz?

    Amúgy tényleg drága, de valóban ilyen szar csomagok vannak kint? Én 11 fontot fizetek 10GB-ért. És megértelek, hogy nem akarsz korlátos netet, anno mikor a 3G-t vettem, akkor még soknak is tartottam a 2GB-ot amit adtak hozzá, most meg már a 7-8at is elhasználok simán :)

    A 3 mobile egy szar, drágák, igaz jó a lefedettségük és gyorsak.
  • G_ArchAngel #13521
    A bajom, hogy O2-nal ingyen megkaphatnam a keszuleket, de odalenne a korlatlan 3G net, amit csak a 3G/3GS-hez adtak anno, ha valtasz keszuleket, akkor bukod. Elofizetni meg draga, a havi 512 MB is £6.
    A 3-nel (Three Mobile) a keszulekert fizetni kell majdnem 200-at, de ingyen van a net es korlatlan. Azaz 24 honapos szerzodesnel az O2 olcsobb, de nincs korlatlan net.

    A legjobb megoldas az lenne, hogy megtartom a kartyamat (magamnak kellene vagnom microSIM meretre, mert cserenel O2 mar elvenne az korlatlan 3G-t) es veszek egy telefont, ami £500.

    Tehat marad a 3G korlatlan nettel:)
  • Tikal #13520
    Engem se taglozott le, de egyszerűen már nem bírtam használni a másikat, sokszor majdnem a földhöz csaptam :) aztán mikor megvettem a 4S-t egy napig csak lapozgattam az oldalakat, meg scrolloztam a safariban, meg app-okat nyitottam zártam :D Megint olyan volt a telefon mint mikor először használtam a 3G-t, gyors volt minden.
  • G_ArchAngel #13519
    Igen, az akksi az durva, a mai napig nem ertem, de orakig nyuzhatom a 3G netet utazas kozben es nem merul le nap vegere. Jatekot csak egyszerubb TD-ket tolok rajta vagy par logikait.
    A FB app utan ellenben sokszor belassul, minden masodik nap vagy nagyobb szinkronizalas utan ujra kell inditanom, de mas gondja nincs.
  • Tikal #13518
    Értem, most már várom 26-át :)
  • G_ArchAngel #13517
    Egyszeruen nem tudom meggyozni magam.
    iPad3-at lehet most mar venni fogok vagy Air-t utazni, de nem erzem, hogy a 3G-t le kellene cserelnem 4S-re.
    Sok baromsagra szorom a penzem, de valahogy a 4S nem taglozott le, nincs meg az Instant Get erzes.
  • Tikal #13516
    amugy mindettől függetlenül tényleg érdekel, hogy neked milyen a 3G archangel? Nekem kb két órát bír az akksija vegyes használattal, nagyon akadozik már, sokszor kikapcsol magátol még akkor is ha a felén van akksi, plusz a szemem már rohadtul bántja hogy nem folyamatos az animácio... respect hogy még minig nyúzod :)
  • G_ArchAngel #13515
    Dec 26-tol 12 napon keresztul toljak minden evben, rotacios rendszerben az ebook-okat, zeneket, jatekokat, de talan mar filmek is vannak.
  • Tikal #13514
    Én nem hiszem hogy angel azért fog venni 4s-t mert nem fut a 12days app :)

    Amiről te beszélsz, az meg persze egy létező jelenség, de erről az androidosok többet tudnának mesélni ;)
  • Tikal #13513
    nem tudom milyen ajéndékokrol van szó.. eddig csak a soundhound-ot kaptam...
  • grizzly21
    #13512
    Ez mondjuk egy altalanosabb kerdest hoz elo: light bulb conspiracy.
  • grizzly21
    #13511
    "Nem tamogathatjak mindörökké" - eppenseggel tamogathatnak, mivel egy ilyen program eseteben ez csak egy kattintas kb beallitani hogy milyen verzio kelljen hozza, de igy nagyobb esellyel raksz a karacsonyfa ala 4S-t, ha latod hogy semmi nem megy a regin.
  • Dzsini
    #13510
    Igen, bár én - amikor bejelentették - meg voltam győződve róla, hogy egy ilyesmit csak megbeszéltek a Hasbroval, nagyon magas labda...

    (amúgy az első generációs sima Transformer van a családban billentyűzettel együtt, meggyőző kis masina, nem is túl drágán)
  • G_ArchAngel #13509
    Mondjuk ha csak Transformer a neve, akkor vedheto lenne az Asus igaza, hogy az atalakulasra utalnak vele, a Prime hozzafuzese ellenben a Hasbro fele billenti az merleg nyelvet.
  • passatgt
    #13508
    Próbáld meg itunes-ban leszedni és úgy rárakni
  • G_ArchAngel #13507
    Megertem, hogy a 12 ajandekbol a 4 jatek nem fog menni. De a konyv es zene miota fugg a verziotol???
  • Dzsini
    #13506
    ...mindennapi perhíreinket add meg nékünk ma....