18351
ATbanner.jpg
  • neevous
    #13585
    Lol?

    http://mobile.theverge.com/2012/1/2/2675592/samsung-galaxy-tab-ad-poaches-child-actress
  • G_ArchAngel #13584
    Apple 3. es Google 2. nekem vallalhato. A tobbi tenyleg bullshit.
  • G_ArchAngel #13583
    Mai arfolyamon itt is 190e:/

    Nem akarom a rohadt korlatlan 3G-t elveszteni, mert most sem volt netunk egy hetig.

    OFF: a szolgaltato sem tudja mi a baj, ha vonalas telefonon hivast inditok, akkor beindul a netunk, de ezt szinte orankent ismetelni kell:/
  • Verseghy
    #13582
    189 990 volt decemberben, most ugye 192 990 lett. Viszont most voltam a westendi iStyleba ahol már van független iPhone, és ott 204 990.
  • GregSB
    #13581
    True :)

    Bullshit
    December 29, 2011  ∞ 
    Apple:

    - This web app or social network we’re making is going to be great.
    - Our app-review rules are always in everyone’s best interests.
    - Nobody wants a [popular new product category that Apple doesn’t make yet].

    Google:

    - Android is open.
    - Don’t be evil.
    - We solicit all of your personal information and track everything you do to make things better for you.

    Facebook:

    - Our users want to interact with brands.
    - We value your privacy.
    - We’re not tracking you when you’re logged out.

    Everyone has their bullshit. You can simply decide whose you’re willing to tolerate.
  • GregSB
    #13580
    180 valamennyi volt eddig az ára, most 2%-ot növekedett minden Apple termék ára az Áfa emelés miatt.
  • G_ArchAngel #13579
    4S, van itthon muzealis 3G, nem kell tobb vintage telefon:)
  • Gabor1990
    #13578
    Attól függ mit értesz belépő alatt. 3gs 114 ezer.
  • G_ArchAngel #13577
    193k a belepo iPhone otthon???
    Amikor utoljara neztem, akkor 169k volt talan...(december)

    Ennyit nem romlott azota a forint.
  • GregSB
    #13576
    Jailbreak nélkül nem lehet megoldani jelenleg.
  • skinnyman
    #13575
    Android-on egy sima programmal meg lehet csinálni, hogy például PS3 kontrollerrel irányíthasd bluetooth-on keresztül, és az mindenhol működik, a gombokat is tetszőlegesen konfigurálhatod... A jack dugó abszolút nem erre van kitalálva, nem értem hogy gondolták ezt... iOS-en ezt nem lehet megcsinálni azért kényszerültek erre?
  • GregSB
    #13574
    Megjelent az első magyar nyelvű film az iTunes Store-ban!

    "A Verdák 2 már magyar szinkronnal érhető el az iTunes boltból. A filmet külön listázták, így aki az angol nyelvű változatra kíváncsi (ideértve az extrákat, amik nincsenek a magyar kiadásban), az továbbra is megvásárolhatja az eredeti nyelvű változatot."
  • Bercy #13573
    A komolyabb probléma, hogy egyelőre 2 játék támogatja...
  • G_ArchAngel #13572
    jah, mondjuk egyelore van fejhallgatom, elosztom, nincs iPad-om es ez az eszkoz sincs forgalomban, ha jol tudom:)
  • passatgt
    #13571
    lehet kapni elosztót
  • Dzsini
    #13570
    A füledbe.
  • G_ArchAngel #13569
    hova dugom a fullhallgatot?:)
  • GregSB
    #13568
  • msstz
    #13567
    Kipróbálom, köszi!
  • Dzsini
    #13566
    Én meg a klasszikus gombsornál, de arról szintén nehéz mókás műsort csinálni :)

    kesztyűteszt is volt már amúgy.

  • GregSB
    #13565
    Inkább maradok a kapacitív kesztyűnél :)
  • GregSB
    #13564
    :D


  • Dzsini
    #13563
    Multitouch virsliteszt :)
  • Tikal #13562
    google
  • neevous
    #13561
    A 2.8-at próbáltad? Nekem eddig az eddig a legjobb mac-es skype.
  • msstz
    #13560
    Az teljesen normális, hogy Skype video chat használata közben keményen pörög a ventillátor (MBA)?

    Nincs esetleg egy program, ami helyettesíteni tudná a Skype-ot, de nem pörgeti ennyire a gépet?
  • GregSB
    #13559
  • GregSB
    #13558
    Azta :D

  • skinnyman
    #13557
    Ez tök jó lehetett volna... TouchPad Go
  • msstz
    #13556
    Napi seggszáj
  • Pio
    #13555
    Máris változott az álláspontjuk.
  • msstz
    #13554
    Talán majd mégis -- az HTC-nek is le kellett kapcsolnia a Sense egy részét anno, hátha a Samsung is megteszi közösségi nyomásra. A Verge-ön volt egy cikk erről múltkor, talán ide is linkelte valaki.

    Amúgy személyes tapasztalatom eddig is azt mondatta velem, hogy Samsungból 100 ezer alatt nem szabad semmit sem venni. Mostanában már fölötte se, mert az abba való beleszarás, hogy akkor valami hogyan lehetne jobb, tehát nem hardverileg erősebb, hanem jobb (design, ugye), az hiányzik a vállalati kultúrájukból, l. most Galaxy S, l. 300 000-es TV-k qwerty billentyűzet nélkül, l. mikrohullámú sütők egy gombnyomással való elindításának hiánya, stb.
  • msstz
    #13553
    Igen, de senki nem kötelezte azokat az embereket, hogy iPhone-t vegyenek. Viszont ha már vettek, jó részüknek jobb/könnyebb/stb. lett az élete, innentől meg ez már nem probléma.

    Másrészt pedig statisztikailag is jóval kevesebben lesznek azok, akik "megváltoztatják a világot".
  • Tikal #13552
    Ezt nem tudtam...nekem még nem volt korlátlan csomagom O2nel :)
  • G_ArchAngel #13551
    Anno volt megoldas tetheringre, de a szolgaltato megkerulesevel. A telefonra ingyenes es korlatlan a 3G adatforgalom, tehat azt kell elhitetnem az O2-val, hogy telefonon csinalom.
    Ha hivatalos uton szeretnem a 3G tetheringet via iPhone akkor nem korlatlan es nem ingyenes.
  • Dzsini
    #13550
    Az adatforgalom az adatforgalom, függetlenül attól, hogy a telefonon vagy az iMacen nézed meg a letöltött dolgokat...
  • G_ArchAngel #13549
    Igen, de nekem nem olyan megoldas kell, amivel fizetnem kell erte.
  • Tikal #13548
    Valahol a network settings ben van tethering, nem? USB vagy bluetooth
  • G_ArchAngel #13547
    Gyors segitseg kellene, mert percekre van csak netem:

    3G iPhone-om van, lejart garival (obviously) tehat szeretnem megoldani, hogy az iMac-en legyen 3G net, teljesen jo USB kabeles megosztassal is, csak adjatok par linket, hogy mit es hogyan csinaljak (vagy ne).
  • Tikal #13546
    Nem is olyan régen volt itt szó a támogatottságról... Galaxy S-re nem lehet majd telepíteni az Ice Cream Sandwich-et... 1.5 éves a Galaxy...